Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 19 mar 2013

    Polecam Oknoplast w Myślenicach, po prostu maja świetne okna a co do reszty każdy sam sobie oceni - ja jestem zadowolony

    3 111 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Podobnie jak przy aptece i innych usługach typu ginekolog, fryzjer, fotograf itd.
    zaraz pojawia się w odpowiedziach armia antyreklamowa i reklamowa.
    Patrz tylko na odpowiedzi starych forumowiczów.

    23 18 Cytuj
  • 22 mar 2013

    [quote=pawka]zdecydowanie polecam firmę justa[/quote]

    wręcz przeciwnie !!!
    te minusy o czymś świadczą

    35 9 Cytuj
  • 19 kwi 2013

    Pawka, świadczą??? Najczęściej na forum wypowiadają się osoby niezadowolone bo coś tam im nie pasuje. Te u których jest wszystko w porządku nawet tu nie zaglądną. Ja osobiście mam oknoplast i uważam że nie m lepszych.

    6 28 Cytuj
  • 9 maj 2013
    Krzyśko napisał/a:

    Pawka, świadczą??? Najczęściej na forum wypowiadają się osoby niezadowolone bo coś tam im nie pasuje. Te u których jest wszystko w porządku nawet tu nie zaglądną. Ja osobiście mam oknoplast i uważam że nie m lepszych.

    Oknoplast Tak ale nie ten w Myślenicach!!!!!!!

    30 16 Cytuj
  • 10 maj 2013

    Ja korzystałam z firmy KIM i jestem zadowolona.

    89 37 Cytuj
  • 29 maj 2013

    Ja korzystałem z firmy Styleline, która jest przedstawicielem firmy Drutex , dodatkowo zajmują się wprawianiem drzwi i bram garażowych.

    2 70 Cytuj
  • 13 cze 2013

    Co masz na myśli malina bo ja z tą firmą mam same dobre wspomnienia. Okna świetne, montaż jeszcze lepszy. Ja polecam!!!

    1 47 Cytuj
  • Jagienka Mur. 14 cze 2013

    Witam. Będę zakładać okno. Zrobiłam rozeznanie w cenach. Co jest w standardzie a co za dopłatą. Kto ma okna z szybą 2,4 mm, a kto 4,0 mm. Jaki termin realizacji... wszyscy 4 tyg. czekania. Jakie firmy dają kredyt w tych firmach.. /Dako, oknoplus, Burda, pagen/? Są to banki "Żagiel", "Eurobank", czyli duże odsetki za udzielany kredyt. Wszędzie w w/w firmach z oknami miło mnie obsłużyli, demonstrowali okna, pokazywali różnice. I to mnie cieszy.
    Jestem przygotowana. Przynajmniej tak mi się zdaje...

    1 1 Cytuj
  • 14 sie 2013

    UWAGA na firmę PAGEN, Nie polecam. Zamontowali mi okno które się od samego montażu nie uchla pomimo że ma uchył. Nic sobie nie robią z reklamacji. Zero rozmowy, a pieniądze trzeba było wpłacić w całości.
    ODRADZAM.

    78 9 Cytuj
  • 31 sty 2014

    Polecan Ekoplast. Super okna, świetna obsługa i bardzo dobry montaż. Nic chyba dodawać nie trzeba. Przynajmniej u mnie świetnie się spisali.

    9 28 Cytuj
  • 31 sty 2014

    Latem wymieniałam okna na DACO wybrałam kolor do złudzenia przypominający naturalne drzewo, bardzo eleganckie dobrze zamontowane, serwis ok , szczerze polecam cena również nie wygórowana.

    7 37 Cytuj
  • 28 lut 2014

    Ja mam zamiar wymienić okna w kwietniu i zastanawiam się, którą firm wybrać... Trochę obawiam się tego remontu, bo nie znoszę pyłu i kurzu a to raczej będzie nieuniknione. Która firma najmniej u Was nabałaganiła? Myślałam o wezwaniu po remoncie firmy zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń. Jest w Naszym mieście taka firma?

    1 6 Cytuj
  • 28 lut 2014

    Wydaję mi się że przesadzasz jestem po generalnym remoncie domu i wprowadziłam się do niego w grudniu, bez jakiegoś ozonowania pomieszczeń w porze roku kiedy również trudno było godzinami wietrzyć. Skoro robisz remont w kwietniu to można wywietrzyć porządnie mieszkanie beż dodatkowych kosztów. Zakasać rękawy i pop prostu porządnie wysprzątać.

    5 1 Cytuj
  • 28 lut 2014

    szarlotka wiesz co ja robilam ozonowanie ale po tym jak mieliśmy rota wirusa w domu zeby dziecko nie łapało - tak nam lekarz poradził, raz ten oznowałam dywan jak synek zrobił kupke na niego :P bo było za free - nie wiem jak to działa ale skoro za free było to wziełam :D po remoncie tez mysle ze dobre wietrzenie wystarczy moze ew. popros kogos do sprzatania po remoncie :)

    1 5 Cytuj
  • 28 lut 2014

    kupowałam okna do nowego domu i wybraliśmy firme Pagen. nie wiem jak się będą sprawować ale mam nadzieje ze wytrzymają sporo:) okna podobno takie same jak oknoplus ale cena niższa o jakies 3 tys w naszym przypadku.

    6 8 Cytuj
  • 28 lut 2014
    nuska87 napisał/a:

    kupowałam okna do nowego domu i wybraliśmy firme Pagen. nie wiem jak się będą sprawować ale mam nadzieje ze wytrzymają sporo:) okna podobno takie same jak oknoplus ale cena niższa o jakies 3 tys w naszym przypadku.

    Więc się zastanów skąd ta różnica się wzięła bo chyba nie z kosmosu. To jest chyba logicznę ,że firma Pagen oszczędza na czym tylko się da ,żeby mieć lepsze ceny. ten sam producent profila szyb okuć sprzedaje firmie Pagen taniej ??żeby mieli lepsze ceny?
    byłam też u nich jak zakładałam okna w tamtym roku i takiego kitu jak oni wciskają ludziom to chyba żadna firma nie potrafi.

    5 14 Cytuj
  • 28 lut 2014
    malina napisał/a:

    Więc się zastanów skąd ta różnica się wzięła bo chyba nie z kosmosu. To jest chyba logicznę ,że firma Pagen oszczędza na czym tylko się da ,żeby mieć lepsze ceny. ten sam producent profila szyb okuć sprzedaje firmie Pagen taniej ??żeby mieli lepsze ceny?
    byłam też u nich jak zakładałam okna w tamtym roku i takiego kitu jak oni wciskają ludziom to chyba żadna firma nie potrafi.

    tak naprawdę to wszędzie nam kit mogą wciskać nawet w OKNOPLUSIE gdzie jak pisałam okna sa droższe, przekonamy się jak będzie czy będę zalowac kupna czy nie. to może być jak z ciuchami i butami za marke trzeba niestety płacić więcej a jakoś nie jest lepsza.

    2 4 Cytuj
  • 28 lut 2014

    to może być jak z ciuchami i butami za marke trzeba niestety płacić więcej a jakoś nie jest lepsza.

    To czyli sugerujesz ,że jak kupisz szpilki w ryłko a szpilki w chińskim nie czujesz różnicy ?
    Wydaje mi się ,że tak jak w oknach jak i w innych markowych rzeczach kitu nie trzeba wciskać , no ale każdy ma swoje zdanie. mam nadziej ,że okna będą Ci dobrze służyć.

    4 7 Cytuj
  • 1 mar 2014

    zobaczymy jak będzie po latach mam nadzieje ze jednak będę zadowolona. jeśli kogos stać na oknoplus czy oknoplast to super ja niestety sobie nie mogłam na to pozwolić ale uważam ze będę mieć dobre okna z pagenu a jak będzie zobaczymy!!!!

    6 5 Cytuj
  • 1 mar 2014
    nuska87 napisał/a:

    zobaczymy jak będzie po latach mam nadzieje ze jednak będę zadowolona. jeśli kogos stać na oknoplus czy oknoplast to super ja niestety sobie nie mogłam na to pozwolić ale uważam ze będę mieć dobre okna z pagenu a jak będzie zobaczymy!!!!

    No tak od razu mów ,że wybrałaś Pagen bo Cie nie był stać na inne a nie że to samo a tańsze.

    6 17 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Nie muszę przyjeżdżać, śmieszne jest to jak piszesz ,że okna składają się z tych samych podzespołów w obu firmach a wg. Ciebie pagenie są gorsze i nie potrafisz powiedzieć dlaczego.
    Wygląda to jak konkurencja smakowa pomiędzy pepsi a coca-colą. Ja wolę pepsi choć ostatnio kupiłem coca-cole i tez mi bardzo smakowała.
    Widzę tylko podstawową różnicę jak PAGEN chce zareklamować swoje produkty to płaci za reklamę na miasto-info ,a nie pisze bzdurnych postów na forum.
    Klienci nie są głupi i tak wybierają według swojego rozumu/rozsądku lub polecenia przez swoich znajomych.

    12 8 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Nie składają się całkiem z tych samych samych bo Pagen ma okna w kasie B a oknoplus A. Tak jak wcześniej już o Tym pisałam muszą na czymś oszczędzać,żeby cenę obniżyć o 3 tyś. jak ktoś jest inteligentny to wie o co chodzi.
    A co do bzdurnych postów to cofnij się wstecz i poczytaj o kim tu się najwięcej pisze.
    Klientowi kit to Pagen chyba umie wciskać najlepiej w m-ce, w tamtym roku jak chodziłam za oknami byłam i tu i tu i różnice widziałam, a jak zapytałam skąd się bierze różnica cenowa miedzy nimi a oknoplus to właśnie odpowiedzieli mi tak jak Ty więc śmiem twierdzić ,że jesteś tym szczupłym blondynkiem z Pagen, nie mają żadnych innych argumentów na wyjaśnienie różnicy, to już daję do myślenia.
    Nie kupiłam ani tu ani tu bo bardziej mnie przekonał profil veka, nie będę pisała gdzie bo zostanę posądzona o reklam.
    Twoje argumenty smakowe za to są bardzo przekonywujące.

    6 19 Cytuj
  • 1 mar 2014
    malina napisał/a:

    Nie składają się całkiem z tych samych samych bo Pagen ma okna w kasie B a oknoplus A. Tak jak wcześniej już o Tym pisałam muszą na czymś oszczędzać,żeby cenę obniżyć o 3 tyś. jak ktoś jest inteligentny to wie o co chodzi.
    A co do bzdurnych postów to cofnij się wstecz i poczytaj o kim tu się najwięcej pisze.
    Klientowi kit to Pagen chyba umie wciskać najlepiej w m-ce, w tamtym roku jak chodziłam za oknami byłam i tu i tu i różnice widziałam, a jak zapytałam skąd się bierze różnica cenowa miedzy nimi a oknoplus to właśnie odpowiedzieli mi tak jak Ty więc śmiem twierdzić ,że jesteś tym szczupłym blondynkiem z Pagen, nie mają żadnych innych argumentów na wyjaśnienie różnicy, to już daję do myślenia.
    Nie kupiłam ani tu ani tu bo bardziej mnie przekonał profil veka, nie będę pisała gdzie bo zostanę posądzona o reklam.
    Twoje argumenty smakowe za to są bardzo przekonywujące.

    Jeśli piszesz ze Pagen ma okna w klasie B , a nie w A to śmiało mogę w poniedziałek w sądzie składać pozew o zniesławienie.

    Już wiem kim jesteś, zastanawia mnie tylko ,że bronisz oknoplusa
    Co do kitu, zapewniem Cie ze Pagen ma listwy przyszybowe z uszczelkami z EPDM lub TPE a okien już od lat 90 się nie kituje :P

    10 7 Cytuj
  • 1 mar 2014

    Pagen ma okna w klasie A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale widze że strasznie ci zależy na pogrążeniu i krytykowaniu Pagena MALINA więc nie ma co się wdawać z tobą w dyskusje bo kłótnia o okna to dla mnie śmieszne

    6 10 Cytuj

Odpowiedz