Forum » Myślenice

Ciąża gdzie się ubrać

  • 30 lip 2010

    Witam na początek chcę się pochwalić że będę mamą! Z tym związany jest temat mojego postu. Nie chę jeszcze rezygnować z pracy więc odpada rozciągnięty podkoszulek i stare dresy. Zresztą nawet siedząc w domu chciałabym jakoś wyglądać :) Drogie uzytkowniczki forum gdzie się ubierałyście? co polecacie? znajdę coś w Myślenicach czy jechać do kraka??? Podasjcie lokalizacje sklepów nie mam za dużo czasu na błądzenie ;)czekam z niecierpliwością bo brzuszek rośnie :))) więc piszcie z góry dziękuję za podpowiedzi:)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    agnes
    wedlug mnie duży wybór takich ubrań jest w h&m- tam jest specjalny dział dla kobiet w ciąży. Moja koleżanka tam własnie się ubierała i chwaliła .
    pozdrawiam

    ps. gratuluje:)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    Kupuj w sklepie, ale ubieraj się w domu!

    1 1 Cytuj
  • 30 lip 2010

    a u nas to chyba jest taki sklep na ul. rzemieślniczej..coś takiego chyba smigło mi przed oczami podczas ostatnich zakupów w tamtych rejonach:)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    ŁAŁ :) jestem pod wrażeniem jak szybko opowiedzieliście. "nbike" dziękuję za gratulacje:)
    a ten sklep u nas na rzemieślniczej?? to ta ulica przy dworcu?? i technikum?

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    tak, nazywa sie Ciuszek na brzuszek...a kawałek nizej tez masz sklep...to taki komis z ubrankami dla dzieci ale i dla mamy sie fajne ciuchy znajda :)

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    fajnie:) i pomyśleć że w takiem małym mieście można znaleść ubrania "ciążówki".
    No właśnie w tym "ciuszku" są jakieś ubrania na poziomie? czy tandeta? jaki wybór? Pracuję na stanowisku kierowniczym więc oczywiście w komisie sprawdze ale coś nowego eleganckiego też mi się przyda. Dlatego bardziej interesuje mnie normalny sklep. Jeszcze raz dziękuję za aktywność! kochane jesteście :)))

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    w ciuszek na brzuszek ubrania bardzo ładne ale bardzo drogie , rozumiem że trzeba zarobić na ciężarnych kobietach ale bez przesady , ceny mają tam chyba z kosmosu...

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Przydała by się jakaś konkurencja z prawdziwego zdarzenia :P

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    ja jestem ojcem i się nie chwalę, to po pierwsze...

    A po drugie - szmaciarni w M-cach jest dostatek, a jeśli Ci nie odpowiadają to kup sobie pół wałka materiału i zrób z niego uniwersalnego ciucha - teraz owiń się nim kilka (lub -naście) razy a później stopniowo będziesz się "rozwijać"...

    2 Cytuj
  • 30 lip 2010

    to jedź do hima lub do krakowa identyczne ciuchy kupisz nawet 20% drożej za jakosc sie płaci więc IKSIK kup sobie tanie ciuchy w komisie;(

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Zgadzam się z IKSIKIEM. Ceny w tym sklepie są wysokie, a ciuchy takie sobie.
    Kupowałam tam kilka miesięcy temu spodnie ciążowe, kiedy poprosiłam o paragon na wypadek reklamacji, pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że nie dają paragonów.

    Agnes - bieliznę ciążową kupowałam w galerii u Lisa na Rzemieślniczej. Ubrania możesz kupić np. na Kościuszki powyżej Kochlandu, lub pod drogerią Firlit.

    Moja dobra rada: porozmawiaj z koleżankami, które były w ciąży. Na pewno mają w swoich szafach ubrania ciążowe, które mogą Ci pożyczyć. Ja większość ubrań zdobyłam w ten sposób. Ciuszki takie są najczęściej w stanie idealnym.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Monia, Iksik - nie trafił się jeszcze taki króremu bedzie wszystko pasowało. Jak mi się cos nie podoba albo nie pasuje to nie nie kupuje i po temacie. skoro Monia kupowałas to znaczy ze ci odpowiadało. Szczerze mówiąc ja jestem zadowolona i kupowałam w tym sklepie na Rzemieślniczej rzeczy na 2 ciąże i jestem zadowolona. Polecałam ten sklep nawet moim koleżanką i tez były bardzo zadowolone. Mają super wybór także z bielizny. Wiec ja polecam. A i powiem jeszcze jedno do Krakowa tez jezdziłam po ciuchy i płacilam 20-30% drożej za te same rzeczy co w Myslenicach. A zresztą sama musisz się przekonać.
    P.s. GRATULAJE!

