Forum » Myślenice

Materiały budowlane

  • 19 sie 2012

    witam serdecznie, niech nikt nie chwali gościbie bo miałem beton od nich, to sama chemia beton strzela kruszy się , oczywiście w myślenicach rownież jest to samo , sprawdzcie w VID- BET to jest beton ,zalewali mi całe podwórko zrobiłem próbkę i wyszło że mają najlepszy beton. jeszcze do tego mają teraz promocje na beton . polecam ich .godni zaufania

    4 6 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: franek12] witam serdecznie, niech nikt nie chwali gościbie bo miałem beton od nich, to sama chemia beton strzela kruszy się , oczywiście w myślenicach rownież jest to samo , sprawdzcie w VID- BET to jest beton ,zalewali mi całe podwórko zrobiłem próbkę i wyszło że mają najlepszy beton. jeszcze do tego mają teraz promocje na beton . polecam ich .godni zaufania [/quote]
    taaaa... a pisał to pracownik czy ktoś z rodziny związanej z Gościbią ???

    Z drugiej strony - tam sprawdza się idealnie powiedzenie: "Co tanie to drogie"

    5 Cytuj
  • 7 sie 2014

    Odkopuję temat...czy któś jest na etapie budowy i może się wypowiedzieć gdzie warto kupić materiały budowlane (stal, pustaki, dachówkę) Mam już ceny z Wirax'u i AX-budu..macie jeszcze jakieś propozycję? Z góry dzięi za pomoc

    Cytuj
  • 6 maj 2015

    Zerknij tez w rudniku/Sułkowicach

    1 Cytuj
  • 7 maj 2015

    Polecam MatBud na ul. słowackiego ten obok hurtowni familia . Pozdrawiam

    1 8 Cytuj
  • 8 lip 2015

    Dla mnie w kwestii materiałów budowlanych wygrywa Castorama. Teraz muszę kupić grunty i ich strona naprawdę zachęca To dla mnie jedyny sprawdzony sklep.

    2 6 Cytuj
  • 8 lip 2015

    Dachowki tylko w dekke w Krakowie

    1 3 Cytuj
  • 6 cze 2016

    1. Dachówka roben, okna dachowe, rynnny - skład MATBUD na Słowackiego
    2. Dachówka Creaton - skład AXBUD ten koło ronda i Media Expert
    3. Styropian na elewacje jak i na posadzke - skład w Sułkowicach
    4. Wełna mineralna - skład w Sułkowicach
    5. Pustaki, stal zbrojeniowa - WIRAX

    1 Cytuj
  • 20 lis 2016

    A gdzie po projekt domu,ale takiego wiecie na wypasie.

    Cytuj
  • 21 lis 2016
    Heniek K napisał/a:

    A gdzie po projekt domu,ale takiego wiecie na wypasie.

    Archon???

    1 Cytuj
  • 21 lis 2016
    Sinski napisał/a:

    1. Dachówka roben, okna dachowe, rynnny - skład MATBUD na Słowackiego

    Omijać szerokim łukiem!

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 21 lis 2016

    Dlaczego?

    1 Cytuj
  • 2 sty 2017

    Mobilny Market z Wieliczki, koszą wszystkich z canami. Na fb można znaleźć ich strone.

    1 3 Cytuj
  • Kazimierz Błażej 4 sty 2017
    były inwestor napisał/a:

    murarz nigdy nie brał od metra, zwykle dniówka albo - co popieram - od całości..

    Witam a ja nigdy od
    "całości " bym nie polecał , Ci "fachowcy" od "całości" -to większość partaczy rodzaju "byle szybko -byle jak" - Jeśli chcesz mieć porządnie wykonaną pracę (w miarę() to tylko na dniówki ale pod warunkiem że masz kogoś z (z rodziny albo sam(a)-kto mógłby rzetelnie ich przypilnować ,I nawet gdybyś się nie znał(a) za bardzo to zawsze -po sprawdzeniu przez kogoś fachowego możesz to poprawić bo - po pierwsze= :Jeśli to z twojej winy to płacisz dodatkową dniówkę ale masz tak jak chcesz a -po drugie jeśli z ich winy to poprawiają na własny koszt. Najważniejsze w tym wszystkim to to, że jak chcesz coś sobie zmienić według nowych upodobań to możesz zmieniać do skutku bo płacisz dniówki .Druga sprawa i według mnie najbardziej istotna to ta .że zawsze od tzw"całości " przepłacisz prawie 50% .Bo ci "fachowcy" są też doskonałymi fachowcami od liczenia za robotę i tak już mają obliczone swoje koszty (od całości) ,ze wychodzą dwa razy większe niż na dniówkę .Pozdrawiam

    2 4 Cytuj
  • 15 paź 2017

    Opłaca się kupować w dużych marektach

    1 2 Cytuj
  • 16 paź 2017

    Najważniejsze aby ekpia była solidna i materiały dobrze dobrane. Najprościej jest trzymać się jednego systemu ociepleń, nam polecona ekipa doradziła system CARBON firmy CAPAROL. Spadek kosztów ogrzewania i wzrost temperatury w domu

    1 5 Cytuj
  • 19 lip 2019

    Witam,chciałem zasiegnac opini na temat oferty budowy domu parterowego za 220 tyś pod klucz z podlogami itp Pana Artura z Myslenic,poprosze o pomoc bo zastanawiam sie nad ta oferta

    https://m.olx.pl/oferta/dom-pod-klucz-za-220-000-zl-CID3-IDqQDqp.html/

    3 Cytuj
  • 19 lip 2019

    [cytat=Lukass]
    Dziwne że konto dopiero otwarte. Autoreklama

    3 Cytuj
  • 19 lip 2019

    To nie reklama tylko zapytanie bo cenna za taki dom to dosć podejrzane,mam zamiar pomału szukać ekipy do postawienia domu dlatego szukam opini o tym ogloszeniu.

    3 Cytuj
  • 9 gru 2019

    Mój znajomy kupił dachówkę w Hiszpanii , firma transportowa z pustym powrotem ładuje dachówki do hurtowni w Małopolsce.

    3 Cytuj
  • 14 wrz 2021

    Najczęściej w składach lub w marketach budowlanych jak leroy merlin czy obi. Tam dokonuję 80% zakupów. Jeżeli miałbym wymienić konkretne marki gładzi, to kiedyś robiło się na Cekol a obecnie głównie na Nida. Lepiej mi się nakłada i zaciera. Końcowy efekt jest również bardzo dobry i jeszcze nie słyszałem, aby komuś się nie podobało, czy aby ktoś narzekał, że coś u się sypie czy odpada. Koszty poszczególnych gładzi czy płyt k-g są bardzo podobne, a jakościowo Nida - jak dla mnie bez zastrzeżeń.
    Dla ułatwienia remontu mozna również zamówić gotowe zestawy do zabudowy

    Cytuj

Odpowiedz