Forum » Myślenice ginekolog -jakiego polecacie?

 • 28.12.2015 - 17:45
  Czy ktoś z Was wie, w jakie dni w szpitalu dyżurują poszczególni lekarze? Chodzi mi o porodówkę:)
  3 Cytuj Zgłoś
 • 29.12.2015 - 17:16
  Niestety, ale nie polecam dr Chęcińskiego. Pomimo tego, że jest dobrym fachowcem, nie poświęca pacjentkom odpowiedniej ilości czasu. W jego gabinecie jest wieczny tłok i pośpiech. Na pytania odpowiada dziwnymi - często niesmacznymi żarcikami, bagatelizuje problemy pierworódek uważa chyba, że wszystko wiedzą i nic im nie trzeba mówić, na podawane przeze mnie dolegliwości bólowe miał zawsze jedną odpowiedź niepopartą zadnymi badaniami - czasami tak jest. Skacze z tematu na temat, nie odpowiada rzeczowo na pytania,badanie wykonuje w pośpiechu, umawia się na coś,a później udaje, że nie pamięta. Niestety jest łasy na pieniądze i chyba zaczął je stawiać ponad jakość obsługi pacjentek - pacjentki często umawiane są co 5-10 minut, więc jak wizyta ma się odbyć bez pośpiechu? Podczas wizyty panuje haos, Pan doktor czasami zachowuje się, jakby był niespełna rozumu (żarciki, uśmieszki, komentarze nie na miejscu - przepraszam, ale tak jest). Mam poczucie humoru ale pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić/mówić do pacjentek.

  61 11 Cytuj Zgłoś
 • 29.12.2015 - 17:38
  fantagiro napisał/a:
  Polecamw 100% dr Paweł Chęciński!!! Nigdy
  Przenigdy Stangel!!!
  Nie polecam dr Chęcińskiego. Pozytywne opinie o nim już dawno są nieaktualne. Teraz w jego gabinecie jest wieczny pośpiech, ignorancja dolegliwości - byle szybciej pacjentka wyszła i zapłaciła za wizytę. Poszłam do tego lekarza kierując się opiniami, niestety rozczarowałam się mocno. Teksty do kobiety w ciąży podczas badania ginekologicznego typu "zobaczymy, czy jest tam jakiś serek" - mocno nie na miejscu, wysoce niesmaczne. Coś strasznego. Wymachiwanie próbką pobranej cytologii przy innych pacjentkach i mówienie, ze ma się gluty na szkiełku - też słabe. Pan doktor niestety nie jest słowny, bierze pieniądze kilka razy za to samo pomimo tego, że umawiał się inaczej. Jeśli nic się nie zmieni na lepsze - serdecznie rozradzam wizyty u Pana doktora w gabinecie.
  58 8 Cytuj Zgłoś
 • 29.12.2015 - 17:55
  Nie polecam dr Chęcińskiego. Pozytywne opinie o nim już dawno są nieaktualne. Teraz w jego gabinecie jest wieczny pośpiech, ignorancja dolegliwości - byle szybciej pacjentka wyszła i zapłaciła za wizytę. Poszłam do tego lekarza kierując się opiniami, niestety rozczarowałam się mocno. Teksty do kobiety w ciąży podczas badania ginekologicznego typu "zobaczymy, czy jest tam jakiś serek" - mocno nie na miejscu, wysoce niesmaczne. Coś strasznego. Wymachiwanie próbką pobranej cytologii przy innych pacjentkach i mówienie, ze ma się gluty na szkiełku - też słabe. Pan doktor niestety nie jest słowny, bierze pieniądze kilka razy za to samo pomimo tego, że umawiał się inaczej. Jeśli nic się nie zmieni na lepsze - serdecznie rozradzam wizyty u Pana doktora w gabinecie.  dokładnie tak jest, jak opisujesz jak poroniłam w 12 tc 4 lata temu w domu w bólach, on robił mi zabieg czyszczenia w szpitalu jak już było po wszystkim, jeszcze walnął nie przyjemnym tekstem żarcikiem i wziął kasę, po 4 miesiącach zaszłam w ciążę ponownie i pech chciał że to był akurat ten czas między świetami, poszłam do kontroli w sumie potwierdzić ciążę do szpitala i on był akurat na dyżurze ponieważ mój lekarz prowadzący był na wolnym, a ja dostałam bule, więc się wystraszyłam, - to dostałam odpowiedź że to nie komputer, serduszko się jeszcze nie rozwinęło ale dla świętego spokoju przepiszę pani leki na podtrzymanie, wyszłam usiadłam i płakałam, podejście do pacjentki zaraz po poronieniu i potem do wystraszonej masakra i katastrofa zero współczucia i zrozumienia
  52 11 Cytuj Zgłoś
 • 30.12.2015 - 22:19
  a co sądzicie o dr Kowalskim?? gdzie przyjmuje i wg
  3 13 Cytuj Zgłoś
 • 31.12.2015 - 0:05
  Przyjmuje w Myślenicach na Żwirki i Wigury 1x w tygodniu a tak to w nowym gabinecie w Krakowie na Długiej :) Prowadził teraz moją ciąże, od początku zagrożoną i problematyczną i jak najbardziej go polecam, przeniosłam się do niego od polecanej lekarki w Krakowie, która mnie jednak zawiodła. Pierwszą ciąże donosiłam do 32 tc a tą dzięki doktorowi do 37 i maluch zdrowy. Najlepiej zadzwonić na nr podany na stronie, z dnia na dzien zawsze gdzies upchnie i nie czeka się długo :)
  5 19 Cytuj Zgłoś
 • 02.01.2016 - 11:42
  Co do dr Chęcińskiego, niestety, ale ja również bardzo się na nim zawiodłam... Zdarzyło mi się być u niego kilka lat temu na wizytach jeszcze przed ciążą i wtedy byłam względnie zadowolona. Stad też postanowiłam prowadzić u niego ciążę. Jednakże po 3 miesiącach stwierdziłam, że nie ma to większego sensu i zdecydowałam się na zmianę lekarza. Doktor wiecznie bagatelizował zgłaszane przeze mnie dolegliwości, gdyby nie moja wnikliwość i to, że sama na własną rękę wykonałam dodatkowe badania nie dowiedziałabym się, że moje objawy potwierdzają jednak stan chorobowy. Co najlepsze, doktor jak przyszłam do niego z wynikami stwierdził, że to dobrze, że on jednak zalecił mi je zrobić. Od tego czasu przestałam do niego chodzić. Z gabinetu doktora wychodziłam z jeszcze większymi wątpliwościami aniżeli przed wizytą, doktor zamiast mówić na temat przebiegu mojej ciąży opowiadał co jadł na obiad, a raz nawet wyśmiewał się z innej pacjentki! Wizyty przebiegały szybko, nigdy nie miałam możliwości zadać wszystkich pytań i uzyskać dokładnych wyjaśnień. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.
  46 13 Cytuj Zgłoś
 • 05.01.2016 - 14:41
  Pytanie do pań = które odradzają Chęcińskiego- na jakiego lekarze zmieniłyscie?

  Sama chodziłam do Kowalskiego, zawiodłam sie. Myślałam że zmienię na Chęcińskiego, ale jak czytam te komentarze to się głęboko zastanawiam... Komu można zaufać?
  16 5 Cytuj Zgłoś
 • Dominika 05.01.2016 - 16:34
  polecam Kiszke:)przyjmuje albo w myślenicach na nfz albo prywatnie w dobczycach
  33 16 Cytuj Zgłoś
 • 05.01.2016 - 18:41
  Dominika napisał/a:
  polecam Kiszke:)przyjmuje albo w myślenicach na nfz albo prywatnie w dobczycach
  Tak o Kiszce tez myslalam, tylko prywatnie, bo na nfz takie terminy ze szok!
  31 10 Cytuj Zgłoś
 • Dominika 05.01.2016 - 21:13
  Powiem ci tak ja chodziłam cala ciążę prywatnie do niej. Wizyta 100 na niej zawsze usg badanie ginekologiczne rozmowa. Z cytologia i czystością pochwy 140. Gdy pid koniec bylam bo wymiotowalam to tylko 50.
  29 2 Cytuj Zgłoś
 • 05.01.2016 - 22:47
  Ja jak trafiłam do szpitala z bólami w podbrzuszu to akurat była Kiszka na dyżurze. Bardzo grzeczna, uprzejma, rzeczowa. Podczas badania wszystko tłumaczyła, pokazywała. Prywatnie u niej nie byłam.
  31 7 Cytuj Zgłoś
 • 09.01.2016 - 17:44
  Ja trafiłam do lekarza do Krakowa, do dr Grażyny Komnaty-Gajdy z polecenia mojej koleżanki. Od początku poważnie podeszła od moich dolegliwości, zawsze miała czas, chętnie i przystępnie wyjaśniała mi wszystkie kwestie związane z ciążą. Mogę ją polecić z czystym sumieniem.
  Po zrezygnowaniu z usług dr Chęcińskiego postanowiłam nie rodzić w szpitalu w Myślenicach i nie chodzić tutaj do innego lekarza, jako że środowisko jest małe i hermetyczne. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to i tak nie miało by żadnego znaczenia, ale zostałam już przy dr Gajdzie.
  8 3 Cytuj Zgłoś
 • 09.01.2016 - 21:27
  A jaka macie opinie o dr Borczak?
  7 4 Cytuj Zgłoś
 • 14.01.2016 - 11:23
  Dla mnie doktor Chęciński jest godny polecenia. To była już druga ciąża prowadzona w jego gabinecie, zawsze szczegółowo odpowiadał na pytania. Byłam strasznie przejęta, bo druga ciąża była zagrożona. Wiecie dlaczego go chwalę - a to dlatego, ze poświęcił mi dobrą godzinę na wytłumaczenie wszystkiego i uspokojenie, mimo, ze miał mnostwo pacjentek w gabinecie. Jak wyszłam od niego widzialam tylko spojrzenia innych kobiet, jakby miały mnie zlinczować. Powinniście się wstydzić, bo niektórzy mają większe problemy niż wypisanie tabletek antykoncepcyjnych. Najwazniejsze, ze synek urodził się zdrowy, doktor Chęciński przyjmował moją ciążę.
  22 31 Cytuj Zgłoś
 • 14.01.2016 - 16:11
  Ile pacjentek tyle opinii o panu dr Chęcińskim, jedno jest pewne, jakby był kiepski nie miałby tylu pacjentek.
  17 21 Cytuj Zgłoś
 • 14.01.2016 - 16:50
  włąsnie, to ciekawe po co chodzi tyle kobiet do niego jeśli jest TAKI ZŁY!! ciekawa jestem!!
  14 15 Cytuj Zgłoś
 • 14.01.2016 - 17:26
  gosia2897 napisał/a:
  Ile pacjentek tyle opinii o panu dr Chęcińskim, jedno jest pewne, jakby był kiepski nie miałby tylu pacjentek.
  Proste, jednym pasuje, drugim nie I tyle. Dla mnie osobiście jest za młody, ciąże bez komplikacji owszem, poszła bym do niego. Uważam, że Kocot czy Wróblewski, Micał I Dudek maja tez bardzo dobry sprzet I w szpitalu nie ma z nimi problemów.
  19 8 Cytuj Zgłoś
 • 17.01.2016 - 21:52
  kinia20941 napisał/a:
  włąsnie, to ciekawe po co chodzi tyle kobiet do niego jeśli jest TAKI ZŁY!! ciekawa jestem!!
  A dlatego, że bierze za wizytę najtaniej w okolicy - 80 zł. Reszta lekarzy bierze po 100 zł i więcej. Niby tylko 20 zł ale na całej ciąży robi różnicę, prawda? Choć i tak co tanio to drogo - doktor Chęciński mało tłumaczy i pacjentki latają do niego po 2 razy w tygodniu bo mają wątpliwości i się boją. Bo jak nie było czasu, zeby pacjentce powiedzieć, jakie dolegliwości mogą być naturalne w poszczególnych etapach ciąży to biegają po 100 razy bo je coś zakłuło i płacą 80, 80, 80, 80....w nieskończoność. Stąd też zapewne te kolejki. Nie dość, ze pacjentki poumawiane co 10 minut to jeszcze kilka w ciągu dnia wpada z wątpliwościami "między pacjentkami" i robi się nieraz kilka godzin obsuwy! Do prowadzenia ciąż bezproblemowych doktor jest idealny: najtańsza wizyta, szybkie usg, niesmaczny żarcik do pośmiania i do domu. Ale żadna z nas nigdy nie wie, czy nasza ciąża przebiegnie super i bez komplikacji.
  26 3 Cytuj Zgłoś
 • sobota 18.01.2016 - 7:20
  Mical i Kocot też biorą po 80 wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje.
  Na każdej wizycie usg i badanie na krzeselku.
  7 5 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 12:15
  Norma napisał/a:
  Mical i Kocot też biorą po 80 wizyta trwa tyle ile pacjentka potrzebuje.
  Na każdej wizycie usg i badanie na krzeselku.
  Ale sprzęt do usg pewnie gorszy, a na to pacjentki też patrzą. Co jak co, ale dr Chęciński ma odwalone w gabinecie, ze miło wejść, tv w poczekalni, monitor usg dla pacjentki osobny i duży przede wszystkim, że fajnie wszystko widać. Nie wiem jak jest u Kocota I Micał, bo nie byłam, ale podejrzewam, ze nie ma takiego wypasu.
  8 9 Cytuj Zgłoś
 • sobota 18.01.2016 - 17:25
  kocot and mical mają nowy sprzęt. Monitor osobny dla pacjentki jest. Widać jak dziecko pływa :) daja kilka zdjęć 3D na każdej wizycie. Dość prezyzyjne pomiary wielkości dziecka. Mi dzien przed porodem powiedział że dziecko ma 3400 i faktycznie tak było a wiem że u innych są rozbieżności nawet o 1 kg.... A w poczekalni rmf :)
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 17:44
  IwonaSs napisał/a:
  Ale sprzęt do usg pewnie gorszy, a na to pacjentki też patrzą. Co jak co, ale dr Chęciński ma odwalone w gabinecie, ze miło wejść, tv w poczekalni, monitor usg dla pacjentki osobny i duży przede wszystkim, że fajnie wszystko widać. Nie wiem jak jest u Kocota I Micał, bo nie byłam, ale podejrzewam, ze nie ma takiego wypasu.
  u kocota usg zwykle i 3d, pelen profesjonalizm. prowadzil moja pierwsza ciaze, przy drugiej by przy porodzie. wszystko wyjasnil i wytlumaczyl. polecam goraco!!
  7 4 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 18:40
  karolina1992 napisał/a:
  u kocota usg zwykle i 3d, pelen profesjonalizm. prowadzil moja pierwsza ciaze, przy drugiej by przy porodzie. wszystko wyjasnil i wytlumaczyl. polecam goraco!!
  No to już wiadomo, na kogo można zmienić dr chęcińskiego, gdybym wiedziała, to nie pchałabym się w Kraków tylko poszłabym do tych, o których piszesz. Ale byłam zrażona i myślałam sobie ze Ci wszyscy lekarze się znają i może ktoś będzie na mnie krzywo patrzył, że zmieniam albo pytał, dlaczego zmieniam :/.
  6 3 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 19:16
  Nie wiem skąd te negatywne opinie o dr Chęcińskim. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Dr ma bardzo profesjonalne podejście, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje żadnych objawów. Ma dużo pacjentek ponieważ jest dobrym lekarzem. Nigdy nie odmawia wizyty i zawsze odbiera telefony. Ja mam zaufanie do dr Chęcińskiego i polecam.
  9 21 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 19:37
  Dr Chęciński tez "podrożał" 100 zł za wizytę płaciłam ostatnio.
  11 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 20:38
  wiki24 napisał/a:
  Dr Chęciński tez "podrożał" 100 zł za wizytę płaciłam ostatnio.
  Podrożałby w ciągu paru tygodni nie sądzę? Byłam nie dawno i płaciłam 130 ale za badanie i cytologie. Z tego co wiem to wizyta kosztuje 80 zł.
  1 4 Cytuj Zgłoś
 • 18.01.2016 - 21:01
  Ostatnio byłam na wizycie, teraz kosztuje 100zł. Nowy cennik jest na stronie internetowej.
  5 Cytuj Zgłoś
 • 19.01.2016 - 11:39
  ewam napisał/a:
  Nie wiem skąd te negatywne opinie o dr Chęcińskim. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Dr ma bardzo profesjonalne podejście, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje żadnych objawów. Ma dużo pacjentek ponieważ jest dobrym lekarzem. Nigdy nie odmawia wizyty i zawsze odbiera telefony. Ja mam zaufanie do dr Chęcińskiego i polecam.
  Droga ewam,
  Każdy ma prawo mieć i wyrażać swoją opinię. Negatywne opinie niestety, ale z powietrza sie nie biorą. Na tyle pacjentek ile ma dr chęciński na pewno część jest zadowolona, co nie zmienia faktu, że są też niezadowolone. Każda ciąża inna, każda kobieta inna. Nie mów mi, ze dr nie pytał Cię po 100 razy po co zlecił badania jak przyszłaś z jakimiś wynikami, bo nie pamiętał, czy co sie działo, nigdzie nie notuje przebiegu ciąży danej pacjentki, ma tyle pacjentek, ze naturalne jest, że nie pamięta. Ja wolę kogoś, kto podchodzi do pacjentki indywidualnie a nie masowo. Lekarz u którego później prowadziłam ciążę jak dzwoniłam z wątpliowściami i przedstawiałam się to od razu po nazwisku kojarzył, co wcześniej działo sie z moją ciążą. A dr Chęciński podczas 1 wizyty kilka razy się mnie pytał jak sie nazywam, bo nie pamiętał. Mi próbował wmówić, ze to on kazał mi powtórzyć badanie cukru jak sie okazało, ze jest cukrzyca ciążowa. A tak na prawdę sama powtórzyłam badanie bo dr w wynikach nie zauważył/przeoczył - nie wiem, może z roztargnienia, z pośpiechu, że miałam wysoki cukier na czczo i trzeba było powtórzyc badanie. Na szczęście znajoma miała cukrzycę w ciaży więc trochę się na tym znała i poradziła mi, zebym powtórzyła badanie i w porę udało się interweniować w tej sprawie czyli przyspieszone obciążenie glukozą i poradnia diabetologiczna dla kobiet w ciąży. mam nadzieję, że teraz juz rozumiesz skąd biorą się negatywne opinie.
  26 1 Cytuj Zgłoś
 • 19.01.2016 - 17:09
  Czy ma ktoś namiary na dr.Przeklasę gdzie kiedy przyjmuje
  Cytuj Zgłoś
 • 19.01.2016 - 18:57
  Mceeeee napisał/a:
  Podrożałby w ciągu paru tygodni nie sądzę? Byłam nie dawno i płaciłam 130 ale za badanie i cytologie. Z tego co wiem to wizyta kosztuje 80 zł.
  Tak ja byłam 11 stycznia i płaciłam bez usg 100 zł .
