Forum » Myślenice

Busy Myślenickie!!!

  • 14 lis 2010

    http://www.funiaste.net/2010/listopad/14/

    Na dole strony są filmy. Polecam "Gimbus". Jakoś tak pasuje.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    dobre, dobre ;)

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Czy możecie mi powiedzieć jakie mam szanse powrotu z Krakowa do Myślenic busem o 22 chciałabym wsiadać przy królewskie czy inaczej na placu inwalidów ? A może jakiś autobus jedzie o tej porze ale czy się tam zatrzymuje?

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Dużym problemem jest zwyczaj kasowania biletu w czasie jazdy. Kierowca rusza z przystanku, "biletuje", wydaje resztę a bus jedzie. Widok normalny na przystanku koło kościoła w Trzemeśni.
    Przed busem dobiegający spóźnialscy, często dzieci szkolne!

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Czy skończył się problem palenia w busach przez kierowców?

    Cytuj
  • basia 17 lis 2010

    Ależ skąd, dziś byłam świadkiem jak kierowca palił. Jak widać ustawa antynikotynowa działa w pełni :)

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Świadkiem? Jechałem tym busem. A może tak po prostu przy wysiadaniu powiedzieć, że się nie zapłaci, bo palił w środku?

    Ok. Nie interesuje mniej czyjś nałóg, nie palę, do diabła, to czemu ktoś nie wytrzyma i pali np. na rondzie grunwaldzkim, jak za niecałe 10 minut skonczy kurs i normalnie będzie mógł zapalić.
    ...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    moze kierowca niedoinformowany o zakazie palenia

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Akurat ten kierowca jest we wszystkim zawsze doinformowany

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lis 2010

    Ja zwróciłbym mu uwagę! Tak mam!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Jest taki na T. co lubi sobie zapalić... i na Ł. i na P...

    Cytuj
  • basia 19 lis 2010

    Ten na T. to zgadzam się bo dzisiaj rano palił, Ł. to chyba nie pali, a ten na P.... no cóż dużo tych na P. to nie kojaże:)

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Wsadzić im do ciemnego miejsca papieroska i odpalić. Od razu by się odechciało palenia w trakcie jazdy.

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    orientuje sie ktos o ktorej jutro wyjezdzaja busy do krk miedzu 6 a 7 rano? prosze o pomoc

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    proszę (ale to chyba nie wszystkie połączenia):
    http://www.miasto-info.pl/informator/rozklad-jazdy-bus

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    tam wlasnie patrzylem ale dokladnie to nie wszystkie polaczenia... z tego co wiem to jedzie cos pomiedzy 6-7 tylko nie wiem o ktorej konkretnie

    Cytuj
  • 19 sty 2012

    Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu zmuszony jestem jeździć busami do Myślenic, w związku z czym zdarza mi się pokonywać trasę: owy postój busów - Galeria Dekada.
    Zawsze denerwuje się, gdy tamtędy chodzę, z uwagi na tragiczny stan nawierzchni,  ale dzisiaj już nie wytrzymałem.
    Idąc od strony Galerii, wpadłem niemal po kostki do głębokiej kałuży- woda ze śniegiem... buty przemoczone. Kałuża znajdowała się na środku wspomnianej scieżki.
    Gdy nie ma śniegu, to zawsze tam jest błoto, ciasno i ślisko, bo nierówno...
    Drodzy rządcy tego miasta, oraz Droga Kongregacjo Kupiecka. Czy nie da się tam położyć te 50m chodnika? Zażenowanie człowieka bierze- busy przy galerii, wzajemna zamierzona koegzystencja- nikt tego nie chce ani nie ma potrzeby ukrywać, a tu TAKI zonk.
    Jestem pewien, że nie tylko ja zwróciłem uwagę na ten problem.

    Pozdrawiam,
    D.

    10 5 Cytuj
  • 19 sty 2012

    to tylko obrazuje poziom komunikacji jaki panuje w tym miejscu, to przejscie to doskonala wizytowka. lepiej nie da sie tego zobrazowac

    5 4 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Przejście jest w fatalnym stanie, to prawda. Trzeci świat......

    8 3 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Masz rację. Powinieneś to zgłosić do Straży Miejskiej. Ona powinna i zapewne ukarze grzywną Kongregację Kupiecką a jak się uda będzie tylko pouczenie i nakaz doprowadzenia chodnika do należytego stanu.
    Popieram tą inicjatywę. Jak widać busiarze wszystko mają głęboko w d... i jakby nie jakieś wymogi sanitarno transportowe to do tej pory chodziliby wypróżniać się pod krzaka, a ludzie taplaliby się w błocie po kolana, ale to jest następny gwóźdź do trumny tego przedsięwzięcia, a gwoździ takich i innych nazbierało się już troszeczkę, więc czasy samowolki są już powoli liczone :) Na nasze, mieszkańców szczęście :)

    4 4 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Proszę nie obrażać Trzeciego Świata! W niektórych dziedzinach jesteśmy za nim daleko w tyle!

    3 5 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Kramer, ich nastraszysz że za chwilkę podniosą ceny do 8 zł na trasie do Krakowa. Zgodzę się z tym, że w pewnym sensie busiarze są samowolni, opryskliwi itp. Tylko jakie wyjście znajdzie ostry jeśli po pekaesie przestaną kursować też busy. Dla mnie nie istotne kto jeździ, byle był regularny, kulturalny i w dobrej cenie. Jeśli zabraknie komunikacji, włodarstwo będzie miało straszliwe problemy. Ludzie są już wystarczająco sfrustrowani.

    2 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    [quote=gość: kedek] Kramer, ich nastraszysz że za chwilkę podniosą ceny do 8 zł na trasie do Krakowa.[/quote]

    Nie nastraszysz, bo to łapczywe na dudki towarzystwo. Ogólnie w całym kraju busiarze mają opinię już gorszą od taksiarzy, którzy przez długie lata byli niedoścignieni.
    Takich pazernych ludzi nie wystraszysz, bo oni wszystko zrobią by tylko dalej dziabać lewizny.
    A do przegięcia mają już tylko jeden krok, a chętnych na ich miejsca jest setki, nie ma strachu, i busiarze dobrze to wiedzą i nigdy samowolnie nie popuszczą też żyły dudków.

    4 4 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Ile jeszcze powstanie wątków na temat busów Trzeba to jakoś ogarnąć

    4 1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Bo u nas w Myślenicach nie ma ważnych rzeczy, tylko cały czas na topie są tylko Busy i Busy.
    Ale widocznie mamy samych Kramerów,Podziemia , którzy tylko tu na Forum się wypowiadają a oprócz tego nic innego nie potrafią, zresztą to widać po wypocinach.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz