Forum » Myślenice

Laryngolog dla dziecka i doroslych

  • 14 lut 2012

    DR.Iwańska przyjmuje koło szpitala na fundusz chodziłam z dzieckiem nie polecam......prosze przeczytać wcześniejsze posty tam powinien być namiar na DR. Witek pozdrawiam...

    3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    na 4 stronie jest ogólny temat laryngolog w tych postach prosze szukać....

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Zdecydowanie nie polecam prof P, to kpiny z pacjenta, nie oczekuje od lekarza że będzie miły i uśmiechnięty, ale że postara się wyleczyć - dziecko odbębnił w 5 min. !!!, tak pędzlować gardło potrafi każda pielęgniarka na izbie przyjęć, jestem wściekły, traktuje pacjentów jak idiotów, to wstyd że telefonika go trzyma

    4 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Zdecydowanie odradzam wizytę u prof Pilcha, na pewno nie z dzieckiem,

    4 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Byłem u prof Pilcha z dzieckiem, może ma wiedzę, doświadczenie, ale na pewno nie polecam do pędzlowania gardła dziecku, do tego lepiej młodego laryngologa, który poświeci więcej czasu i chce zrobić to dobrze, a nie na odczepnego, byle załatwić 20 pacjentów w 3 godziny.

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Zgadzam się dr.Ścisławski porażka..W dodatku nie ma żadnego podejścia do małych dzieci zdecydowanie odradzam.

    8 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    Ja dla odmiany nie będę wymieniał nazwiska laryngologa u którego byliśmy z dzieckiem po kilkunastu wizytach u innych laryngologów. Córka miała non stop katar i stany zapalne gardła schodzące do płuc lub oskrzeli. Otrzymaliśmy taką poradę cytuję: "Proszę w całym domu zlikwidować dywany, zasłony i w miarę możliwości meble pokryte tekstyliami. Proszę wyeliminować pościel z pierza. Niestety ale proszę o usunięcie z domu zwierząt (mieliśmy psa i akwarium)" koniec cytatu. Tyle pamiętam. Poza tym Pani Laryngolog nie przepisała lekarstw i skierowała nas do alergologa do którego ostatecznie nie poszliśmy. Byliśmy akurat na etapie urządzania nowego mieszkania więc zastosowanie się do rad P. Laryngolog było łatwe. Po prostu w mieszkaniu zero dywanów, zasłon, tekstyliów, pierza, zwierząt. Problem zniknął i to już ponad rok minął.

    1 3 Cytuj
  • 21 maj 2012

    Pani Kinga Wróblewska jest moim zdaniem bardzo dobra. Obecnie leczę się u niej i jej podejście wg. własnego odczucia jest na jak najwyższym profesjonalnym poziomie.

    Natomiast nie polecam doktora Ścisławskiego

    5 6 Cytuj
  • 29 maj 2012

    Świetny laryngolog- dr. Piotr Morawski. Przyjmuje w: Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach i Dobczycach. Przeprowadzał zabieg usuniecia trzeciego migdałka i podciecia podniebnych u mojego 4-latka. Doktora poleciła nam nasza zaprzyjażniona pani laryngolog, ktora niestety nie operuje.

    1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Z tego co znalazłam to podobno razem z żona w prywatnym gabinecie w domu w konczycach nr 59

    Cytuj
  • 24 cze 2012

    [quote=gość: Ewa123] Z tego co znalazłam to podobno przyjmuje prywatnie razem z żona w prywatnym gabinecie w domu w Konczycach nr 59 [/quote]
    W sumie jestem zadowolona z doktora Wiatra

    1 1 Cytuj
  • 24 cze 2012

    ostatnio dowiedziałam się że jest jakiś młody laryngolog z Krakowa ( chyba Nieckarz) czy ktoś był u niego i czy poleca? ( mam problem z powracającym katarem i uszami)

