Forum » Myślenice

Dziwne Obiekty nad Myślenicami

 • M G 15 cze 2010

  No a co się dzieje potem z takim lampionem jak już sobie odleci gdzieś tam wypali i co ....? Spadają tak byle tu i ówdzie zasmiecając teren , czy może zupełnie się spalają wysoko nad nami?? Bo mi się to w sumie trochę spodobało ale nie jestem pewien czy to ekologiczne jest.

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Hmmmm.....a to nie byly czasem Red Arrows??? Zobaczcie:

  http://www.raf.mod.uk/reds/displayinfo/

  http://www.raf.mod.uk/reds/fansarea/

  Mogli leciec z pokazow na wschodzie.

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Nie nie nie. Raczej to nie było to:)
  i myśle tym bardziej, że to nie były lampiony:)

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Ja natomiast widziałem z kumplem w tamtym tygodniu biały kulisty obiekt spadający w kierunku plebańskiej który pozostawił po sobie taka błękitna smugę. Na komete to nie wyglądało ani meteeor, bo leciał zbyt wolno. Kopary nam opadły z kumplem na ten widok, nigdy czegos takiego niewidziałem...

  Cytuj
 • adzygmunt 15 cze 2010

  Jesteśmy ziemią wybraną?
  Dwa razy powódź, teraz Ufo i komety. Co jeszcze sie wydarzy?
  Może zacznijmy budować arkę?

  1 Cytuj
 • 15 cze 2010

  Tak padł wybór na nasze miasto ale nie myślcie, że to bóg lub inna opatrzność. Po prostu ktoś na potęgę diluje halucynogeny, wsadza je gdzie popadnie. Jak się bractwo nażre np "zupy grzybowej" to się takie rzeczy widzi jak "obiekt spadający w kierunku plebańskiej który pozostawił po sobie taka błękitna smugę" lub stepujące lampiony.

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Lampiony , to musiały by mieć kilka metrów co najmniej ...
  Po zatym wyglądało to inaczej , idealny lot poziomy - jakby naprowadzany laserowo/magnetycznie lub tez jak wyspecjalizowana eskadra pilotów , tyle że nie było głosu ani nie wyglądało jak samolot
  Combo de la Muerte - wątpię aby w Polsce w niedzielę w kilkudziesięciu domach była zupa grzybowa prędzej rosół . Ignorancja jest największym złem tego świata..
  Rozumiem że można nie wierzyć , ale żeby pisać takie bzdury jak powyżej...

  Cytuj
 • adzygmunt 15 cze 2010

  FZ przeskocz na luz!!!

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Ufo przyleciało żeby zobaczyć ten syf jaki się dzieje w Polsce (Myślenicach), nie można spotkać czegoś podobnego we wszechświecie...

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Przyleciało przyleciało i co niektórym wszczepiło marsjańskie implanty....strach się bać.

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Fz co Ty bierzesz bo ja też tak chce, lasery pola magnetyczne te sprawy to fajne musi być po czym ma się taki odlot ? Gdzie szukać dealera

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 15 cze 2010

  NIgdy Pan Zdzich nie opowiadał o tem porwaniu jego samego przez Panienki Kosmitki nikomu.
  Kiedy jurz bemdomc wew środku ufy, odbyto z Paniami Kosmitkami badania naukowe, i lerzomc na dziwny weżwroczysty podłodze, wahlowano dla odpoczemcia, jedna z tyh Pań kosmitek nahylila siem nad Pan Zdzich. Z poczomtku nie wiedział Pan Zdzich, któremi ustami siem powie, gdyż miano trzy w kolorze zieleni, jedno zez przodu i dwa zez boku. W końcu nahylono siem prawo strono i szepniemto w uh Pana Zdzicha:
  -Panie Zdzichó, w cały kosmos, gdzie my obleciały z koleżamkami, niemasz nigdzie takiego samorzomdu jak w miast Myślenice. Ani takiego Pana Burmiszcza.

  Puźni zaśniemto przy dziwny dźwiemk muzyczny. Po obudzeniu znaleziono sie, w sam środek krong w zborzu na plebański gurze.
  pozdrawiam
  Zdzichó

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Zdzichó wziąłbyś się nakręcił, bo coraz słabiej. Co tam jeszcze gadali o samorządzie i burmiszczu? Skąd mieli przecieki? Przewidzieli budowę strzelnicy (na ich niekorzyść) i biblioteki? Kiedy to było? Wiedzieli już wtedy , że BAT padnie, że jajca będą z PKSem i szpitalem? Jakieś wizje dalsze przytaczali, czy wykorzystali i porzucili w kręgu bo równia pochyła do sodomy i gomory?
  Jedno gadało a co robiły dwoje innych ust? Zadowoleni z Twojej wizyty/porwania? Wrócą jeszcze....zgasić lampiony choć, bo z czego zapłacimy za prąd,gaz i na wodociągi nowe?

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  hehe :) zdzisek wypadł z formy po wizycie u kosmitów :)

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  Czy Kosmitki mówiły Panu Zdzich, że dzięki wycięciu drzew na Zarabiu "zratowano" Myślenice przed powodzią, ocalono most wiszący i zaporę w Dobczycach, która zapewne nie wytrzymałaby takiego naporu dzikiego chaszcza? Podobno przewidując konsekwencje, dzięki wycięciu drzew "zratowano" wiele kolejnych miejscowości, aż do samego morza, w które wpłynąłby rozpędzony chaszcz z kawałkami zapory...

  Cytuj
 • 15 cze 2010

  akurat budowa obiektów użyteczności publicznej i całorocznej to jedna z najlepszych inicjatyw możliwych do zrobienia w mieście o aspiracjach "miasteczka sportowego". Tym bardziej obiektów, których jest deficyt na danym terenie, mogących stanowić dogodne źródło dochodu dla miasta... zresztą,taplacie się w "pseudo polityce przydatnej miastu" a mało argumentujecie to, co czemu może służyć. A drzewka proponuję od nowa zasadzić na Ukleinie, bo się tam ziemia obsunęła, bo burmistrz wałów nie wybudował :) Pozdro dla kosmitów, toz to przeca ich wina :)

  Cytuj
 • Zdzichó Kowal PJN 15 cze 2010

  Nie rubcież se jaj Panowie z majestatu kosmosu! Wielerz dziwnych rzeczy widział Pan Zdzich w rzyciu, gdyrz bemdomc w wojsku w Legionowo nieraz jechało siem na przepustke z kolegami w rużny miejsc, nawet i do Warszawy stolicy Polski.
  Jednakowosz wew latajomcy spodek doszło do przekroczenia wyobrarzeń Pana Zdzicha!
  Widziano gadajomcego robota któren dawał żryć do stołu, widziano unoszenie w powieczu Pań Kosmitek i widziano projekt kosmiczny ZUO wew Borzemcie zrobion zez diamemtu. Te rzeczy nieso do uwierzenia!
  pozdrawiam
  Zdzichó

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  zwieprzony- te lampiony są biodegradowalne więc świeczka się wypala a 'worek' rozkłada jak te reklamówki z supermarketu :)

  Pozdrawiam

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  spadochroniarz + flara = psychodela pod czasz(k)ą

  Cytuj
 • adzygmunt 16 cze 2010

  Od lat proszę o poprawną nazwę: " UKLEJNA".
  na Uklejnie właśnie diabeł nakrył ogonem resztki kosmicznego talerza, że nie wspomnę rudego kocura z Osieczan, który był zaginął bez śladu.
  Rude kocury tak mają, ale żeby kumać się z kosmitkami?

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  :-))))

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  nikt nie ma takiej siły, żeby oprzeć się kosmitce.
  nawet wojowniczo broniący swej niewinności Zdzichu, więc kocur tym bardziej był uległy i łasuch....

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  piękny był ten deszcz meteorytów:) Ale żeby od razu ufo...

  Cytuj
 • 16 cze 2010

  To świeciły gwiazdy PO.

  Cytuj

Odpowiedz