Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 3 paź 2012

    Jestem zainteresowana namiarem na tego fachowca Małgosi. Bardzo proszę o kontakt

    2 1 Cytuj
  • 14 gru 2012

    Hej polecam Pana A- robi genialne meble łazienkowe, kuchenne i komody. Mnie wyposażył we wszystkie meble- mega taniom i bardzo solidnie
    Łazienkowe 3 częsciowy zestaw- 500 zl na wzór zestawu z allegro za 1000
    Komody- dziecięce pokoje- 400 zl za szt
    Kuchnia i sypialnia
    Podczas transportu jeden front uległ uszkodzeniu- po 2 dniach wymienił na nowy- bez dopłaty. Po prostu rewelacja

    Polecam serdecznie

    4 Cytuj
  • 14 gru 2012

    jeśli meble to tylko FIRMA MEBYL z Rudnika, Rafał Bylica, solidnie i szybko, wiem z doświadczenia. Facet z pojęciem o tym co robi, niczegoi nie narzuca a jedynie proponuje rozwiązania, fachowiec POLECAM..

    6 7 Cytuj
  • 2 sty 2013

    Gdzie w Myślenicach lub bliższych / dalszych okolicach znajdę dobrego, solidnego ( niekoniecznie drogiego ;) ) stolarza meblowego?

    Konkretnie .- chodzi o meble DREWNIANE z GIĘTYMI FRONTAMI.

    3 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    A czy ktoś miał doczynienia z Panem Tondera?

    4 Cytuj
  • Natalia KKK 9 maj 2013

    Ponawiam temat ...potrzebuje meble na wymiar z okolic Myślenic kogo polecacie?

    2 Cytuj
  • 29 wrz 2013

    Polecam Futura meble z zasani, daja gwarancje na meble, robią solidnie trzeba przyznać. Jak coś sie stanie z meblami nie z winy klienta dzwoni sie i przyjezdzaja. Porównywałam na oferii i maja naprawdę w miare tanio.

    4 Cytuj
  • 27 lis 2013

    gdzie polecacie kupić meble nie interesuje mnie stolarstwo tzw "domowe"

    2 Cytuj
  • 28 lis 2013

    Czyli wolisz stolarstwo "papierowe"?

    1 2 Cytuj
  • 28 lis 2013

    nie ale za stolarstwo domowe dziekuję z racji tej że wszystko muszę sam wymyślić a w sklepie zobaczę jakieś aranżację. meble systemowe nie zawsze znaczą papierowe.

    2 Cytuj
  • 28 lis 2013

    nie koniecznie musisz sam wszystko wymyślać wystarczy, że znajdziesz coś necie i wszystko da się zrobić wiem coś o tym. A co do mebli z IKEA to szkoda się wypowiadać.

    7 1 Cytuj
  • 28 lis 2013

    cena i jakość.... !!! a o projektach 3D to już nie wspomnę ! Sieciówki sprzedające wyposażenie robiąc wszystko taśmowo z pewnością są lepsze niż prywatny mały przedsiębiorca. MOLO jeśli jesteś takim sceptykiem to wyślę zdjęcie wybranych mebli w BRW a zrobionych przez prywatnego domowego stolarza. :D

    5 Cytuj
  • 21 sty 2014

    czy ktoś ma namiary na Pana Filek z Rudnika? Zamknął sklep na Reja i stara komórka jest nie aktywna. Mam od niego meble jestem zadowolona i chce domówić coś jeszcze

    1 4 Cytuj
  • 23 sty 2014

    Podniecacie się meblami na wymiar robionymi przez stolarzy a ostro krytykujecie sieciówki, tyle że większość tych wielkich stolarzy nawet kupuje gotowe elementy głównie belmedzie w Izdebniku gdzie na miejscu nawet im przycinają płyty i tak wygląda ta wielka stolarka a frajerzy przepłacają. Mam meble z sieciówki 14 lat i są w bardzo dobrym stanie .

    5 6 Cytuj
  • 23 sty 2014

    Muza Ty nie piszesz o stolarzach tylko o skręcaczach-płyciarzach. Jest też jednak inna stolarka , taka gdzie się forniruje, lakieruje itp..... pytanie czy klient to doceni, zapłaci za ten nakład pracy.

    6 2 Cytuj
  • 24 sty 2014

    cygnus piszę "większość tych stolarzy" a nie wszyscy. masz rację są co poniektórzy super fachowcami tyle że większość idzie na tzn łatwiznę o czym nawet klient nie wie i przepłaca.

    2 1 Cytuj
  • 26 lut 2014

    Dajcie spokój tym stolarzom bo pewnie jesteście wszyscy tak wspaniali jak oczekujecie od innych.

    4 5 Cytuj
  • 28 lut 2014

    Jakby zrobić, żeby się nie narobić. Pieniążki chętnie się weźmie a klientowi wciśnie szajs.
    Po 4 latach użytkowania mebli wciąż śmiało mogę polecać firmę Pana G. Kiebzaka - nic się nie odkleja, nie odkształca, drzwiczki i szuflady są na swoich miejscach, szafki ze ścian nie poodpadały.
    Za to w tych woskowanych meblach drewno w końcu wyschło i powychodziły na wierzch niemalowane fragmenty, tu i ówdzie odklejają się łączenia listew, drzwi się wykrzywiają, sama radość.
    Do kolejnego pokoju zamówiłam już w całkiem innym miejscu drewniane meble wg własnego projektu w stanie surowym. Sama malowałam, szlifowałam i woskowałam. Wiele czasu i wysiłku mnie to kosztowało, jednak wiem że mam solidnie zrobione. Nic się nie paczy ani nie wykrzywia, ale to już kwestia wilgotności drewna, po prostu tamte są niedosuszone. Kto ma czas i chęci, może spróbować takiej metody.

    1 3 Cytuj
  • 7 mar 2014

    A jak jest z cenami u pana Kiebzaka? Do zniesienia czy raczej dużo sobie życzy? Potrzebuję szafę na wymiar i ewentualnie kuchnię

    2 3 Cytuj
  • 10 mar 2014

    Pan Kiebzak z Rudnika- solidnie i nie drogo!
    Chodzi mi i firmę chyba FROSTOL??

    1 8 Cytuj
  • 11 mar 2014

    a ja polecam stolarza z Krzczonowa Bonior na przeciwko CPN śliczne meble bardzo porzadne kuchnie robi świetne wg klienta doda coś od siebie bo ma talent i łeb do tego

    1 3 Cytuj
  • Andrzej 17 mar 2014

    Może ktoś podać namiar tutaj lub na PW do pana z Zasani który zajmuje się projektowanie i montażem mebli kuchennych ??

    1 5 Cytuj
  • 4 wrz 2014
    krabik napisał/a:

    jeśli meble to tylko FIRMA MEBYL z Rudnika, Rafał Bylica, solidnie i szybko, wiem z doświadczenia. Facet z pojęciem o tym co robi, niczegoi nie narzuca a jedynie proponuje rozwiązania, fachowiec POLECAM..

    Absolutnie się zgadzam. Robił mi kuchnię i sypialnię. teraz bede u niego zamawiać szafę do garderoby oraz meble dziecięce.

    2 3 Cytuj
  • 5 wrz 2014

    A kto zna pana Protasa ze Strozy?Meble robi ladne, ale strasznie nerwowy,nie chce sie mu doradzic, ziewa przy kliencie non stop. Wyatkowy gbur, nawet dzien dobry nie przechodzi mu przez gardlo. Mimo, ze jestem zadowolona z jego pracy, juz go nie zamowie, a wszystko przez jego maniery. Niech sie nauczy szanowac klienta.

    3 2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 5 wrz 2014

    [cytat=służę pomocą]polecam blek red łajt[/cyta
    co polecasz??????????koszmar

    2 1 Cytuj

Odpowiedz