Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 20 lis 2015

    Witam. Ja mamokna i drzwi balkonowe z firmy Oknoplus i jestem zadowolona ceną i jakością. Na dniach mam zakładać drzwi wejściowe od nich. Polecam !!!

    6 26 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Dziękuję za link. To oczywiste, że zanim zdecydowałam się założyć nowy wątek, przeczytałam całą dyskusję na temat wszystkich wypisanych pod tamtym wątkiem producentów. Jednak tamten temat ma trochę lat i dla tego chciałam go nieco odświeżyć, bo może coś się zmieniło na plus albo na minus i ciekawa byłam jakie na chwile obecną użytkownicy okien tych dwóch firm mają opinie.

    3 3 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Jeżeli ktoś jednak mógł wypowiedzieć swoje opinie na temat tych firm będę wdzięczna.

    1 2 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Szanowni, że tak sobie pozwolę zażartować, moderatorzy.
    Możecie mi łaskawie odpowiedzieć, dlaczego usunęliście mój post? Jeżeli chcieliście zrobić porządek na forum, to chyba macie na tyle wiedzy, żeby nie kasować całego wpisu?
    Poleciłem karolci12345 firmę KiM z Osieczan, bo są najlepsi w tym rejonie.
    "Monterzy" z Pagenu, to były dwa chuderlaki, którym trzeba było pomóc wciągać okna, bo sami nie dali rady. Z KiM przyjeżdżają czteroosobową (albo i większą) ekipą, robią wszystko sami, myją, założone przez siebie, okna na odchodne i zabierają zdemontowaną stolarkę. Natomiast tamtym zabrakło pianki montażowej i zostawili mi na drugi dzień dziury na progach, które musiałem zatykać kocami!

    46 17 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Popieram Kaper. U mnie też robili i są super :)

    41 11 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Kaper coś Ci sie pomyliło. Pagen ma swoją ekipę, pracownicy z Krakowa -rosłe chłopaki, montują na soudalu i to montują naprawdę dobrze 2 miesiące temu montowali u mnie okna czysto i sprawnie. Jeszcze godny polecenia jest P. Burda (montował w rodzinie)
    Pozdrawiam
    Irmina

    11 9 Cytuj
  • 21 lis 2015
    irwk napisał/a:

    Kaper coś Ci sie pomyliło.

    U mnie montowali w 2012. Jeżeli od tego czasu zmienili ekipę, to bardzo dobrze, bo wcześniejsza była tragiczna.
    Ja jednak będę polecał KiM.

    38 19 Cytuj
  • 21 lis 2015

    Ja też jestem zadowolona z firmy KIM- montowali u mnie , okna solidne, chłopaki sympatyczne, żadnych niedoróbek- polecam.

    45 32 Cytuj
  • Marcin 22 lis 2015

    Zdecydowanie również polecam KIM z Osieczan. Dwukrotnie korzystałem z ich usług i dwukrotnie byłem niezwykle zadowolony.
    Profesjonalizm, rzetelność i fachowość.

    43 33 Cytuj
  • 27 lis 2015

    Moim zdaniem obecnie najlepsze okna na rynku oferuje firma OKNO KONCEPT. W ofercie sprzedają głównie produkty oknoplast i potrafią je doskonale zamontować. Mają siedzibę na Zakopiańskiej 56 w Krakowie.

    5 36 Cytuj
  • 22 lut 2016

    Firmą Pagen NIE POLECAM !!!! Okna tanie, ale teraz to wolałbym dołożyć i mieć fachową obsługę i dobry montaż. Szczególnie nie polecam obsługi w oddziale KRAKÓW ! Z resztą centrala w Gnojniku a szczególnie serwis też nie należy do profesjonalistów szanujących klientów. Do zapłaty pieniędzy można coś jeszcze ugrać: szybki serwis, sprawną regulację, miłą obsługę, ale po zapłacie czar pryska i np. męczę się z zamówieniem serwisu do wymiany szyby od 3 miesięcy. Generalnie jest wiele mniejszych firm które zasługują na uwagę i wiele dobrych większych mających fachową obsługę, a PAGEN to firma dla wytrwałych w boju inwestorów.

    26 6 Cytuj
  • 24 lut 2016

    Ja okna zamawiałam w firmie Ekoplast. Jest to krakowska firma. Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Okna w zabudowie wielokomorowej na czym nam zależało bo mamy narożne mieszkanie. Poprzednie okna generowały wiele przeciągów. Te są szczelne tak wiec mieszkanie jest cieplejsze oraz mieliśmy spore zwroty z ogrzewania w tym roku. Nie było dopłat jak w zeszłym,
    Montaż rówież szybki. Panowie przyjechali dokładnie o tej godzinie na którą się umówiliśmy. Wszystko zamontowali sprawnie w ciągu kilku godzin.
    Na dniach chcemy jeszcze zamówić u nich rolety.

    1 13 Cytuj
  • 24 lut 2016

    Reklama , krytycyzm jedna firma na drugą donosi brednie. A prawda jest taka że cena i wykonanie okien we wszystkich firmach niewiele się różni. Natomiast montaż ,który jest najważniejszy jest różny, mało nawet powiem partactwo ,i w/g mnie tylko to się liczy czyli: obróbka sztorców dobre kotwy i piankowanie, acha oraz gwarancja!

