Forum » Myślenice

BIEDRONKA - opinie

  • 17 mar 2010

    Witam ;) , jestem ciekaw jak oceniacie nasz Myślenicki Chipermarket .
    Ja cieszę się z tego rze jest Biedronka w Myślenicach ,czensto nawet tam bywam .
    Ceny myślę rze znacznie taniej nirz w Cerffór ,obsłoga równierz bardzo miła , po karzdym odprawienió słyszę zapraszamy ponownie . Wuzki do większosći nie czeba nawet tej symbolicznej złotuwki ,co ważne sprawne .Ochroniasz no widać rze chłopak znódzony ,nie ma gdzie patżeć to czasem mósi patrzeć na klijentuw .Parking wydaje mi się rze wystarczajoncy aczkolwiek mogę się mylić .Niestety największy minós to taki rze jest tam niestety bardzo ale to bardzo ciasno ,w kolejnce nieraz czeba stać dłógo .Mniejszy minós lokalizacja niektuży nie zmotoryzowani np z osiedla ,gurnego raczej hoćby hcieli tam nie pujdom piszo na zakópy .Mimo to moja całkowita ocena Myślenickiej Biedronki to 4,16 (max 5)

    4 13 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Ja robiłam tam zakupy raz i więcej nie pójdę. Dlatego, że: jak przyjdzie kupic cos konkretnego, to nie ma, za to jest 50 rodzajów czipsów. Produkty tylko z niskiej półki cenowej, co oznacza niestety niską jakość.
    Najgorsze jest to że nie można kartą płacić, a w poblizu bankomatu nie ma.
    Wogóle w porównaniu z innymi sklepami, bardzo mało sympatyczne wnętrze, co dla mnie ma jednak jakieś znaczenie.
    Wszystko co napisałam, jest z 10-minutowej obserwacji, jakieś 3 m-ce temu, może się coś zmieniło.

    5 11 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Biedronka jak biedronka ,niskie ceny marna jakość ,chipsy 2,99 250g ,napój colopodobna 1,5l 60gr czy piwo keninger 1,48 ale nie powiem alkohole dużo tansze od osiedlowych czy innych sklepów

    5 3 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Bankomat jest, jakieś 200 m od biedronki przy sklepie spożywczym.

    2 5 Cytuj
  • 17 mar 2010

    MOIM ZDANIEM BIEDRONKA TO NAJLEPSZY SKLEP W MYŚLENICACH!!!:):):) BARDZO CZĘSTO ROBIĘ TAM ZAKUPY JAK ZRESZTĄ TYSIĄCE INNYCH LUDZI:):):)

    10 7 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Ja również dosyć często tam bywam. Mają najniższe ceny w całych Myślenicach, a co do tego że towar jest tańszy a gorszy jak to twierdza co poniektórzy to niestety ale się nie zgodzę bo jakościowo jest naprawdę dobry tak że polecam wszystkim ten sklep

    3 6 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Nie podoba mi się brak małych koszyków i spore kolejki,czasem denerwuję brak obsługi kart,ale zdążyłem się już przyzwyczaić.Reszta jest ok.

    5 5 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Robię zakupy w wielu sklepach najbliżej mam Starą cegielnię więc często tam ,ale lubię zakupy w biedronce i absolutnie nie zgodzę się że jest tam towar tylko niskiej jakości znam się na tym doskonale porównuję ceny i zawsze najtaniej w biedronce za te same produkty co w innych sklepach. Owszem sporo jest tu towaru produkowanego dla biedronki przez znanych producentów tyle że mniej nakładu na reklamę to i cena normalna. Staram się dobrą żywność kupować i w biedronce również ją znajdę jedynie nerwy ponoszą przy kasach gdy nie można zapłacić kartą bądź tylko jedna z nich sprzedaje %:)polecam biedronkę!!!

    3 4 Cytuj
  • 17 mar 2010

    BIedronka wykonczy wszystkie mniejsze sklepiki maja mnostwo promocji w ogole duzo duzo tanszy towar ciesze sie ze powstala u nas Biedronka bo po co mamy przeplacac jak wlasnie w Biedronce mozna kupic duuuuużo taniej

    4 5 Cytuj
  • 17 mar 2010

    nie zdziwilabym sie jakby opinie /posty/ negatywne na temat biedronki pisali wlasciciele malych sklepow ktorym biedronka odebrala wielu klientow i szlaaaaaak ich trafia

    6 3 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Alkohole tam się opłaca najbardziej kupować ale kolejki przy kasach masakra...

    7 2 Cytuj
  • basia 17 mar 2010

    Nie dofinansowuje i nie utrzymuje hipermarketów które wykorzystują pracowników. Nie raz było o tym głośno w zwiazku z tym nie biorę udziału w tym procederze. Zresztą za daleko mam z osiedla. Jedynym plusem są fajne reklamy w tv:)

    4 4 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Droga klamerko023 moja znajoma tam pracuje i nie narzeka... i zarobki są w porządku z tego co mówiła.

    2 4 Cytuj
  • 17 mar 2010

    Witam. Czy ktoś z Państwa nie wie czy potrzebują jakichś pracowników do Biedronki? Są tam w ogóle jakieś przyjęcia, czy raczej są tam stali pracownicy którzy się nie zmieniają?

    2 Cytuj
  • Marek Stoszek 18 mar 2010

    Biedronka jak każdy sklep, ma plusy i minusy, ale który sklep ich nie ma. Na co dzień robimy zakupy w "Janie" ale raz w tygodniu jestem z Żoną w Biedronce. Po co? Po firmowe pyszne jogurty i desery różnej "maści" , po różnorodne sery żółte, białe , topione i inne, po łososia , śledzie i fajne mrożonki/zupy , warzywa na patelnie,frytki itp/. Może jest to spowodowane tym że nigdy nie aspirowałem do sztucznie tworzonych elit co w Myślenicach jest bardzo widoczne a im tam zakupów robić po prostu nie wypada, natomiast ja robię zwykłe zakupy. Nie jest to sklep moich marzeń ale raz na tydzień bardzo mi się tam podoba.

    5 Cytuj
  • 18 mar 2010

    Cyt."Może jest to spowodowane tym że nigdy nie aspirowałem do sztucznie tworzonych elit co w Myślenicach jest bardzo widoczne a im tam zakupów robić po prostu nie wypada ...." więc robią zakupy w krakowskich hipermarketach.

    4 1 Cytuj
  • 18 mar 2010

    Często bywam w Biedronce. Nie zgodzę się co do słabej jakości towaru. To że dana rzecz jest w biedronce tańsza niż w warzywniaku to nie oznacza że jest gorsza. Choćby biorąc taką kukurydzę w puszcze Bonduelle. Fakt biedronkowa kukurydza tańsza a różni sie tylko tym od tej z warzywniaka że ma znaczek biedronki.

    4 2 Cytuj
  • 18 mar 2010

    produkty produkowane dla biedronki sa marnej jakości.
    poza tym warto pamiętać, żeby zapoznać się z opisem składu produktu:

    http://www.maxituning.com.pl/dieta/Nie-daj-sie-oszukac-w-sklepie-3657.html

    3 4 Cytuj
  • 18 mar 2010

    Biedronka to najlepszy sklep:)

    7 7 Cytuj
  • 18 mar 2010

    [quote]Biedronka to najlepszy sklep:)[/quote]

    4 7 Cytuj
  • 18 mar 2010

    Zgadzam się z Olą

    6 6 Cytuj
  • 18 mar 2010

    popieram!!!!!!!!!!!! najlepszy sklep i najtańszy!!!!!!!!!!!

    7 6 Cytuj
  • 18 mar 2010

    zóhu z gurnego! mam nadzieję,że błędy ortograficzne to tak na jaja,bo jak można tak pisać!!!RATUNKU!!!

    7 2 Cytuj
  • 18 mar 2010

    A mnie krew zalewa jak widzę olbrzymią kolejkę i na 5 kas jest czynna tylko jedna i tak jest zawsze kiedy jestem w biedronce

    3 6 Cytuj
  • 20 mar 2010

    To prawda strasznie drażni brak koszyczków ,czasem idę do biedronki po 3-4 piwka a tu muszę tachać wielki wózek

    4 2 Cytuj

Odpowiedz