Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 10 sie 2010

    moim zdaniem termin wykonania mebli nie jest wytyczna co do ich jakosci!!! w takim razie stolarz ktory ma roczne terminy robi RAJSKIE MEBLE?! ludzie teraz zaciskaja pasa gdyz mamy zekomy kryzys... do stolarza produkujacego meble z gornej polki nie przyjdzie przecietny klient poniewaz zgory zaklada ze nie bedzie go stac na takie meble!!! przeciez w tej chwili to ty wybierasz z czego maja byc wykonane twoje meble i co one beda posiadaly na wyposarzeniu. jest tyle rozmaitych materialow i akcesoriow ze kazdy wybierze cos na swoj portwel!!! ja np. bylam w belmebie w izdebniku kolo dyskoteki i po obejrzeniu wcale sie nie dziwie dlaczego dobre meble kosztuja! ja myslalam ze sami z mezem wykonamy wlasna kuchnie lecz to jest poprostu nie oplacalne!!! dla zwyklych ludzi ceny sa o wiele wieksze niz dla stolarzy i po przeliczeniu wszystkiego okazalo sie ze u stolarza wyszlo nie wiele wiecej wiec po co sie samemu glowic i martwic czy czegos sie nie zepsuje skoro ktos inny i bardziej doswiadczony moze to zrobic za nas!?

    1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    a nawiazujac do dobrych stolarzy...ja dlugo szukalam stolarza ktoremu zlecilam zrobienie kuchni.rozmawialam z kilkoma i kazdy z nich mial swoja cene, jedni nizsza drudzy wyzsza ale wkoncu wybralam tego ktorego polecaly mi kolezanki i jak sie okazalo byl to trafny wybor poniewaz meble naprawde rewelacja!!! w porownaniu z panami z Kalwarii byla to atrakcyjna oferta a oprocz dobrej ceny dostalam wklad na talerze i zawiasy firmowe blum ktore cicho domykaja dzwiczki juz w cenie mebli a nie jak to u wiekszosci za doplata!nie wiem czy bedzie to reklama ale meble wykonal mi pan Maciek Blak z Runika kolo Sulkowic. bardzo uprzejmy i rzeczowy nawet chyba dal ogloszenie niedawno na stronie takze gdyby ktos szukal to goraco polecam! a co do pana Kiebzaka to osobiscie nie robil mi zadnych mebli a rowniez widzialam kilka produkcji i to bardzo rzetelnie wykonanych wiec tez polecam...

    1 Cytuj
  • 12 sie 2010

    Jeszcze raz dzięki za ogromne zainteresowanie tematem :) Terminy na kuchnie z MDFu są 1-3 m-ce (przynajmniej tam gdzie pytałam takie podawali). Jeszcze się nie zdecydowałam na wykonawcę, ale mam już faworytów ;)
    Pozdrawiam serdecznie!

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    Witam w swym pierwszym poście ! Ja rozmawiałem z kilkoma "szpecami" od kuchni i ostatecznie najlepsze wrażenie zrobili na mnie wymieniony tu p. Koźlak i p. Wiśnicz z Rudnika. Cenowo podobnie i koncepcję na umeblowanie mojej kuchni mieli podobne. Ostatecznie nie wiem, którą firmę wybrać.

    1 Cytuj
  • 21 sie 2010

    A czy jest w okolicy dobra firma, która wykona meble do pokoju ?

    1 Cytuj
  • 22 sie 2010

    Materiały i technologia wykonania mebli "pokojowych" jest taka sama jak mebli kuchennych więc jeśli potrzebujesz szafę czy komodę to gość od mebli kuchennych Ci ją wykona. Co innego jeśi potrzebujesz mebel tapicerowany. Polecam Ci wycieczkę do Izdebnika i dalej do Kalwarii znajdziesz tam bez problemu dziesiątki firm. Ale moim zdaniem oferta gotowych mebli tapicerowanych jest na tyle bogata, że nie ma sensu kombinować.

    1 Cytuj
  • 22 sie 2010

    Mnie interesuje meblościanka a meble w Kalwarii są owszem - ładne ale jeszcze ładniejsze mają ceny, nie na moją kieszeń.

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    Jeśli szukasz niedrogich mebli to weź katalog "Black Red White" w Myślenicach jest kilka miejsc gdzie tym handlują. W Osieczanach jest od niedawna fabryka firmy "Vanmar" (Wanmar ?) Wiem, że robili kiedyś tanie meble dla sieci Tesco.

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    To prawda, że Panowie o których mowa bez problemu wykonają tez mable do pokoju, moimi faworytami byli Pan Kożlak i Pan Kiebzak, ostatecznie wybrałam Pana Kiebzaka z Rudnika, ponieważ oferta cenowa za ten sam projekt była korzystniejsza. Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 23 sie 2010

    Zdecydowałam się na Pana Kiebzaka :D
    A co do mebli z BRW - może wyglądają ładnie, ale dość szybko się niszczą (u mnie rozlatywały się szuflady, trudno było równo zamontować drzwiczki).

    3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 23 sie 2010

    a taki pan kiebzak robi np szafe rozsuwana na wymiar?

    2 Cytuj
  • 23 sie 2010

    Ja polecam P. Norberta Wojciechowskiego, jest z okolic Izdebnika ale na terenie Myślenic tez robi pomiar, projekt mebli. Wykonanie bardzo porządne. Zamówiłam kuchnię z mdfu ok 5,5 metra zapłaciłam 6000 zł, w tym kosz wysoki, dwie szuflady z blumem, wszystkie szuflady metaboxy. Teraz będę u niego zamawiać szafę bo jestem z niego w stu procentach zadowolona.

    5 3 Cytuj
  • 23 sie 2010

    [quote=Asieq]A co do mebli z BRW - może wyglądają ładnie[/quote]
    BRW moim zdaniem nie są ładne ani solidne. Ja umeblowałem nimi pokoje dla dzieci bo są tanie i dostępne w ciągu 2-3 dni.

    1 1 Cytuj
  • 23 sie 2010

    a ja proszę o pomoc w sprawie rozsuwanych drzwi i zabudowy garderoby w skosie na poddaszu. help!

    Cytuj
  • 24 sie 2010

    wymiemieni meblarze napewno robia wszystkie rodzaje szaf i mebli

    Cytuj
  • 24 sie 2010

    Pan Kiebzak robi również szafy rozsuwane.
    Zamówiłem u niego do sypialni na całą ścianę. Wyszło genialnie.
    Podpowiedział co jak, dołóżylismy lampki:)

    1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    A co miało nie wyjść, szafa to akurat bardzo prosta sprawa i ogólnie rzecz ujmując każdy średnio rozgarnięty stolarz meblowy sobie z tym poradzi.

    Cytuj
  • 30 sie 2010

    Szafy w skosie to nie taka prosta sprawa, trzeba cierpliwości, a przede wszystkim najważniejsze to dokładne pomiary.Robiłem ostatnio taką szafę,mogę podesłać zdjęcia na e-maila.

    1 Cytuj
  • 30 sie 2010

    mam podobny problem, ale na czym u ciebie polegała ta cierpliwość?- u mniw krzywe ściany

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    witam,ja mogę polecic pana Jana Buldę z sułkowic właśnie zrobił nam kuchnię jest dokładnie wykończona i sa zastosowane blumy tak jak chcieliśmy szuflady chodzą bosko :).Solidny stolarz z którym łatwo dojść do porozumienia i który liczy sie ze zdaniem i potrzebami klienta a do tego potrafi doradzic.
    polecam

    1 Cytuj
  • 31 sie 2010

    No właśnie, ta cierpliwość dotyczy krzywych ścian.Niedokładny pomiar kończy się przeróbkami, a klient chce mieć meble wykonane ładnie i dokładnie.

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Krzywizn meblami się nie zgubi, ale dobry stolarz wie jak je zamaskować. A jeżeli nie wie, to marny stolarz, albo olewus.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    a ja polecam pana Bogusława Cygana bodajże z okolic Wieliczki(napewno namiary mozna znaleść w necie ja tak znalazłam tego Pana i nie żałuje), solidny, dokładny, terminowy pod względem wykonania mebli

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Naprawdę solidne i niedrogie mebelki na wymiar każdego rodzaju nie tylko pokój czy kuchnia można sobie zamówić w stróży przy rondzie pod zakopianką jest pawilon handlowy, obok OSP na I piętrze. Projekt w cenie. Robiłem tam już kilka rzeczy: pokojowe mebelki modułowe i wypasione biurko narożne. Rewelacja i co najważniejsze : ceny na dobrym poziomie. Z tego co wiem można do nich przynieść każdy wzór, fotkę i skopiują ją rewelacyjnie.

    Naprawdę polecam.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    a ja polecam chłopaków z myślenic dokładnie z ujejskiego-terminy mają owszem czasem nawet bardzo spore ale jak ktoś potrzebuje pierdołe typu np-szafeczke pod tv czy do łazienki to zawsze wcisną w bliski termin a na kuchnie wiadomo czasem nawet 2,3 miesiace trzeba czekać ale warto.mam od nich kuchnie już 2 rok i jak nowa..jak ktoś chce adres internetowy to moge podać..

    2 1 Cytuj

Odpowiedz