Forum » Myślenice

Dziwne Obiekty nad Myślenicami

  • 14 cze 2010

    "W sumie to mówiliście o czerwonych światłach , tak może wglądały?jedrekb.blog.onet.pl/UFO-nad-Wlochami-nagranie-wide,2,ID250860070,n"
    bardzo podobne tyle że były w ruchu, przypuszczam że poruszały się lotem poziomym - czy były te same ? zjawisko prawie identyczne ale pewnie są szczegóły, które dały by możliwość ustalenia czy były to te same światła - pozdrawiam

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    trudno było określić wysokość ale raczej nie było to zbyt wysoko. Początkowo myślałem, że to Ci, co na paralotniach nad Myślenicami latają i mają włączone takie światła, ale nie było słychać tego charakterystycznego "bzyczenia" silników od kosiarek :) Poza tym było ich za dużo. Światła nie były czerwone a raczej pomarańczowe. A widziałem to z ulicy za kościółkiem na Stradomiu, wprost nad swoją głową, a wszystko leciało w stronę Plebańskiej. Aż się ludzie autami zatrzymywali, i ja też :)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    tez to widzielismy, stalismy pod turcja po 22ej, mi to wygladalo na jakies, bo ja wiem, swieczki? w balonach moze? :D gorace powietrze czy cos w tym stylu :>

    1 Cytuj
  • 14 cze 2010

    Myślę ze warto sprawdzić te pola zbóż w polance czy pojawiły sie tam kola tak jak sprzed kilku laty :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 14 cze 2010

    I wszystko wyjaśnione na posiedzenie sztab kryzysowy do zwalczenia uf, gdzie siem potwierdziło dopuszczenie jakoby zrealizowano poporzez opozycje.
    Technicznie wykonano zez połomczenia gołembia i lampki nocnej w liczbie sześć sztuk poprzez Pan Kielam i spulnictwo i wysłano dla zaniespokojenia mieskańcuw. Na szczemście sztab kryzysowy gdzie zaproszono wszyskih szczelc samorzomdowy, dziś wieczur zasadzo siem popod guro plebańsko z bronio sztucer na polowanie. Kiedy pojawio siem ufy zostano zeszczelone poporzez samorzomd zes pomoco wyborowy szczelc Pan Daniel MARG, Panienka Małgosia Promocja, Panienka Ewa ZUO i sam Pan Burmiszcz. Po zeszczeleniu majomc dowody na postaci zezłapanyh uf puńdzie siem prosto do somdu naszkarrzyć na oną opozycje.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Ja slyszałam że to pan artysta Rafał zaprojektował 5 latawców i bedac na spacerze z psem je puszczał nad miastem. Do tych latawców były przymocowane światła z led-ów. oto cała prawda chcial być władcą Myślenic i pociągac za wszystkie sznurki :)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Ja też widziałem, i to oni chyba teleportowali mnie do domu bo nie pamiętam jak wróciłem do domu.

    Chyba się starzeję i trzeba zejść na coś słabszego.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    [quote]no cóż i tak z ciekawego fascynującego i intrygującego tematu zrobił się chlewik [/quote]ale przyznaj , że musisz trochę dystansu nabrać, bo Ci popuści....pompka ;-)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Ja też widziałam wczoraj te dziwne obiekty. Robiło wrażenie!!Muszę przyznać, że nie jestem w stanie w żaden racjonalny sposób wyjasnić tego co zobaczyłam! Czerwono-pomarańczowe światełka jakby płynące po niebie ruchem jednostajnym w stronę Plebańskiej. Mam nadzieję,że sprawa się wyjaśni, bo temat bardzo mnie zaciekawił.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Tak bardzo podobne jak te we Włoszech ,ale było ich więcej i wrażenie było niesamowite , o jakiej zmianie dilera piszecie skoro widziało to pewnie około sto osób (ja znam kilkanaście) , jak macie pisać bzdury to piszcie sobie gdzie indziej bo ta sprawa jest do wyjaśnienia . Gdybym zdążył zrobić zdjęcie/film tego czegoś to Myślenice byłyby co najmniej w wiadomościach. Ale to było tak zaskakujące jak inwazja obcych czy też jakieś szpiegowskie nieoficjalne samoloty wywiadowcze...
    Dziwne jest to że przelatywały nad korytem Raby...
    Słyszałem że ktoś widział UFO - przypominam że ta nazwa nie oznacza kosmitów (choć jest możliwe. ) ale niezidentyfikowany obiekt latający (być może stworzony ręką człowieka).