    4 4 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Ja chodziłam z dzieckiem do dr Witek,chodziłyśmy może nie długo bo 2 lata tylko,ale kiedyś jedna Pani poleciła mi innego lekarza ,który ma do czynienia z migdałami na co dzień robi zabiegi,postanowiłam sprawdzić co on mi powie,bo dziecko non stop miało katar i kaszel bo spływa w gardło,powiem szczerze,że byłam zaskoczona tym co usłyszałam dziecko moje nie ma powiększonych migdałów a na pewno bocznych,a dr Witek właśnie cały czas mówiła mi ,ze ma i dziecko nie potrzebnie leczone w tym kierunku,pomimo ,że jest bardzo sympatyczna,pacjentów ma,być może innym pomogła,nam niestety nie,lekarz u którego byłam wykrył bardziej problem alergiczny niż sprawy laryngologiczne,dlatego warto iść do dwóch lekarzy szkoda ,ze tak póżno poszłam,na dodatek dodam ,ze wizyta u nowego lekarza była zaraz po wizycie u dr Witek więc na pewno w jeden dzien się nie zmniejszyły gdyby były powiększone,pozdrawiam!

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Ja z moim czterolatkiem chodziłem początkowo do Iwańskiej, do czasu gdy opieprzyła nas że przychodzimy do kontroli z chorym dzieckiem - miał lekko zaczerwienione gardło poza tym żadnych innych objawów - i ona nie może stwierdzić czy trzeci migdał kwalifikuje się do usunięcia czy jest powiększony z racji infekcji. Zważywszy, że na wizytę czeka się miesiąc nie rozumiem podejścia Pani doktor. W naszym mniemaniu dziecko było zdrowe, na nic się nie skarżyło, nie gorączkowało a nie wpadliśmy na to żeby mu zaglądać do gardła.

    Poszliśmy do Drexlera (przyjmuje w tym samym miejscu - koło opieki całodobowej). Po pierwsze terminy krótsze, po drugie podejście do dziecka rewelacyjne a po trzecie szybko zdiagnozował przerost trzeciego migdała (robiliśmy tympanometrię i wyszedł duży niedosłuch), spróbował zaleczyć ale gdy po miesiącu nie było poprawy skierował na zabieg widząc, że leczenie zachowawcze nie przyniesie skutku.

    Syn kaszlał nam od września do grudnia - jest pod opieką alergologa ale inhalacje które były skuteczne rok wcześniej tym razem kompletnie nie pomagały. Dostaliśmy od Iwańskiej Proxacin (do nosa), po którym kaszel ustąpił po 3 dniach. Po odstawieniu kropel powrócił po 7-10 dniach, potem znowu krople - poprawa - odstawienie - pogorszenie i tak w kółko. W międzyczasie syn złapał szkarlatynę i po antybiotyku jak na razie objawy ustąpiły - zapewne tak byłoby do jesieni... jutro ma usuwanego trzeciego migdała więc mam nadzieję, że wreszcie będzie spokój.

    Cytuj
  • 7 sie 2012

    Nie polecam dr Wróblewskiej , moze jest miła i grzeczna ale pomóc to nie potrafi. A jej pielegniarka z obrażoną mina to dopiero porazka. Traktują człowieka jakby hobbystycznie chodził po przychodniach bo nie ma nic lepszego do roboty w domu.

    9 3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    A ja bardzo polecam dr Wiatra, przyjmuje w Myślenicach, tam gdzie dr Wróblewska we wtorki popołudniu, trzeba się umawiać. Solidny i rzetelny lekarz, realnie ocenia sytuację, nie przepisuje niepotrzebnych i drogich leków. Na co dzień pracuje w Klinice na Kopernika w Krakowie.

    1 8 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=gość: meti] Nie polecam dr Wróblewskiej , moze jest miła i grzeczna ale pomóc to nie potrafi. A jej pielegniarka z obrażoną mina to dopiero porazka. Traktują człowieka jakby hobbystycznie chodził po przychodniach bo nie ma nic lepszego do roboty w domu. [/quote]
    Masz racje , ta baba zachowuje sie tak jakby pracowała za karę !!! I za darmo w dodatku!!!

    7 Cytuj
  • 9 sie 2012

    WITAM SERDECZNIE JA Z MOIM DZIECKIEM CHODZIŁAM DO DWÓCH LEKARZY LARYNGOLOGÓW PRZYJMUJĄCYCH W MYŚLENICACH ( PRYWATNIE I NIE TYLKO ) NIESTETY STERTA LEKÓW I NIC NIE POMAGAŁO, AŻ DO MOMENTU WIZYTY U LARYNGOLOGA lek. med. Piotr Morawski PRZYJMUJE W DOBCZYCACH NA UL.Piastowska 26B TEL 12 307-03-44 LUB 535609676 PRZYJMUJE WE WTORKI OD 15.00, A WIZYTA 80 ZŁ NAPRAWDĘ POLECAM

    1 5 Cytuj
  • 9 sie 2012

    [quote=gość: pacjentka] WITAM SERDECZNIE JA Z MOIM DZIECKIEM CHODZIŁAM DO DWÓCH LEKARZY LARYNGOLOGÓW PRZYJMUJĄCYCH W MYŚLENICACH ( PRYWATNIE I NIE TYLKO ) NIESTETY STERTA LEKÓW I NIC NIE POMAGAŁO, AŻ DO MOMENTU WIZYTY U LARYNGOLOGA lek. med. Piotr Morawski PRZYJMUJE W DOBCZYCACH NA UL.Piastowska 26B TEL 12 307-03-44 LUB 535609676 PRZYJMUJE WE WTORKI OD 15.00, A WIZYTA 80 ZŁ NAPRAWDĘ POLECAM [/quot
    JA TEŻ Z DZIECKIEM CHODZIŁAM DO 2 LEKARZY Z MYŚLENIC,DR WĄSOWICZ(PIELĘGNIARKĘ MA OKROPNĄ)ALE TO NIE W TYM PROBLEM,PO PROSTU ŻADNA POPRAWA STWIERDZIŁA MIGDAŁ DO USUNIECIA,POSZŁAM DO DR WITEK KAZAŁA MIGDAŁ OBKURCZAĆ MNÓSTWO DROGICH LEKÓW,ANTYBIOTYK ,CHODZIŁAM ROK DO NIEJ ZADNEGO EFEKTU,POSZŁAM ZA NAMOWĄ DO DR MORAWSKIEGO MIGDAŁA KATEGORYCZNIE WYKLUCZYŁ BOCZNE WCALE NIE SĄ POWIĘKSZONE,PEWNIE BYM SIĘ GO TRZYMAŁA ALE POWIEM SZCZERZE TROCHĘ MNIE TE WIZYTY KOSZTUJĄ 80 ZŁ + LEKI JEST 200 ZŁ DLATEGO BARDZO PROSZE O PORADĘ OPINIE NA TEMAT DR WIATR CZY DŁUGIE SĄ TERMINY?CZY Z DZIECKIEM WARTO DO NIEGO IŚĆ?CZY DIAGNOZY TRAFNE?PROSZE O ODPOWIEDZ PILNIE,POZDRAWIAM!

    5 Cytuj
  • 10 sie 2012

    [quote=gość: elwira38] ostatnio dowiedziałam się że jest jakiś młody laryngolog z Krakowa ( chyba Nieckarz) czy ktoś był u niego i czy poleca? ( mam problem z powracającym katarem i uszami) [/quote]

    Również proszę o opinie na temat dr Nieckarz i dr Wiatr,muszę szybko zdecydować do kogo się udać z moim przedszkolakiem ,proszę o opinie,pozdrawiam!!

