Forum » Myślenice

Materiały budowlane

  • 3 mar 2011

    Czy ktoś może polecić gdzie kupić dobrą blachodachówkę?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    POLBRUK na Kazimierza Wielkiego, za tym małym wiaduktem. Można się dogadać na dobrą cenę.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Dzięki koleżanko:)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Mam pytanko gdzie najtaniej stal w Myślenicach kupić? chodzi mi o żebrówkę 8,10,12

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    stal mają albo u łabiaka albo na kazimierza wielkiego tam gdzie kostka POLBRUK

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Skład Jędrocha na Słowackiego

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Ja też polecam Jędrochę na Słowackiego

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    a dachówkę ceramiczna Robena gdzie kupię najtaniej ?

    3 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    czy może ktoś wie i mógłby powiedzieć ile mniej więcej bierze teraz murarz i jak liczy? czy od metra czy jakoś inaczej?

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    murarz nigdy nie brał od metra, zwykle dniówka albo - co popieram - od całości..

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    więc ile wynosi teraz dniówka murarza? bo całość to i tak jest raczej zależna od wielkości domu lub kondygnacji,chyba że w przybliżeniu to dom ma 130m kw.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Pewnie ma mieć ;-)

    A murarza to tylko z polecenia.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    no właśnie:) ma mieć:) czyli orientacyjnie nikt mi nie powie czego mam się spodziewać?

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Jeśli znajdziesz w cenie 14-15 zł/godzinę, to będzie dobrze..

    Cytuj
  • 7 kwi 2011

    dziękuję bardzo:)

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=gość: brukarz] Kostka brukowa gdzie najtaniej kupić??? [/quote]

    Kostka najtaniej na Słowackiego u Jędrochy. Można się dogadać bez rachunku więc jest taniej o vat.

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2011

    [quote=gość: mok] a dachówkę ceramiczna Robena gdzie kupię najtaniej ? [/quote]

    Rozglądałam się i najtaniej dachówkę zaoferowali mi u Jędrochy na Słowackiego

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    [quote=gość: Aśka] gość: mok napisał/a: a dachówkę ceramiczna Robena gdzie kupię najtaniej ?

    Rozglądałam się i najtaniej dachówkę zaoferowali mi u Jędrochy na Słowackiego [/quote]

    A dają też bez vat-u?

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    a orientujecie się jaki styropian wybrać do ocieplenia ? mam wątpliwości, bo słyszałem, że generalnie dodają czasem jakieś zamienniki czy coś a nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. polecacie jakieś marki?

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    Pierwszy raz słyszę o zamiennikach styropianu..
    Jeśli już kupujesz to kup sprawdzonej firmy i nie będzie niespodzianek.

    Moim zdaniem wełna mineralna lepsza bo oddychająca. Tylko trzeba umiejętnie zrobić aby nie ciągła wilgoci.

    Cytuj
  • 22 lis 2011

    Tak, wełna lepsza, lecz z zewnątrz trzeba ją solidnie zabezpieczyć przed wilgocią, a to już nie na każdą kieszeń, więcej też montażowej dłubaniny; biorąc to i owo pod uwagę styropian pozostaje niezastąpiony. Może być tradycyjny 10 cm lub grubszy, a może być styrodur, który ma zdecydowanie najlepsze właściwości termoizolacyjne, oczywiście styrodur w tej sytuacji byłby cieńszy niż tradycyjny i.... dużo droższy.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2011

    Styropian zwłaszcza na ociepleniu dachów lubią kuny Sezon dwa i trzeba na nowo robić dach. KONIECZNIE trzeba robić bardzo szczelnie, na ścianach czasem mszczą się myszy!
    Uszczelnienie to podstawa!
    Wełna mineralna jest tylko innym materiałem do ścielenia gniazd!!!

    Cytuj
  • 24 lis 2011

    dokładnie sprawdzone marki z certyfikatami i nie będzie problemu, ja mogę polecić termo organike spełnił wszystkie moje 'wymogi' , ocieplałem jakieś 3 lata temu i jestem zadowolony

    1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Nadeszła wiosna więc zaczynamy budowę i odświeżam temat.Gdzie w Myślenicach kupimy tanio stal zbrojeniową,porotherma i beton ???

    Cytuj
  • 29 mar 2012

    W myślenicach nie kupisz tanio !!! Ja woziłem z Krakowa ul. Zawiła skład ATTIC jedź tam ze spisem materiałów i poproś o całkowitą wycenę. Transport gratis odbiór nierozpoczętych palet/opakowań gratis. W Myślenicach to KPINA jest na składach budowlanych i to od lat. Już o tym było pisane na tym forum.

    4 Cytuj

Odpowiedz