Forum » Myślenice

Pan Starosta!

  • 7 wrz 2010

    oj wesoły tumanie mnie tępiłeś, że z pracy piszę, a tu proszę ! Cały dzień na forum czuwasz i walczysz i piszesz ! więc pytam emeryt czy bezrobotny ???

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Drogi kolego strażaku!
    Trafiłeś kulą w płot. Jestem samozatrudniającym się oszołomem. Jak piszę na forum to nie zarabiam i nie jem obiadu. Ajak
    Ty piszesz to i tak Ci płacimy za obiad. Taka jest różnica.
    Wracając do starosty, uważam, że byłoby bardzo źle dla powiatu gdzyby po wyborach starosta się nie zmienił a jest to bardziej prawdopodobne niż to, że się nie zmieni jego nowy przyjaciel Burmistrz Ostrowski.
    Piszę celowo nowy ponieważ wszyscy którzy znają Pana Józefa wiedzą, że w poprzednich wyboraqch twardo chciał budować opozycję dla Pana Ostrowskiego, marząc o wystartowaniu przeciw niemu w wyborach na Burmistrza. Jeśliby próbował temu zaprzeczyć to mu coś przypomnę...hehe, coś na co mam kilku świadków.
    Teraz Panowie podzielili sobie ogródek i obaj są zadowoleni z życia. W każdym razie będą do listopada.

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    przepraszam strażaku, poprzedni post należy oczywiście do wesołego tumana, tak się zamyśliłem dumając nad odpowiedzią dla Ciebie, że z rozpędu mi się wpisał twój nick, naprawdę niecelowo
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    [quote]Drogi kolego strażaku!
    Wracając do starosty, uważam, że byłoby bardzo źle dla powiatu gdzyby po wyborach starosta się nie zmienił a jest to bardziej prawdopodobne niż to, że się nie zmieni jego nowy przyjaciel Burmistrz Ostrowski.

    1:0 dla Starosty !

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    z tego wniosek, że na forum siedzą sami prywaciarze i urzędnicy co ? może jednak ja też czasem co robię oprócz tego pisania. no ale będę się chwalił. liczę tylko , że po tych wyborach będzie po prostu LEPIEJ i tyle. choć w tym naszym grajdołku to ..... eh szkoda gadać...

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    Nie wiem ile wydano na naprawe osuwiska w Borzęcie, ale wystarczyło kilka deszczowych dni żeby droga zaczęła pękać. Teraz to tylko kwestia czasu, kiedy znowu wszystko zjedzie, ale tak to jest gdy na podbudowe został wykorzystany nieklinujący się kamień sprzątnięty zapewne z miejsc w których wylała Raba. Tak się u nas wykonuje inwestycje, a potem udajemy zdziwionych jak coś się osunie czy też zawali.

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    Na naprawę osuwiska wydano 150 tys. zł.

    Nasyp faktycznie odbudowano z żwiru naniesionego przez rabę. Okrągłe kamienie i duża zawartośc piasku powodują, że droga słabo ubita "jedzie w dół".

    Nie wiem czy dyrektor ZDP zdaje sobie sprawę, że właśnie zamknięto biegnącą obok drogę gminną w Borzęcie i objazd wyznaczono przez osuwający się odcinek.
    Pewnie nie wie bo chłopaki mają teraz wybory na głowie.

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2010

    nie szlak tylko szlag ;p

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    brak słów, kiedy widzi się taką niegospodarność oraz układy, w ktorych ręka rękę myje - a my płacimy za decyzje ludzi niekompetentnych

    Cytuj
  • 12 wrz 2010

    [quote]po tych wyborach będzie po prostu LEPIEJ i tyle. choć w tym naszym grajdołku to ..... eh szkoda gadać...[/quote]

    taaaaaa http://www.youtube.com/watch?v=O_N9PQ71Emk i nie chodzi o jedną czy drugą ze stron :-/ wiary już nie ma do nikogo, pozostała jedynie nadzieja

    Cytuj
  • 31 paź 2010

    ,, A Maciej Ostrowski, gdyby nie został burmistrzem? Bo takie głosy też słyszymy.

    - Myślę, że nie. Nie prowadziłem takich rozmów i uważam, że to nie byłoby dobre założenie. On sam pewnie nie chciałby być drugi. Jak są dwie zbyt silne osobowości, to też nie jest dobrze." Dziennik Pl 30.10.2010 starosta o przyszłym wicestaroście

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    No proszę dzisiejszy Dziennik Polski donosi (na stronie Powiatu Myślenice) że nasz p Starosta cieszy się najmiejszym zaufaniem internautów ale osiągnięcie gratuluję nareszcie jakaś grupa wyznała się i wydała ocenę www.dziennikpolski24.pl.

    1 Cytuj
  • PatrycjA 20 lis 2010

    Cisza wyborcza - temat został zamknięty

    Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania. Prosimy o dostosowanie się do obowiązującego prawa i przepisów.

    Szczegółowe informacje: www.pkw.gov.pl

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Po całym zamieszaniu ze zwolnieniem wicestarosty to Pan T sam sobie strzelił w kolano, myślał że tym zagraniem przedstawi Pana H w złym świetle, przeczuwając że w wyborach to właśnie On będzie jego największym konkurentem na posadę Starosty a stało się odwrotnie.......

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    A może radni z PiS-u wybiorą p. Łatasa na starostę? Wszak kadencja w Sejmie powoli się kończy?

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    zgadza się panie postronny, pan T. chciał pokazać swoją moc i władzę, a tak żaden normalny człowiek by się nie zachował

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    z tego, co czytam w Dzienniku to będą chyba jeszcze niezłe cyrki w tej radzie powiatowej, bo starosta stoi pod scianą, a poseł chce mieć całą władzę ciekawe kto się z kim dogada
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/felietony/1024574-felietony.html

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    "No proszę dzisiejszy Dziennik Polski donosi (na stronie Powiatu Myślenice) że nasz p Starosta cieszy się najmiejszym zaufaniem internautów ale osiągnięcie gratuluję nareszcie jakaś grupa wyznała się i wydała ocenę www.dziennikpolski24.pl.";
    Nie wiem czy POWAGA zauważyło, że to poparcie "w dół" dla starosty zwiększyło się jednej nocy- tej, przed wydaniem kolejnego numeru DP. Wiem ,bo śledziłam rankingi. Czyli jak zwykle w "Dzienniku" zawarto całą "prawdę", tylko ciekawe dlaczego na podstawie wyników z JEDNEJ nocy???

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    A zdolności pana Józefa (a raczej jego synów) spowodowały że czasem w ciągu kilku godzin (nie całej nocy) potrafił dobić kilkaset punktów

    Cytuj
  • 28 lis 2010

    Burmistrz nie jest członkiem OSP Dolne Przedmieście !!! Jest członkiem OSP Myślenice Śródmieście !!

    Cytuj
  • 28 lis 2010

    Ludzie!!!!!! Burmistrz nie miał stroju strażaka!!!!! On miał kurtke odblaskową z napisem "SZTAB KRYZYSOWY"

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    I co Ty Zdzichu na to?

    Cytuj

Odpowiedz