    14 1 Cytuj
  • 24 lut 2016
    maveric napisał/a:

    Firmą Pagen NIE POLECAM !!!! Okna tanie, ale teraz to wolałbym dołożyć i mieć fachową obsługę i dobry montaż. Szczególnie nie polecam obsługi w oddziale KRAKÓW ! Z resztą centrala w Gnojniku a szczególnie serwis też nie należy do profesjonalistów szanujących klientów. Do zapłaty pieniędzy można coś jeszcze ugrać: szybki serwis, sprawną regulację, miłą obsługę, ale po zapłacie czar pryska i np. męczę się z zamówieniem serwisu do wymiany szyby od 3 miesięcy. Generalnie jest wiele mniejszych firm które zasługują na uwagę i wiele dobrych większych mających fachową obsługę, a PAGEN to firma dla wytrwałych w boju inwestorów.

    Ciekawe jest to że ktoś rejestruje konto by dać tylko 1 komentarz...

    14 5 Cytuj
  • 26 lut 2016

    Mamy okna z KIM od 5 lat w połowie domu i od 3 lat w drugiej połowie. Za każdym razem pelen profesjonalizm. Na oknach nie widać żadnych ubytków. 2 razy przyjechał monter do regulacji i smarowania.
    Z czystym sumieniem polecam KiM.

    29 33 Cytuj
  • 18 mar 2016

    Planujemy wymianę okien ze starych na nowe. Pewnie będą to okna PVC, chociaż rozważamy również drewniane. Okna wymienione będą w bloku. Może ktoś już to przerabiał i podpowie na co zwracać uwagę?

    1 Cytuj
  • 19 mar 2016

    Jeśli chodzi o wymianę okien w bloku, to na pewno okna muszą być funkcjonalne.
    - szybkie i wygodne wietrzenie coś w tym stylu https://www.youtube.com/watch?v=P9-bEbL6zrA
    - jeśli mieszkanie jest w dni letnie bardzo nasłonecznione, polecam pakiet 3-szybowy w celu zmniejszenia nagrzania pomieszczenia.
    - warto zwrócić uwagę na kształt, design okna by było ono proste w czyszczeniu
    - z kolejnych rzeczy ważnych to współczynnik przenikania dla całego okna, im mniejszy tym lepszy
    - ekipa montażowa, czy zabierają stare okna, na jakiej firmy produktach wykonywany jest montaż itp.
    - drewno jest fajne, naturalne ale ma jedną wadę konserwacja, malowanie po przewidzianym przez producenta czasie i wyższa cena
    - długość gwarancji ,warto poprosić o wydrukowanie karty wiele firm ukrywa w nich różne niuanse które mogą pozbawić Cie gwarancji , klasę profili(ma to wpływ na zachowanie ich sztywności)

    W Myślenicach i okolicy jest duża salonów z oknami, przy wyborze warto zwrócić nawet uwagę na obsługę przy sprzedaży, mały szczegół jeśli sprzedawca narzeka na firmę konkurencji to albo ma coś do ukrycia albo podobnie się zachowa w stosunku co do Ciebie w przypadku reklamacji. " ten typ tak ma".
    Powodzenia w szukaniu

    19 3 Cytuj
  • 12 maj 2016

    Posiadam okna OKNOPLAST i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, choć domek jeszcze w budowie. Nie przeciekają, trzymają temperaturę we wnętrzu domu. Wspaniały wybór moim zdaniem. Ich profesjonalnym montażem zajmują się w Okna koncept z Krakowa.

    1 16 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Mam okna od nich i świetnie się sprawują. Mniejszych strat ciepła nie można osiągnąć. Tylko ważne, żeby je dobrze zamontować. Z tym można zwrócić się do Pana Radosława Piszczka z Krakowa - 12 290 70 98.

    1 11 Cytuj
  • 18 maj 2016

    Przeciesz mamy oknopast w m-ce te same okna. rozumiem ,ze jak tam pracujesz to reklamujesz ale bez przesady w kazdym temacie to samo.

    6 6 Cytuj
  • 19 maj 2016

    Malina a Ty chyba z DAKO jesteś?

    18 6 Cytuj
  • 17 sie 2016

    Jezeli chodzi o producenta okien to fajne ceny ma firma Stolmar. Wymysliłam sobie dom w stylu skandynawskim i tam wybrałam odpowiedni- niebieski kolor okien do tego biała elewacja piekny niebieski płot i dom wygląda cudnie. Z okien jestem zadowolona , są dobrej jakosci. Kontakt z firma profesjonalny, pełna obsługa.

    1 4 Cytuj
  • 29 sie 2016

    JANIK OKNA to najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem kontakt.Niesolidna ,z dwóch tygodni według umowy ,zrobiły się ponad dwa miesiące opóżnienia !!!!!! Do tego firma twierdziła ,że to nie z ich winy ,tylko z winy fabryki z którą współpracuje i jedyne co zaproponowali w ramach rekompensaty ,to było słowo przepraszam ,co w moim przypadku przy stracie kilkunastu tysięcy spowodowanym opóżnieniem ,jest jakby mało satysfakcjonujące .

    6 3 Cytuj
  • 5 lis 2016

    Witam, budujemy dom. Teraz kolej na okna tylko nie mam pojęcia jakie. Nie pytam o firmę tylko o parametry okien jakie są dobre?? Jakie wy macie i czy są ok?? Dwu czy trzy szybowe?? Jakie współczynniku?? Rozmawiając z nie jednym sprzedawcą, wszędzie co innego mówią. Pytam dobrych ludzi którzy podzielą się swoimi parametrami okien i czy jesteście zadowoleni. A drugie pytanie do osób której mają duże okna tarasowe z systemem HST...nie ciągnie zbytnio od nich, czy dobrze się sprawują czy lepiej zostać przy tradycyjnym otwieraniu?? ;)

    4 Cytuj

Odpowiedz