    3 1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Ja do doktora Wiatra trafiłam z dzieckiem po leczeniu bezskutecznym u dr Witek także mnóstwo drogich leków i brak konkretnych informacji, a co do 3 migadałka powiedziała, że i tak ewentualnie przed zabiegiem konsultuje z dr Wiatrem ponieważ on przeprowadza zabiegi w Klinice na Kopernika i wie najlepiej co nadaje się do zabiegu a co nie. W związku z tym ,zamiast płacić prywatnie dr Witek za bezskuteczne leczenie poszłam do Wiatra. On zbadał słuch na miejscu bezpłatnie, oglądnął gardło i powiedział konkretnie, że migdał nie wygląda na operacyjny ma czas na obkurczenie i wytłumaczył dokładnie o co chodzi z tymi migdałami dokładnie. Dziecko otrzymało szczepionkę rybomunyl uodparniającą , bo jak dziecko nie ma infekcji w gardle i nie choruje migdał się obkurcza. Od tamtej pory dziecko nie brało antybiotyku od 2 lat chociaż cały czas chodzi do przedszkola. Polecam konkretny lekarz. Do miesiąca czekanie na wizyte poniewaz przyjmuje 1 raz w tygodniu.

    2 9 Cytuj
  • 10 sie 2012

    [quote=gość: aaaaaa] Ja do doktora Wiatra trafiłam z dzieckiem po leczeniu bezskutecznym u dr Witek także mnóstwo drogich leków i brak konkretnych informacji, a co do 3 migadałka powiedziała, że i tak ewentualnie przed zabiegiem konsultuje z dr Wiatrem ponieważ on przeprowadza zabiegi w Klinice na Kopernika i wie najlepiej co nadaje się do zabiegu a co nie. W związku z tym ,zamiast płacić prywatnie dr Witek za bezskuteczne leczenie poszłam do Wiatra. On zbadał słuch na miejscu bezpłatnie, oglądnął gardło i powiedział konkretnie, że migdał nie wygląda na operacyjny ma czas na obkurczenie i wytłumaczył dokładnie o co chodzi z tymi migdałami dokładnie. Dziecko otrzymało szczepionkę rybomunyl uodparniającą , bo jak dziecko nie ma infekcji w gardle i nie choruje migdał się obkurcza. Od tamtej pory dziecko nie brało antybiotyku od 2 lat chociaż cały czas chodzi do przedszkola. Polecam konkretny lekarz. Do miesiąca czekanie na wizyte poniewaz przyjmuje 1 raz w tygodniu. [/quote]
    Dziękuje za odpowiedz ,kurcze mam problem dzwoniłam dziś do przychodni do rejstracji do dr Wiatr niestety do 11 września ma urlop ,a muszę iść w szybszym terminie strasznie żałuję bo misiąc czasu dla nas za długi termin zarejstrowałam się do dr Nieckarz mam nadzieję ,ze lekarz będzie równie dobry,a tak na marginesie to Dr Witek też chodziłam i zapłaciłam 70 zł wizytę + leki i żadna poprawa długi czas chodzenia efekt ten sam musze zmienić lekarza dlatego poszłam po skierowanie bo mam dość płacenia prywatnie co miesiąc dwa a poprawy nadal nie ma,mam nadzieje ,ze ten lekarz Nieckarz bedzie dobry,postawi diagnozę i w końcu będzie poprawa bo oszaleć można z kaszlem u mojego dziecka non stop kaszel,kurcze mam pecha znow mamy napady kaszlu i dr Wiatr niestety na urlopie ach jak żałuję ,pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję za kontakt i odpowiedz.

    3 3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    do aaaaaa;
    zapytam jeszcze czy dr Nieckarz wg Pani godny polecenia?bo kurczę żali mi będzie skierowanie stracić,pozdrawiam!

    Cytuj
  • 20 sie 2012

    WITAM! CZY KTOŚ BYŁ MOŻE NA WIZYCIE U DR NIECKARZ?PROSZE O OPINIE.

    Cytuj
  • 20 sie 2012

    Byłem u dr Witek i jestem bardzo zadowolony z jej pomocy.
    Przyjęła mnie już po 18-tej i mimo, że było późno, dokładnie mnie zbadała. Przyjmuje na Gałczyńskiego, od 13-tej do 18-tej, vis-à-vis apteki (też polecam!).
    Tel. 601 977 480.
    Bierze 70zł za wizytę.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz