Forum » Myślenice

Myślenickie stacje paliw

  • 18 cze 2010

    Cześć
    Chciałbym poznać Wasze opinie na temat jakości paliw na pobliskich stacjach paliw.
    Może ktoś z Was miał jakieś dobre lub złe doświadczenia?

    4 Cytuj
  • 18 cze 2010

    Biertowice i wszystko jasne ,strah tam tankować, negatywnyh opin na temat tej stacji z pewnościom bendzie bardzo dórzo , ja jestem pewny Orlenu w Myślenicah czy Jawornikó

    2 3 Cytuj
  • 19 cze 2010

    Jeśli chodzi o PB95 i LPG to śmiało mogę polecić stację Orlenu na Tarnówce. Sporo jeżdżę i stosunek jakości paliwa do ceny jest na prawdę na dobrym poziomie.

    Cytuj
  • 20 cze 2010

    ja Polecam Orlen Myślenice (chodź nie mogę się doprosić już 3 miesiąc o kartę vitay)na BP Myślenice jest straszna drożyzna nieraz nawet 20 gr i więcej na 1 l. paliwa, na pewno nie polecam tych małych stacyjek jak LPG na górnym koło kościoła, raz tam zatankowałem i była masakra, swego czasu tankowałem koło spontiusza i też było ok.

    2 1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    tak orlen wypada przyzwoicie!!! Tankowałem na BP ale po tej wpadce z rafinerią niemam zamiaru dokładać moich złotówek do tych ZŁODZIEJI!! TANKUJE NA STACJACH KTÓRE MAJĄ PALIWO Z LOGO ORLENA A LPG TYLKO Z KRAKGAZ!!!!! OMIJAJCIE BP!!

    2 3 Cytuj
  • 20 cze 2010

    Na bipiku na dolnym ceny są z kosmosu. Jak jestem w krk 95 tylko na stacji auchan naprawde dopre paliwo za bardzo dobrą jak na nasze warunki cene. A co do myślenic orlen chyba najlepsza jakość. Chociaż nie byłem jeszcze tam w tej nowej na dolnym tez podobno orlenowskie. Ma ktoś jakies opinie o tej stacji?

    2 Cytuj
  • 20 cze 2010

    o ile mi siadomo ceny na agro budzie sa bardzo korzysne jesli chodzi o myslenice, paliwo ok, tankowalem niedawno i zlego slowa nie powiem, ale najczesciej jak mam okazje to krakow do pelna na auchan albo neste bo jednak ok 30gr taniej na litrze

    1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    a ja słyszałem że ON na auchanie to straszna kicha, kolega w zimie zatankował i mu zamarzło paliwo w filtrze a w ten czas nie było jakiś strasznych mrozów. Od tamtej pory już tam nie tankuje.
    Kiedyś zatankowałem lpg na orlenie w Krzyszkowicach i coś mi sie wydawało że o jakieś 6l weszło za dużo...
    Na orlenie w Myślenicach do tej pory tankowałem lpg i było ok teraz przerzuciłem sie na ON i zobaczymy.
    Na lukoilu przy wylocie z Krakowa zwykle bywają dobre ceny paliwa - macie może opinie na temat jakości?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    bardzo mnie ciekawi jak sprawdzacie jakosc paliw...?

    1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    [quote]bardzo mnie ciekawi jak sprawdzacie jakosc paliw...?[/quote]
    w bardzo prosty sposób po 1 wiem gdzie ile zatankowałem i ile za to zrobiłem km, mogę to porównać z innymi stacjami

    po 2 czuje jak samochód chodzi : )

    wszystko jest do sprawdzenia wystarczy się wsłuchać samochód prawdę o paliwach ci powie : )

    1 Cytuj
  • 20 cze 2010

    Ja też tankuję paliwo na Orlenie w Myślenicach i sobie chwalę, ostatnio "w biegu" musiałem dotankować w Jaworniku też niby Orlen ale od razu zauważyłem różnicę w pracy silnika. Samochód zrobił się strasznie "mulasty" (a leję Vervę), dobrze że to było tylko 20 litrów...

