Forum » Myślenice

MECHANIK GODNY POLECENIA!!

  • 1 lip 2010

    na dąbrowskiego u Olka

    8 Cytuj
  • 1 lip 2010

    [quote]na dąbrowskiego u Olka[/quote]

    Po co pośrednik jak Olek i tak wozi prostować felgi do Jawornika ! ! !

    9 1 Cytuj
  • 1 lip 2010

    oczywiście najlepiej bez pośredników!!! NIE POLECAM Olka bo on tego sam nie robil polecam CIPEX GUM na 3 maja lub KJS w Jaworniku!!!!!

    4 8 Cytuj
  • 2 lip 2010

    a co sądzicie o zakładzie na ul. Ogrodowej?

    1 7 Cytuj
  • 3 lip 2010

    [quote]a co sądzicie o zakładzie na ul. Ogrodowej?[/quote]

    Polecam zakład na Ogrodowej, stara rodzinna firma z doświadczeniem i solidnością ! ! !

    3 9 Cytuj
  • 27 lip 2010

    polecam pana ukasza z sienkiewicz!!!!

    6 Cytuj
  • 28 lip 2010

    W innym temacie pisałeś o Panu Łukaszu w tym piszesz o Ukaszu, może to bracia. A Ty jak masz na imię?

    1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    ?

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    pisalem o tym samym ukaszu widocznie nie napisalem poprawnie :)pozdro cygnus

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    [quote]a gdzie w Myślenicach lub w okolicy można tanio wyprostować alufelgi?:)[/quote]

    o krawęznik jest najtaniej:)

    6 2 Cytuj
  • 6 sie 2010

    tylko nie wiadomo czy utrzyma profil

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    mam takie pytanie;) gdzie w myślenicach jest jakiś serwis samochodowy żeby planowali głowice... bo ja nie mam pojęcia:(

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    robi ktoś na Kazimierza Wlk, ponoć sprzęt sterowany laserowo całkiem dobry, jednak większość mechaników wozi do Krakowa na kompletną regeneracje głowicy, okolice Góry Borkowskiej - nie pamiętam nazwy.

    2 4 Cytuj
  • 21 lis 2012

    WITAM
    WIEM ZE JEST WATEK NA MI NA TEMAT MECHANIKÓW ALE MI CHODZI O KONKRETNYCH FACHOWCÓW KTORZY NAPRAWIAJA DOSTAWCZAKI
    JAK ZNACIE TAKOWYCH TO PROSZE PISZCIE BEDE WDZIECZNY PONIEWAZ TRUDNO O DOBREGO MECHANIKA. JA ZNAM TYLKO TAJSONA Z BYSINY ALE ON JUZ PRAWDOPODOBNIE NIE ROBI OSOBISCIE TYLKO MA PRACOWNIKÓW I NIE SA JUZ PODOBNO TE NAPRAWY TAK DOBRE.
    A WIEC PANOWIE CZEKAM NA JAKIES INFO

    DZIEKUJE I POZDRAWIAM

    2 Cytuj
  • 21 lis 2012

    AUTO-DOM Szostak na Kazimierza Wielkiego visavis myjni ADLA.
    Osobiście tam naprawiam kazdy samochód.POLECAM.

    3 34 Cytuj
  • جوبا 21 lis 2012

    TYLKO TAJSON

    4 16 Cytuj
  • 23 lis 2012

    witam
    Mam pytanie gdzie w myślenicach można zdiagnozować na komputerze volvo, za małe pieniądze.

    2 1 Cytuj
  • 23 lis 2012

    witam mam pytanie gdzie można w Myślenicach zdiagnozować komputerowo volvo.
    dzięki za podpowiedzi.

    1 1 Cytuj
  • 23 lis 2012

    No na pewno nie u Wołka! komentarz zbędny!

    30 1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Poszukuje dobrego, solidnego mechanika do nowszych samochodów z silnikiem diesla w tym momencie do mazdy 3 z rocznika 2008, z którego pomocy ktoś z Was korzystał i był zadowolony.Proszę o opinię i ewentualne namiary mailem.Szukam kogoś z Myślenic lub okolicy.

    1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    poszło na priva

    Cytuj
  • 11 lis 2013

    dzięki

    Cytuj
  • 12 lis 2013

    Witam, znacie może kogoś w okolicach Myślenic kto sprzedaje samochody na części? Jeśli tak, to podajcie numery telefonów, dziękuję.

    3 Cytuj
  • 12 lis 2013
    gość: miszczu napisał/a:

    a co sądzicie o zakładzie na ul. Ogrodowej?

    polecam znam osobiście i są to bardzo rzetelni panowie i przedewszystkim SŁOWNI!!!!!!!!!

    8 9 Cytuj
  • 21 cze 2014

    Witam, poszkuje dobrego taniego lakiernika/blacharza z Myślenic lub okolic. Jakiegos polecacie???

    Cytuj

Odpowiedz