Forum » Myślenice

Bezpłatny prawnik

  • 12 sty 2015

    myślę Piękny Maryjanie że nie potrzebujesz żadnych informacji gdyż po różnych twoich wcześniejszych wpisach i pochwałach pana M.S sam "jesteś w temacie" a dobrych adwokatów nie trzeba reklamować sami się reklamują swoją dobrą pracą

    5 2 Cytuj
  • 12 sty 2015
    rolnik napisał/a:

    myślę Piękny Maryjanie że nie potrzebujesz żadnych informacji gdyż po różnych twoich wcześniejszych wpisach i pochwałach pana M.S sam "jesteś w temacie" a dobrych adwokatów nie trzeba reklamować sami się reklamują swoją dobrą pracą

    Gdybyś przeczytał/a wcześniejsze posty wiedziałbyś dlaczego go bronię ale może kiedyś było inaczej . Zawsze na sali sądowej jeden "wygrywa" drugi "przegrywa" ! To znaczy ,że jeden jest dobry a drugi zły ? A co do ceny za usługi to powiem Ci ,że za prowadzenie mojej sprawy adwokat z Krakowa zażądał wielokrotnie większego wynagrodzenia niż Pan Suder .

    3 6 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Dla mnie adwokat nawet najlepszy jeśli łamie bezczelnie przepisy prawa (1,3 promila) jest po prostu stracony, tyle w temacie.

    11 1 Cytuj
  • 13 sty 2015
    muza napisał/a:

    Dla mnie adwokat nawet najlepszy jeśli łamie bezczelnie przepisy prawa (1,3 promila) jest po prostu stracony, tyle w temacie.

    Skąd o takim fakcie ma wiedzieć klient , Przecież taka informacja nie wisi na drzwiach pana mecenasa . Poza tym -jeśli to prawda , czy może wykonywać swój zawód ?

    3 3 Cytuj
  • 13 sty 2015

    przypuszczam Muzo że żadne paragrafy i kruczki prawne panu M.S nie są dziwne i tak z wszystkiego się wywinie w końcu to adwokat a poza tym "ręka ręke myje" znajomości i te sprawy .Myślenice to małe miasto i wszyscy o wzystkich wiedzą a adwokaci ,prokuratorzy i policja to jedna klika

    9 2 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Mój sąsiad swego czasu sądził się o odszkodowanie za błąd lekarski i co ciekawe wygrał. Pomogli mu wtedy prawnicy z kancelarii z Karmelickiej w Krk. Też teraz do nich jeździłem po poradę prawną i jestem zadowolony, może tutaj się umów. Chodzi dokładnie o adwokata Łukomskiego. Na stronie kancelarialp.org jest dokładny adres. Pozdr.

    1 8 Cytuj
  • 20 lut 2015

    Musicie sprawdzić czy dany specjalista faktycznie zajmuje się danym zakresem prawnym, bo wcale nie jest tak, że dany radca, musi być genialny w każdej tematyce. To nawet nie byłoby logiczne. Każdy radca specjalizuje się w konkretnym zakresie prawa.

    1 1 Cytuj
  • 15 lis 2015

    Czy ktoś może polecić jakiegoś niedrogiego adwokata/radce prawnego w m-c? Względnie jakąś poradnie prawną lub kancelarie doradztwa prawnego w mieście? Mam problem prawny a nie chciał bym zapłacić za poradę 200-300 zł (stawki Krakowie).

    1 Cytuj
  • 16 mar 2016

    Jeśli temat nadal aktualny to mogę podrzuć kontakt do Pani Krystyny Klity
    http://www.klita.com.pl/
    jak dla mnie radca prawny potrafił więcej powiedzieć niż adwokat...

    1 4 Cytuj
  • 16 mar 2016

    W niektorych przypadkach wystarczy na poszukac informacji na wlasna reke, bo jak juz wpadniesz w rece prawnikowi to moze byc tylko ach i ech.

    Cytuj
  • 16 mar 2016

    Tutaj na forum jest tyle różnych pomówień i zniesławień, że niedługo każdy będzie szukał prawnika.

    6 2 Cytuj
  • 22 kwi 2016

    Czemu prawnika... radcy biorą mniej podobno.
    W przypadku PaNi Krystyny Klita wcale rachunek nie wyszedł duży... więc.. a jest radcą prawnym

    1 6 Cytuj
  • 14 mar 2018

    Jeśli chodzi o notariusza to mogę zarekomendować Panią Annę Zegadłowicz z Krakowa, z czystym sercem mogę polecić.

    1 9 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Jakoś nie wierzę w tych bezpłatnych prawników. Pewnie nic ciekawego nie mają do powiedzenia i tyle z takiej pomocy. Ja to ze wszystkim dzwonie lub jeżdze do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z mojej rodzinnej miejscowości Gliwic. Oni zawsze mi pomogą, nieważne czego dotyczy dana sprawa. A bardzo fajnie się skupiają na kliencie.

    5 Cytuj
  • 18 paź 2018
    dzidzia napisał/a:

    Witam!
    Czy w Myślenicach można gdzieś skorzystać z bezpłatnej porady prawnej. Jeżeli tak bardzo bym prosiła o podanie adresu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

    W budynku przy Kazimierza Wielkiego (dawniej tam była przychodnia dentystyczna na NFZ, teraz nie pamiętam co) na dolnym piętrze są bezpłatne porady prawne ale z jakimś ograniczeniem wiekowym o ile mi wiadomo (dla młodych) być może do 25 czy 26 roku życia, ale pani jest tam bardzo miła jeśli masz ważną sprawę wsłucha i spróbuję doradzić mimo wieku.

    Cytuj

Odpowiedz