Forum » Myślenice

Materiały budowlane

  • 19 sie 2010

    Gdzie w Myślenicach można kupić najtaniej materiały budowlane, bo chiałabym rozpocząć budowe domu?

    4 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Wiem, że powinniśmy wspierać lokalną gospodarkę, ale w Krakowie jest o wiele taniej. Najlepiej zakupić od razu materiał na ściany (pustaki), dachówkę, izolacje fundamentów, kominy. Attic na ul.Zawiłej w Krakowie ma na te materiały dobre ceny, transport w cenie, a jak coś zostanie to przyjadą, zabiorą i kasę zwrócą. W Myślenicach dużo moich znajomych kupuje w Matbud. Najlepiej podjechać do kilku składów i porównać ceny.

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Firma WIRAX - obecnie ma siedzibę w Zawadzie koło Myślenic. Szybko, tanio, solidnie :) Wiem bo sama sprawdziłam i gorąco polecam

    5 5 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Attic to grupa PSB, materiały może nie najtańsze, lecz dobrej jakości. A jeśli budujesz dla siebie, to nie szukaj wszystkiego tanio, lecz patrz na jakość.

    Materiały do wykończeniówki kupuję w marrobie na słowackiego.

    4 4 Cytuj
  • 19 sie 2010

    ja na swój dom kupiłem wszystkie materiały na składzie na słowackiego Jędocha, koło Spontiusza, Pan Michał ma dobrej jakości towar, a przy tym ceny naprade konkurencyjne

    1 Cytuj
  • Sebastian P 19 sie 2010

    Skład budowlany w Zawadzie!!!! Chyba nazywa się Mika (zaraz przy skręcie z Polanki na Zawadę)! Dużo taniej niż w Myślenicach

    1 7 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Witam również polecam skład budowlany Jędrocha na Słowackiego w Myślenicach.

    1 1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Ja brałem sporo materiału z polecanego juz tu powyżej składu Mika - Zawada. Konkretna obsługa , materiał dowożony co do godziny, wszelkie nadwyżki bez problemu odbierane. Wcześniej brałem z Wiraxa też OK - ale Mika lepszy :) Matbud i Jedrocha - droższe jak dla mnie.

    4 2 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Ważne jest aby trafić na dobrego doradcę techniczno-handlowego, bo tak naprawdę na niektórych składach sprzedają, to co mają, a nie to co powinno się użyć. Kiedyś w marrobie poprosiłem coś do izolacji przeciw wodnej balkonu, koleś dał mi jakiś specyfik, oczywiście go chwaląc. Użyłem, bo akurat chciałem się sprawdzić jako fliziarz. Po kilku dniach brat mi powiedział, ze to się nie nadaje na zewnątrz, tylko do środka np. do łazienki. Balkon za rok może dwa będzie przeciekał i cała robota i materiał na marne. Wydałem trochę kasy w marrobie, bo mają dobre ceny, ale ich nie polecam.

    1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Stal zbrojeniowa najtańsza chyba na Kazimierza Wielkiego - nowy skład koło tego małego wiaduktu.
    Duża konkurencja się zrobiła w betonie ale to się poważnie odbiło na jakości.

    1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    Dobre ceny-skład jędrocha na przeciw skrętu na osieczany.

    1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    również poleciłbym skład jędrocha w myslenicach na słowackiego, bo można naprawde dostać dobra cene, zwłaszcza jesli chodzi o stal, ale nietylko, polecam

    1 Cytuj
  • 22 sie 2010

    a czy na tych składach maja tez kostkę brukową?

    1 Cytuj
  • 22 sie 2010

    [quote=anumar]Wiem, że powinniśmy wspierać lokalną gospodarkę, ale w Krakowie jest o wiele taniej. [/quote]
    Niestety smutna prawda... W ubiegłym roku kupowałem w Atticu na Zawiłej. Wcześniej dałem listę materiałów do wyceny na kilku lokalnych składach ale w Krakowie było najtaniej a różnice byly spore. Do tego Myśleniccy przedsiębiorcy niechętnie rozmawiają o konkretnych upustach a gdy powiesz, że "w Krakowie jest taniej" to się nieźle pienią.

