Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 4 sty 2012

    Czy Pan Kiebzak bo tak duzo tu o nim piszą ma jakąś stronę internetową gdzie można by było pooglądać zdjęcia jego realizacji?

    5 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Jeżeli chodzi o Grzesia:), to szukaj firmy Frostol.

    2 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=cygnus] Jeżeli chodzi o Grzesia:), to szukaj firmy Frostol. [/quote]

    Dzięki znalazłam chyba się na nich zdecyduje.

    1 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    A macie jakieś info na temat K. Filek mającego salon na ul. Reja w Myślenicach?

    1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    no własnie.... byłem na stronce K.Filek i musze powiedziec ze mebelki cacy ale.... no własnie chetnie bym sie zapoznał z opinia klietów tego zakładu no i ceny... moze ktos sie znajdzie kto robił tam mebelki kuchenne?

    1 2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Podobno meble P Filek robi spoko ale cena dość duża w porównaniu do jakości.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Może ktoś polecić wykonawcę, potrzebuję zrobić wersalkę/sofę ale na wymiar z wkładem typu sprężyny kieszeniowe i zamiast pianki tapicerskiej lateks, z porządnym obiciem, a nie specjalnie mam czas na jeżdżenie po Kalwarii.

    1 1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Ja polecam Pana Ralskiego z Osieczan, bardzo ładnie i dokładnie zrobił mi mebelki:)

    5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Czy jest ktoś kto miał doczynienia z Panem B. w sensie zlecał mu wykonanie mebli. Czy ktoś wie jak się z nim skontaktować poza ogólnie dostępna komórką.
    Chodzi mi o to ze zleciłam mu wykonanie mebli, i zabudowy i jeszcze innych paru rzeczy zrobił to ale przy okazji niechlujnie i nie dokładnie.
    Po  krótkim czasie wyszły mankamenty które musi poprawić ponieważ ja nie jestem stolarzem i nie znam się na tym zresztą z jakiej racji..
    Pieniążki zostały zapłacone i jak kamień w wode Pan B. nie odbiera telefonu, dzwoniąc albo się rozłącza albo wyłącza telefon.
    Uważam że jest nie w porządku bo ja zapłaciłam za wszystko i to nie małe pieniążki a teraz jak trzeba poprawić to w taki chamski sposób się zachwuje.
    Nie polecam tego Pana stanowczo.
    A jeśli ktoś wie jak się z nim inaczej skontaktować to proszę o wiadomość.
    Bo szlak mnie trafia na taką ignorację.

    7 5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.....jedź do niego. Nie rozumiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiłaś.

    9 3 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Redakcjo, macie mózgi???
    "mmmmm" zamieszcza ostrzeżenie przed, jak wynika z jego słów, oszustem, a Wy kasujecie moje pytanie, gdzie gość ma zakład. A skąd mam wiedzieć, czy "B" to imię, czy nazwisko? Znając miejscowość, dowiem się kogo unikać.
    Jak dzieci, jak dzieci...

    11 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=cygnus] Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.....jedź do niego. Nie rozumiem dlaczego do tej pory tego nie zrobiłaś. [/quote]
    wiem że najprościej było by jechać i chyba tak zrobimy co prawda jest to spory kawałek bo nie jesteśmy z Myślenic ale widocznie inaczej się nie da.Żałuję że nie spisaliśmy umowy chociaż to pewnie też by nic nie dało. Firma Pana B zarejestrowana jest w Myślenicach a gdzieś się pojawiła informacja że jest z Rudnika koło Sułkowic... tak że bardzo proszę jeśli ktoś ma dokładniejsze informację o wiadomość , będę bardzo wdzięczna.

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Już kiedyś ktoś założył temat o tym stolarzu. Nie wiem czy się dobrze orientuję ,ale chyba został usunięty. Reasumując ,nie jesteś pierwszą ofiarą tego Pana .

    2 2 Cytuj
  • 9 maj 2012

    To właśnie tym bardziej takie informacje powinny być i nie powinno się ich modyfikować zmieniać i usuwać. Myślę że nikt z Was nie chciał by paść ofiarą niesolidnego i nie uczciwego człowieka , każdy z nas ciężko pracuje na swoje pieniążki i chciałby mieć solidnie wykonaną pracę, trzeba być odpowiedzialnym za to co się robi.

