Forum » Myślenice

Ciąża gdzie się ubrać

  • 2 sie 2010

    W JENS WORDZIE na Kazimierza Wielkiego kupowałam ostatnio fajne spodnie ciążowe, widziałam też spódnice i spodenki jeansowe. Oczywiście w atrakcyjnej cenie, zapłąciłam chyba 70 zł

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    Do "Maaji": szanuje indywidua lny gust i oczywiście zrozumiałabym że według "niektórych" ubrania w ciuszku są brzydkie. Sama się jednak przyznałaś że nie byłaś u nas tylko na "naszej" stronie:) "jedne spodnie normalne". Na stronie jest przykładowy asortyment. Zapraszam do sklepu i przy mierzalni, kiedy pracowałam w "ciuszku...." bardzo często- to co na wieszaku podobało się klientkom, po przymierzeniu okazało się niewypałem a to co omijały bo na wieszaku leżało tak sobie po przymierzeniu pasowało jak szyte na Miarę. Nie chodzi mi o wychwalanie ciuszka zresztą i tak już tam nie pracuje więc mało mi zależy na reklamie ale zależy mi na PRAWDZIE a ona jest taka że firmy "adidas" nie kupisz tanio i nikomu to nie przeszkadza że płaci za podkoszulek Adidasa 70,00. Firmy "kathma", "nivena", "branco" to markowe choć nie reklamowane ciuchy czy wam, się to podoba czy nie tych marek nie kupicie taniej NNIGDZIE, dlatego obalam mit o wysokich cenach, wysoka jest w ciuszku tylko jakość! Przepraszam tych którzy kochają mieć zawsze racje ale tym razem nie mogę jej przyznać. Na stronie jednego z naszych producentów jest drożej niż w "ciuszek na brzuszek" porównajcie! link do sklepu on-line macie w poście wyżej.
    a to strona producenta http://www.e-nivena.pl/
    Jak to porównacie dalsze wyjaśnienia będą zbędne.
    P.S maaju zwróć uwagę że podałaś link do allegro do ubranka firmy XY (takie wzory u nas były w roku 2006 kiedy sklep się otwierał! mam nadzieję ze dziewczyny w wieku
    23-25 lat nie wybierają przestarzałych fasonów? Jeśli tak zapytajcie może jest coś starego na magazynie na pewno też kupisz za 39,00 i nie płacisz za przesyłkę)Poza tym porównując nasze marki z tymi tanimi zachowujesz się jak osoba która zatrudnia szofera za 5,00 dziennie bez prawka- bo jest tani. Zamiast zapłacić 50 za doświadczonego kierowce?
    Pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Do "edyta.g" jak masz nie zachwalać sklepu "ciuszek..." skoro jesteś siostrą właścicielki ? pozdro...

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    A widzisz Edyto byłam, chcąc kupić dla przyjaciółki akurat będącej w zaawansowanej ciąży prezent z okazji imienin. Dziewczyna 23 letnia i wybacz ale weszłam i ... wyszlam. Nic nie przykuło mojej uwagi. Linki z allegro akurat do towaru z ciuszka jak najbardziej adekwatne. Stara kolekcja a dużo nowocześniejsza niż u Was. Tak zapłacę 5 zł za szofera, jeśli ma on mnie wodzić przez krótki ułamek mojego życia. Jeśli kupuje sobie spodnie zwykłe- kupie taką firmę którą będę nosiła kilka lat i wydam na spodnie 300zł za jednym razem, zamiast co rok kupować za 100 zł spodnie. Ale jeśli moja ciąża trwa 9 miesięcy, z czego w każdym miesiącu konkretny ciuch jest na mnie za mały, no to wybacz, ale jest to zupełnie bez sensu płacić za bluzkę 80 zł, która za 3 tygodnie może być już na mnie za mała nie uważasz? Poza tym, nie oszukujmy się, te ciuchy u producenta mają zapewne dużo niższą cenę, a właściciel sklepu dyktuje swoje warunki cenowe.

