Forum » Myślenice

Materiały budowlane

  • 21 paź 2010

    Beton polecam w Gościbii.

    Kierowców maja znakomitych. Pompa bedzie tak dlugo manewrowac az zmiesci sie w tam gdzie inny "nie wjedzie"

    Beton najlepszy. kilka lat bierzemy już od nich i nigdy nie narzekalismy. Polecam.

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Nie będę tu nikogo reklamował, mogę tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do składów. Najwięcej materiałów bierzemy z Matbudu, ostatnio zaczęliśmy kupować na nowym składzie na Dolnym, nie znam nazwy, nie jest to Jędrocha tylko skład już pod Borzętą prawie. Jeśli zaś chodzi o beton to Wid-bet z Jasienicy godny polecenia.
    Pozdrawiam
    by the way, forgot to tell you that managed forex accounts

    2 Cytuj
  • 21 paź 2010

    i zapomniałem dodać, że oczywiście najlepiej pojeździć samemu po kilku składach, popytać i porównać

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Witam,
    Kupował może ktoś kamień ozodbny na składzie Jędrocha na słowackiego w myślenicach?
    Jakie ceny ,prosze o ifo.

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Ja byłem sie rozgladnąć bo na wiosne chciałbym zrobić ogrodzenie, ceny nawet ok, a co do asortymentu to zalezy kto co lubi, mysle ze kazdy wybierze cos odpowiedniego bo jest wybor

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    Nie ma gotowej recepty gdzie najtaniej - przy każdym poważniejszym wydatku sprawdzałem ceny w większości składów. Jedna rzecz będzie stała najkorzystniej w sklepie X, inna z kolei w sklepie Y. Różnice cenowe potrafią być bardzo duże. Radzę zrobić podobnie. Braki w zaopatrzeniu będą widoczne, kiedy ktoś chce liznąć nowych technologii (przykład - keramzyt).. sprzedawcy często pierwszy raz słyszą o nowszych rozwiązaniach. Pozdrawiam:-)

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Co do kamienia ozdobnego na składzie Jedrocha to ceny w porównianiu z innymi są przystępne i konkurencujne. Zastanawiam się tylko, czy na wiosnę w sezonie ceny nie pójda w górę?

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    ..reklama dźwignią handlu, hihih;-). Jeśli ktoś byłby ma dylemat co i gdzie, może jestem w stanie doradzić kilka miejsc? Muszę powiedzieć, że jestem po dość intensywnym sezonie zakupowym w myślenickich składach i orientację jako taką mam. Pytania na prywatną skrzynkę, nie chcę tu robić reklamy nikomu, bo i po co?

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Zaopatrywałem się w jesieni w stal zbrojeniową pręt 8, 10, 12 to najtaniej z tego co porównywałem ceny było na Kazimierza taki malutki składzik Pol-bruk z kostką brukową i wyrobami hutniczymi, chciałem jeszcze zdążyć przed podwyżkami. W tym roku z tego co wiem to wszytko poszło w górę i to nie mało.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Klient który lubi się targować i tak sprawdzi na własną rękę wszystkie składy, bo nóż ktoś coś przeoczył a kryzys i każda złotówka ma wagę ;-)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Stal zbrojeniowa podrożała masakrycznie, jakieś 25-30%. Podobno cena ma spaść na wiosnę, ale czy to się sprawdzi nie wie nikt.
    Też słyszałem że tam na na Kazimierza gość ma najtaniej.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Przeważnie w styczniu i w lutym to szkła w dół a tu w tym roku odwrotnie. Jak pytałem wczoraj chłopaków na Kazimierza to w porównaniu z tamtym rokiem to jakieś 15% w górę. Dobrze że mieli jeszcze ostatki po niższej cenie:)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Trzy razy pod rząd wymienia się "Kazimierza"... Niech żyje Kazimierz!!!

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    heeh najlepsze jest to że cen stali to raczej nikt nie przewidzi. Można niekiedy łatwo popłynąć. A co do kupna stali czy też innych materiałów, niektórzy radzą by pojeździć po Krakowie, bo tam taniej czy coś. Oczywiście nie mówię bo można, zawsze można coś taniej kupić, ale wiem po sobie jeździłem w tamtym roku za stalą 3 tony były mi potrzebne. Straciłem cały dzień oczywiście kupiłem taniej, ale za sam transport z Krakowa gościu policzył 300zł. Jak to potem liczyłem z żoną to jakbym kupił tu na miejscu byłbym do przodu 150zł . Bo niby za stal zapłaciłem taniej, ale nie uwzględniłem że przecież to trzeba przywieźć do Myślenic, a transport w cenie nie był uwzględniony.
    Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców Myślenic

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    Niech żyje:)))

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    A tak na serio, jeśli mógłby ktoś pomóc z dostępnych tutaj ,,forumowiczów", jestem na kupnie kostki brukowej, jakby mógł ktoś podpowiedzieć, gdzie są w miarę rozsądne ceny no i sprzedawca z którym można się potargować:)
    z góry dzięki:)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Niech żyje Kazimierz! Nasz radny!

    2 Cytuj
  • 28 sty 2011

    A kostka wiadomo - u Kazimierza!
    Albo może - na Kazimierza:):)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Kaziu jest już sławny:)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Witam,

    mam taki problem i liczę, że jesteście mi wstanie pomóc.
    Potrzebuję kupić rurki PCV, takie, które mogą mi posłużyć jako struktura tunelu foliowego. Rurki PCV, długie na 6 m aby zrobic takie łuki, fi 32mm - standard.
    Byłem w maxie na dolnym, ale nie dość, że drogo to jeszcze nie to, co chcę - wydaję się, że sprawa jest prosta, ale jak jeżdżę po składach to jednak nie.

    Możecie mi polecić jakieś miejsce, gdzie mógłbym o takie rzeczy zapytać?
    z góry dziękuję
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Polecę ale priva bo nie lubię reklam na forum.

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    ja kupowalem na dolnym u gipsona materialy i jestem zadowolony mila obsuga polecam

    1 Cytuj
  • 6 lut 2011

    jaką firme polecacie do wyłożenia kostki brukowej???

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Mogę doradzić kogo nie brać - firmy z ulicy Słonecznej. Robili nam wjazd na działkę, spartaczyli, poprawiali, a koszty rosły. Z tego co wiem znajomej oni kładli kostkę koło domu i nie jest zadowolona.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Kostka brukowa gdzie najtaniej kupić???

    Cytuj

Odpowiedz