Forum » Myślenice

Zadaj pytanie - czyli kogo chcialbys o cos zapytac na lamach miasto-info.pl

  • 2 maj 2010

    Ciekawe kto tu tak naprawdę pisze ... ?

    Cytuj
  • 3 maj 2010

    A jo chciołbyk spytoć tego łod Sedna, no .......... Zalubowskiego Rafała. Mom kilka pytoń, moze pozwolicie by chłop coś pedzioł.

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Mam pytanie do Pana Wiktora Kielana. Jestem mieszkanką Bysiny i bardzo mnie interesuje co Pan sądzi o Otaczarni w Bysinie? Postrzega Pan jej działanie jako pozytywne czy negatywne? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

    Cytuj
  • 14 maj 2010

    Oho, zaczyna się ....

    :)

    Cytuj
  • 15 maj 2010

    Co według Ciebie zaczyna się ,niewygodne pytania.Greto dla dobra Pana Kielana na czas kampanii lepiej nie udzielaj się za bardzo.

    1 Cytuj
  • 15 maj 2010

    Nie wiem dlaczego mam się nie udzielać. Mam przecież liczne grono fanów, do którego zaliczają się m.in. wiceminister spraw zagranicznych Tadżykistanu Paf El Koph All, redaktor Krzychu Bizon oraz pani Wiesia z mięsnego w Mszanie Dolnej. Ludzie Ci przenigdy nie wybaczyli by mi zmiany kursu jaki obrałam, nie zrozumieli by też jakiegokolwiek kompromisu z tą czy przyszłą władzą. Kampania kampanią a Greta Gretą.
    :)
    A niewygodne pytania? No cóż, nie da się ukryć że będzie miał kilka trudnych problemów do rozwiązania nasz drogi Wiktor. Asfaltownia jaka jest każdy widzi. Nie jest łatwo i nie wiem czy w ogóle jakikolwiek samorządowiec jest stanie zamknąć prywatne przedsiębiorstwo bo niby z jakiego powodu. Jak nie spełnia norm ochrony środowiska to od tego są inne służby, na pewno nie burmistrz. Aktualnie panujący mógł za to nie wydać decyzji środowiskowej dla tej, która stoi nad brzegiem raby. Tzn. powinien nie wydać bo takie były zapisy w planie zagospodarowania. Łatwiej zatrzymać coś zanim powstanie.
    Warto również przypomnieć, że asfaltownia na Bysinie jeszcze 7 lat temu była własnością powiatu i to właśnie NIEZWYKLE ŚWIATŁA RADA POWIATU, w której zasiadał m.in. obecny starosta zamiast zamknąć otaczarnię wolała ją sprzedać.
    A wystarczył jeden podpis, jedna męska decyzja i byłoby po smrodzie.

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Starostwo zbyło maszyny za 104 000 zł tym samym pozbywając się niby problemu i tym samym delikatnie mówiąc robiąc świństwo właścicielom nieruchomości. Jest wiele czynników złożonych które mogą spowodować, aby osoby pełniące funkcje publiczne zajęły się sprawą należycie i przyzwoicie, łącznie z obecnym i przyszłym burmistrzem. Więc nie mogę się zgodzić z powyższą opinią.

    Cytuj
  • 19 maj 2010

    Widocznie oprócz Kęska i Kielana reszta was nie traktuje poważnie. Może warto coś na portalu zmienić?

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    Na portalu? Może warto zmienić tych którzy nie traktują "Was" poważnie. Niech się przekonają kto tak naprawdę ma władzę w gminie. Wybory tuż tuż. A' propos, jak tam odzew Wielmożnego BurmiSZCZA. Zwłaszcza w zaistniałej sytuacji pojawiło się masę pytań na które prywatnie nie jest skory odpowiadać. Czy już redakcja ma odpowiedż z urzędu? A może mamy wystosować List Otwarty z pytaniami, skoro Wielmoża nie raczy interesować się i odpowiadać na pytania plebsu? Tak pytam, z ciekawosci.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    JA CHCIAŁABYM SIE DOWIEDZIEĆ JAK TAKA RADAN PANI SZAFRANIEC Z BĘCZARKI MOŻĘ BYC RADNĄ ?
    SKORO NIC NIE ROBI DLA BĘCZARKI KOMPLETNIE NIC JĄ NIE INTERESUJE
    DZIURY JAK STAD DO WARSZAWY NORMALNA PORAŻKA Z TEJ RADNEJPANI SZAFRAŃCOWEJ

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    ja sie chce zapytac kogos kiedy bedzie cieplo

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    a jak tu traktować tych z seDNA poważnie? O grupie wzajemnej adoracji kilku osób Kielana, co tu modzą i modzą, wymodzić nie mogą, to już nie wspomnę... Odp. Wam, to tak jakby Kaczyński czytał co piszecie o jego bracie i Wam miał odpisać. A po co? hehe

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    W Krakowie Prenumerata ------> ;) ;
    a znacie może SEDNO-Magazyn Dyrektora Szkoły ??? :

    http://www.edupress.pl/sedno.php
    http://www.eksperciwoswiacie.pl/o-czasopismie/
    cytat : ,, (...) SEDNO powstało z myślą o tych dyrektorach, którym sprawy polskiej oświaty nie są obojętne, którzy szukają partnera do dyskusji, dróg rozwoju i inspiracji (...) "

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    [quote=Redakcja napisał:[hr][quote]]Ja natomiast chciałbym jak większość, aby na pytania ze strony mieszkańców mógł odpowiedzieć pan BURMISTRZ MACIEJ OSTROWSKI :) [/quote]

    Propozycje tej formy wywiadu wyslalismy zarowno do Pana Kielana jak i Pana Ostrowskiego. Odpowiedz otrzymalismy jak dotad od Pana Kielana[/quote]

    Dwa miesiące i nic. Czyżby burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski obawiał się, że dostanie kilka zwięzłych pytań od Grety Jaros?:)

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    Niestety. Wciaz nie otrzymalismy odpowiedzi z urzedu dotyczacej tej formy wywiadu

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    JA OSOBIŚCIE WOLĘ KRAKÓW :
    Ale KRAKÓW TO KRÓLEWSKIE MIASTO :)

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    A ja chciałbym zapytać pana Monte Grabiego kiedy weźmie się za nasze myślenickie ulice bo zgroza ile dziur !

    Cytuj
  • 7 lip 2010

    Popieram, zwłaszcza te piękne dziury przed mostem na zarabiu przy skręcie na lokalną, tam dopiero jedzie się slalomem.Szkoda, że nikt radnych tego nie widzi.

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    W ramach naszego cyklu na wasze pytania czeka Patrycja Ochęduszka - manager nowego Music Clubu w Myślenicach

    http://www.miasto-info.pl/myslenice/zadaj-pytanie-managerowi-music-clubu-blackandwhite

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    [quote=Redakcja]Niestety. Wciaz nie otrzymalismy odpowiedzi z urzedu dotyczacej tej formy wywiadu[/quote]

    Panie Macieju!
    Larum grają, kampania się zaczyna, wrogowie śmiertelni z Borzęty u wrót, kolbami w drzwi łomocą!
    A Ty dalej ignorujesz zaproszenie z miasto-info?

    Miałeś prawie pół roku by się przygotować na spotkanie ze słynną Gretą:)

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Słynną?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 8 wrz 2010

    Dlaczemusz dotenczas zdyskryminnowano Pana Burmiszcza i nie zamieszczono wywiad zez pytaniami od forumu?
    Uprasza siem Redakcja o odpowiedzenie Panu Zdzichó!
    Tyle czas i Panu Burmiszczu nie zamieszczajo, a Panu Kielanu siem dało!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    W związku z tym że dzisiaj na zebraniu przedstawicieli PO w Myślenicach został wyłoniony kolejny kandydat na fotel Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice chciałbym zainicjować cykl pytań do Leszka Gowina. Jest kilka elementarnych pytań na które chciałbym aby wypowiedział się publicznie. Równolegle można poprowadzić zestawienie pytań do Posła Marka Łatasa. Myślę że odpowiedzi na pytania dotyczące planowanej "roszady" na najważniejszych stanowiskach w Gminie i Powiecie mieszkańcy powinni usłyszeć jeszcze przed wyborami.
    M007

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    No a Maciek?
    Czy wystąpi publicznie odpowiadając na pytania internautów?
    Czy będziecie głosować na petryfikanta. Jest, rządzi ale nie odpowiada na pytania...
    heheheheheheh.....

    Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Wesoły T. PO umie liczyć. Ciekawe na kogo teraz będą liczyć wyborcy GMO? Jak to mówią na mieście w którą wiatr stronę wieje, w tę stronę chorągwie łopocą...

    Cytuj

Odpowiedz