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Do "IKSIK" Pozdro również:)
    Jaki mam w tym interes? teraz? kiedy już od roku robię coś innego? Zresztą za tym co piszę stoją fakty a nie czcze gadanie!
    Dotłaczam linki do sprawdzenia na bieżąco a że znam temat bardzo dobrze, można zwyczajnie zaufać moim wypowiedziom bo wiem co i kiedy było trendy i wiem co oferuje "ciuszek". Znam producentów i jak zapewne wiesz bardzo wysokie wymagania właścicielki, co do jakości i mody. Jeśli ją znasz wiesz że nigdy nie widziałeś jej w byle szmatce i wiesz że nie wpuści do sklepu badziewia!
    Nie znoszę jak ktoś pisze i nie wie co, tylko tak sobie smaruje trzy po trzy byle być zauważonym dlatego się wypowiadam jako bądź co bądź znawca (choć nie uważam żeby to określenie pasowało, jednak lepszego nie znalazłam )po linkach jakie zamieściłam widzicie że ceny są niziutkie i moda na topie. Kto był w sklepie wie że wybór jest tak duży że i 18- tka i 50-tka w ciąży znajdzie coś dla siebie. No to co iksiku ? mam siedzieć cicho, mimo że wielu ludzi po prostu nie ma racji? sami sobie zaprzeczają! chcą modnych rzeczy a na allegro polecają stare fasony, (są tanie bo lata temu nie zeszły ze sklepów). Mówi się że w h&m tanio i modnie?! Modne spodnie w h&m jeans 140 jakby to przeliczyć na PLN. U "nas" taniej, sukienka na stronie ciuszka około 90 na stronie producenta 140! więc o co chodzi?
    Siostra właścicielki wyobraź sobie też może być obiektywna o czym świadczą załączniki (linki) do moich wypowiedzi. Zamieszczam je żeby nie było podejrzeń że robię tu jakąś sztuczną reklamę gdyby poniosła mnie wyobraźnia nie mogłabym udowodnić mojej racji a dołączone linki do innych stron są bez sprzecznym dowodem że piszę tylko PRAWDE to kim jestem nie ma żadnego znaczenia
    narka:)
    ps. "iksik" miło że mnie kojarzysz szkoda tylko że sam lub sama nie masz odwagi się przedstawić:) Byłoby lepiej polemizować :))
    Zachęcam użytkowników do ograniczenia się do odpowiedzi na zadane pytanie ewentualnie wydania opinii a nie do pyskówek ze mną. Wiem że niektórych rozjuszyłam moją pozytywną opinią o sklepie i pewnie będziecie mieli Ochotę mi się "odgryźć". Zdaje się że nie po to powstał ten temat żeby się wykłócać tylko żeby udzielić konkretnej treściwej i PRAWDZIWEJ odpowiedzi.

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Do maaji miło że mi odpisałaś chętnie wyjaśnię twoje sugestie.
    Ad 1) Gdyby były modne dziś nie występowałyby chyba w kolekcji jesień zima 2006 oraz wiosna lato 2007. Nie mam skanera zeskanowałabym katalogi i nie byłoby wątpliwości. Pozwalam sobie zauważyć że producenci odzieży nie wyprzedzają raczej epoki o kilka sezonów, tylko produkują to co jest modne w konkretnym czasie.
    Ad 2) link jest stroną PRODUCENTA Nie sprzedawcy dyktującego właśnie warunki. Jak zapewne widziałaś na produktach spożywczych istnieje często cena sugerowana. Właściciel sklepu może ją obniżyć i jest super, lub podnieść to już brzydko wygląda, (ale masz sklep masz prawo narzucić marżę). Na stronie podanej przeze mnie są takie ceny sugerowane "ciuszek- na Brzuszek ma niską marżę i nasze ceny są poniżej sugerowanych! Czy teraz wyraziłam się jasno?
    Ad 3) "Linki z allegro akurat do towaru z ciuszka jak najbardziej adekwatne. Stara kolekcja a dużo nowocześniejsze niż u Was."
    Masz prawo uważać ze ówczesna moda jest brzydka i chodzić w ubraniach z innych sezonów. Ja też nie potrafię ubrać leginsów i wielkich okularów, po prostu mi się nie podobają choć są modne (niestety :(). Jednak nie mówię że sklepy oferujące te produkty mają stare rzeczy bo na allegro są dzwony które bardziej niż leginsy mi się podobają.
    Ad 4) Teraz w pełni rozumiem twoje nie zadowolenie. Kupować dla kogoś to karkołomne zajęcie sama bym się tego nie podjęła.
    Wątpię czy sama byłaś w ciąży skoro mówisz "wydam na szofera 5,00 skoro ma mnie wozić przez krótki ułamek mojego życia, bluzka za 70 za trzy tygodnie będzie na mnie za mała"
    Gdyby tak miało być ubrania ciążowe w ogóle by nie powstawały. One są szyte przez doświadczone firmy i rosną razem z mamą ich zadaniem jest podkreślić urodę ciężarnych a nie je oszpecać. Dopasowują się do rosnącego brzuszka. Niestety trzeba je mierzyć! każda kobieta w ciąży ma nieco inną budowę brzuszek jest niżej lub wyżej za mały lub za duży, urośnie tylko brzusio albo np najbardziej nogi lub biodra, albo zamiast dużego brzuszka mamy gigantyczne piersi. Przykro mi że się zawiodłaś ale ja po roku pracy sporo się dowiedziałam o tym jak bardzo są potrzebne specjalne ubrania dobrze i starannie dobrane do indywidualnie zmieniającej się figury. Z stąd też wiem że wybór musi być ogromny! Nie wystarczy jeden wieszak z odzieżą ciążową. Rekordzistka kupiła spodnie w których dobrze wyglądała dopiero po godzinie mierzenia włożyła chyba z 50 szt innych.
    Wyszła zadowolona i na pewno posłużyły jej do końca ciąży.
    Mam nadzieję że nie uraziła cię moja polemika i że w końcu znalazłaś gdzieś fajny prezent choć zapewniam trudno zaocznie kupić odzież ciążową.
    Pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • 3 sie 2010

    Witam wszystkich zainteresowanych ciuszkami na ciążę.....
    Sama obecnie jestem z "brzuszkiem" i jedno co warto szczerze powiedzieć, to polecam CIUSZEK NA BRZUSZEK wszystkim swoim znajomym mamom. Duzy wybór, a ciuchy nie są "workowate" jak w innych sklepach....
    Zaletą Ciuszka na BRZUSZEK jest to, ze jest atrakcyjny wobór towaru o dobrej jakości, ceny są jak najbardziej ok - ja tam nie narzekam!! No i sklep jest na miejscu nie musze po kazda rzecz odrazu jechac do Kraka.
    Dla mnie oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów, bo w Myslenicach robię sobie zakupy na spokojnie...
    POLECAM SZCZERZE....