    4 1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    I bardzo dobrze, że podane sa personalia ponieważ moje meble robił też pan B. tyle, że z innej miejscowości i inaczej ma na nazwisko....i ja na jego robotę nic nie powiem bo mebelki kuchenne trzymają się do dziś...Takie niedopowiedzenia...nie są do końca ok bo mogą niechcący komuś innemu zaszkodzić....więc albo unikać takich tematów, albo droga redakcjo nie kasuj takich postów....Każdy internauta nie jest anonimowy, więc niech odpowiada za to co pisze on sam a nie Wy....

    3 1 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Ja z kolei nie polecam na pewno Pana ze Słowackiego. Robił mi najpierw meble kuchenne na wymiar. Meble co prawda estetycznie bardzo ładne, nie można niczego im zarzucić. Jako że meble montowane były w zimie i okno było otwierane tylko na mikrouchył, nikt do wiosny nie zwrócił uwagi, że nie da się otworzyć okna bo blat go blokuje. Po wielu telefonach pan Wata w końcu się zjawił i zabrał blat do docięcia. Przy jego demontażu uszkodził mi syfon od zlewozmywaka za co musiałam zapłacić sobie już sama bo nie poczuwał się do jego wymienienia. Niestety po tym doświadczeniu nie powinnam robić już u niego czegokolwiek, ale potrzebowałam zrobić sobie szafę na wymiar. Miało to być dorobione jedno skrzydło szafy do już przeze mnie posiadanej. I tu znowu zaczęły się problemy. Pan Wata był u mnie jakieś 1,5 miesiąca przed terminem na kiedy była potrzebna mi ta szafa. Robił szkic, pobrał wymiary - wszystko wskazywało na to że nie będzie problemów. Jednak jak zbliżał sie termin montażu zaczął odwlekać termin ale w końcu łaskawie zmieścił się w czasie. Po montażu okazało się, że w złym kolorze zrobił nadstawkę... Zapłaciłam 300 zł za lepsze szyny a drzwi co chwilę z nich się wysuwały. Jak zadzwoniłam w sprawie tej nadstawki to ciągle był zajęty a w końcu przestał odbierać telefony. Odbierał jak dzwoniłam z zastrzeżonego bądź innego numeru. Po 10 miesiącach w końcu zabrał feralne elementy. A co najśmieszniejsze dostarczył je z powrotem pod moja nieobecność i zostawił je u sąsiadki, pewnie żebym dalej sie już o nic nie czepiała. Odpuściłam resztę, ale zdecydowanie nie polecam tego Pana. Pracę wykonuje na odwal się i po najmniejszej linii oporu

    10 5 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Hej, możecie coś powiedzieć o meblach Filka z ul. Reja ? Mam u niego zamówione meble...ale boję się o ich jakość, właściciel sprawia wrażenie jakby był cały czas pijany, albo był na kacu... Gdy chcę z nim coś ustalić, to mało się orientuje w mojej sprawie... wydam parę tys. i martwię się o jakość tego zamówienia. Wszystko początkowo ustalałam z jego żoną, i byłam spokojna...do momentu poznania jej męża...

    Ktoś coś wie o nim ?

    2 3 Cytuj
  • 9 cze 2012

    Firma spoko , mam od nich meble i są OK. Fakt że właściciel ... jak kilo gwoździ ale na robocie się zna. Żona za to nadrabia za niego wigorem.

    1 2 Cytuj
  • 9 cze 2012

    To mnie uspokoiłeś, mam nadzieję że ma jakiś pomagierów... bo cały czas się zastanawiam jak to wszystko wyjdzie... Z żoną najpierw wszystko było załatwiane, a potem pojawił się ON...na wycofanie było za późno. Dziwię się że gość sie tak zachowuje... przecież chyba zależy mu na robocie i klientach...

    1 2 Cytuj
  • 10 cze 2012

    Ludzie sami stwarzamy sobie problemy, wynajdujecie tych wszystkich "psełdo fachowców"? Większość z nich nie ma sklepu, warsztatu (często mały garaż to warsztat) gdzie można zobaczyć jakiś rodzaj materiałów na których pracują nie wspominając o stronie internetowej i nie jest to spowodowane oszczędnością tylko cwaniactwem. Tak było w moim przypadku, pan X polecił mi Salon Meblowy 5 - "tam Pani zrobią ładny projekt a ja wykonam takie same meble o 2000zł TANIEJ + odliczę cenę projektu za który Pani zapłaci w piątce". Wykańczaliśmy dom, liczyła się każda złotówka, dałam się zmanipulować stolarzowi przede wszystkim dużo niższą ceną i obietnicą że wszystko będzie super. Cena końcowa była niższa o 1700zł od wyceny w piątce, ale jak się później okazało termin przeciągnięty o 2tygodnie, montaż zamiast 1-2dni trwał aż 14dni bo ciągle czegoś brakowało, udręka. To było dwa lata temu dzisiaj napiszę w skrócie - w przyszłym roku wymieniam meble. Odkleja się folia z frontów, drzwiczki opadły, blaty są napuchnięte a z szafek odchodzi okleina. Sklepu pana X już nie ma, a nawet gdyby był to i tak nic z tego bo nie wiem ile dawał gwarancji i czy w ogóle była jakaś gwarancja.
    Dzisiaj już rozumiem różnicę w cenie - wykończenie korpusów, rodzaj frontów, zawiasy, prowadnice, blaty, wykończenia, akcesoria. Wcale nie trzeba się na tym znać, wystarczy dużo i dokładnie oglądać u innych, żeby nie płacić dwa razy za "prawie" to samo.
    Cała budowa nauczyła mnie że TANIEJ ZNACZY DROŻEJ !

    8 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: anna123] Hej, możecie coś powiedzieć o meblach Filka z ul. Reja ? Mam u niego zamówione meble...ale boję się o ich jakość, właściciel sprawia wrażenie jakby był cały czas pijany, albo był na kacu... Gdy chcę z nim coś ustalić, to mało się orientuje w mojej sprawie... wydam parę tys. i martwię się o jakość tego zamówienia. Wszystko początkowo ustalałam z jego żoną, i byłam spokojna...do momentu poznania jej męża...

    Ktoś coś wie o nim ? [/quote]
    [quote=gość: xxxx] A macie jakieś info na temat K. Filek mającego salon na ul. Reja w Myślenicach? [/quote]

    2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    do pani anna 123
    czy meble od p.Filka ok

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2012

    Jeżeli chcecie meble z pewnego źródła i wypróbowanego fachowca to polecam Piotrka D. z Zasani. Daje gwarancje na meble i naprawdę ma niskie ceny w porównaniu z tymi rozreklamowanymi firmami. Mi zrobił projekt kuchni za darmo i wycene tez, to za to się już nie płaci.

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Ja ostatnio nadziałam się na firmę produkującą drewniane meble. Firma ma świetną, profesjonalną stronę www, kontakt z konsultantami przed złożeniem zamówienia był bardzo dobry, jednak wszystko uległo diametralnej zmianie po tym, jak wpłaciłam zaliczkę. Zamiast 2-3 tyg. na meble czekałam ponad 5 tyg., sześciokrotnie umawiano się ze mną na dostawę i nikt nie przyjeżdżał. Nie liczyłam, ile telefonów wykonałam do firmy. Jeśli chodzi o meble, to zostały nawoskowane lecz nie wypolerowane, miejscami wosk jest źle położony - zamiast równolegle do włókien drewna, to poprzecznie, półki nie są wyszlifowane na gładko. Firma nie jest z Myślenic, ale gdyby ktoś potrzebował, na PW udzielę informacji o jej nazwie.

    2 2 Cytuj
  • 14 wrz 2012

    W odpowiedzi na pytanie. Ja mogę z całą odpowiedzialnością polecić kogoś, kto zrobił mi meble kuchenne później szafę do zabudowy i w przyszłą sobotę będzie mi montował kolejne meble jako wyposażenie garderoby. Przede wszystkim najważniejsze było to, że najpierw był pomiar, wycena i projekt <wszystko za darmo> a potem dopiero musiałam się konkretnie zdecydować. Na meble kuchenne czekałam 3 tyg. ze względu na czas oczekiwania na fronty które wybrałam. Kontakt mogę podać ale w PW.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz