Forum » Myślenice

Dziwne Obiekty nad Myślenicami

  • 14 cze 2010

    Wczoraj tj. w niedzielę na tle Uklejny było widać 12 (co najmniej) dziwnych , czerwonych obiektów latających poruszających się w kierunku góry Plebańskiej , leciały bardzo synchronicznie i wolno (jakby obserwując teren) nie wiem co to było , nie wydawało żadnego odgłosu - może to jakieś balony , światła , pioruny kuliste ?? Na pewno nei były to samoloty , przynajmniej nie takie jakie oficjalnie znamy.
    Ale mi wydaję się że to były obiekty mechaniczne ponieważ poruszały się jednostajnym , tym samym tempem w tym samym kierunku i na prawie identycznej wysokości. Czy ktoś to jeszcze widział ??

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Widziałam, z tym że z mojego balkonu było widać 5. Rzeczywiście wyglądało to dziwnie, takie czerwone punkty lecące dość wolno i synchronicznie. Moim zdaniem nie były to samoloty, ale co to było nie mam pojęcia.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    widzialem to wczoraj okolo 22.20 !! takie czerwone z widoczna delikatna poswiata i nagle znikaly po pewnym czasie. tez sie zastanawialem co to moze byc

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    ;-) no a już myślałem że jestem wariatem - też widziałem wczoraj podobne obiekty z tym że ostatni obiekt ewidentnie gonił pozostałe ale pod opisem podpisuję się oboma rękami. Widziałem jak nadleciały z północnego wschodu i kierowały sie na południowy zachód. Bez odgłosów, same światła które nie pozostawiały żadnych smug. Mam nadzieję że ktoś się tym zajmie i coś ustali.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    kosmici!!!!!! ufo!!!!!!!

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Zmieńcie dilera :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 14 cze 2010

    Wew ty sprawie zebrał siem jurz sztab zarzomdu kryzysowego i powolano etat komorynatora czuwajomcego nad przespieczeństwem mieskańcuw. Zaleca siem powszczymanie od popaścia wew panike. Za cało sprawo prawdopodobnie napewno stoi któren z opozycji. Na szczemście mumdur niedawno urzyty i jeszcze nie schowan w szaf, to siem szybko wskoczy i zratuje!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    posk skriptum:
    cytata
    "- Naszło nieprzespieczeństwo ze strony latajomcyh tajemniczyh obiektuw nad guro plaebańsko.
    - Do zadań Pana Burmiszcza, gdzie o sobie ja myśle, nalerzy siem dbałoś o przespieczeństwo mieskańcuw. Kiedy muwiłem jako o ty koniecznośći o zazbudowaniu szczelnicy dla zratownia poprzed zagrorzemniami ze strony gury Plebański wyśmiewano mie w Dziennik Polski, w SEDNO i na forumie miasto-imfo. Teraz wiem jak bardzo przydałarzby siem ona wewtenczas dla zratowania miast od latajomcego nieznanego obiektu."

    1 Cytuj
  • 14 cze 2010

    Nie wiem co to było, bo załapałem się jedynie na końcówkę ich przelotu nam Myślenicami...ale zrobiło na mnie duże wrażenie!

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    A zrobił ktoś z Was zdjęcia ?

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Ja też to widziałem , na poczatku myslalem ze to jakies balony ale za szybko sie poruszały i za bardzo sie swieciły, cos niesamowitego . Ciekawe co to było

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    ... widziałem to kilka minut i ewidentnie jeden z tych świecących obiektów opadł w okolice zarabia...

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Racja zmieńcie dilera lub bierzcie coś słabszego, byłem po 22 na zarabiu i nic takiego nie widziałem.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    przypuszczam że to "zdzicha" robota myślenie odpowiada działaniom

    1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 14 cze 2010

    Infomułuje siem ofiacjalmnie rze zez niezydyfinkowanymi obietami latajomcymi nad Guro Palebańsko Urzomd Miast Myślenice nie ma nic spulnego!
    Takosz samo Pan Zdzich, gdzie nawet wczora wzglomd majomc na zagrorzenie ze strony uf, nie wyszło siem wew wieczur do bar.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    posk kriptum: Ongiś ufy kombinowały Amerykańmce, teraz sprawdopodobieństwem na pewno robota opozycji gdzie skomstruowano ufy w Imterzoo albosz poprzed wyborem prezedenckim robota PiS dla straszenia mieskańcuw PO.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 cze 2010