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    chyba nie byłyście w tym sklepie ze wypisujecie głupoty ze jest drogo jest bardzo dużo bluzek spodni i spódnic w promocyjnych cenach wczoraj kupiłam fajną bluzeczke zaledwie za 40,00 nowiutką nienoszoną z metką, więc chyba nie przepłaciłam za 40 koło rynku kupuje podkoszulki a nie bluzkę ciążową pozdrawiam i polecam :)

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Kajka jest drogo i to bardzo w porównaniu np z H&M z działem dla cieżarnych, gdzie taką koszulke jak jest za ok 50 zł w ciuszku w myslenicach, kupiszw H&M za 29! Poza tym ciuchy w ciuszku typowo myślenickie, bazarowe, fiupździu a nie ubranie. A H&M takie jakie akurat są na "topie" z tym że w ciuchach jeszcze jest miejsce na brzuszek. Nie ma co czarować.

    Cytuj
  • t m 31 lip 2010

    him srim adias i inne nike ludzie a potem narzekacie ze nie ma pracy w polsce skoro dorabiamy zagraniczne sieciówki gdzie klepią ciuchy w chinach ;( ehs ta polska mentalnosc.
    http://www.ciuszeknabrzuszek.pl/
    Popatrzcie same polskie firmy zadnych zagraniczniaków którzy klepią ciuszki nie tylko na brzuszki w chinach kosztem głodujących dzieci. Czasem warto spojrzeć dalej niż koniec własnego nosa. A zwłaszcza Wy przyszłe matki czy byście chciały aby wasze babusy zapieprzały w fabrykach za miskę ryżu? Myślę że nie.
    Ale wy odpowiecie a co to mnie obchodzi co sie dzieje w chinach i własnie to jest nasza polska mentalność
    pzdr.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    nooo widze, że wam molochy krakowskie + tanie chińskie myślenickie hurtownie pranie mózgu zrobiły. Kobiety zastanówcie sie czy chcecie sie ubierać w lupeksie czy w normalnym sklepie. Wiem ze jak sobie badziew kupicie w myślenickim "defekcie", gracji albo w sklepie wszystko 4zł to wam się wydaje w innych drogo. Powiem tak ceny są norlamne nawet niższe niz w krakowskich sklepach tej branży. W pierwszej ciąży na początku (mieszkałam w Krakowie) i kupowałam rzeczy w róznych sklepach i płaciłam dużo drożej. Gdyby faktycznie było tak jak opisujecie to ja czy moje koleżanki nie wróciły by tam przy kojeknej ciązy i nie polecałabym tego sklepu. A zresztą tak jak wczesniej pisałam jak nigdy nikomu nie dogodzi! Bella, Monia, Iksik poszukajcie w necie i porównajcie sobie ceny a potem mówcie .... Powodzenia!

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Zagadzam się z tobą Bella. Jest bardzo drogo, a jak coś ma dobrą cenę to wygląda jak "worek".

    W H&M jest duży wybór i masz pewność że jak kupisz markowy ciuch, nie będzie problemu z jego jakością, a i ceny nie są tak wysokie jak by się wydawało.
    Wybierz się Iga do Krakowa bo z tego co piszesz to dawno nie byłaś.

    Hevea rozejrzyj się dookoła i zobacz ile rzeczy do domu kupiłaś z napisem MADE IN CHINA - czy nie masz wyrzutów?
    Zobacz na Polskę - ile zarabia taka szwaczka, ekspedientka itp. - na polskie warunki jest to pensja "głodowa" - coś jak miska ryżu w Chinach.

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    agnes a ty jestes z myslenic i nie wiesz gdzie znajduje sie taki sklep z ubraniami ciazowymi??? chyba ze nie jestes z myslenic to zrozumiem ze masz problem ze znalezieniem takiego sklepu.:D

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    jestem z okolic myslenic dlatego zapytałam na forum

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Witam wszystkich na forum, dawno się nie odzywałam ale wreszcie jest jakiś bardzo bliski mi temat :) do sierpnia 2009 pracowałam w "ciuszek na brzuszek" i czuję się w obowiązku zareagować na OSZCZERSTWA "beaty", "belli", "iksika", "moni". Osobiście nic nie drażni mnie tak jak wypisywanie na forum wszystkiego co komu przyjdzie do głowy.Drogie klientki mam nadzieję że nie wierzycie we wszystko co przeczytacie opinie są różne ale łatwo sprawdzić kto złośliwie pisze o myślenickim sklepie a kto ma racje. Podobno tylko w Krakowie można się dobrze ubrać to typowe dla naszego narodu "CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE" kiedy obsługiwałam moje kochane klientki które z tego miejsca serdecznie pozdrawiam wiele razy słyszałam że zanim przyjechały do Myślenic zjeździły karków wzdłuż i wszerz i nie znalazły takiego wybory i tak niskich cen. Firm kathma ,nivena i.t.d Rozumiem że h&m wydaje troszkę na reklamę i uważacie że to znana świetna marka Firmy jakie znajdziecie w "Ciuszku..."
    Nie są reklamowane ale szyją specjalnie dla ciężarnych więc lepiej znają rozwiązania na jednak mieniającą się anatomię ciężarnych. Uderzyło mnie jeszcze zdanie "nie masz problemu z jakością"
    Za "mojej kadencji" nie zdarzało się to często ale jak ubranie wymagało reklamacji przyjmowałam zwroty i wymieniałam odzież nie słyszałam o podobnych standardach w innych sklepach w naszym mieście! Co do SUPER Modnych ubrań h&m nie i w ciuszku są lepsze przy najmniej tak wynika ze sklepu internetowego h&m dam link do strony h&m przypominam tylko że ceny są tam w EURO i do ciuszka sami oceńcie
    http://shop.hm.com/de/shoppingwindow?dept=DAM_MAM_ALL&shoptype=S
    http://www.ciuszeknabrzuszek.pl/
    P.S NA STRONACH PRODUCENTÓW SĄ WYŻSZE CENY NIŻ W "CIUSZKU" WIĘĆ BĄDŹCIE ŁASKAWI NIE PISAĆ O ZABUJCZYCH CENACH BO SĄ ONE NIŻSZYCH NIŻ SUGEROWANE CENY DETALICZNE

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Edyto czy możesz zrozumieć że w opini niektórych ubrania w Ciuszku są po prostu brzydkie? Nikt nie napisał że ceny są "zabujcze" czy jak bym jednak wolała zabójcze, tylko po prostu nie adekwatne do tego jak wyglądają. Weszłam na stronę i co? Oglądam sobie spodnie, 1 normalne, a reszta spodnie w których kobieta w ciąży wygląda jak klempa? Czy dziewczyna w wikeu 23-25lat będąc w ciązy znajdzie coś dla siebie? zobacz chociażby na allegro: http://allegro.pl/item1160361579_tunika_krotki_rekaw_dekolt_mamo_badz_modna.html
    http://allegro.pl/item1163683745_bluzeczki_wiazane_dookola_ciazowe_m.html

    u was zwykły ciążowy t-shirt 70 zł!! a na allegro kupi się 40 zł taniej i za zaoszczędzone pieniądze kupić coś dla bobasa. Ciąża trwa 9 miesięcy i po tym czasie te ubrania pójdą w kąt więc dziękuje bardzo wydać na podkoszuleczek 70 zł ! Co to w ogóle za ceny...

    Hevea jeśli już rozmawiamy na ten temat to wychyl nosek poza swój ukochany kraj i zdaj sobie sprawę z tego, że jeśli ludzie przestaną kupować rzeczy produkcji chińskiej to miliony chińczyków, którzy uciekają do wielki miast szyć te wszystkie "chińskie syfy", gdzie zarobią przy tym 4krotnie więcej co na plantacjach ryżu, stracą te marną kilkudolarową stawkę i wtedy nie będą zarabiać w dolarach, a stawka zmniejszy się do centów. Poznaj troche chińskie realia a później siej propagandę, a jeśli nadal trudno Ci to będzie zrozumieć polecam program puszczany na TVN style: Pot, łzy i jedzenie, to może do Ciebie coś trafi.

    1 Cytuj
  • 1 sie 2010

    Ubieraj się najlepiej w domku bo ludzie na ulicy raczej nie będą cię chcieli oglądać

    Cytuj
  • 1 sie 2010

    Ubieraj się najlepiej w domku bo ludzie na ulicy raczej nie będą cię chcieli oglądać

    Cytuj
  • t m 1 sie 2010

    ja akurat jestem producentem:) I nie produkuję towaru( nie pisze jakiego aby sie zbytnio nie reklamowac ale bliskiego wam matkom z brzuszkami;)) i nasze wszystkie półfabrykaty pochodzą z unii europejskiej wystrzegamy się chinskich i tureckich półfabrykatów chociaż są nawet o 40% tańsze dlaczego? koszty nie są ważne ważne jest zdrowie malusińskich oraz to że otrzymaliśmy wszelkie atesty i pozytywne opinie różnych krajowych instytutów.

    Cytuj

Odpowiedz