Forum » Myślenice

Bezpłatny prawnik

  • 17 lut 2014

    Ma rację Almanzor , byłam świadkiem w sądzie jak klient opieprzał TEGO adwokata że wszystko przegrał klientowi PORAŻKA, mamy tylu młodych świetnych prawników radców prawnych którzy potrafią dobrze poprowadzić sprawę

    7 1 Cytuj
  • 17 lut 2014

    Jestem zaskoczony tym co piszecie mi wygrał dwa razy beznadziejne sprawy . Poleciłem go znajomym i też bardzo wychwalali ale było to już jakiś czas temu . Być może teraz jest inaczej ale z doświadczenia wiem ,że ilu ludzi tyle opinii . A to ,że ktoś słyszał ,że ktoś kogoś opieprzał na korytarzu w Sądzie jest mało miarodajne a wręcz śmieszne .

    4 8 Cytuj
  • 18 lut 2014

    Nie jest śmieszne piękny maryjanie tylko żałosne, i nie ktoś gdzieś tylko ja osobiście widziałam i słyszałam jak skruszony stał a klient go opieprzał za spartaczoną sprawę . Tyle w temacie po prostu słaby prawnik i już.

    6 4 Cytuj
  • 18 lut 2014

    witam !nie orientujecie się może czym się różni adwokat od radcy prawnego? i kogo byście polecili?

    1 Cytuj
  • 20 lut 2014

    Witam, potrzebuję namiary na jakiegoś konkretnego notariusza w Myślenicach ?
    Takiego,który wszytko wytłumaczy.

    Cytuj
  • 25 lut 2014

    Witam
    Polecam Kancelarie na 3 Maja. mec Ślusarska. Załatwiałem u niej najpierw firmaowe sprawy, później wróciłem z prywatną. szybko, sprawnie i miło. Mała blondyneczka, nie wygląda na pierwszy rzut oka groźnie, ale jak zobaczłem ją na sali sądowej to zmieniłem zdanie:). mecenasi po drugiej stronie nawet nie "pierdneli" :) Wygrała dla mnie obie sprawy i to za naprawdę bardzo przyzwoite pieniądze. Polecam. Warto.

    15 4 Cytuj
  • 25 lut 2014
    Malutka napisał/a:

    Witam, potrzebuję namiary na jakiegoś konkretnego notariusza w Myślenicach ?
    Takiego,który wszytko wytłumaczy.

    Korzystałam parokrotnie z usług pana notariusza Niepsuja na ul. Piłsudskiego, profesjonalna obsługa , szczerze polecam.

    9 3 Cytuj
  • Andrzej 25 lut 2014

    Również korzystałem z usług pana Niepsuja (w 2005 roku). W przypadku darowizny doradził, jak skorzystać z największej ilości ulg, aby podatku uniknąć. Było miło i profesjonalnie. Nie pisałem jednak wcześniej, gdyż moja sprawa jest dość stara.

    10 3 Cytuj
  • 15 mar 2014

    Witam! często śledzę wpisy na tym forum i chciałbym w końcu też podzielić się swoją opinią na ten temat.10 lat temu też miałem sprawę w której musiałem rozglądnąć się za jakimś adwokatem więc wiadomo utarło się że najlepiej iść na Piłsudskiego (koło sadu)i tak też zrobiłem.Pan adwokat (nie będe mówił który)sprawę przyjął- oczywiście mniej niż 2-jka nie wchodzi w rachubę, potem się okazało że wcale nie był rewelacyjny wręcz przeciwnie-sprawę przegrałem a kasę i tak musialem dać. Po 10 latach życie znowu zmusiło mnie do tego by szukać porady prawnej i wtedy zamiast adwokatów postanowiłem iść do radcy prawnego, których u nas w Myślenicach jest teraz bardzo dużo i o dziwo byłem bardzo zaskoczony!!Duża wiedza,dobra porada i w sadzie również nie odpuszczali a przede wszystkim każdego klienta traktują indywidualnie i z szacunkiem i jak się okazało nie tylko dla kasy a uwierzcie różnica jest duża!(nie zdzierają jak te pijawki adwokaci) Najważniejszy jest szacunek zwykla rozmowa , i zainteresowanie dla każdego klienta z osobna -to sprawia że ludzie wracają!pozdrawiam {a tak poza nawiasem polecam kancelarie na 3 Maja -dom parafialny-obie Panie są profesjonalne i w porzadku, mogę polecić}

    42 4 Cytuj
  • 17 mar 2014

    Przy całym szacunku do poprzednich wypowiedzi świadczą one o niepełnej znajomości tematu :) nie można bowiem porównywać radcy prawnego i adwokata - to zupełnie co innego !

    tylko adwokat może prowadzić Wam sprawę karną i tylko adwokat ma do tego uprawnienia, nie umniejszając radcom, w mojej ocenie możliwości działania adwokatów są znacznie szersze... a co do podejścia..... każdy oczywiście jest inny :)

    ja osobiście korzystałem z pomocy adwokata z naszych Myślenic ... i jestem bardzo zadowolony. prowadził moją sprawę bardzo skutecznie, teraz jestem stałym klientem w sprawach firmowych, młody człowiek z niesztampowym podejściem, miły, kulturalny i jak dla mnie skuteczny :)

    z powodów obiektywnych nie będę tu nikogo polecał.... sugeruję jednak po prostu przejść, popytać, porozmawiać... i będziecie wiedzieć kto Wam najbardziej odpowiada

    3 19 Cytuj
  • 17 kwi 2014

    chyba Pan niewidzialna ręka jest adwokatem i poczuł się urażony, no cóż wiadomo trzeba dokopać konkurencji:)

