Forum » Myślenice

Czy w Myślenicach jest " TOLERANCJA " do gejów i lesbijek i wszystkiego ;

  • xx xx 9 sie 2010

    piszcie , co myślicie o : " TOLERANCJI " ? ;)

    2 6 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Tolerancja (łac. tolerantia - "cierpliwa wytrwałość"; od łac. czasownika tolerare - "wytrzymywać", "znosić", "przecierpieć") - termin stosowany w socjologii, badaniach nad kulturą i religią. W sensie najbardziej ogólnym oznacza on postawę wykluczającą dyskryminację ludzi, których sposób postępowania oraz przynależność do danej grupy społecznej może podlegać dezaprobacie przez innych pozostających w większości społeczeństwa. W okresie reformacji pojęcie to było stosowane w odniesieniu do mniejszości religijnych. Obecnie termin ten obejmuje również tolerancję różnych orientacji seksualnych oraz odmiennych światopoglądów.

    Zasada tolerancji jest kontrowersyjna. Liberałowie twierdzą, że z góry skazuje ona na "tolerowane" zwyczaje i zachowania, które są odstępstwem od normy. Może też upoważniać ludzi sprawujących władzę do zwalczania odmienności. Zamiast tego proponują pojęcie moralności obywatelskiej i pluralizmu. Zwolennicy tradycyjnego fundamentalizmu krytykują tolerancję, gdyż widzą w niej formę moralnego relatywizmu. Ci, którzy ją popierają, definiują ją jako poszanowanie odmienności. Z drugiej zaś strony uważają, że termin ten w wąskim znaczeniu jest bardziej użyteczny, gdyż nie implikuje fałszywej aprobaty nieakceptowanych postaw społecznych.

    1 2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Nie ma tolerancji dla gejów. Ci ludzie powinni się leczyć.

    17 10 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Gej - NIE , Lesbijki - TAK

    7 21 Cytuj
  • 10 sie 2010

    W MYŚLENICACH JEST ZAKAZ PEDAŁOWANIA !!!

    17 13 Cytuj
  • 10 sie 2010

    POPIERAM " WLONOŚĆ POGLĄDÓW " czyli " TOLERANCJĘ "

    sam nie jestem gejem , ALE MAM ZANJOMYCH : GEJÓW I LESBIJKI .

    PORZĄDNI , ZDROWI LUDZIE

    pozdrawiam : GANdalf

    14 9 Cytuj
  • 10 sie 2010

    GANdalf :

    To uważaj , " ZAKAZOdawco " , żeby nie było tego

    co na Wolinie ,

    POPIERAM GEJÓW I LESBIJKI , TO JEST " TOLERANCJA " I DEMOKRACJA ;)

    pozdro : GANdalf

    1 5 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Ci "ludzie" powinni się leczyć ...

    6 11 Cytuj
  • 10 sie 2010

    http://w614.wrzuta.pl/sr/f/0OBWWFpxVKg/200px-zakazprzerob&imgrefurl=http://w614.wrzuta.pl/obraz/0OBWWFpxVKg/200px-zakazprzerob&h=253&w=200&sz=16&tbnid=DYkxcpoN-ThezM:&tbnh=111&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Dzakaz%2Bpeda%25C5%2582owania&usg=__ynIL0hntTm19jaA2_KFTKsfXkp8=&sa=X&ei=qidhTP7pKsfQ4wb61dTNCg&ved=0CCEQ9QEwAw " alt="zdjecie" />

    4 Cytuj
  • 10 sie 2010

    http://w614.wrzuta.pl/sr/f/0OBWWFpxVKg/200px-zakazprzerob&imgrefurl=http://w614.wrzuta.pl/obraz/0OBWWFpxVKg/200px-zakazprzerob&h=253&w=200&sz=16&tbnid=DYkxcpoN-ThezM:&tbnh=111&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3Dzakaz%2Bpeda%25C5%2582owania&usg=__ynIL0hntTm19jaA2_KFTKsfXkp8=&sa=X&ei=qidhTP7pKsfQ4wb61dTNCg&ved=0CCEQ9QEwAw " alt="zdjecie" />

    2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    TO ja jestem lekarzem od '' NIETOLERANCJI '' , porady są u mnie drogie ;)

    pozdro :

    GANdalf ;)

    1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    WARSZAWA:

    PARADA GEJÓW I LESBIJEK - TAK

    KRZYŻ - NIE

    w jakim kraju my żyjemy ?

    7 6 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Apeluję o usunięcie krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego!!! Ponadto z Giewontu, Placu Piłsudskiego, Placu Trzech aż!!! Krzyży, oraz wszystkie kapliczki i krzyże przydrożne w Ojczyźnie naszej! Ponadto postuluję na wszystkich sKRZYŻowaniach wprowadzić ronda lub usytuować je pod znacznym skosem (najmniej 45 stopni:)! Ponadto wystosować kategoryczne ultimatum do państw i miast, które w barwach swoich flag bądź herbów ośmielają się umieszczać ten wraży symbol z kategorycznym życzeniem usunięcia go jak najszybciej!!! I wreszcie stanowczo domagam się usunięcia ze znaku MCK i PCK symboliki krzyża oraz flagi UE "wieńca z gwiazd dwunastu" albowiem wywołuje jednoznaczne, negatywnie religijne konotacje i niepokój całej postępowej populacji pozytywnie odróżniającej się wśród wszelakiej maści ciemnogrodzian, oszołomów , fanatyków i heteroseksualnych dewiantów oraz zastąpić go wizerunkiem wibratora lub innego praktycznego urządzenia bądź pary homoseksualnej na tęczowym tle jako jedynie słusznej drogi i koncepcji rozwoju ludzkości!