    Cytuj
  • 3 sie 2010

    No właśnie w tym momencie jestm w ciży, mam 24 lata i może gdybym miała 34 a nie 24 to te ubrania by mnie porwały. Na tym etapie, w tym wieku- niestety.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    dziś znalazłam sklep z uzywaną odzieżą ciązowową na ul. 3 maja, obok TOP MARKETU, zaraz przy skrzyżowaniu. Bardzo duży wybór zwłaszcza spodni. W wiekszości spodnie markowe, H&M, NEXT, 9fashion, Bebefield. Ubrania w swietnym stanie i w połowie ceny nowych.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Sa sklepy on linei sa napewno tansze,jeden z nich jaki znam to Alma collection

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Odwiedziłam myślenicki "ciuszek na brzuszek" i powiem , że wcale nie mają drogo. Całkiem spory wybór spodni w cenie 110 zł , jeśli chodzi o bluzki cen nie sprawdzałam. Jest w czym wybrać a jeśli chodzi o styl to każda kobieta musi znaleźć coś co jej konkretnie odpowiada. MI osobiście z cała sympatią do H&M bluzki ciążowe się fasonowo nie podobają, ale zawsze jest rozwiązanie można kupić "zwykły" ciuch tylko większy niż dotychczas :)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Pójdziesz do pierwszego lepszego sklepu a znajdziesz coś nawet na zaawansowaną ciążę. Dzisiejsza moda oferuje luźne tuniki odcinane zaraz pod biustem itp Gorzej ze spodniami (po nie musisz sie udać do sklepu ze specjalną odzieżą) Siostra za dzinsy na ul. Rzemieślniczej zapłaciła 90zł ( z taką gumką w pasie) za normalne spodnie nieraz wydajecie więcej;)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Dokładnie! Ze spodniami największy problem ale i tak do pokonania :)

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    fajnie, że jest sklep z używaną odzieżą ciążową, nie trzeba przepłacać. Wczoraj kupiłam dwie pary jeansów z panelem na brzuszek, zapłaciłam 100 zł. Mniej niż za jedne nowe, a mam dwie pary jak nówki

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Pytanie do Zuzi gdzie kupiłaś te spodnie??Z góry dziekuje.

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Na ul. 3 Maja, koło TOP MARKETU, sklep wejście ma na rogu zaraz przy skrzyżowaniu. To chyba jakiś nowy sklep, bo wcześniej go nie widziałam

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Również chciałam polecić sprzedaż internetową o której wspomina "narr",ale admin kasuje moje posty bo załączam do nich linki:/
    W każdym bądź razie w googlach znajdziecie ów firmę-bluzki są super,można zamówić w dowolnych kolorach,krojach-również bluzki do dyskretnego karmienia piersią.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    sprzedaż internetowa jest super, bo można kupić naprawdę taniej. Polecam głównie allegro. Ale jeżeli chodzi o spodnie to lepiej przymierzyć. Ja kupiłam dwie pary przez allegro, co z tego, że taniej, jak obie nie pasowały.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    na 3maja jest fajny sklep i nie drogo kolo top marketu

    Cytuj
  • 15 mar 2011

    odwiedziłam sklep na 3-go maja z tą odzieżą ciążową. Kupiłam spodnie za 55 zł, fajne rurki z H&M i ... zarezerwowałam sukienkę na wesele. Fajnie, że nie muszę wydać kilkuset zł na sukienkę, bo brzuszek mi juz widać a sukienki ciążowe są bardzo drogie. Za wypożyczenie sukienki 30 zł za weekend. Fajna sprawa :)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    mam pytanie, gdzie w Myślenicach dostanę getry ciążowe i w jakiej cenie

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    ja kupiłam getry ciązowe w tym sklepie z używaną odziezą ciazową, na 3-go Maja. Getry mają nowe, po 32 zl

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    dzięki za odpowiedź

    Cytuj
  • 8 kwi 2011

    Moja żona korzystała z:
    1.H&M
    2.Bella Mama na długiej w Kraku
    3.Tego maleńkiego sklepu na Rzemieśliczej, ale tylko chyba raz
    4.GreenPoint - warto na przecenach kupić np. kurtkę zimową XXXL:-) za 60-70zł:-D

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Ja bardzo lubiłam w ciąży ubrania z H&M MAMA, zwłaszcza spodnie z panelem na brzuszek, wystarczyły na całą ciążę

    Cytuj

Odpowiedz