Forum » Myślenice

Motocykliści ciałem i duchem

  • 10 sie 2012

    Popieram w 100 procentach.a policji i straży miejskiej życzę słodkich snów, bo po co reagować na debilizm. Przecież są wakacje, młodzież musi się wyszumieć

    4 1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Maciek wytłumacz mi gdzie jest Straż Miejska?
    Czy naprawdę nie ma siły na takich *.
    Ale u nas zawsze musi w wcześniej dojść do tragedii , tak jakby nie dało się temu zapobiec.

    5 1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    a jaki motor i kolor?:)

    3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Trzy minuty później przywlokła się Straż Miejska, wjechała, zjechała, zgłoszenie odfajkowane, plan wykonany. Ale wieśniak z tego motocyklisty, że nie poczekał na patrol, nie? Tak to niestety w tym mieście działa...

    2 2 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Coś o tym wiem, bo nocne wyścigi na Dunina to normalna. Pewnie syn komendanta albo innej lokalnej szachy lubi się w ten sposób zabawiać. Dzwonienie na policję to strata czasu, przyjeżdżają z wielką łachą po 20 minutach

    2 1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Do gość, chcesz sprawdzić czy cię namierzyli :) spokojnie, nie dzisiaj, to jutro ...

    2 1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    straż miejska całymi dniami jeździ w swoim nowym autku nawet na minutę nie wyciągając swoich 4 liter na zewnątrz. Wg mnie instytucja straży miejskiej to LIPA nikomu tak naprawdę nie potrzebna

    2 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Gdyby postawili na tej ulicy fotoradar, bylibyśmy najbogatszą gminą w Polsce, zostawiając Sopot daleko w tyle :-)

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2012

    [quote=gość: VIP] Do gość, chcesz sprawdzić czy cię namierzyli :) spokojnie, nie dzisiaj, to jutro ... [/quote]

    poprostu chce wiedziec jaki motor bo moze sie okazac ze ktos znajomy:)

    Cytuj
  • o.Tadeusz 16 sie 2012

    To jest lekarstwo na pacjenta http://www.youtube.com/watch?v=VqsFnQap3W0

    Cytuj

Odpowiedz