Forum » Myślenice

Czy w Myślenicach jest " TOLERANCJA " do gejów i lesbijek i wszystkiego ;

  • 8 wrz 2010

    Jednostką samoświadomą zapewne jest człowiek - to jest fakt.
    Nie zmienną regułą społeczną jest na pewno to, że dziecko zostaje poczęte w łonie matki, po prawdopodobnym odbytym stosunku z partnerem - to tez jest fakt.
    Dla człowieka są takie same zachowania seksualne, dla każdego, to że pedzio nie potrafi się do tych zasad/praw dostosować, to rodzi problem właściwy dla ich egzystencji.
    Wymyśliłem sobie Marlo, że jesteś Lesbijką aby łatwiej zrozumieć motywy Twojego stanowiska, czy to pomoże, nie wiem, kwestia czasu, wybacz, ale nie kręci mnie aż tak jak myślisz.
    Zresztą, ja jestem dla Ciebie krypto gejem, dla mnie Ty jesteś kobietką o potrzebach lesbijskich.
    Podobno w każdym z Nas siedzi diabeł homoseksualny, zatem Marlo, nie opieraj się tak rękami i nogami, bo ci coś widać!

    Powiedz mi, jak to widzisz, dziecko z dwoma tatusiami? rozumiem, ze jeden Pan, będzie tym męskim bardziej a drugi ten kobiecy? czy obaj zachowają swa męską dumę? I zdradź mi ta tajemnicę zapłodnienia! zgaduję, że nie są wiatropylni :)

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 wrz 2010

    Przypadek z tą oburzoną panią to nie tylko przypadek głupoty. Gdyby o to tylko chodziło to dało by się jej wytłumaczyć i nie podchodziła by do sprawy tak emocjonalnie.

    [quote=spiritus movens]
    Powiem tak, nie jestem specem od prawa, ale jak cytowany zapis "Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione" ma się do kwestii konkordatu?[/quote]
    Inne związki wyznaniowe i kościoły jeżeli tylko tego chcą także powinny mieć podpisane analogiczne umowy do konkordatu.

    Morderstwa chrześcijan zapewne znalazły by się także spektakularne tak samo jak katastrofy samolotów. Sądzę że tu nie tylko o spektakularność się rozchodzi.

    Co do świąt nie pomyliłem się w liczeniu jeżeli uwzględnicie, iż 15VIII jest zarówno świętem państwowym jak i kościelnym. Tak się składa, że biskupi polscy postarali się o to spośród świąt przypadających w dni robocze jako obowiązkowe w Polsce pozostało tylko jedno Objawienia Pana Jezusa 6I. Pozostałe zostały zniesione albo przeniesione na niedzielę. Tylko to jedno święto chcą aby było jeszcze dniem wolnym od pracy. Czy to dobrze czy źle nie wiem. W każdym razie dzień ten dawniej był wolnym, co zresztą w niektórych prywatnych firmach przetrwało do dziś. Nie wiem czy to przypadek czy nie ale jeżeli dobrze pamiętam w tym akurat dniu prawosławni mają Boże Narodzenie albo wigilię. Przyznam, że mnie smuciło, jak kierownik nawet nie zauważył, że jeden z kolegów prawosławnych obchodził w danym dniu Wielkanoc. Katolików przynajmniej oficjalnie jest dużo więcej niż innych wyznań. Dlatego przeważają akurat takie święta. Nic w tym dziwnego ani nie stosownego, choć może przydało by się przynajmniej symbolicznie jakoś uwzględnić mniejszość. Gdy pracowałem tam gdzie większość stanowią muzułmanie ja także do nich się musiałem dostować.

    [quote]pk,Kościół Katolicki opierając się na Bibli, krytykuje tylko akty homoseksualne. [/quote]
    Taki bieg okoliczności: W tym samym dniu jak to pisałeś można było o tym usłyszeć w czasie liturgii dnia na Mszach Świętych:
    "Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani
    rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi,
    ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.
    A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i
    usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga
    naszego."
    Gdzieś indziej w Biblii było to jakoś chyba dosadniej określone. Boję się że za kilkanaście lat srodowiska pro gejowskie będą wytaczać sprawy w sądzie w celu "ocenzurowania" Biblii.

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 wrz 2010

    [quote]
    sh'ma
    jeden mój kolega w technikum to ateista :) ciekawe, czy rozumie to pojęcie, założę się, że w niedziele grzecznie z rodzicami na 12stą do kościoła.[/quote]
    Przegrałeś zakład podwójne pudło. W miejscowości z której pochodzi nie ma Mszy o 12 tak jak to ma miejsce na nowym osiedlu, a jego rodzice to też ateiści. Przynajmniej tak było dawniej. Czy coś się zmieniło w tej kwestii nie wiem.

