Forum » Myślenice

Zadaj pytanie - czyli kogo chcialbys o cos zapytac na lamach miasto-info.pl

  • 28 wrz 2010

    Po kolei:
    - Propozycja takiej formy wywiadu do Pana Burmistrza została złożona, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ja ponowic.
    - Leszek Gowin jako kandydat? Bardzo chetnie zaproponujemy temu Panu taka forme rozmowy z internautami
    - Podobnie w przypadku posła Marka Łatasa
    Pozdrawiamy i dziekujemy za typy

    1 Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Z jednej strony człowiek chciałby mieć możliwość zadanie paru nokautujących pytań burmistrzowi (choć wcale nie ma gwarancji że zechce na nie rzeczowo odpowiedzieć) z drugiej strony to absurd aby propozycję ponawiać.
    A któż to jest pan Ostrowski, wielmoża jakiś czy co?
    Nie rozumie jak się do niego prostymi słowami zwracają?

    Miał propozycję - kultura wymagana na tym stanowisku nakazywała jakkolwiek odpowiedzieć, nawet odmownie.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Myślenice starają się być miastem postrzeganym jako zagłębie sportowe, ciekawa lokalizacja, rozwój całej bazy sportowej, infrastruktury której jesteśmy wszyscy świadkami powinny chyba wielu z nas zaciekawić. Pytania o dalsze plany gminy ds. sportu powinny w szczególności interesować młodzież. Dlatego chciałbym zaprosić do wywiadu kogoś kompetentnego, mianowicie Pana Leszka Rawło, pełniącego funkcję przewodniczącego komisji Rady Miejskiej ds. sportu na terenie gminy.

    Cytuj
  • adzygmunt 28 wrz 2010

    Pan Leszek jest dobrym realizatorem wizji naczelnego architekta.
    Ma swoją, ciekawe jaką?

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    adz, myślisz, że architekt, macza w tym swoje ręce? On raczej w sprawie śmietniska i tylko tam działa. A z jakim skutkiem zainteresowani wiedzą :) Ze sportem nie wiem czy ma wiele wspólnego?

    Cytuj
  • adzygmunt 28 wrz 2010

    Ma i to dużo
    Gra w nogę, siatkę i kosza.
    Opiekuje się Orłem, mniej Dalinem
    Wybudował piękna halę, tablica.
    A halę pozdrawiam, W środku niewymiarowa stodoła, trzeba jej dobrze życzyć!

    1 Cytuj
  • 3 paź 2010

    Skoro było z p. Ruśkowską, to może z p. Szewczykiem do Ziemi Myślenickiej porozmawiać? Zgłaszam taką propozycje.

    1 1 Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Odgrzewając ten temat mam propozycję by zebrać pytania do prezesa MZWiK Andrzeja Urbańskiego. Pytań odnośnie relacji pomiędzy "obniżką" cen wody a wzrostem opłat za ścieki. Drugą sprawą jest poruszony na łamach tego forum temat czystości wody płynącej w naszych kranach;
    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/1087,woda-w-naszych-kranach.html
    Jest to sprawa o tyle kontrowersyjna że MZWiK nie chce sie oficjalnie na ten temat wypowiedzieć. Co sądzicie o takim wywiadzie z Prezesem "Rzelazmnom Remkom"?

    5 Cytuj
  • 18 paź 2011

    APTEKA NA GAŁCZYŃSKIEGO ----- PARANOJA mam pytanie dlaczego o 22 zamknięte ciemno brak dzwonka. W pozostałych aptekach informacja że właśnie ta apteka ma dyżur.

    KOGO O TO ZAPYTAĆ!!!!!!

    2 1 Cytuj
  • 19 paź 2011

    Ja mam kilka pytan:

    1. Czy Luna jest wegetarianinem?
    2. Kiedy Mysleniczanin007 dostanie dozytwotni ban na internet?
    3. Czy ma ktos wieksze IQ od Jakuba Misztala
    4. Kiedy wroci Zdzichó ! ?

    5 3 Cytuj
  • adzygmunt 19 paź 2011

    Pytanie pana Grabowskiego.
    Czy w planach remontu drogi przez Osieczany do Poręby przewidziano wrysowanie białej linni wyznaczającej środek jezdni.
    Brak oświetlenia, i częste mgły w tym rejonie są powodem do jej wyznaczenia.
    Droga do Poręby może być znakiem dbania o mieszkańców tego rejonu gminy.
    Gdyby wybudować brakujące chodniki, i umożliwić po nich przejazd rowerem Miejscami krawężniki są bardzo wysokie.
    Zadbać, nakazać tym którzy powinni to zrobić, by uniemożliwić spływ wody, kamieni, błota na główną jezdnię. Szczególnie na prostym odcinku w Osieczanach
    Zima lubi wszystko zamrozić w lodową pułapkę.

    4 1 Cytuj
  • 19 paź 2011

    [quote=gość: go%u015B%u0107.] APTEKA NA GAŁCZYŃSKIEGO ----- PARANOJA mam pytanie dlaczego o 22 zamknięte ciemno brak dzwonka. W pozostałych aptekach informacja że właśnie ta apteka ma dyżur.

    KOGO O TO ZAPYTAĆ!!!!!! [/quote]

    Izbę aptekarską? A zapewne lepiej nie pytać tylko złożyć skargę.
    Ale na początek w "normalnych" godzinach otwarcia zapytać o to kierownika lub właściciela apteki.

    6 1 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Dlaczego nie piszecie na miasto-info, o ciemnym audi z jakimiś zboczeńcami, którzy jeżdżą po okolicy i porywają młode dziewczyny. Potem je gwałcą i wycinają narządy. Co nic nie wiecie na ten temat? Jakaś zmowa milczenia? Trzeba przecież ostrzec społeczność.

    6 3 Cytuj
  • 28 sty 2012

    [quote=gość: skodrois] Dlaczego nie piszecie na miasto-info, o ciemnym audi z jakimiś zboczeńcami, którzy jeżdżą po okolicy i porywają młode dziewczyny. Potem je gwałcą i wycinają narządy. Co nic nie wiecie na ten temat? Jakaś zmowa milczenia? Trzeba przecież ostrzec społeczność. [/quote]

    To jednak prawda? słyszalam ostatnio o tym ale myślalam ze to platka

    4 3 Cytuj
  • 28 sty 2012

    tez myslałam ze to plotka jednak chyba nie...http://www.tvn24.pl/1,251,24,95315606,235877000,3678400,0,forum.html

    3 Cytuj
  • 28 sty 2012

    link sie nie otwiera przez klikniecie trzeba skopiowac

    2 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 29 sty 2012

    [quote=gość: pauli] tez myslałam ze to plotka jednak chyba nie...http://www.tvn24.pl/1,251,24,95315606,235877000,3678400,0,forum.html [/quote]

    jestescie zalosni. zyjecie plotka i wmawiacie innym ze zmowa mileczenia a na dowod podajecie link do innego forum gdzie ktos ta plotke wpisuje jeszcze raz i uwazacie plotke na portalu tvn24.pl za prawdziwa? a moze napiszcie do redakcji maila z zapytaniem o ten temat i sie zainteresuja. takie to trudne?

    1 4 Cytuj
  • 29 sty 2012

    tak bardzo trudne wiesz co jak nie masz do powiedzenia nic lepszego w tej sprawie to sie nie odzzwaj

    4 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    W myślenicach z grup anarchistycznych jest 13 Oddział

    1 2 Cytuj

Odpowiedz