    2 1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    Ja osobiście nie kupowałem w Attic, ale słyszałaem, że jakość materiałów jest kiepska:(

    1 2 Cytuj
  • 24 sie 2010

    http://www.centrumbudowlane.attic.pl/Nasza_oferta

    Moim zdaniem oferta mówi sama za siebie.
    Z drugiej strony dla laika nie ma różnicy pomiędzy sopro, botamentem a atlasem...
    Dopiero po zimie nadchodzi zdziwienie dlaczego płytki z tarasu się zsuwają, i co to jest ta hydroizolacja?......

    Dlatego podstawa to dobry wykonawca, i macie z głowy myślenice, który materiał lepszy

    pozdrawiam.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2010

    [quote]Ja osobiście nie kupowałem w Attic, ale słyszałaem, że jakość materiałów jest kiepska:([/quote]
    A co to znaczy, że jakość jest kiepska ? Czy sugerujesz, że renomowani producenci materiałów budowlanych np. Roben czy Wienerberger różnicują jakość wyrobu w zależności od tego komu go sprzedają ?

    Cytuj
  • 24 sie 2010

    Ostatnio zajmowałem się zakupem bramy garażowej....

    Cena myślenicka (brama Hormann) ul.3maja - 5000PLN Ta sama brama wyceniana w Krakowie 4200.

    Dodatkowo gośc z Krakowa dojazd wliczyl w cenę, a ten myślenickki biznesmen mimo że montaż by miał na miejscu - taką ceną mnie potraktował...Ech i jak tu wspierac lokalny biznes?

    2 Cytuj
  • 25 sie 2010

    Hmmm też tam byłem w ubiegłym miesiącu i też w sprawie bramy ale do kwestii ceny nie dotarliśmy bo pani tam sprzedająca była dość niemiła i wyraźnie zniecierpliwiona moimi pytaniami o kwestie techniczne więc sobie odpuściłem. Ufam, że po prostu trafiłem na nienajlepszy dzień tej pani bo sąsiad mi tę firmę polecał.

    1 Cytuj
  • 25 sie 2010

    [quote=maro22]Hmmm też tam byłem w ubiegłym miesiącu i też w sprawie bramy ale do kwestii ceny nie dotarliśmy bo pani tam sprzedająca była dość niemiła i wyraźnie zniecierpliwiona moimi pytaniami o kwestie techniczne więc sobie odpuściłem. Ufam, że po prostu trafiłem na nienajlepszy dzień tej pani bo sąsiad mi tę firmę polecał.[/quote]

    No nieźle, Maro - myślałem że ta kobieta tylko dla mnie taka niemiła...Okazuje się że jednak to jej cecha wrodzona. Gdy zadawałem jej pytania ,na twarzy miała wypisane - weź już spier...z tąd. Ciekawe kto i po co ją tam zatrudnił...No chyba że to szefowa :) W każdym razie odradzam kontaktu.

    1 Cytuj
  • 23 wrz 2010

    A w jakich cenach jest teraz beton,i gdzie polecacie?

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    jak kupowałem dachówkę Rabena w matbudzie. Po wycenie u kilku dostawców tam było najtaniej. Pominąłem Kraków...może szkoda.

    Cytuj
  • 24 wrz 2010

    Jeśli chodzhi o kostkę brukową w dobrej cenie to polecam wybrac się do Libertowa, lub na miejscu Na Słowackiego u Jędrochy.

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    drut zbrojeniowy,gdzie najtaniej??

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Ostatnio kupowałae u Jedrochy,w Myślenicach na słowackiego.

    1 Cytuj

Odpowiedz