    1 6 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Kolejny sztucznie nadmuchiwany temat,nie przeszkadzają mi dopóki nie ŻĄDAJĄ DLA SIEBIE SPECJALNEGO TRAKTOWANIA I PRZYWILEJÓW.Nie ma mowy o równości gdy jakaś mniejszość domaga się specjalnego traktowania,podobny temat parytet dla kobiet.
    Jeżeli od początku świata do poczęcia dziecka potrzebne są kobieta i mężczyzna to żądanie prawa do adoptowania dzieci przez osoby tej samej płci nie powinno mieć miejsca i to nie jest prześladowanie mniejszości tylko prawo naturalne.
    Decydując się na życie w związku homoseksualnym ŚWIADOMIE SKAZUJĘ SIĘ NA TO ŻE NIE BĘDĘ POSIADAŁ POTOMSTWA.

    8 1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Zawsze można adoptować dziecko / ,,, ...... ale nie e Polsce ,

    cóż JESTEŚMY OBYWATELAMI UNII EUROPEJSKIEJ ;)

    1 4 Cytuj
  • 10 sie 2010

    TAK , UNIA EUROPEJSKA --->> Świat Dziś nie Ma GRANIC ;)

    CHWAŁA WIELKIEJ " TOLERANCJI "

    POPIERAM WOLNOŚĆ i ANARCHIĘ ;)

    5 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Tolerancja to pojęcie względne. Jak napisał Combo de la Muerte jest jedynie implikacją fałszywej aprobaty nieakceptowanych postaw społecznych. Relatywnie za każdym nawoływaniem do tolerancji stoją ukryte programy, czy to polityczne czy też poszczególnych grup społecznych lub korporacji, zainteresowanych wynikiem reakcji społeczeństwa na daną sprawę. Czy to będą małżeństwa homoseksualne, czy też usuwanie krzyża czy sprawy tak trywialne jak kara śmierci. Moim zdaniem zamiast roztrząsać ten przysłowiowy medialny "gnój", zastanówmy się bez zbędnych emocji, kto tym steruje i jaką osiągnie z tego korzyść. I uwierzcie mi na słowo, odechce sie Wam marnowania czasu na pisanie postów pełnych epitetów wyzwisk i wytykania palcem. Nie dajcie się zmanipulować. M007

    2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    teraz tolerujmy pedałów - założę sie że za 5,10 lat pedofile również zarządają tolerancji dla swoich czynów....potem mordercy i jacyś inni odmieńcy..

    3 4 Cytuj
  • 11 sie 2010

    a ja widzę coraz więcej gejów w myślenicach! i cieszę się że w końcu wychodzą na ulicę...i nie że za rękę...po prostu są już swobodniejsi, to pokolenie już mniej się boi..widać po stylu, po ruchach, po zaczesie ;) itd.... i ja się cieszę..w końcu przestaną gdzieś się ukrywac...w białych związkach, płodząc dzieci...bo kiedyś może być za późno...i żonę i dzieci prawda może zaboleć. i to nie jest choroba którą się leczy...to po prostu nasza seksualność.i może jest to kontrowersyjne co napiszę ale nietsety jeśli mamy nietolerancję to często młodzi chłopcy uciekają w seminaria...najczęsciej w mniejszych miejscowościach i wioskach. gdzie przede wszystkim oatrzymy "a co ludzie powiedzą" "a co jak ciocia sie dowie" ....bleeeeeee

    2 5 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Będę Bronił Gejów , co do ostatniej kropli ... mojej łzy za " Nietolerancje "

    " TOLERANCJA "

    2 3 Cytuj
  • 11 sie 2010

    chodza takie chlopczyki miętkie po miescie, w rurkach we wlosach w fale na bok, w trampeczkach az mnie rwieee na to kolorowe towarzystwo! to polska nie gejoland!

    3 2 Cytuj
  • 11 sie 2010

    [quote]chodza takie chlopczyki miętkie po miescie, w rurkach we wlosach w fale na bok, w trampeczkach az mnie rwieee na to kolorowe towarzystwo! to polska nie gejoland![/quote]
    a takie posty sa wynikiem kompleksów tego (tej) co napisał(a) szary brudny polaczek który tylko udaje że jest odważny..bleeee

    3 Cytuj
  • 11 sie 2010

    Jak nie będę ich widział obściskujących na moich oczach to mam ich w sumie gdzieś.

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    ViVa LA Anarchia ------ >> ;)

    " TOLERANCJA " ---------------->> POPIERAM ;)

    1 Cytuj

Odpowiedz