Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 11 lis 2010

    spontiusz albo sowa. ! :D

    3 1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    Nie zgadzam sie z opiniami na temat Spontiusza poniewasz pracowałam tam i za sprawą szefowej nie ma mowy aby takie incydenty o których piszecie przeszły płazem.Nie ma mowy o żadnym zbieraniu z talerzy czy filecie w bigosie .Ludzie przestańcie wypisywać takie brednie!!!!!!!!!!

    3 1 Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ja często jadam w Spontiuszu i mogę powiedzieć żeby było coś zle.Nawet powiedziałbym że to najlepsza knajpa w Myślenicach Natomiast wkurza mnie kopiowanie i opieranie się na renomie Spontiusza wydaje mi sie że to frajerstwo.

    3 2 Cytuj
  • 1 gru 2010

    Gusto rządzi :D hehehe znakomite dania strasznie polecam jak chcecie świeże i smaczne i nie drogo!!

    4 1 Cytuj
  • 1 gru 2010

    a gdzie jest to Gusto? i podaj jakąś konkretną potrawę i cenę

    1 Cytuj
  • 1 gru 2010

    A co, ugotować się nie chce?!

    3 3 Cytuj
  • 1 gru 2010

    Też chciałbym zapytać o restaurację GUSTO. Możecie podać dokładny adres? Jakiś numer telefonu?

    2 Cytuj
  • 2 gru 2010

    a dowożą stamtąd dania? co możecie polecić??

    1 Cytuj
  • 8 gru 2010

    Ta knajpa Gusto to totalna porażka jedzenie nie swieże bo wogóle nie schodzi a dotego kucharz nie ma pojecia o dobrym gotowaniu wystarczy na niego popatrzeć. Nie polecam naprawdę.

    1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    Wydaje mi się, że częściowo to bez podstawna krytyka. Choć z kilkoma czynnikami muszę się zgodzić.
    Tak na marginesie skąd możesz wiedzieć czy im schodzi jedzenie czy nie?

    Jedzenie jest w miarę ok. Przedewszytkim nadrabiają ceną. Do minusów należy dodać bardzo małe porcje.Ogólnie 6/10. Jednak ostatnio zachaczyłem do green baru. Muszę przyznać, że dekalsuje gustu na wejściu. Wielkością lokalu i standardem. Zamówiłem kotleta po wiedeńsku z surówkami i frytkami. Cena podobna jak w gusto. 14zł, Ale pod względem wielkości i smaku mieżdży gusto. Naprawdę jeżeli się nie zepsują i nie będą zmieniać porcji to mogą liczyć na skukces. Za 14zł mogę (jestem naprawdę duży i lubie dobrze zjeść) się najeść do syta. Dowozów co prawda nie mają, ale wnioskując po tym, że podają numer telefonu, możliwe, że je wprowadzą. Nie jestem w żaden sposób spokrewniony z właścicielem, ani nie mam z tego żadnych korzyści. Przyznaje Gutso jest ok, ale w porównaniu z Green Barem zostaje daleko w tyle.

    2 Cytuj
  • 9 gru 2010

    Osobiście też niestety nie polecam gusto, ponieważ jedzenie po dowiezieniu jest juz zime, cena jest ok, ale kucharz chyba nie ma zbyt duzego doświadczenia

    2 1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    SPONTIAK!!!

    2 2 Cytuj
  • 9 gru 2010

    a gdzie jest ten green bar ??

    1 Cytuj
  • 9 gru 2010

    Green bar na Rzemieślniczej koło Trio, a ceny to nie 14 zł a 10,50 zł bo mają promocję na rozruch, fajna jest sałatka egzotyczna tj. kawałki kurczaka z owocami, a porcje takie że ciężko zjeść całość

    1 2 Cytuj
  • 10 gru 2010

    Wszystko ok, ale jak ze smakiem. Czy jedzenie jest dobre? Czasami wole zjeść mniej, a dobre.
    Wiec jak to wygląda?

    1 1 Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: Ciekawy] Wszystko ok, ale jak ze smakiem. Czy jedzenie jest dobre? Czasami wole zjeść mniej, a dobre.
    Wiec jak to wygląda? [/quote]

    Cydron w rynku. Jedzenie wyśmienite. Zestaw 12,90 a smak jak w Steku.

    1 2 Cytuj
  • 10 gru 2010

    Cydron??
    człowieku kpisz sobie czy co?
    ja ze znajomymi zostałem skutecznie wyleczony z "RESTAURACJI" Cydron, przez pania właścicielkę,
    cydron never more...

    4 Cytuj
  • 10 gru 2010

    [quote=gość: śmeich na sali] Cydron??
    człowieku kpisz sobie czy co?
    ja ze znajomymi zostałem skutecznie wyleczony z "RESTAURACJI" Cydron, przez pania właścicielkę,
    cydron never more... [/quote]

    A co nie dała się spróbować? Co niby mi ma przeszkadzać właścicielka gdy jedzenie przywożą mi do domu lub do firmy?

    1 Cytuj
  • 28 gru 2010

    Witam wszystkich forumowiczów
    odwiedziłem dzisiaj gusto z waszego polecenia zamówiłem spaghetti carbonara nie jadłem tego wcześniej przyznaje jak ostatni mleczyk w tym sezonie na pewno odwiedzę ponownie.
    a co do kebaba na zarabiu chodziło wam o 1 2 3?? jeśli tak jadłem tam najlepszego kebaba wieprzowego też polecam

    2 Cytuj
  • 28 gru 2010

    NAJLEPSZY JEST GREEN BAR

    5 Cytuj
  • 28 gru 2010

    Co dobrego w tym gusto oprócz spaghetti?
    Bo tylko o tym piszecie.

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Aaaa jak czytam wasze wypowiedzi to po prostu żal mi dupe ściska! no po prostu nikt nie ma racji(prócz tych co pisali db o SPONTIUSZU!!). FRAJEREM jest ten kto opisuje restauracje choć w niej nie był i niejadł z talerza!("sprawiedliwy"(czy jak ci tam)!gówno wiesz!). SPONTIUSZ RZĄDZI! Byłem tam widziałem i JADŁEM I wam powiem więcej ta restauracja jest najzajebiściejsza w rejonie Myślenickim!i jej całym otoczeniu!(JAK NIE SPRÓBUJECIE TO SIE NIE DOWIECIE!). po prostu ja tam jestem stałym bywalcem i naprawde SPONTIUSZ ma to coś czego INNE restauracje niemają! czyli PYSZNE,ŚWIETNE,ZNAKOMITE,WYBORNE JEDZENIE KTÓRYM MOŻNA SIE NAJEŚĆ DO SYTA PŁACĄC ZA TO GROSZE!
    POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2 Cytuj
  • 2 sty 2011

    Spontiak na osiedlu dużo tanio i smacznie.

    1 2 Cytuj
  • 2 sty 2011

    Spontiusz jak zwykle podaje dużo ale średnio dość w kwesti smakowitosci.super jest GREEN BAR ale jeszcze nie dowożą choć wiem że już nie długo będą.Polecam obiady dnia w CYDRONIE ostatnio jadłem tam zupe kalafiorową i kotlet były naprawde wyśmienite!!!!A SPONTIAK ma problem z terminem dowozu.....

    1 Cytuj
  • 3 sty 2011

    do staszek,stasiu!! jedzenie w spontiuszu jest takie jak poziom Twojej wypowiedzi!!!!!!! bardzo niski!!!! bar spontiusz kiedys jeszcze jak był mała klita miał bardzo dobre jedzenie( sam czesto tam jadłem) czego dzis powiedziec nie mozna.... jedzenia słabe, czasem zimne,stoliki brudne a obsługa troszke zarozumiała:( to ma byc ta rewelacja?? Jedz do innych barów jesli jedzenie maja słabe to przynajmnie jest czysto i jakas kultura w nich panuje juz nie mówie o podejsciu do klienta.... przepraszam jesli kogos uraziłem:)

    1 Cytuj

Odpowiedz