Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 28 lip 2010

    Siedze sobie w pracy i jestem coraz bardziej głodna...gdzie zadzwonić??jakie restauracje myslenickie polecacie??:)

    2 3 Cytuj
  • 28 lip 2010

    tylko takie w miare tanie ( bo za duzo nie zarabiam:))) ale super pysznee :)

    2 3 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Twój chlebodawca chyba nie wie do końca za co ci płaci ?!
    Najwyraźniej nudzisz się...

    3 3 Cytuj
  • 28 lip 2010

    najedzony daj innym tez sie najesc do syta...egoista:)

    2 3 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Polecam Babcie Maline , ew spontiusza choć sam nie brałem od nich jedzenia jeszcze orientalna kuchnia restauracja pod blachą wiem ze to ostatnie dziwnie brzmi ale jedzenie mają smaczne

    3 4 Cytuj
  • 28 lip 2010

    adi dzieki:)
    a jakie danie szczegolnie polecasz??

    1 1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Dość smaczne jeszcze jadłam od Karen grill bar (koło orlenu) (filety drobiowe i ryby).
    U Babci Maliny mi mięsa nie smakowały, ale dość smaczne naleśniki mieli.
    Ewentualnie jeszcze pizza np Legendario albo kebab na Zarabiu koło strażnicy(tez dowożą)
    Ale najbardziej polecam wspomniane ryby od Bosmana

    2 1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Babcia Malina hmm zależy co lubisz bo dania są różnorodne, ja osobiście lubię od nich pierogi zapiekane z kapustą i z grzybami , ew schab faszerowany lub stek zapiekany z serem do tego ziemniaki po krakowsku i surówka z kapusty białej z sosem jogurtowym. Babcia malina ma tez pyszną pizze porównywalną smakowo z pizza hut zadna pizza w myslenicach jej nie dorównuje, raz zdarzyła mi sie za bardzo przypieczona ale tak to jest świetna. Polecam także sałatki z legendario bo pizza za dobra tam nie jest

    1 1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Prawda jest taka że jak sie trafi. Miałem okazje jeść od bosmana, spontiusza, dowiezioną pizze z legendario. Wnioski mam takie że jak mają dobry dzień, to jedzenie jest świeże i smaczne, ale dostałem też, zimne, niesmaczne lub np. odgrzewane frytki.

    2 Cytuj
  • 28 lip 2010

    [quote=nbike]adi dzieki:)
    a jakie danie szczegolnie polecasz??[/quote]
    Kaczkę po Smoleńsku i zimnego Lecha do popicia.

    11 12 Cytuj
  • 28 lip 2010

    To co napisałeś jest niesmaczne.

    11 4 Cytuj
  • 28 lip 2010

    dlatego tego nie jem

    4 7 Cytuj
  • 28 lip 2010

    A innych częstujesz...

    8 2 Cytuj
  • 29 lip 2010

    skostniałe ziemniaki i gumowaty stek u babci maliny i kawałki czerwonych buraczków w zamówionych frytkach solo w spontiuszu! żyć nie umierać.

    polecam Bar Parkowy na zarabiu, pyszne jedzenie, ale nie wiem czy dowożą...

    2 1 Cytuj
  • 30 lip 2010

    Bardzo dobre jedzenie jest w budce gastronomicznej na ulicy Słowackiego (obok warzywniaka) naprzeciwko busów,szczerze polecam!!

    1 Cytuj
  • 30 lip 2010

    ja polecam REKLINIEC na zarabiu bardzo pyszne maja dania i oczywiscie dowoza

    3 3 Cytuj
  • 30 lip 2010

    polecacie, polecacie, a wątkodawczyni już dawno NAJEDZONA i nawet z głodnym nie pogada

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Kochani proszę ugotować samemu to nie łaska i po problemie.

    2 2 Cytuj
  • 30 lip 2010

    doradca
    kiedy to było....
    a ja własnie znowu zgłodniałam i znowu tu jestem...:)widze ze tym razem moge sobie wybierac i przebierać bo możliwości daliście mi sporo. Dziękuje za namiary na dobre jdzonko:)
    Osttanio był kurczak w pieczarakach od chinolka...pychaaaaaaaaa:)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    "Kochani proszę ugotować samemu to nie łaska i po problemie."
    hmm szefostwo nie wyraza na to zgody...

    milego dnia:)
    dzis zamawiam w babci malinie:)

    2 Cytuj
  • 30 lip 2010

    A Bar Parkowy znam i uwielbiam ich jedzonko a w szczególności indyka w parmezanie- niebo w gebie!!:)A te ich suróweczki...hmmmm....a barszczyk czerwony..ach...:)
    Niestety oni nie dowożą jedzenia bo gdyby tak było to pewnie bym zamawiała u nich.

    3 Cytuj
  • 30 lip 2010

    przepraszam za te zdrobnienia:)

    1 Cytuj
  • 5 sie 2010

    a gdzie można zamówić dobre spaghetti słodko kwaśne?

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    najlepsze u mojej mamy-palce lizać

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    polecam samemu coś wykonać bo albo będzie gitara albo kibelek parę razy

    2 Cytuj

Odpowiedz