Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 5 mar 2012

    hej
    mam pytanko o dr Chęcińskiego. jestem w ciazy i chodze do dr Kocota, chciałabym zrobic sobie badanie usg4d i myślałam o Krakowie na Dietla ale jeśli dr Chęciński też je wykonuje to wolałabym tu na miejscu. Wie ktoś może ile kasuje za taką usługę? Wyczytałam ze swoim pacjentką liczy normalnie jak za wizytę ale jeśli ja do niego nie chodzę to pewnie może i z 300?

    1 6 Cytuj
  • 5 mar 2012

    w Krakowie robiłam 3 mies temu u dr Macieja Bodzka przy rondzie Grzegurzeckim. Świetny lekarz pracuje w szpitalu Rydygiera takie badanie 4d kosztowało 220zł. Bardzo polecam. Namiary znajdziesz w sieci.

    3 4 Cytuj
  • 6 mar 2012

    Poszukaj strony z gabinetem a jest tam wszystko pisze

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    ja tez dr dudka nie polecam !! Nie zrobił mi podstawowych badań plenatarnych, nawet o nich nie poinformował, a za wizyte kasowal 150 zł. Dobrze, że trafiłam do dr kusia w krakowie (pracuje w narutowiczu). lekarz - aniol. kazdy telefon odbiera, radzi. A kiedy nie moze odebrac oddzwania!! Zawsze !! Szczerze polecam !! I co sie okazało, Bardzo duzo przyszłych mam z myślenic odwiedza jego gabinet.

    3 4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    dr checinski nie jes ginekologiem , bo nie skonczyl jeszce specjalizacji , mozecie zadzwonic i spytac sie w szpitalu ,czy dr p.checinski jest ginekologiem,bo nie jest na 100%

    6 5 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Wszyscy to wiedzą , no i co z tego?

    3 5 Cytuj
  • 12 mar 2012

    A czy polecacie dr Micała

    2 4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=słoneczko22] Wszyscy to wiedzą , no i co z tego? [/quote]
    to, ze nie ma doswiadczenia , a jak popełni bład w szuce ,to co wtedy, ty idz na kebaba do turcji

    4 5 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Akurat doświadczenie to on ma , jeśli już to nie ma oficjalnego tytułu.
    A pewnie są tacy co mają tytuł , a nie mają doświadczenia.
    Dlatego każdy sam wybiera gdzie pójdzie.

    4 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: bratny] słoneczko22 napisał/a: Wszyscy to wiedzą , no i co z tego?
    to, ze nie ma doswiadczenia , a jak popełni bład w szuce ,to co wtedy, ty idz na kebaba do turcji [/quote]

    Chciałabym zobaczyć jak ktoś wygrywa z lekarzem np w sądzie bo ten popełnił błąd i nie istotne czy ma odpowiedni tytuł czy nie.

    1 2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Proszę o pomoc!
    Poszukuję ginekologa który dysponuje wysokospecjalistycznym sprzętem do wykonywania USG ginekologicznego.
    Leczę sie w Krakowie, ale często potrzebuję robić USG w trakcie cyklu, i nie ma sensu żebym na samo USG jechała do Krakowa.
    Byłam już u dra Dudka, ale jego sprzęt pozostawia wiele do życzenia, nie potrafi nawet podać wymiarów moich jajników czy endometrium.
    Czy ktoś z Państwa może polecić lekarza który dysponuje nowoczesnym sprzętem i potrafi zrobić to w profesjonalny sposób? Będę wdzięczna za informacje. Jesli nie będę zmuszona jeździć ze wszystkim do Krakowa..

    3 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Nadmienię że chodzi o monitoring cyklu, wzrost pęcherzyków, endometrium itp.

    2 Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=gość: pomocy] Proszę o pomoc!
    Poszukuję ginekologa który dysponuje wysokospecjalistycznym sprzętem do wykonywania USG ginekologicznego.
    Leczę sie w Krakowie, ale często potrzebuję robić USG w trakcie cyklu, i nie ma sensu żebym na samo USG jechała do Krakowa.
    Byłam już u dra Dudka, ale jego sprzęt pozostawia wiele do życzenia, nie potrafi nawet podać wymiarów moich jajników czy endometrium.
    Czy ktoś z Państwa może polecić lekarza który dysponuje nowoczesnym sprzętem i potrafi zrobić to w profesjonalny sposób? Będę wdzięczna za informacje. Jesli nie będę zmuszona jeździć ze wszystkim do Krakowa.. [/quote]

    Spróbuj zapytać u Chęcińskiego na Reymonta.
    Ma dobry sprzęt i dobrze " czyta" USG,
    może akurat to też odczytuje.

    4 7 Cytuj
  • 14 mar 2012

    do monitoringu najlepszy jest KOCOT

    2 12 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Polecam dr Kocota. Ja akurat nie jestem "problemową" pacjentką (prowadzi teraz moją kolejną ciążę). Usg robi doskonale, nie czaruje, tylko dokładnie opisuje, co widzi. U mojej znajomej znalazł patologię, z którą w Koperniku mieli problem, laparoskopia potwierdziła dokładnie to, co widział (mówimy o strukturze średnicy kilku milimetrów w jamie brzusznej). Dobry sprzęt + duże doświadczenie.

    3 8 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Również polecam dr Kocota , jeśli chodzi o "monitoring" cyklu!

    2 5 Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=gość: pomocy] Proszę o pomoc!
    Poszukuję ginekologa który dysponuje wysokospecjalistycznym sprzętem do wykonywania USG ginekologicznego.
    Leczę sie w Krakowie, ale często potrzebuję robić USG w trakcie cyklu, i nie ma sensu żebym na samo USG jechała do Krakowa.
    Byłam już u dra Dudka, ale jego sprzęt pozostawia wiele do życzenia, nie potrafi nawet podać wymiarów moich jajników czy endometrium.
    Czy ktoś z Państwa może polecić lekarza który dysponuje nowoczesnym sprzętem i potrafi zrobić to w profesjonalny sposób? Będę wdzięczna za informacje. Jesli nie będę zmuszona jeździć ze wszystkim do Krakowa.. [/quote]
    [quote=gość: pomocy] Proszę o pomoc!
    Poszukuję ginekologa który dysponuje wysokospecjalistycznym sprzętem do wykonywania USG ginekologicznego.
    Leczę sie w Krakowie, ale często potrzebuję robić USG w trakcie cyklu, i nie ma sensu żebym na samo USG jechała do Krakowa.
    Byłam już u dra Dudka, ale jego sprzęt pozostawia wiele do życzenia, nie potrafi nawet podać wymiarów moich jajników czy endometrium.
    Czy ktoś z Państwa może polecić lekarza który dysponuje nowoczesnym sprzętem i potrafi zrobić to w profesjonalny sposób? Będę wdzięczna za informacje. Jesli nie będę zmuszona jeździć ze wszystkim do Krakowa.. [/quote]
    POLECAM dr HOME, Kraków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    mam pytanie do mamaaaa czytam i widzę ze chodzisz do doktora J.Kusia w Krakowie ,też do niego chodziłam z pierwszym dzieckiem i byłam bardzo zadowolona, tylko to było chwilę temu a obecnie jestem w 2 ciąży i z wygody chodzę do Myślenickiego ginekologa i jestem mało zadowolona.Proszę mi powiedzieć ile teraz wizyta kosztuje u dok Kusia .Z góry dziękuję.

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Powiedzcie jeszcze coś o tej Dziewońskiej?

    1 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    gorąco polecam dr. Makłowicz - miło, sympatycznie, profesjonalnie. Jestem zadowolona i to bardzo :)

    2 5 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Kobiet chyba nie wiesz co mówisz. Profesjonalnie u dr Makłowicz????
    do tego cena wizyty 300 zl . Największa porażka z jaką miałam do czynienia

    5 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Jak to? 300 zł za samą wizytę??!! toż to barbarzyństwo!!!

    4 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    300 zł? ciekawe .... ja byłam na wizycie u niej za 80 zł, ostatnio robiłam cytologie za 50 zł, ni hu mi nie wychodzi 300 zł. Może Cie kobieta skrzywdziła to narzekasz :)

    2 6 Cytuj
  • 21 mar 2012

    też słyszałam ze makłowicz zdziera kase i to bardzo. a kogo z myślenic polecacie???

    3 3 Cytuj
  • 21 mar 2012

    a opinie na temat dr micała?

    2 4 Cytuj

Odpowiedz