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 wrz 2010

    [quote]Wow, myślisz, że to metody wychowawcze pwoodują homoseksualizm ;)? [/quote]
    Prawie tak!! Myślę że metody wychowawcze mogą mieć bardzo duży wpływ na rozwój homoseksualizmu.

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    :) nie myśl, że się obrażam o lesbijstwo:) wiele razy nazywamy kogoś przez pryzmat swoich słabości:) Motywy już kilka razy opisałam więc nie będę się powtarzać.
    Przypuszczam, że dwie kobiety wychowujące dziecko nie budziły by w Tobie odrazy, ale nieszczęśni faceci już tak, to a propo norm natury. Twój ostatni akapit to taka kalka, którą posługują się wszechpolacy gdy sobie popiją i chcą być zabawni, to wymyślają wariacje na temat gejów-tatusiów i nieogolonych feministek ale daruj ja w tą retorykę nie wchodzę bo myślę, że jesteś na tyle wyedukowany, że wiesz jak powstają dzieci

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    dajcie mi CIOTE to go skopie pedala >>>

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    No cóż, ja nie mam zamiaru nikogo tutaj obrażać, tym bardziej Ciebie. Określiłem Twoje zachowanie, bo Twój profil lekkiego ducha, tam jakoś pasuje mi do homoseksualizmu. Taki stan rzeczy mi odpowiada i pisałem dlaczego, skoro uważasz, że chce Cię obrazić to zupełnie nie rozumiesz tego co piszę.
    Oczywiście, że dwie kobiety wychowujące dziecko budzi moją odrazę? dlaczego miałoby być odwrotnie? łatwiej byłoby Ci argumentować moją męską seksistowską naturę, ale hola, homo to pedał i lesbijka i nie ma zmiłuj się.

    Nie znam natury wszech polaków, ale z tego co mi wiadomo to formalnie już nie ma tej organizacji. Nie wypowiadam się o ich typowych zachowaniach, podczas libacji - nie znam tego środowiska, ale skoro coś wiesz więcej to możemy założyć inny temat i pogadać. Ponoć w Myślenicach ogólnie jest dość duże nagromadzenie nacjonalizmu w społeczeństwie.
    Problem z tatusiami jest bardzo realny, być może dla Ciebie to kontra i przykład, ale rusz głową i wyobraź sobie taką właśnie rzeczywistość. Straszne?! taką właśnie kreujesz ideologię Ty i Tobie podobni.

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    "to polska nie gejoland!" Tak Polska, Polska ponad wszystko, krzyże, głupota, zaściankowość, białe skarpetki, nietolerancja, ignorancja, Radio Maryja, Kaczyński, dyskoteka, taniec z gwiazdami, stereotypy, zawiść, Nowe Średniowiecze, mesjanizm, kołtuneria, kultura brukowa, religia w szkole, Kościół przyznający sobie majątki stracone wieki temu, hipokryzja, pijaństwo, ciemnota, pobożność ludyczna, Warto rozmawiać, antysemityzm...

    Cytuj
  • 9 wrz 2010

    Jak w tytule ,jeszcze jest ale trzeba mieć cierpliwość aby czytając niektóre posty wytrzymać i nie powiedzieć ,dość.

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    Geje niech sie ujawnią będziemy "WAS" tolerować .... :) hahaha wykolejeńcy, zboczeńcy oby was dopadła najgorsza zaraza

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    uważam, że pedalstwo ( nie gejostwo, to za grzecznie brzmi) należy piętnować i tępić !
    tym zbokom o to chodzi, żeby nas przyzwyczaić ze to NIBY normalne !!

    to choroba i należy ją leczyć jak sie nie da farmakologicznie to w miejsca odosobnienia !

    a jak pedały takie dumne, że są pedałami niech sie oznakują... żebym wiedział na kogo splunąć

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    a ja mam propozycje ... zróbmy myślenicką listę gejów ... co wy na to ?

    coś a'la hall of fame :)

    i np. gej number one dostanie od forumowiczów darmową tabletkę extasy.. którą połknie i rzuci się w otchłań raby :)
    będziemy mieli dobry uczynek...

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    jestem za :) niech się ujawniają ... można by konkurs pieknosci zrobic na zarabiu...

    Miss/Mister :) Pedał Universe :)

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    p.s.

    jeszcze jedna nagroda :) "publicznosci" zapas wazeliny i pal na który wbili Azje :)... co do miejsca aplikacji pala... mysle ze sami wiecie gdzie .... hahahah

    Cytuj
  • 10 wrz 2010
    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    Obawiam się, ze pedziom mogłoby się to spodobać, w końcu dotyka to ich "natury"

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    przypominam tylko, że natura wyposażyła nas w członki w celach mających służyć rozrodczości a nie powiększania otworu odbytowego osobnika płci jednakiej.
    tyle

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    lista ped.. "gejów" jest super pomysłem !! ujawniać i oznakować zboków !!!

