Forum » Myślenice

Serwis rowerowy!

  • 6 lip 2015

    niby dobrzy ale dlaczego nie przeserwisują hamulców hydraulicznych ? w takich czasach trochę mnie to rozczarowało :( 2015 rok co drugi rower z hydrauliką ja rozumiem tradycja. ale nie chcę byś skazany na jednego serwisanta ... w dodatku nienajlepszego a raczej najdroższego :(

    4 Cytuj
  • 28 mar 2020

    Gdzie w Myślenicach można oddać rower na serwis ? GreMar już nie świadczy usług :(

    2 1 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Zostaje Ci Dobosz. A tak na prawdę rower nie wymaga szczególnej wiedzy aby go serwisować. Do przeglądu wystarczy podstawowa wiedza i podstawowe narzędzia. Może spróbuj sam. Dopiero głębsza ingerencja nr w korbę, czy łożyskowanie widelca wymaga niekiedy specjalnego, klucza czy nasadki. Ja mam swoich 5 rowerów i jeszcze się nie zdarzyło żebym na ich serwisowaniu poległ z powodu kluczy.

    2 4 Cytuj
  • 7 maj 2021

    Szukam serwisu rowerowego w Myślenicach.
    GreMar ponoć zamknięty na stałe.

    Cytuj
  • 7 maj 2021

    Poszukaj na olx, ogarnięty chłopak z Głogoczowa naprawia i serwisuje rowery jego numer 515-396-032

    2 Cytuj
  • 8 maj 2021
    Choinka napisał/a:

    Poszukaj na olx, ogarnięty chłopak z Głogoczowa naprawia i serwisuje rowery jego numer 515-396-032

    Dziękuję.

    Cytuj
  • 25 sie 2021

    Witam, potrzebuje wymienić korbę w rowerze a w zasadzie lewą część tylko. Myślenice/Polanka - ktoś wie jak to zrobić?

    Cytuj
  • 25 sie 2021
    Astalavista napisał/a:

    Witam, potrzebuje wymienić korbę w rowerze a w zasadzie lewą część tylko. Myślenice/Polanka - ktoś wie jak to zrobić?

    Dużo zależy od tego na jakim systemie masz korbę. Albowiem, od tego zależy jaki klucz/ ściągacz do korb będziesz potrzebował.

    1 Cytuj
  • mknp@o2.pl 26 sie 2021

    @Astalavista w sieci jest mnóstwo artykułów mówiących o rodzajach mocowania jak i rodzajach samych korb, jest też masa poradników na youtube na temat wymiany korby.
    Jest to dość prosta sprawa, potrzebne są tylko narzędzia, ale to jak już Gombek napisał, zależą one od rodzaju mocowania.

    Jeśli nie czujesz się na siłach aby wymienić samodzielnie, to jest w Myślenicach Negra - sklep i serwis rowerowy, tam Ci wymienią, jest obok jeszcze jeden sklep ale nie znam jego nazwy, ma szyld z tego co pamiętam "narty rowery serwis" (ale to chyba nie jest jego nazwa), tam też powinni wymienić bez problemu.

    1 Cytuj
  • Pablo 25 maj 2022

    Mam taki nieco tańszy rowerek.

    Ma już kilka lat i z racji braku możliwości jazdy zastało się biedaczysko.
    Trzeba by mu trochę odświeżyć kilka rzeczy i porządny serwis zrobić.
    Rozumiem, że ktoś podpowie gdzie z tym pojechać, bo ostatni wpis w tym temacie to 8 lat temu był.... :-)

    1 1 Cytuj
  • 26 maj 2022

    Do starszych rowerów to masz Arkus na Kazimierza Wielkiego za szpicem obok stacji paliwowej a co do nowszych to polecam Negrę

    Cytuj
  • 26 maj 2022

    Albo Dobosza poniżej Nigdy.

    Cytuj
  • 26 maj 2022

    Poniżej Negry miało być....

    Cytuj

Odpowiedz