Forum » Myślenice

WIELKA WODA 2010 - TWORZYMY RAPORT Z POWIATU

  • 1 wrz 2010

    jaka jest teraz sytuacja na zarabiu w Myslenicach?
    most przejezdny?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    obecnie raba ma 375 cm i wymywa zarabie do cna. tu co sie ostalo przez wakacje zmyte zostanie. domki na osieczanach kolejne juz wisza prawie nad tafla wody . przy cooperze psiarnia i jej tasmy dziarsko bronia drogi dojazdowej do fabryki ucinajac pogawedki jak to w sobote niebylo etc etc

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    aha oczywiscie wsrod obroncow drogi znajduje sie nasza kochana i szanowana straz wiejska pouwdziewana jak strzelcy podhalanscy z wielkimi pelerynami bueheheh

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    A czy nasz PIERWSZY strażak (zwany również GMO) dzielnie stoi i pilnuje mostu na Zarabiu ?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    niewiem jak w myślenicach ale w tej chwili to na chełmie taka ulewa jakiej niebyło od dawna!!!

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Pozdro dl Chełmu u nas tez mocno pada ale trzymamy się

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    aż sie boje o droge po ostatnich osunięciach.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    jak sytuacja na sanie w mce??

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    pol godziny temu kolo ronda bylo ok... stawy w osieczanach znow nam za chwile bedzie zalewac. jeszcze jakeis 60 cm

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Czy wie ktoś może czy wąski most przez Rabę w Stróży jest otwarty??? bo droga poza Rabę już od popołudnia jest zamknięta...

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Wąski most przez Rabę jest przejezdny.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Wie ktoś jaka sytuacja na zarabiu .? Chodzi mi głównie o most i dojazd do liceum .

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Nie martw się jutro będą lekcje. DO SZKOŁY A NIE NA WAGARY !!!

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Most na rabie jest otwarty. Byłem tam jakieś 20 minut temu. Z tego co widziałem do Liceum też można dojechać.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    A co złotko do szkoły byś chciała niepójść?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    przejazd przez most byl przed 19 i od tego czasu woda nieznacznie opadla.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    mowi BYLY nauczyciel liceum na zarabiu ;)

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Nieee.. Chcę po prostu wiedzieć jaki jest stan raby i jak dojechać do szkoły !

    Dziękuję panie Fornalik za informacje :) Już za panem tęsknimy .

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    spokojnie dojedziesz ;) chyba, ze bedzie tak padalo, jak pada teraz

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Czy ktoś wie jak wyglądają domki na działkach poniżej mostu osieczańskiego? Czy porwało kolejne?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    tak o wlk belfrze woda w ciagu kilku godzin na 100% opadnie skoro w zrodla raby leje jak z cebra podobnie w calej jej gornej zlewni

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Nie wiem czy tylko ja mam takie spostrzeżenia, ale na Zarabiu uczniowie nie lubią chodzić do szkoły :)

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    No niestety podmywa dalej, ale to było do przewidzenia,myślę że właściciele byli przygotowani.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Złe masz spostrzeżenia. Po prostu się zastanawiamy czy dojdziemy, a jak dojdziemy to czy nas do domu nie odeślą.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Boże.. padłam ^^ zene pisz coś sensownego a nie jakies głupoty :)

    Cytuj

Odpowiedz