    Zdzichó z Suwałk przywiózł był flary, które odsłoniła obsunięta skarpa na Kobyle Potoku. Chciał nimi "przeluftować" komin. A, że droserklapa była źle zablindowana to sztamajza puściła i efekt był widoczny na nieboskłonie w postaci iskier zapalonej sadzy!!!
    http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBQQhgIwAA&url=http%3A%2F%2Fd.sliwka.w.interia.pl%2Ffrutis%2Fstrych%2Fslowa%2Fslowa8.html&rct=j&q=Droserklapa+zabindowana&ei=2gYWTMfLAueiOLitmMEM&usg=AFQjCNEegItVt_B9VHjlakDjpwKVA1zgxQ&sig2=N-IjbKiefSoLJV3KoPkYfg

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    też to widziałem, fajny efekt ale na samoloty nie wyglądało, żadnego dźwięku silników nie było słychać

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    wiesz co zdzich ciężko się czyta twoje teksty nie tylko z uwagi na pisownie ale też wyrażone w nich przemyślenia. Niczemu to nie służy oprócz zniechęcenia zainteresowanych tematem. Jeśli ci to nie sprawi przykrości to powstrzymaj się od takiego stylu. Jeśli ci trudno to idź na spacer a nie przeszkadzaj. Forum i tematy w nich poruszane służą ludziom których interesują. Ty swoim męczącym wstawkom dekoncentrujesz i przeszkadzasz. Prywatnie daję ci bana na pisanie w tym temacie. Bez obrazy ;-)

    1 Cytuj
  • 14 cze 2010

    kjub Zdzicha musisz czytać w ten sposób o czym nie pisze wtedy się post kupy trzyma. Przesz to przewrotowiec i stąd styl. Mi pasuje: cięty żart, forma ciężka do czytania ale śmieszna, spora wiedza lokalna. Zdecydowanie są i tacy potrzebni. Zacznij rozumieć między wierszami a wtedy się pośmiejesz nawet.

    Panowie, a żaden nie wyskoczył z aparatem albo choć foto-komórką? Nie macie jakiś zdjęć?

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    [quote=Zdzichó z Suwałk]
    Kiedy muwiłem jako o ty koniecznośći o zazbudowaniu szczelnicy dla zratownia poprzed zagrorzemniami ze strony gury Plebański wyśmiewano mie w Dziennik Polski, w SEDNO i na forumie miasto-imfo. Teraz wiem jak bardzo przydałarzby siem ona wewtenczas dla zratowania miast od latajomcego nieznanego obiektu."[/quote]
    Zaraz tam byście strzelali do obcych :-D
    a może oni przybyli krzewić pokój,braterstwo,miłość może a może przybyli porządek robić i rozliczyliby poprawnie....choćby rzeczoną strzelnicę.
    Może jednak byli po naszej stronie .... :-D

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Taaa po naszej stronie . Przybyli ogórki kraść !

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    ktokolwiek widział... niech zmieni delaera... ;)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    no cóż i tak z ciekawego fascynującego i intrygującego tematu zrobił się chlewik dzięki niektórym gościom. Pozdrawiam i życzę niektórym dużo wolnego czasu z dala od komputera - zdrowsze to i można coś ciekawego w życiu zobaczyć a wypisywać .... i śmiać się z tego to nie najzdrowszy sposób na dobry humor bardziej polecam stronę z dobrymi kawałami.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    ciekawy temat tylko skoda że nikt nie zrobił zdjęcia. Lecz zadziwiające jest to ile osób to widziało. I jeszcze nasuwa mi sie kilka pytań jak wysoko te obiekty leciały i jak szybko tzn. od kiey do kiedy je widziano ???

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Czy to może wyglądało tak jak na tych zdjęciach ? http://ufo.internauci.pl/?module=news&id=139

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    W sumie to mówiliście o czerwonych światłach , tak może wglądały?http://jedrekb.blog.onet.pl/UFO-nad-Wlochami-nagranie-wide,2,ID250860070,n

    Cytuj

Odpowiedz