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    to byłem ja nudziło mi sie ;]

    Cytuj
  • 14 cze 2010
    Cytuj
  • 14 cze 2010

    ooo i to było chyba to... :)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    za małe , i lecą w górę :/ A tak w sumie polana na Mikołaju dobre miejsce do lądowania - ciemno , otoczone przez las i dość rozległe...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 14 cze 2010

    Raz jeden kiedy młody był Pan Zdzich doszło do porwania jego samego poprzez uf z gury plebański. Jak siem okazało wewśrodku latajomcego talerza, przebywała sama kosmiczna płeć piemkna i dokonano eksperyment naukowy na ty niewinności Pana Zdzicha.
    Stomd dzisiaj bierze siem powodzenie u piemknych Pań jego samego ale szczeguł do czego doszło wew uf nie nadaje siem do opisania na forumie we wczesny porze. Puźni odwieziono do dom wew środek noc i nafaszerowno na sen ale zapomniano, co wew zwyczaju kosmici, dać na utrate zapamientania.
    podrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    to były lampiony, u Fryty na weselu puszczali

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    polana na mikolaju? do lądowania? Akurat tak się stało, że znajdowałam się
    w okolicy góry plebańskiej. I jestem pewna, że te "obiekty" nie wylądowały nigdzie w tej okolicy, a raczej znikły za chmurami. Było to bardzo widoczne.
    w Ufo nie wierze, a te lampiony dają dużo do myślenia.
    Tylko że owe lampiony przeważnie lecą w góre, a tamte kierowały się ewidentnie w bok.Równomiernym tępem.

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Właśnie też to brałam pod uwagę,wcześniej tez widziałam takie lampiony -fajny efekt:)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    leciały w bok bo tak wiał wiatr, i po sprawie

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    To zdjencie w czerwona stringa u Pana Zdzich, to pewnie z tego eksprementu z kosmiczna płeć piemkna, gdzie Pan Zdzich bronił niewinności swej;)

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    [quote]
    Tylko że owe lampiony przeważnie lecą w góre, a tamte kierowały się ewidentnie w bok.Równomiernym --> tępem. [/quote]
    widać faktycznie tępe były skoro w booook
    ja nawet znalazłem nie tyle zdjęcia ile już filmik na tubie : http://www.youtube.com/watch#!v=DME-GRGU5yo&feature=related

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Mała rzecz, a cieszy.

    Cytuj
  • 15 cze 2010

    @Zdzichó z Suwałk

    chłopie popracuj nad ortografią albo przestań się zgrywać bo tych twoich wypocin z biedami ortograficznymi nie da się czytać ;D

    1 Cytuj
  • 15 cze 2010

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9a0e68e0461c431.html

    zdjęcie robione bez lampy, dlatego wyszedł taki efekt... Niestety tylko to jedno

    To jest potwierdzona informacja, że były to właśnie te lampiony

    Cytuj
  • 15 cze 2010

    Kurcze i po UFO :/ . Fajnie było by kiedyś zrobić taki Happening ,zebrać jakąś większą grupę ludzi. Każdy zaopatrzył by się w taki lampionik i puścilibyśmy je wszystkie na raz na zarabiu czy w innym miejscu :)Widok byłby ciekawy :)

    Cytuj

Odpowiedz