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    A ja mam inną ciekawą propozycję. Proponuję wszystkim piszącym powyższe komentarze zrobić pikietę na rynku typu; "Nienawidzę". Skoro "pedały" potrafią wyjść i krzyczeć o swoje, dlaczego "normalni" nie? Wyjdzcie i krzyczcie przez megafon swoje hasełka. Nie na internecie, bezpiecznie na forum. Huzia na rynek i pokażcie wszystkim na co Was stać! No chyba że nie macie odwagi? Bo sąsiedzi zobaczą...

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    Czy uważasz, że normalni ludzie powinni wydzierać się na rynku i określać publicznie swoją seksualność?

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    Myśleniczaninie, do tej pory uważałem cię za normalnego, widzę, że bardzo się pomyliłem (i tu nie chodzi o orientalność "S") !

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 10 wrz 2010

    Jako przerywnik dla rozluźnienia atmosfery polecam Dewódzkiego: http://www.youtube.com/watch?v=lUyvvjbehf4
    Chyba kochanku nie bardzo zrozumiałeś 007 :)

    Cytuj
  • 10 wrz 2010

    "Dobro i zło należy pamiętać wiecznie. Dobro, ponieważ wspomnienie, że kiedyś nam je wyświadczono, uszlachetnia nas. Zło, ponieważ od chwili, w której nam je wyrządzono, spoczywa na nas obowiązek odpłacenia zań dobrem." Mikołaj Gogol

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    Gwoli sprawiedliwości, nie ma ludzi "normalnych". Poczytaj Freuda Gościu "normalny" a rozwieją się Twoje wyobrażenia o własnej normalności. Relatywnie, żeby było jasne mnie też nie można zaklasyfikować jako "normalny". Też mam swoje zboczenia i to sensus stricte - seksualne. Pozostała część nienormalności dotyczy się podejścia do ludzi. Ale o tym już pisałem, wystarczy poczytać forum. Dlatego wziąwszy pod uwagę zestaw faktorów z własnego doświadczenia i szerokiego zasobu wiedzy którą staram się powiększać na porządku dziennym muszę podkreślić to co napisałem na wstępie. Ci którzy uważają że jest inaczej, tylko sami siebie oszukują. M007.

    Cytuj
  • 11 wrz 2010

    [quote=Mysleniczanin007]A ja mam inną ciekawą propozycję. Proponuję wszystkim piszącym powyższe komentarze zrobić pikietę na rynku typu; "Nienawidzę". Skoro "pedały" potrafią wyjść i krzyczeć o swoje, dlaczego "normalni" nie? Wyjdzcie i krzyczcie przez megafon swoje hasełka. Nie na internecie, bezpiecznie na forum. Huzia na rynek i pokażcie wszystkim na co Was stać! No chyba że nie macie odwagi? Bo sąsiedzi zobaczą...[/quote]

    Bez jaj! To tak jakby jadąc samochodem zatrzymywać się przy każdym patrolu policji i mówić "panowie jestem trzeźwy", nie chodzę też do chirurga z niezłamaną kończyną ani do mechanika ze sprawnym autem.Po co mam krzyczeć że mam żonę i dwoje dzieci,jak wchodzę do sklepu to też się nie drę że mam kasę i chciałem kupić nie ukraść. Wiesz odnoszę wrażenie że Ty jako człowiek inteligentny nieco się zagalopowujesz i traktujesz w spół dyskutantów jak debili. Jesteś dla mnie przykładem negatywnym myślenickiego inteligenta który innych traktuje z góry. Do złudzenia przypominasz mi /oczywiście mentalnie/ jedna bardzo mądrą panią skaczącą z kwiatka na kwiatek /aktualnie w ekipie Kielana/ której wypowiedzi tez są górnolotne a tak naprawdę prócz chęci udowodnienia wszystkim że są głupsi nic nie wnoszą. Powiem szczerze że lubię czytać Twoje posty z racji profesji którą się zajmuje a traktuje ona w zasadzie o ludzkich zachowaniach. Co do Freuda to zapewniam Cię że w obecnym świecie nazwijmy go naukowym nie za bardzo się na niego powołuje. No tak miało być o homoseksualistach a zeszło na manowce, otóż to że jest się normalnym manifestuje się uważam przez codzienne zachowanie i nie ma potrzeby robić wiecu normalności po wtedy wychodzi się na nienormalnych a pedałom o to chodzi. Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz