Forum » Myślenice

Myślenice-jakiego ginekologa wybrać? ??

  • 15 gru 2016

    Drogie mamy , bardzo Was proszę o opinię. Jakiego ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży, spośród tych, którzy pracują w Myślenickim szpitalu? Bardzo się obawiam. To moja 2 ciąża, pierwszą poronilam. Licze na Waszą pomoc!

    3 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Ja polecam Chęcińskiego prowadził mi ciążę i robił cc dwie szwagierki tez do niego chodzą tylko on juz nie pracuje w M-ach w szpitalu.

    7 9 Cytuj
  • 16 gru 2016

    No właśnie też o tym słyszałam, że jest to dobry lekarz. szkoda bo jednak mi zależy aby był to lekarz, który pracuje w tutejszym szpitalu.

    4 4 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Ordynator szpitala Dudek ... polecam prowadzi mnie nie pierwszy raz nie zawiodłam się jeszcze ale co pacjent to opinia wiec nie pytaj bo kazdy w swojej zawodowej karierze lekarskiej ma rysę bo coś poszło nie tak to normalne... o każdym lekarzu nasluchalam sie i dobrych i zlych legend ;)

    17 2 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Czasem warto wziąć pod uwagę tez Krk szpitale sama rodziłam w Myślenicach ale teraz raczej wybrałabym Krk min.ze względu na brak możliwości odwiedzin i wcześniejsze wypisy matek gdzie dziecko musi dluzej być w szpitalu.Jeszcze kwestia np.problemów z dzidziem czasem wiozą maluchy do Krakowa gdy sa jakies problemy większe.

    2 9 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Kwestia tych odwiedzin i tego, że czasem trzeba do dziecka dojeżdżać bardzo mnie martwi, ale jednak chyba zostanę przy Myślenicach. Moja bratowa rodziła na Ujastku. Wybrała ten szpital ze względu na dobre opinie jakie znalazła w internecie. Nie miała tam swojego lekarza prowadzącego. Potem była bardzo rozczarowana. Każdy oczywiście też ma inne podejście i oczekiwania. Niektóre kobiety są bardzo zaradne i odważne. Ja niestety do takich nie należę :-( Dziękuję Wam dziewczyny za rady :-) A czy, któraś miała może doczynienia z dr Kocotem lud dr Kiszka? Dobre opinie o nich krążą, ale takie sprzed kilku lat, więc chciałabym zaktualizować :-)

    13 2 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Kocot jest w porządku, szczególnie będąc już w szpitalu możesz być spokojna

    12 6 Cytuj
  • 16 gru 2016
    anka12345 napisał/a:

    Kwestia tych odwiedzin i tego, że czasem trzeba do dziecka dojeżdżać bardzo mnie martwi, ale jednak chyba zostanę przy Myślenicach. Moja bratowa rodziła na Ujastku. Wybrała ten szpital ze względu na dobre opinie jakie znalazła w internecie. Nie miała tam swojego lekarza prowadzącego. Potem była bardzo rozczarowana. Każdy oczywiście też ma inne podejście i oczekiwania. Niektóre kobiety są bardzo zaradne i odważne. Ja niestety do takich nie należę :-( Dziękuję Wam dziewczyny za rady :-) A czy, któraś miała może doczynienia z dr Kocotem lud dr Kiszka? Dobre opinie o nich krążą, ale takie sprzed kilku lat, więc chciałabym zaktualizować :-)

    Z czystym sumieniem mogę polecić doktor Kiszkę, jestem jej pacjentką- bardzo mi pomogła. Konkretna i sumienna kobieta.

    16 2 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Polecam dr Kocota i dr Dudka

    12 7 Cytuj
  • 16 gru 2016

    dr Chęciński jest naprawdę ok

    8 5 Cytuj
  • 16 gru 2016

    DR Kiszka gdzie przyjmuje

    12 2 Cytuj
  • 16 gru 2016

    Dr Kiszka przyjmuje w Dobczycach .

    4 2 Cytuj
  • 17 gru 2016
    5 1 Cytuj
  • 17 gru 2016

    Tak, wiem. Przeczytałam juz całość :-) Chciałam jednak uzyskać aktualne informacje. Lekarze się zmieniają, opinie tez :-) Po Waszych wypowiedziach postanowiłam, że wybiorę dr Kocota. Dziękuję wszystkim kobietkom, które się udzieliły :-)

    9 6 Cytuj
  • 17 gru 2016

    Najlepi wybrać wolnego ew wdowca ostatecznie rozwodnika ale to nigdy nie wiadomo najgorzy to żonaty !!! HAY

    2 4 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Hej dziewczyny chciałam się zapytać o opinię na temat doktora Micała ???

    3 1 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Dr Łapa. Przyjmuje zarówno na fundusz jak i prywatnie. Przemiła kobieta, która wszysyko wyjaśni, dokładnie przebada a wizyta to czysta przyjemność bez stresu

    10 3 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Gdzie przyjmuje dr Łapa prywatnie i na fundusz?

    5 1 Cytuj
  • 17 lut 2017

    A co powiecie o dr.Stangel przyjmuje jeszcze w m-ce?

    2 Cytuj
  • 21 lut 2017

    Polecam dr Łape naprawde dobry lekarz, ja chodze na fundusz w przychodni przy szpitalu

    4 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Polecam dr Kiszkę. korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona

    4 2 Cytuj

Odpowiedz