Forum » Myślenice

Dobry kamerzysta/ WESELE

  • 23 lip 2010

    Proszę o jakieś namiary telefoniczne na kamerzystów

    5 Cytuj
  • 23 lip 2010

    justyna dzieki a nie wiesz ile sobie liczą?

    2 Cytuj
  • 23 lip 2010

    polecam polka

    5 Cytuj
  • 23 lip 2010

    [quote=mika]justyna dzieki a nie wiesz ile sobie liczą?[/quote]

    Nie wiem,ale jak zadzwonisz tona pewno uzyskasz wszytkie informacje.

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Kaper
    jeśli chodzi o Pawła Kęska to ciężko u niego z terminami czyli jak piszesz gość jest chyba faktycznie dobry. Wiem bo dzwoniłam - zresztą numer kiedyś kiedyś tez dostłam od Ciebie.. (swoją drogą ten p. Paweł powinien Ci odpalac jakiś procencik za dobrą i skuteczną reklamę, myślałeś o tym?:)).
    Czy jest jeszcze ktoś poza nim godny polecenia?moja siostra poszukuje pilnie kamerzysty na swoje weselisko...

    1 2 Cytuj
  • 25 lip 2010

    Nam tez robiło peephole studio i jest wypas a poza tym na miejscu , polecamy.Nowożeńcy.

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Filmiki całkiem fajne, dzieki.
    W niedziele nie wypada ale jutro do nich sobie zadzwonię:)
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Ja tez polecam Pawła Kęska jest bardzo dobrym kamerzystą.

    3 2 Cytuj
  • 26 lip 2010

    Błachut Błachut i jeszcze raz on ale terminy ok 12 miesięcy lub dłuzsze. U nas w rodzinie kręcił 6 wesel wszyscy bardzo zadowoleni,nawet gdy orkiestra nie potreafi rozgrzać towarzystwa on swietnie sobie z tym radzi.Polecam

    4 2 Cytuj
  • 26 lip 2010

    Cos mi sie widzi ze peephole studio reklamuje jedna i ta sama osoba. a moze sie myle?

    1 Cytuj
  • 26 lip 2010

    Joda !!!!!!!!!!!!! nie gra on świetnie sobie radzi jako wodzirej a zabaw zeby 'rozruszać' towarzystwo ma nieskończoną ilość.A tak poza tym to mi też sie wydaje że PEEPHOLE STUDIO samo sobie robi tu reklame!!!!!!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 26 lip 2010

    ten peep to chyba sie nieżle nakrecił i ciagle sam siebie zachwala...dajcie juz sobie luz bo to zaczyna byc smieszne

    1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    Jak ktoś jest dobry to się go poleca, i chyba temu miało służyć to forum-zazdrośnicy hehe.....

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Żal dupę ściska, że wreszcie się pojawił ktoś kogo film z wesela da się oglądnąć bez puszczania pawia po 15 minutach? Dalej, denerwujcie się zapyziali videokrętacze konkurencja nadeszła. Jedziesz z nimi Pony :)

    1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    ja też bym poleciła peephole.. zresztą jeśli ktoś jest zainteresowany to sam obejrzy prace pablo, prace peep czy prace bła i ma porównanie ...;) zresztą sama pewnie skorzystam w przyszłości z peephole. filmy ma booskie!!

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    No też mi się wydaje że to forum miało służyć w celu polecania sobie ludzi godnych polecenia a nie wyciskania że ja czy inne pozytywne posty to p....h.....s buuuhaha!

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Filmiki peephole są naprawde super

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    najwazniejsze co kręci a nie jak

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    święta prawda: tak krawiec kraje....

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Kumpel mi podesłał i też peephole kręciło , spoko sprawa dla zespołu o których dużo mowy na forum "wesele udane czy nie". Można nie tyle posłuchać co obejrzeć.
    polecam Mirek

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    mogl by ktos polecic dobrego kamerzyste ??

    Cytuj
  • Agnieszka 7 lut 2011

    Ja polecam Pana Pawła Kęska - człowiek z pasją ..i naprawdę fajne filmy umie zrobić

    4 2 Cytuj
  • 18 lut 2011

    temat umarł [*]

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    ludzie peephole mają terminy już na przyszły rok zajete wiem bo też szukałem kamerzysty i stanęlo na panach z dobczyc.

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Świetnie też kameruje LAGUNA-polecam :)

    2 Cytuj

Odpowiedz