Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 21 sie 2011

    Tak jak można było przypuszczać pan Maciej Blak się nie zjawił.
    O godz 11 w sobotę napisał mi sms z wiadomością ze będą z meblami do montażu ok. godz, 13 i na tym mój kontakt z nim się skończył . Do chwili obecnej nie można się z nim skontaktować , telefon jest wyłączony .
    Nie pozostaje mi nic innego jak jutro zgłosić sprawę o oszustwo na policji.

    2 2 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Dojechały w końcu te meble?

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    Niestety nie.

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    czy dał mu pan zaliczke na te meble

    Cytuj
  • 26 sie 2011

    Tak , dałem Mu zaliczkę na meble.
    Dzisiaj ok 13 pan Blak się ze mną skontaktował i powiedział że ok 16 przyjedzie z meblami .
    Zobaczymy jak to się skończy .

    2 1 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Zbyszek już pewnie po pierwszej kolacji w nowej kuchni;)

    2 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Lub wkurzony, znów je w starej :)

    2 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Pan Blak , pojawił się łaskawie ok. 20.30 przywiózł 3 szafki i trochę narzędzi do montażu .Wyszedl nie mowiac nic ze jedzie do domu . Jak do niego zadzwonilem to powiedzial ze przyjedzie jutro rano bo dzisiaj jest juz pozno . Dzis niestety telefonu nie odbiera .
    Tak ze mebli dalej nie mam .

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=cygnus] Stolarz nie podaje ceny z sufitu, prowadzenie firmy kosztuje, zus, podatki, amortyzacja maszyn, transport i wiele innych. [/quote]
    Chyba największą część ceny to właśnie te "wiele innych" no bo przecież mercedes czy beemka i ich utrzymanie kosztuje :(

    1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Dobra kalkulacja to wielka sztuka, trzeba znać rynek i możliwości odbiorcy, raz żeby nie popłynąć, dwa żeby mieć klientów. Wszystko ma dwie strony medalu sa klienci którym wszystko wydaje sie drogie, ci niech szukają tam gdzie taniej i gorzej byle do przodu. Jest tez grupa która która jest w stanie zapłacić, ale jakość musi być pierwsza klasa. Po co ja to pisze, pewnie i tak sami to rozumiecie, a jak nie to klikajcie minusy:D

    p.s. chwilowo nie mam Mercedesa, BMW nie miałem i nie będe miał:)

    5 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Wczoraj wieczorem kuchnia w końcu została zmontowana do końca . Co trzeba przyznać panu Maciejowi Blak wykonana jest bardzo ładnie i solidnie .
    Więc ja wreszcie mam to za sobą .
    Tak jak pisalem w pierwszym poscie polecal tego pana napewno nikomu nie bede , poniewaz jest bardzo nieterminowy i wiele zdrowia stracilem zanim zostaly zamontowane te meble .
    Natomiast z samego wykonania i efektu koncowego jestem bardzo zadowolony .

    3 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=gość: zbyszek2217] Wczoraj wieczorem kuchnia w końcu została zmontowana do końca . Co trzeba przyznać panu Maciejowi Blak wykonana jest bardzo ładnie i solidnie .
    Więc ja wreszcie mam to za sobą .
    Tak jak pisalem w pierwszym poscie polecal tego pana napewno nikomu nie bede , poniewaz jest bardzo nieterminowy i wiele zdrowia stracilem zanim zostaly zamontowane te meble .
    Natomiast z samego wykonania i efektu koncowego jestem bardzo zadowolony . [/quote]

    nie glupio ci teraz? naobrazales faceta a teraz sie okazalo ze ladnie ci zrobil

    2 6 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Dlaczego mialo by mi byc glupio ?
    Nie wydaje mi sie ze napisanie o kims ze jest nie profesionalny i ze ja nie mam zamiaru nikomu Go polecac , w sytuacji kiedy termin jest przeciagniety o 26 dni , bylo obrazaniem faceta .
    Dalej podtrzymuje swoje zdanie na ten temat . A ze wykonal meble ladnie to swiadczy tylko o tym ze zna sie na tym co robi i nie zmienia tego ze ma nieprofesionalne podejscie do klienta i ze jest nieterminowy .

    9 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=gość: glupio ci?] nie glupio ci teraz? naobrazales faceta a teraz sie okazalo ze ladnie ci zrobil [/quote]
    Jeśli komuś powinno być głupio ,to tylko temu panu który wykonywał meble i nie do końca wywiązał się z umowy. Jeśli ktoś ma takie podejście do klienta, to nie może liczyć na dobre rekomendacje. Moim zdaniem Zbyszek2217 powinien w ramach rekompensaty dostać jeszcze jakiś rabat na te meble.

    4 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    albo znizke na nowa szafe do przedpokoju :)

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    [quote=majcinek] albo znizke na nowa szafe do przedpokoju :) [/quote]

    i czekanie pół roku albo i dłużej :)

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Jak miło przeczytać temat poświęcony własnemu mężowi. szkoda tylko, że niektóre fakty dość istotne dla tej dyskutowanej powyżej sprawy,które są jednak dość istotne, zostały pominięte. Przede wszystkim fakt, że Pan Zbyszek2217 został poinformowany około miesiąc przed terminem realizacji mebli, że z powodów losowych mąż nie będzie w stanie wykonać mebli na czas, oraz nie jest w stanie określić precyzyjnie nowego terminu. Został Panu Z. zaproponowany zwrot wpłaconej zaliczki, z czego Pan Z. nie skorzystał i postanowił zaczekać. Tak więc wydaje mi się, że zwalanie całej winy na stolarza to przegięcie. A co do ceny za meble to została obniżona ze względu na zwłokę w realizacji, więc Pan Z. powinien się cieszyć ze ma ładne meble, taniej niż miało być.

    5 8 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Owszem zostałem poinformowany o wypadku który podobno miał pan Blak i o możliwości zwrotu zaliczki , tylko nie przez Niego tylko przez jego żonę to po pierwsze . Po drugie poprosiłem o kontakt z panem Blakiem podając jeszcze raz swój numer ( gdyby czasem się gdzieś zapodział ) i na następny dzień zadzwonił do mnie pan Maciej z informacją że jest wszystko ok . i że pomyliły mu się umowy i że z moimi meblami zdąży na czas . Po trzecie powiedziałem Panu Blakowi że jeżeli by miał mieć jakieś kłopoty z realizacją mebli to jak poczekam tydzień lub dwa tylko żeby mnie o tym poinformował odpowiednio wcześniej . Po czwarte takiej informacji ze strony pana Blaka nie było , a o niewykonaniu mebli na czas dowiedziałem się dzień przed terminem montażu .
    Po piąte pominąłem również fakt że pan Maciej cały czas wmawiał mi że meble ma zrobione tylko czeka na fronty , a 27 .08 powiedział że jeszcze ich nie skończył . Po szóste , pominąłem również że wnosiłem i montowałem te meble z panem Mackiem jak również to że blaty zostały zamontowane inne niż były zamówione i że wmawiano mi że to te . dopiero po pokazaniu zdięcia blatu jaki był zamówiony pan Blak powiedział że to może nie ten . Po siódme cena owszem była obniżona , ale myślę że to pani i pani mąż powinni się cieszyć że nie trzymaliśmy się umowy . Nie wiem dlaczego wypowiada się pani nie znając tematu ( tak zresztą pani powiedziała mi w rozmowie tel. gdy nie mogłem się dodzwonić setny raz do pani męża ) i treści moich rozmów z panem Maciejem . Proszę się dowiedzieć najpierw jakie były ustalenia , a dopiero potem coś pisać .
    Pozdrawiam

    7 3 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Po 8,9,10 itd . Nie chodzi najbardziej o samo opóźnienie terminu realizacji tylko o podejście pana Macieja , notoryczne nie odbieranie telefonu lub całkowite wyłączenie go . Kłamstwa i zwodzenie , to na fronty to transport . Umawianie się na montaż i potem nie przyjeżdzanie i tym podobne perypetie .
    Wszystko można załatwić i uzgodnić tylko trzeba o tym rozmawiać , a nie wyłączyć telefon i udawać że nie ma tematu .

    7 2 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Jeśli chodzi o wykonanie mebli na wymiar polecam solidnego, terminowego i co najważniejsze niedrogiego stolarza z okolic sułkowic. Dla zainteresowanych dodam, że wykonuje on również projekty wizualne na życzenie Klienta:) Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześlę kontakt.

    Cytuj
  • 2 sty 2012

    [quote=gość: es25] Jeśli chodzi o wykonanie mebli na wymiar polecam solidnego, terminowego i co najważniejsze niedrogiego stolarza z okolic sułkowic. Dla zainteresowanych dodam, że wykonuje on również projekty wizualne na życzenie Klienta:) Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześlę kontakt. [/quote]
    Bardzo proszę o kontakt ponieważ jestem zainteresowana zakupem mebli

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    Na ulicy ujejskiego w myślenicah są porządni meblarze i do tego terminowi nie tak jak pan wyżej wymieniony.

    4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Pan Stanisław P. ze Stróży robi meble na wymiar. Proszę wpisać w googlach protas meble na wymiar wyskoczy stronka.

    1 6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: Gienia] Pan Stanisław P. ze Stróży robi meble na wymiar. [/quote]
    Takich co "robią" meble nie brakuje, raczej wątkodawcy chodzi o opinie..........

    1 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: Gienek] gość: Gienia napisał/a: Pan Stanisław P. ze Stróży robi meble na wymiar.
    Takich co "robią" meble nie brakuje, raczej wątkodawcy chodzi o opinie.......... [/quote]

    Zacznę chwalić będzie że robię autoreklamę, a tak to każdy sobie wejdzie na jego stronkę i sam oceni czy się mu podoba czy nie.
    Ja osobiście jestem zadowolona.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz