Forum » Myślenice

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

  • 26 cze 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, pozwole sobie użyć cytatu który powinieneś już znać chociaż widzę że łatwiej Ci go zignorować. Zresztą nie tylko Tobie:

    A teraz zamiast "Wiktor Kielan" wstaw sobie imię i nazwisko nowych kandydatów. Nietety Krzysio Halek już zdobył "doświadczenie" dlatego tak chętnie jest promowany przez obecny układ. Nie dziwi nic.

    Wiktor Kielan, gdyby zechciał kandydować, to znakomita propozycja, bardzo dobry kandydat. Pierwszy nie nauczyciel od lat.

    À propos nauczycieli, obecny burmistrz zyskał pracę zastępcy jako młokos delegowany przez Solidarność i jej ówczesną szefową
    p. Jedynakę i biegał przez ten okres na drugą stronę Rynku do siedziby Solidarności do tzw. spowiedzi. Tak jako zastępca burmistrza, nabywał doświadczenia.
    Nie wiem skąd u ludzi przekonanie, że gadający z za katedry belfer, to dobry manager, ale nauczyciele w Myślenicach stoją w kolejce do awansów administracyjnych.

    Inżynier architekt to znakomita propozycja zwłaszcza, że w wydziale architektury przez całe lata w doborze kadry pod względem energii działania, nie mieliśmy szczęścia.

    Tylko czy Wiktor Kielan ma jeszcze ochotę kandydować?

    14 6 Cytuj
  • 27 cze 2018

    Tak w temacie wyborów coś dziwnego :) :) :) Ktoś sonduje wyniki ???????????:) :) :) Jakaś sondażownia dzisiaj do mnie dzwoniła z kilkoma pytaniami odnośnie wyborów :) :) czy do kogoś z Was też ? ale najlepsze pytanie hipotetycznie na którego z wymienionych kandydatów na burmistrza (jeśli wystartują) zagłosował by Pani/Pan : nazwiska Suder, Bisztyga, Synowiec, Halek, :) jak myślicie kto to zlecił ? wydaje mi się że chyba Prawo i Sprawiedliwość bada kandydata Ciekawe.. mojego typu nie zdradze :)

    7 Cytuj
  • 27 cze 2018

    T

    marrrrio napisał/a:

    Tak w temacie wyborów coś dziwnego :) :) :) Ktoś sonduje wyniki ???????????:) :) :) Jakaś sondażownia dzisiaj do mnie dzwoniła z kilkoma pytaniami odnośnie wyborów :) :) czy do kogoś z Was też ? ale najlepsze pytanie hipotetycznie na którego z wymienionych kandydatów na burmistrza (jeśli wystartują) zagłosował by Pani/Pan : nazwiska Suder, Bisztyga, Synowiec, Halek, :) jak myślicie kto to zlecił ? wydaje mi się że chyba Prawo i Sprawiedliwość bada kandydata Ciekawe.. mojego typu nie zdradze :)

    Tylko Synowiec. Jak mamy być Białorusią, na którą się zawsze powoływał, bo bardzo mu imponowała, to tylko Synowiec.

    6 8 Cytuj
  • 27 cze 2018
    bono napisał/a:

    TTylko Synowiec. Jak mamy być Białorusią, na którą się zawsze powoływał, bo bardzo mu imponowała, to tylko Synowiec.

    Bono. Czy ty sie na pewno dzisiaj dobrze czujesz? Z tego co pamiętam to ty zawsze pałałeś sympatią do Białorusi i panującego tam systemu demokracji, a Może ta Białoruś dotyczy twojego kandydata którego wystawi PIS. A tak na poważnie nie pleć bzdur !!!!

    4 5 Cytuj
  • 27 cze 2018
    bobereczek napisał/a:

    Bono. Czy ty sie na pewno dzisiaj dobrze czujesz? Z tego co pamiętam to ty zawsze pałałeś sympatią do Białorusi i panującego tam systemu demokracji, a Może ta Białoruś dotyczy twojego kandydata którego wystawi PIS. A tak na poważnie nie pleć bzdur !!!!

    Sorry ale wymienianie tej persony jako kandydata na burmistrza jest nieporozumieniem.

    9 4 Cytuj
  • 27 cze 2018
    bono napisał/a:

    Sorry ale wymienianie tej persony jako kandydata na burmistrza jest nieporozumieniem.

    Być może tak. Bo tak naprawdę również wymienianie w roli kandydatów panów Bisztyge i Sudra też jest póki co nieporozumieniem. To że pojawili się w jakiejś tam ankiecie którą robi CBOS nie świadczy absolutnie o tym że pojawią się w roli kandydatów na burmistrza. Póki co jedynym zgłoszonym oficjalnie kandydatem jest p. Halek i to jest pewne reszta póki nie będzie potwierdzenia jest nieporozumieniem.

    5 Cytuj
  • 30 cze 2018

    My tu o Bisztygach i Sudrach a wróbelki ćwierkają,że na dniach swój start ogłosi pewien obecny parlamentarzysta

    2 4 Cytuj
  • 30 cze 2018

    My tu o Bisztygach i Sudrach a wróbelki ćwierkają,że na dniach swój start ogłosi pewien obecny parlamentarzysta

    1 5 Cytuj

Odpowiedz