  5 Cytuj Zgłoś
 • 03.02.2016 - 20:59
  A czy ktoś orientuje się jakie teraz są terminy na nfz do dr Kiszki?
  7 1 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2016 - 14:51
  beti26 napisał/a:
  A czy ktoś orientuje się jakie teraz są terminy na nfz do dr Kiszki?
  Pytałam w styczniu. Terminy do marca włącznie zajęte i na dalsze miesiące nie rejestrowali na tamten czas...
  6 1 Cytuj Zgłoś
 • 12.02.2016 - 20:15
  nacztytałam sie tutaj sporo negatywnych opinii, i troche bałam sie pierwszej wizyty u dr Chęcinskiego. Byłam na nfz. O dziwo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Bezstresowo, cierpliwie odpowiadał na pytania, żartował, wytłumaczył wszystko. Czułam sie bardzo komfortowo
  5 16 Cytuj Zgłoś
 • sobota 13.02.2016 - 8:34
  Żartował :) o tym to już legendy krążą...
  10 Cytuj Zgłoś
 • 13.02.2016 - 8:41
  Hunterka napisał/a:
  nacztytałam sie tutaj sporo negatywnych opinii, i troche bałam sie pierwszej wizyty u dr Chęcinskiego. Byłam na nfz. O dziwo zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Bezstresowo, cierpliwie odpowiadał na pytania, żartował, wytłumaczył wszystko. Czułam sie bardzo komfortowo
  Może na nfz jest inaczej, bo ma po prostu więcej czasu. Proponował mi raz, żebym przyszła na jego dyżur do szpitala bo "ON SIĘ NUDZI NA DYŻURACH" to powtórzy badanie (jak coś było niejasne na prywatnej wizycie).
  10 Cytuj Zgłoś
 • 14.02.2016 - 21:18
  Norma napisał/a:
  Żartował :) o tym to już legendy krążą...
  Wizyta w gabinecie na NFZ sierpień, upał a pan dr : "widzi na pani musze tutaj siedzieć w nieklimatyzowanym pomieszczeniu, ZA DARMO. Zamiast na oddziale w chłodzie gazetę poczytać albo w swoim gabinecie pacjentki przyjmować". To było prawie 3 lata temu. Ostania wizyta u tego pana dr. I szanuje opinie ze komuś odpowiada taki humor lub inne mało wyszukane żarty. Ale nie moge pojąć jak jedna pacjentkę można wysłuchać i odp na wszystkie pytania a inna zbyć?!
  15 3 Cytuj Zgłoś
 • 15.02.2016 - 13:05
  Witam ! Staramy się z mężem o dzidziusia juz jakiś czas. Niestety nam się nie udaje. Czy wiecie jaki lekarz byłby najlepszy jeśli chodzi o kłopoty z zajściem w ciaze diagnozę itd.. ?
  2 2 Cytuj Zgłoś
 • 15.02.2016 - 13:52
  Moja znajoma borykała się z podobnym problemem, obecnie ma 2-kę szkrabów :) chodziła do dr Dudka
  7 Cytuj Zgłoś
 • 15.02.2016 - 14:52
  A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?
  4 1 Cytuj Zgłoś
 • 15.02.2016 - 15:01
  kość napisał/a:
  Moja znajoma borykała się z podobnym problemem, obecnie ma 2-kę szkrabów :) chodziła do dr Dudka
  Dziękuję :-)
  2 Cytuj Zgłoś
 • 15.02.2016 - 20:59
  asiaS napisał/a:
  A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?
  witam

  doktor prowadzi kartotekę
  byłam jego pacjentką w ciąży - wizyta raz w miesiącu pod sam koniec 2 razy,zawsze usg i badanie,wszystko dobrze wytłumaczone - telefon zawsze odebrał (nawet będąc na urlopie)
  gdy byłam w szpitalu a leżałam tydzień gdyż rodziłam po terminie zawsze bedac na dyżurze przychodził zapytac jak sie czuje i robił badanie - później cc również on wykonał jak tylko przyszedł na dyżur (lekarz który był przed nim na porodówce nie wykazywał zainteresowania mną choć dziecku spadało tentno po za dużej dawce oksytocyny ) blizny prawie nie widac - teraz kontrolne również chodzę do niego - moja kartoteka nadal "istnieje " w komputerze.
  taka jest moja opinia - mogę polecić P.Doktora
  10 15 Cytuj Zgłoś
 • 22.02.2016 - 8:48
  asiaS napisał/a:
  A Chęciński nie ma żadnej kartoteki pacjentek?
  W komputerze ma jedynie Twoje dane, ale nie ma tam żadnej historii Twojej ciąży/choroby. Tak więc nie wie, co działo się na poprzedniej wizycie.
  12 4 Cytuj Zgłoś
 • 22.02.2016 - 10:55
  IwonaSs napisał/a:
  W komputerze ma jedynie Twoje dane, ale nie ma tam żadnej historii Twojej ciąży/choroby. Tak więc nie wie, co działo się na poprzedniej wizycie.
  I wszystkie zalecenia, czy też jakieś problemy wcześniejsze pacjentki ma w głowie?
  To ma niesamowitą pamięć. Jak dla mnie brak rzetelnej kartoteki i historii choroby/ciąży dyskwalifikuje lekarza na dzień dobry
  12 Cytuj Zgłoś
 • 23.02.2016 - 0:04
  jestem z krakowa aktualnie na okres ciazy mieszkam w myslenicach... nie znając tu nikogo musialam poszukac gin.trafilam na dr.Dziewońską ale po 3 wizycie zrezygnowałam z niej ...powiem jedno kasa,kasa,kasa...i to jak robi pani połozna badania masakra...brak higieny itp... trafilam w szpitalu na Dr.Borczak i z calego serca ja polecam jest swietna. A co do krakowa to bdb jest gin.Anna Wójtowicz :)
  8 1 Cytuj Zgłoś
 • 24.02.2016 - 13:05
  Wie ktoś może czy podczas prowadzenia ciąży na nfz w poradni przyszpitalnej można zmienić lekarza prowadzącego?
  1 Cytuj Zgłoś
 • BASIA KKK 24.02.2016 - 13:22
  WITAM CO MYSLICIE O DR. R ŁAPIE ?PRZYJMUJE W PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ .CHODZIŁ MOZE KTOS DO NIEJ W CIAZY?
  3 3 Cytuj Zgłoś
 • BASIA KKK 24.02.2016 - 13:25
  katie99kasia napisał/a:
  Wie ktoś może czy podczas prowadzenia ciąży na nfz w poradni przyszpitalnej można zmienić lekarza prowadzącego?
  WIESZ JAK MASZ JAKIES WATPLIWOSCI CO DO LEKARZA TO W KAZDEJ CHWILI MOZESZ GO ZMIENIC!
  3 4 Cytuj Zgłoś
 • 02.03.2016 - 22:44
  asiaS napisał/a:
  I wszystkie zalecenia, czy też jakieś problemy wcześniejsze pacjentki ma w głowie?
  To ma niesamowitą pamięć. Jak dla mnie brak rzetelnej kartoteki i historii choroby/ciąży dyskwalifikuje lekarza na dzień dobry
  No niestety nie ma zaleceń w głowie, co wizytę trzeba mu przypominać, dlaczego zażywało się taki lek a nie inny, co się działo itd. Zerka co prawda w kartę ciąży, którą masz ze sobą, ale tam nie pisze dokładnie co sie działo poprzednio itp. O problemach też trzeba mu co każdą wizytę przypominać... ehh no niestety ta to wygląda.
  8 2 Cytuj Zgłoś
 • 12.03.2016 - 16:31
  Czy za planowaną cesarkę płaci się coś lekarzowi prowadzącego i wykonujsacemu ją?
  4 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz