Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 21 paź 2010

    polecam Kuchnię "GUSTO". Naprawdę duży wybór z karty dań i smaczne jedzenie. Warto spróbować zwłaszcza, że to nowo otwarty lokal z dowozem do 22. Byłem w weekend około 23 i bylo otwarte do 4 rano.Wszystko ok tylko szkoda że nie ma piwka:( Polecam

    2 2 Cytuj
  • 22 paź 2010

    gdzie ten lokal ?

    1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Lokal mieści się przy skrzyżowaniu Kazimierza ze Słoneczną, w tym samym lokalu jest też cukiernia i coś tam jeszcze

    1 1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    GUSTO jest niezłe. Jak każda nowa knajpa. Dlatego warto skorzystać dopóki zaczną zarabiac.
    DOŚC KEBABÓW

    2 1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Z przykrością stwierdzam że jadłam ostatnio w tym gusto obiad na dowóz i był nie dobry wiec nie polecam za to nie zawiodłam się jeszcze na karen maja pyszne obiady!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Jadłem w Gusto kotleta po meksykańsku z frytkami i surówkami. Sam kotlet był świetny, ale frytki i surówki miały przynajmniej dwa dni. 5/10.

    2 1 Cytuj
  • 22 paź 2010

    Polecam restauracje "spontiak"

    jest to można powiedzieć konkurencja dla "Spontiusza" ale jeśli chodzi o jedzenie to Spontiusz sie umywa... Bardzo dobre menu obiady smaczne. I widać po klientach zadowolenie. często tam jadam i jestem zachwycony. Jedzenie świeże. a Frytki? nie to co spontiusz...surówki mają do wyboru przez klienta. jest kilka rodzaji można jeść ile dusza zapragnie ;D Mają również dowóz a lokal jest czynny do puźnych godzin nocnych. restauracja miesci sie przy drodze do kosciola św. Alberta. (nad kotłownią)

    Myśle że udzielilem wystarczajaco dosadnej odpowiedzi :)

    1 Cytuj
  • 23 paź 2010

    No tak Spontiusz jeśli ktoś lubi surowe mięso jest jak najbardziej ok, znam Grześka osobiście ale filet panierowany w bigosie to lekkie przegięcie.Karen od pewnego czasu walczy o kasę a nie o klienta Co do Gusto jadłem może 4 razy, makarony rewelacja, filet w paskach czy jakoś tak też bardzo dobry jeśli zjem coś jeszcze podzielę się opinią, może ceny deczko wyższe niż u konkurencji i z parkowaniem lekka kupa ale wybór potraw na pewno nie skopiowany z innych knajp. Jeśli jakość pozostanie taka sama to tylko na plus dla nich. pozdrawiam

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    witam bardzo mnie cieszy że ktoś próbował kotleta po meksykańsku przygotowanego prze ze mnie, szkoda tylko że tak owego nie ma w karcie gusto ;/ pozdrawiam POREK jeżeli już coś to w karcie jest kurczak po mexykańsku i on jest z ryżem :) tak że surówki lub frytki może zamawiane były z innego miejsca :P

    1 Cytuj
  • 23 paź 2010

    zgadzam się z przedmówcą, Poresław rządzi:D:D:D

    Cytuj
  • 24 paź 2010

    Ja jadłam w Gusto i polecam paski kurczaka w chrupiącej panierce - naprawdę świetne domowe jedzenie!!! Mały lokal i brak piwa to minusy

    1 Cytuj
  • 28 paź 2010

    Ja polecam Gospodę Staropolską z Jawornika. Jadłem tam żurek- znakomity i też dowożą.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Gospoda ma bardzo smaczne jedzenie i nie trzeba długo czekać na dowóz ;]

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    W barze karen maja naprawde fajne kelnerki. I dzięki temu wszystkie spontiaki, spontjusze, sponti, spontyliusze........... Nie Mogą się umywać.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    polecam kuchnie "gusto" duży wybór z karty. bardzo smakują mi paski z kurczaka wiec polecam jeśli chodzi o inne potrawy z gusto też są bardzo dobre więc bardzo polecam pozdro:)

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    A czy bar KAREN jest juz otwarty po remncie? Czy mają strone internetowa z menu?

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    Wczoraj jadłam kurczaka po meksykańsku z ryżem na ostro w GUSTO i jestem zachwycona ! Dawno nie jadłam czegoś tak dobrego ! Kurczak soczysty i delikatny, sos ostry ale spokojnie do zjedzenia. Kompozycja z ryżem i surówkami idealna. Troszke mniej smakowaly mi paski kurczaka w panierce - zbyt mało doprawione ale ogólnie w smacznie i domowo, polecam :)

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    to sobie kupcie PRECLA jak nie pasuje !!!

    Cytuj
  • Fundacja NWR 29 paź 2010

    Jak domowo to tylko SPONTIAK pizza CAMORRA sie ma rozumieć ;)

    1 Cytuj
  • Fundacja NWR 29 paź 2010

    NO nazwa bez sensu ale jedzenie dobre ;)

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    A ja pamiętam, że dawniej jadałem kurczaka z grila na ul Gałczyńskiego koło banku. Dawno tam nie jadłem i sam nie wiem dlaczego:) Pamietam że te połówki kurczaków z frytkami bardzo mi podchodziły, chyba nigdzie w Myślenicach nie serwują czegoś w podobnym stylu. Pewnie nie dowożą ale jak ktoś na mieście zgłodnieje... Muszę kiedyś zajrzeć tam znowu...

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    wczoraj zamowilem jedzenie w gusto i przyznam ze jedzenie jest b.dobre bede tam napewno zamawial .polecam.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    jak nazywa sie pizzeria w osieczanach ?? dowożą z tamtąd pizze?? jeżeli tak to jaki tam jest numer ?? bardzo prosze o odpowiedź bo jestem bardzo glodny ;p

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    w osieczanach jest wogole jakas pizzeria????dacie namiary

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    jak lubicie resztki zbierane z innych talerzy to polecam Spontiusza

    7 1 Cytuj

Odpowiedz