    2 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Do tej pory tankowałem verve na orlenie w Myślenicach, tez roznie było raz auto lepiej chodziło a raz gorzej, 2 razy zatankowalem na BP w Myślenicach i powiedzialem ze już wiecej tego nie zrobie. Obecnie tankuje na BP ul Wielicka lub orlen ale tylko Kraków, w Myślenicach nieraz ceny są z kosmosu 50-70 gr na litrze wiecej to juz lekka przesada

    2 Cytuj
  • 21 cze 2010

    Ja bardzo polceam nowo otwartą stacje w Agrobudzie w Myślenicach. Świetna samoobsługowa stacja paliw z paliwami dostarczanymi przez ORLEN. Ceny najniższe w Myślenicach, średni 7-10 groszy taniej niż na orlenie a jest to same paliwo. POLECAM GORĄCO

    1 2 Cytuj
  • M G 22 cze 2010

    [quote=PROSZEK]Ja bardzo polceam nowo otwartą stacje w Agrobudzie w Myślenicach. Świetna samoobsługowa stacja paliw z paliwami dostarczanymi przez ORLEN. Ceny najniższe w Myślenicach, średni 7-10 groszy taniej niż na orlenie a jest to same paliwo. POLECAM GORĄCO[/quote]

    Zapomniałes dodać że to Ty sprzedajesz to paliwo...

    6 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Czas by wreszcie ktoś w Myślenicach zdemonopolizował właścicieja Jawornika i BP w Myśłenicach.
    Dwie stacje w Jaworniku, BP w Myślenicach. Gość sprytnie poukładał sobie rynek - ba jeszcze zapisał się do Kongregacji Kupieckiej, która jak wszyscy wiedzą blokuje inwestycję dworca gdzie ma być również ................ stacja paliw.
    W tym mieście trudno mówić w ogóle o konkurencji - chłopcy dyktują sobie ceny jakie chcą. Popatrzcie co jest przy wylocie z Kraka. ARGE powoduje, że wszyscy muszą sprzedawać taniej.
    ARGE do Myślenic i zobaczycie jakie będą ceny.

    1 1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    tez polecam stacje na agrobudzie, naprawde mają bardzo dobre paliwo.

    1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Bałbym sie tam zatankować, ogólnie czuje sie odrazu gdzie jest gorsze paliwo a pompowtryski kosztują, w Polsce paliwo nie jest takie jakościowo dobre jak za zachodnią granicą.

    1 Cytuj
  • 22 cze 2010

    Karaluch ale kto ci każe tam tankować na stacjach tego pana. Masz orlen masz agrobud masz kurke . No chyba że lubisz za każdym razem tankować gdzie inndziej ale to dziwne jest.

    2 Cytuj
  • 22 cze 2010

    [quote=zwieprzony napisał:[hr][quote]PROSZEK]Ja bardzo polceam nowo otwartą stacje w Agrobudzie w Myślenicach. Świetna samoobsługowa stacja paliw z paliwami dostarczanymi przez ORLEN. Ceny najniższe w Myślenicach, średni 7-10 groszy taniej niż na orlenie a jest to same paliwo. POLECAM GORĄCO[/quote]

    Zapomniałes dodać że to Ty sprzedajesz to paliwo...[/quote]

    OJ CHCIAŁBYM BARDZO...

    2 Cytuj
  • 25 cze 2010

    w tym agrobudzie to w końcu jest dobre czy tanie to paliwo?

    1 1 Cytuj
  • 25 cze 2010

    zdecydowanie dobre paliwo ja tankowalem juz dwa razy i jestem zadowolony bardzo

    1 Cytuj
  • stefania bednarz 26 sie 2010

    BP omijajcie rozszerza się bak podczas tankowania

    1 2 Cytuj
  • 26 sie 2010

    anarchia może wyjaśnij coś więcej..

    dziś rano tankowałem gaz na bp i weszło mi dokładnie 33,5 litra do pustej butli po kole zapasowym, może masz problem z zaworem, i dobija Ci więcej, bo napełnienie butli to chyba 80 % objętości całkowitej.

    Jakoś mam zaufanie do tej stacji i nie wiem czy mam je stracić;)

    1 Cytuj
  • 26 sie 2010

    A ta stacja na dolnym, co wjazd jest od skrzyżowania na osieczany jak sie nazywa? Czasem tam tankuje, ale nawet nazwy nie pamietam. Jakie maja paliwo?

    1 Cytuj
  • 26 sie 2010

    ja też tankuje na orlenie,na tak zwanej górce,paliwo jest ok.z tym że nie widzę różnicy między verwą a zwykłą 95 i nie przepłacam.często tam naganiają na to droższe i robią takie myki,że pierwszy dystrybutor z 95 jest nieczynny,po to żeby tankować drożej,ale wtedy nie tankuję.

    1 Cytuj

Odpowiedz