Forum » Myślenice

Serwis rowerowy!

  • 24 mar 2010

    Witam ! Już wiosna. Można jeżdzić rowerem,ale trzeba go przygotować do jazdy.Czy w Myślenicach jest punkt serwisowy ?
    Proszę o podpowiedż, bo nigdzie nie mogę znależć takiej" złotej rączki".

    Cytuj
  • 24 mar 2010

    tylko pan szymski na dabrowskiego albo wybickiego ale najlepszy serwis w miescie

    2 Cytuj
  • 24 mar 2010

    też tak słyszałem, nie miałem przyjemności korzystać bo z rowerkiem sam sobie dobrze radze co do usprawnień ale wszyscy wokoło polecają Pana Szymańskiego.

    Cytuj
  • Sebastian P 24 mar 2010

    Marek Szymski na Dąbrowskiego

    2 1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Tylko Marek!

    3 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Powiem tak
    - As shop ten chlopaczek jakis taki rozczepany i za bardzo nie orientuje sie w temacie

    - Flesz - tragedia ten to juz wogole mitoman nie wie nic a nic no i sciema za sciama bedzie na jutro a okazuje sie ze jest za miesiac

    - Dobosz niby profesjonalnie ale za drogo

    Woec zostaje ten pan na Dabrowskiego polecam

    1 Cytuj
  • 24 mar 2010

    Jedynie Pan Szymski, u Dobosza trochę drogo, reszta słabiutko.

    3 Cytuj
  • 25 mar 2010

    A jak tam Waszym zdaniem stoi w klasyfikacji serwis ARKUSA na K. Wielkiego?

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    [quote]A jak tam Waszym zdaniem stoi w klasyfikacji serwis ARKUSA na K. Wielkiego?[/quote]
    Tez jestem ciekaw opinii , ponieważ właśnie zostawiłem tam rower .

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    [quote]Powiem tak
    - As shop ten chlopaczek jakis taki rozczepany i za bardzo nie orientuje sie w temacie
    [/quote] Nieee no Arek qmaty w temacie, części ma opanowane, ale naprawia-skręca ojciec. Jak dla mnie porażka! Po pierwsze nie wie co mówi i za każdym razem co innego, jak da plame to tłumaczy użytkowaniem (mogę rozwinąć na życzenie). Podejście do klienta masakra, klient to przeszkadzajka która nie wiadomo co chce. To bardzo słaba strona AS Shopu a szkoda bo potencjał chłopaków spory i ceny na akceptowalnym poziomie.

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    [quote]A jak tam Waszym zdaniem stoi w klasyfikacji serwis ARKUSA na K. Wielkiego?[/quote] zależy czego oczekujesz po częściach w stylu Romet-Arkus, bo wiedzę technicznąi sprzęt posiadają.

    1 Cytuj
  • 27 mar 2010

    Najlepszy serwis rowerowy prowadzi pan Marek Szymski i pan Grzesiu :]. Tylko tam serwisuje swój rowerek i swoją WSK 125 :]. Profesjonalnie tanio i szybko!! U Doboszy bardzo drogo a ci serwisanci pojęcia nie mają co robią. A jeszcze przychodzi właściciel i wymyśla jakieś bajki z kosmosu. Polecam pana Marka Szymskiego na ul. Dąbrowskiego 16

    4 Cytuj
  • 10 maj 2010

    Odświeżając temat, przyłączam się do głosu Misiaka, GreMar to naprawde najlepsza jakość. Że nie mają odjechanego salonu - nie przeszkadza mi to - przynajmniej nie przepłacam za lśniące "marmury".
    Merytorycznie chłopaki wymiatają i nie naciągają na wymianę wszystkiego co się tylko da, żeby tylko złoić kase... polecam!

    5 Cytuj
  • 26 maj 2010

    Szukam dobrego serwisu, rozumiem że pan Marek i Grzesiek - to ten gremar?

    2 Cytuj
  • 26 maj 2010

    ale posty piszą pod siebie. Aż smierdzi. Gremar , nie bądzie tak żałośni żeby się tak ratować( nie jestem stroną ale jak to przeczytałem to trudno nie odnieść wrażenia)Pozdrawaim

    2 12 Cytuj
  • 26 maj 2010

    dla mnie podział jest prosty- rowery tańsze ( nie firmowe) ARKUS, rowery markowe i jak to ma być zrobione dobrze to na Słowackiego u p. Dobosza. Tyle w tym temacie. a jak ktoś chce eksperymentować to może sobie nawet do Dobczyc z rowerem jechać. Przecież serwisów jest pełno.

    1 3 Cytuj
  • 26 maj 2010

    do szukam- jek chcesz wiedzieć to sie przejdź po serwisach- zapytaj o wycenę, porozmawiaj i będziesz wiedział/a czy masz do czynienia z fachowcem czy z "babrokiem". Bo na takich forach jak jakaś firma ma duzo wolnego czasu to sobie tylko reklamkę w słabym stylu chce zrobić. Takie jest moje zdanie. :-)

    4 Cytuj
  • 26 maj 2010

    nie przypuszczam aby chłopaki z Dąbrowskiego pisali "pod siebie". Nie jestem stroną bo sobie sam naprawiam, ale u nich byłem po części i poradę oraz potwierdzenie moich podejrzeń. Bez problemu dzielą się wiedzą, konkretni goście, bez opowiadania bzdur.
    Taki przykład: w innym serwisie skręcają śruby centralne korby na niebieski klei i twierdzili , że tylko tak ale moja jaka taka wiedza nie zgadzała się z tym aby materiał twardy i miękki łączyć bez możliwości dociągania. Potwierdzili, moje przypuszczenia. Po to korba na wieloklinie jest delikatnie stożkowa i miękka aby ją dociągać, żadne kleje nie dające możliwości korekty.

    2 Cytuj
  • 3 mar 2013

    Witam
    Chciałbym odświeżyć temat w związku ze zbliżającą się wiosną.
    Chce oddać rower na full serwis i nie chce przy tym przepłacić.
    Kogo w Myślenicach polecacie?

    1 Cytuj
  • Tomek 3 mar 2013

    Potwierdzam, chłopaki z Dąbrowskiego znają się na rzeczy i nie zdzierają kasy z klientów. Ciekaw jestem "habsburg" na jakiej podstawie twierdzisz, że piszą tutaj właśnie goście z GreMaru? Jeśli to tylko Twoje przypuszczenia to daruj sobie. Zresztą, nie ma to nic do rzeczy skoro mają zadowolonych klientów.. Pozdrawiam, Tomek.

    10 Cytuj
  • 3 mar 2013
    gość: karol napisał/a:

    dla mnie podział jest prosty- rowery tańsze ( nie firmowe) ARKUS, rowery markowe i jak to ma być zrobione dobrze to na Słowackiego u p. Dobosza. Tyle w tym temacie. a jak ktoś chce eksperymentować to może sobie nawet do Dobczyc z rowerem jechać. Przecież serwisów jest pełno.

    moje zdanie jest podobne

    1 2 Cytuj
  • 19 cze 2013

    Hej, nie wiecie gdzie jest jakiś dobry serwis rowerowy w Myślenicach, który nie zedrze do ostatniej złotówki?

    Cytuj
  • 19 cze 2013

    Szczerze i z czystym sercem mogę polecić wspomnianego Marka i Grześka (GreMar) na Dąbrowskiego... nawet do tych droższych rowerów bo chłopaki mają naprawdę duże doświadczenie.

    4 Cytuj
  • 19 cze 2013

    dzieki

    1 Cytuj
  • 12 lip 2014

    GreMar nadal w dobrej formie polecam

    6 Cytuj

Odpowiedz