    13 5 Cytuj
  • 23 maj 2014

    witam !czy ktoś może wie co się dzieje w naszym myślenickim sądzie ?kolejny raz przekładają mi rozprawę,po prostu ręce opadają nie dość że trzeba czekać tak długo to jeszcze odwołują

    4 Cytuj
  • 24 maj 2014

    Ten adowokat nieopodal sądu kiedyś wziął od nas tysiaka i zrobił wielkie nic, sprawa została w stadium w jakim ją rozpoczął. To mistrzostwo świata tak zamieszać! Dodam, że chodziło o uwłaszczenie majątku. Przestrzegam przed takimi typami. Jak to nazwać: żerowanie na ludzkiej niewiedzy? Ale z wcześniejszych postów widzę, że nie tylko moja rodzina dała się zrobić w bambuko. 1000 zł w błoto, ale wcześniej czy później przyjdzie kreska.
    Druga sprawa to notariusz w budynku jednego z marketów.

    Stanowczo odradzam obydwu!

    9 Cytuj
  • 4 cze 2014

    orientuje się ktoś czy obecnie można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej w Myślenicach?? czekam na odpowiedź

    3 3 Cytuj
  • 30 cze 2014
    asdasd napisał/a:

    orientuje się ktoś czy obecnie można skorzystać z bezpłatnej porady prawnej w Myślenicach?? czekam na odpowiedź

    o ile mi wiadomo to tylko w "Sokole"w któryś dzień tygodnia ,tylko nie orientuje się w który ,trzeba podejść zapytać i sprawdzić

    3 3 Cytuj
  • 6 sie 2014

    Natomiast mi pomagał w sprawie związanej z działalnością gospodarczą radca prawny Sławomir Mąsior. Nie jest z Myslenic, ale to nie był problem, ponieważ można podjechać, dać dokumenty, reszta telefonicznie i maliem

    2 10 Cytuj
  • 21 lis 2014

    witam, widząc powyższe opinie też chcialam się podzielić swoją własną ,polecam pania mec. Dorotę Dybeł (przyjmuje w domu parafialnym).Bardzo mila , skuteczna i kompetentna osoba, można jej zaufać na 100% , a do tego niedroga! Polecam

    29 7 Cytuj
  • 16 gru 2014

    Bardzo byłam zadowolona z obsługi prawnej Kancelarii w Myślenicach przy ul 3 Maja1. Zupełnie inne podejście niż adwokatów, życzliwość, kompetencja za nieduże pieniądze. Kancelaria warta polecenia

    30 7 Cytuj
  • 16 gru 2014

    Pytanie jest o bezpłatnego prawnika, a tu reklama ściga reklamę.

    4 13 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 16 gru 2014
    lulas napisał/a:

    w którym miejscu na piłsudskiego?

    Piłsudskiego 4 A, 32-400 Myślenice , ale wcześniej trzeba się zgłosić do PCPR na ul. K.Wielkiego i tam się zapisać na poradę do mecenasa, bo tych porad udziela na umowę podpisana z PCPR

    1 8 Cytuj
  • 7 sty 2015

    witam !potrzebuję opini na temat adwokata Marka Sudra z góry dziękuję!

    Jak już kilka osób pisało... to i ja też mam taką opinię o psełdo adwokacie ...porażka.Dużo gada wiele obiecuje jeszcze więcej trzeba zapłacić a żadnych rezultatów.Ja również byłam świadkiem jak czekałam u Niego w poczekalni a klient opieprzał Pana adwokata za niezrobienie nic na sali sądowej. I u mnie było tak samo,szkoda że człowiek się na błędach swoich dopiero uczy.Radzę nie korzystać z Jego usług!!!

    8 1 Cytuj
  • 10 sty 2015
    JANCIA78 napisał/a:

    witam !potrzebuję opini na temat adwokata Marka Sudra Ja również byłam świadkiem jak czekałam u Niego w poczekalni a klient opieprzał Pana adwokata za niezrobienie nic na sali sądowej.

    A co miał zrobić zatańczyć i zaśpiewać żebyś była zadowolona ? Jak się sprawa nie potoczyła tak jak chciałaś tzn. że zły adwokat ?Myślisz ,że jak zapłacisz adwokatowi to masz sprawę wygraną?

    1 7 Cytuj
  • 12 sty 2015

    Nie tylko zatańczyć zaśpiewać ale i stanąć na głowie wiersz wyrecytować za to mu się płaci !!!!!!

    6 3 Cytuj
  • 12 sty 2015

    masz rację muzo ,panowie adwokaci z Piłsudskiego bardzo obrośli w pióra idą do sądu na rozprawę i za piękny uśmiech żądają tysiaka ,moim zdaniem ich wynagrodzenie powinno zależeć od wygrania sprawy ,na początek zaliczka a reszta po sprawie więc nie dajcie się oszukać panom pseudo adwokatom ,uczciwy i dobry adwokat nie bierze pieniędzy z góry więc powinni tańczyć i śpiewać od tego zależy ich gaża jak im się nie chce to niech zmienią zawód a tak poza tym jak nie macie trudnej sprawy karnej to skorzystajcie z usług radców prawnych są pokorniejsi i biorą o połowę mniej

    5 1 Cytuj
  • 12 sty 2015
    rolnik napisał/a:

    ,uczciwy i dobry adwokat nie bierze pieniędzy z góry

    Mogę prosić o namiary na takiego adwokata - chętnie skorzystam z usług .

    4 3 Cytuj

Odpowiedz