Forum » Myślenice

cukiernia .

  • 10 lip 2012

    Ja osobiscie nie zamawialam,ale jadla z tej cukierni torta na weselu u kolezanki i byl przepyszny:) a Ty zamawiasz tam moze ciasto? Orientujesz sie jak mniej wiecej wychodzi to cenowo?:>

    1 2 Cytuj
  • 11 lip 2012

    [quote=gość: sandra88] zamawiał ktos ciasta na wesele z cukierni 31 róż w stróży? [/quote]
    Ja zamawiałam - bardzo dobre! wszystkim smakowało i nawet później kilka osób zamawiało je do siebie na wesele! Miałam też z tej cukierni tort przybrany płatkami róż (jadalnymi oczywiście) - wyglądał pięknie i smakował równie dobrze!

    1 2 Cytuj
  • 11 lip 2012

    W której cukierni jest możliwość zamówienia tortu w jakimś fajnym kształcie, kolorze?
    Chodzi mi o taki tort na urodziny dla dziecka

    1 2 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Cenowo powiedzieli mi, że kilogram ciasta niezależnie od rodzaju kosztuje 19 zł, a tort 35-40 zł. Próbowałam ciasta z rożnych cukierni i jak na razie ta ze Stróży jest na pierwszym miejscu:) Jadę jeszcze do cukierni w Dziekanowicach i wtedy zdecyduję, gdzie będę zamawiać.
    Bardzo wam dziękuję za opinie:)

    2 2 Cytuj
  • 11 lip 2012

    cukiernia IZA koło Kalwarii Zebrzydowskiej cud miód i orzeszki przepyszne

    5 Cytuj
  • 12 sie 2012

    cukiernia czeresniowy sad ma super ciasta ,ale małe ciasteczka beznadziejne.wlasnie degustuje i smakuje.

    3 5 Cytuj
  • 12 sie 2012

    [quote=słoneczko22] W której cukierni jest możliwość zamówienia tortu w jakimś fajnym kształcie, kolorze?
    Chodzi mi o taki tort na urodziny dla dziecka [/quote]

    Chyba w domu chleba (koło starej mleczarni) robią w różnych kształtach fajnych, w szczególności dla dzieci, ale nie wiem jakie w smaku są te torty.

    2 5 Cytuj
  • 12 sie 2012

    polecam z bitą śmietaną z domu chleba

    2 3 Cytuj
  • 13 sie 2012

    U Dziadkowca też robią w różnych kształtach i kolorach

    5 8 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Dziadkowiec to najlepsza cukiernia zawsze świeżutkie pyszniutkie poleca

    6 12 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: Bella] słoneczko22 napisał/a: W której cukierni jest możliwość zamówienia tortu w jakimś fajnym kształcie, kolorze?
    Chodzi mi o taki tort na urodziny dla dziecka

    Chyba w domu chleba (koło starej mleczarni) robią w różnych kształtach fajnych, w szczególności dla dzieci, ale nie wiem jakie w smaku są te torty. [/quote]

    Ja odradzam!!! Fakt tort dla dziecka był ładny ale w smaku sama chemia w życiu gorszego nie jadłam.

    1 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    najlepszy jest Steskal

    3 1 Cytuj
  • 13 sie 2012

    [quote=gość: pawlo3] U Dziadkowca też robią w różnych kształtach i kolorach [/quote]
    Z naciskiem na "kolorach"

    6 4 Cytuj
  • 13 sie 2012

    odnośnie tortów to naj...naj u dziadkowca całe Myślenice sie umywają taka prawda

    4 10 Cytuj
  • 21 sie 2012

    czy ktos ma kontakt do cukierni czeresniowy sad?

    3 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: jai ona] czy ktos ma kontakt do cukierni czeresniowy sad? [/quote]

    cukierni czeresniowy sad jest gdzieś w rynku ?

    3 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    ja mam - jest obok euforii - taki malutki budynek przed euforią jadąc w stronę dobczyc.

    3 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: ciasteczkowy potwór] Dziadkowiec to najlepsza cukiernia zawsze świeżutkie pyszniutkie poleca [/quote]
    Nie potwierdzam. Drożdżówki ostatnio to same zakalce, nie mówiąc już o tym ,żeby były świeże. Wyschnięte a w środku zakalce.

    7 6 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: anka11] gość: ciasteczkowy potwór napisał/a: Dziadkowiec to najlepsza cukiernia zawsze świeżutkie pyszniutkie poleca
    Nie potwierdzam. Drożdżówki ostatnio to same zakalce, nie mówiąc już o tym ,żeby były świeże. Wyschnięte a w środku zakalce. [/quote]
    chyba ci sie cukiernie pomyliły!!!!!!!!

    6 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: kirkamg] gość: anka11 napisał/a: gość: ciasteczkowy potwór napisał/a: Dziadkowiec to najlepsza cukiernia zawsze świeżutkie pyszniutkie poleca
    Nie potwierdzam. Drożdżówki ostatnio to same zakalce, nie mówiąc już o tym ,żeby były świeże. Wyschnięte a w środku zakalce.
    chyba ci sie cukiernie pomyliły!!!!!!!! [/quote]

    Raczej nie, nie... Zdecydowanie nie!

    3 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Dajcie już spokój,każdy ma inne podniebienie,jeden lubi kawior inny salceson.

    5 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: trybus] gość: Bella napisał/a: słoneczko22 napisał/a: W której cukierni jest możliwość zamówienia tortu w jakimś fajnym kształcie, kolorze?
    Chodzi mi o taki tort na urodziny dla dziecka

    Chyba w domu chleba (koło starej mleczarni) robią w różnych kształtach fajnych, w szczególności dla dzieci, ale nie wiem jakie w smaku są te torty.

    Ja odradzam!!! Fakt tort dla dziecka był ładny ale w smaku sama chemia w życiu gorszego nie jadłam. [/quote]
    a w czym teraz niema chemii? więc się nie spinaj

    1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Nie wiem jak się nazywa ta cukiernia , a raczej sklep spożywczy. Koło Donalda - pycha ciasta

    1 4 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Nie wie ktos przypadkiem ile dni wczesniej trzeba zamowic tort u Sawickich?

    1 2 Cytuj
  • 28 wrz 2012

    Wiecie cos wiecej na temat ciast na wesele z Cukierni 31 RÓŻ ze STRÓŻY? Bardzo prosze o wasze opinie oraz jakie sa koszty ciast, tortu i paczek:)

    2 5 Cytuj

Odpowiedz