Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 15 kwi 2014

    A gdzie ta Rosa Canina? albo inny lokal gdzie można zjeść smacznie a nie przepłacić. Chodzi mi o normalny, tradycyjny obiad.

    1 3 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    Osobiście polecam jedzenie w barze w Domu Kultury, zmiana właściciela tylko wyszła na lepsze, jedzenie pyszne, zestaw dnia za niecałe 13 zł, a porcje niemałe dorosły chłop sobie poje. Ponoć ma być czynne do 20, ciekawe czy taki poziom się dalej utrzyma, mam nadzieje że tak, bo jak na razie stołuje się tam co dzień i jestem zadowolona

    8 25 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    Czy ktoś się orientuje czy z pizzeri Corrado (koło Rossmana) dowożą pizze do domu? Wiem, że kiedyś nie dowozili ale mam ulotkę w której jest napisane "pizza na teletfon". Dzięki z góry za odp

    2 2 Cytuj
  • 16 kwi 2014
    Małamii napisał/a:

    Osobiście polecam jedzenie w barze w Domu Kultury, zmiana właściciela tylko wyszła na lepsze, jedzenie pyszne, zestaw dnia za niecałe 13 zł, a porcje niemałe dorosły chłop sobie poje. Ponoć ma być czynne do 20, ciekawe czy taki poziom się dalej utrzyma, mam nadzieje że tak, bo jak na razie stołuje się tam co dzień i jestem zadowolona

    Zapraszam wszystkich do domu kultury. Niech każdy osobiście przekona się jakie teraz tam dają.

    1 22 Cytuj
  • 7 maj 2014

    Witam
    Mam pytanie skąd zamówić dobry, sprawdzony catering ? chodzi mi głównie o różnego rodzaju mięsa coś na zasadzie "mięsne koryto" czyli karczek, rolady, golonko itp. Oferty z Myślenic i okolicy mile widziane.
    Z góry dzięki
    nela

    1 Cytuj
  • 25 maj 2014

    Knajp w Myślenicach od groma, czytając te wypowiedzi ciężko na coś się zdecydować, jadłem ostatnio "Na Stradomiu" (to chyba stare DUO z MDKu). Chyba, bo w porównaniu z tym co było, jedna wielka kicha. Jedzenie zimne, kotlet niedosmażony, ale to pół biedy, młoda kapusta nie taka młoda na jaką pozuje a ziemniaki przesolone. Sova, to kolejna knajpa, porcje całkiem fajne, mało złego powiedzieć można, z tym że drogo, ale remont itd to koszty wiec nie dziwota. No i ten nowy lokal w MDKu, coraz więcej reklam na mieście, trzeba się będzie wybrać. Po ulotce ceny wyglądają na przyzwoite. Kilku znajomych mówili ze kuchnia smaczna, a jak za zestaw za 13 zł to nawet bardzo smaczna, ktoś miał jakąś styczność z ich kuchnią? może coś ktoś ciekawego napiszę? Tylko jakieś rzetelne komentarze a nie walka rywalizujących knajp jak to ktoś wyżej ujął.

    2 15 Cytuj
  • 27 maj 2014
    Piotruś Pan napisał/a:

    Knajp w Myślenicach od groma, czytając te wypowiedzi ciężko na coś się zdecydować, jadłem ostatnio "Na Stradomiu" (to chyba stare DUO z MDKu). Chyba, bo w porównaniu z tym co było, jedna wielka kicha. Jedzenie zimne, kotlet niedosmażony, ale to pół biedy, młoda kapusta nie taka młoda na jaką pozuje a ziemniaki przesolone. Sova, to kolejna knajpa, porcje całkiem fajne, mało złego powiedzieć można, z tym że drogo, ale remont itd to koszty wiec nie dziwota. No i ten nowy lokal w MDKu, coraz więcej reklam na mieście, trzeba się będzie wybrać. Po ulotce ceny wyglądają na przyzwoite. Kilku znajomych mówili ze kuchnia smaczna, a jak za zestaw za 13 zł to nawet bardzo smaczna, ktoś miał jakąś styczność z ich kuchnią? może coś ktoś ciekawego napiszę? Tylko jakieś rzetelne komentarze a nie walka rywalizujących knajp jak to ktoś wyżej ujął.

    A to dziwne? ja tam jem codziennie ( Na Stradomiu ) i jeszcze mi się takie coś nie przytrafiło.
    Jeśli twój komentarz miał na celu pogrążyć Na Stradomiu a wypromować MDEK to nie wysilaj się bo Ci się to nie uda.

    11 16 Cytuj
  • 4 lip 2014

    sama prowadzę barek i wiem ile serca trzeba włożyć w gotowanie i na pewno to można znalezć NA STRADOMIU
    jest po prostu smacznie

    5 12 Cytuj
  • 5 lip 2014

    oh nela straciłaś przyjaciela ......

    6 Cytuj
  • 8 lip 2014

    Wezuwiusz pizzeria bardzo smaczna pizza i nie tylko :) polecam

    4 12 Cytuj
  • Jagienka Mur. 19 cze 2017

    Witam,

    ambicja napisał/a:

    sama prowadzę barek i wiem ile serca trzeba włożyć w gotowanie i na pewno to można znalezć NA STRADOMIU
    jest po prostu smacznie

    A ten jazgot z głośników wam nie przeszkadza ? Łyżka mi z ręki wyleciała jak pani wrzasła: pomidorowa raz proszę!!
    W innych barach nie ma jazgotu, jest cicho, przytulnie, po domowemu. A te chwasty wokół baru i od stu lat nie zamiatany chodnik... paprochy wpadają do talerza.
    Mówią, że jak wokół baru tak i w kuchni.

    4 5 Cytuj

Odpowiedz