Forum » Okolice

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

  • 23 mar 2012

    dziś sesja , idźcie i pomóżcie kredyty przegłosować, bo krucho, a tu święta się zbliżają i wielu podległych gminie trzynastek nie dostało...

    6 2 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Kto mądry zabezpiesza zobowiązania weksel in blancko ?
    Kasa nie jest O. więsz wydaje !!!

    6 2 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Obaj doprowadza gminę do ruiny. Ludzka głupota nie ma granic.

    6 1 Cytuj
  • 24 mar 2012

    Ciekawy jestem czy na lodziarnie też podpisywał weksel in blanco ?

    6 1 Cytuj
  • 24 mar 2012

    Niech ręczy majątkiem własnym szlacheckimi gniazdami, lodziarniami, klubami nocnymi, willami i mieszkaniami, a przestanie wreszcie kupczyć majątkiem gminy dla podejrzanych korzyści!

    11 3 Cytuj
  • 24 mar 2012

    Jagna w Chłopach dawała każdemu, każdy chętnie korzystał, potem na kupę gnoju i poza wieś. Najgłośniej wrzeszczeli ci, co najwięcej poużywali. Taki los lubiących dawać. Jagna rozdawała swoje wdzięki, gorzej, jak ktoś kupczy [ nie mylić ] nie swoimi.

    7 3 Cytuj
  • 25 mar 2012

    W...k nie minusuj, weź się do roboty, bo wokół obiektów syf i rozłożyłeś dwie jednostki, podobnie, jak szwagier gminę.

    9 3 Cytuj
  • Marzena 27 mar 2012

    [quote=gość: sadoffsky] Jagna w Chłopach dawała każdemu, każdy chętnie korzystał, potem na kupę gnoju i poza wieś. Najgłośniej wrzeszczeli ci, co najwięcej poużywali. Taki los lubiących dawać. Jagna rozdawała swoje wdzięki, gorzej, jak ktoś kupczy [ nie mylić ] nie swoimi. [/quote]

    Rozłożyło mnie to na łopatki :D
    Do wyżej opisanej sytuacji przyczynił się bunt, a tutaj ? Tutaj nic nie będzie. Wiecie dlaczego ?
    Tylko mała grupka ludzi wie co się dzieje, zdecydowana większość nie ma o niczym pojęcia.
    Ludzie nie czytają forum, ale czytają np. ulotki.
    Przeglądając to forum, wuj może śmiać się głośno i potrząsać g....., dobrze wie , że do niczego to nie doprowadzi i jeśli tak właśnie myśli ( a na pewno tak jest ) to ma 100 % racji.
    Zgrana i zwarta grupa może sporo zdziałać, ale musi chcieć. Samo pisanie i narzekanie niczego nie zmieni.

    Jest jeszcze jedna sprawa. To z jaką partią związany jest ten pan nie ma żadnego znaczenia.Przynależność do PO ,SLD czy jakiegokolwiek innego ugrupowania nie zmieniłaby jego podejścia do urzędu. O skłonnościach tego pana wypowiedział się już dyrektor szkoły do której uczęszczał. Ja osobiście nie mogę nawet słuchać tego co nam serwuje PO, ale to nie znaczy, że jestem babcią w moherowym bereciku.
    Pisząc w ten sposób, zniechęcamy do siebie ludzi , którzy są zwolennikami np. PiS-u a przecież nie o to chodzi. Ludzie często myślą o grupie, nie rozkładają jej już na czynniki pierwsze. W naszym przypadku najważniejsza jest jednostka.

    Aha ! I co z tym zebraniem ? Odbędzie się kiedyś ? Czy jest to już nieaktualna sprawa ?

    8 Cytuj
  • 27 mar 2012

    ja też czekam na to spotkanie i nic, ale mam propozycje zacznę pierwsza:)po świętach np. w piątek popołudniu ooo szczęśliwy 13 kwiecień wszyscy chętni i odważni piszący na tym forum, przeciwnicy takiemu ustrojowi spotkajmy się na jakiejś pizzy w restauracji w Pcimiu!! chyba że macie lepsze propozycje lub terminy (i z chęcią chciałabym poznać kogoś kto się zna na programach unijnych i kogoś kto się zna na księgowości) ps każdy by płacił sam za siebie pizze:) chyba że ściepę zrobimy czekam na propozycje aha oglądaliście przepis na życie było tam o naszym Pcimiu oglądnijcie sobie ,ja oglądałam powtórkę w sobotę

    6 4 Cytuj
  • 27 mar 2012

    [quote=Marzena] gość: sadoffsky napisał/a: Jagna w Chłopach dawała każdemu, każdy chętnie korzystał, potem na kupę gnoju i poza wieś. Najgłośniej wrzeszczeli ci, co najwięcej poużywali. Taki los lubiących dawać. Jagna rozdawała swoje wdzięki, gorzej, jak ktoś kupczy [ nie mylić ] nie swoimi.

    Rozłożyło mnie to na łopatki :D
    Do wyżej opisanej sytuacji przyczynił się bunt, a tutaj ? Tutaj nic nie będzie. Wiecie dlaczego ?
    Tylko mała grupka ludzi wie co się dzieje, zdecydowana większość nie ma o niczym pojęcia.
    Ludzie nie czytają forum, ale czytają np. ulotki.
    Przeglądając to forum, wuj może śmiać się głośno i potrząsać g....., dobrze wie , że do niczego to nie doprowadzi i jeśli tak właśnie myśli ( a na pewno tak jest ) to ma 100 % racji.
    Zgrana i zwarta grupa może sporo zdziałać, ale musi chcieć. Samo pisanie i narzekanie niczego nie zmieni.

    Jest jeszcze jedna sprawa. To z jaką partią związany jest ten pan nie ma żadnego znaczenia.Przynależność do PO ,SLD czy jakiegokolwiek innego ugrupowania nie zmieniłaby jego podejścia do urzędu. O skłonnościach tego pana wypowiedział się już dyrektor szkoły do której uczęszczał. Ja osobiście nie mogę nawet słuchać tego co nam serwuje PO, ale to nie znaczy, że jestem babcią w moherowym bereciku.
    Pisząc w ten sposób, zniechęcamy do siebie ludzi , którzy są zwolennikami np. PiS-u a przecież nie o to chodzi. Ludzie często myślą o grupie, nie rozkładają jej już na czynniki pierwsze. W naszym przypadku najważniejsza jest jednostka.

    Aha ! I co z tym zebraniem ? Odbędzie się kiedyś ? Czy jest to już nieaktualna sprawa ? [/quote]
    Wuj się nie śmieje i na internet reaguje nerwowo, kiwając coraz bardziej główką, a komentatorów niewielu, podnoszone wątki niewielu znane, układ silny silą układu, przynajmniej dopóki pieniądze są, najwięksi krzykacze obłaskawieni, fermentu robić nie ma kto. Ogół niezorientowany i zajęty swoimi sprawami, problemem PiS-u jest Obajtek, bo z PiS-em się szeroko lansuje i to PiS powinien z nim zrobić porządek dla własnego dobra, stąd podkreślanie tego faktu zasadne, PO robi błąd za błędem i za to zapłaci, jak nie przestanie. Wielu głosuje przeciw PiS, a nie za PO. Weźcie to pod uwagę. Racja, zająć trzeba się przede wszystkim Obajtkiem i jego paskudnym zarządzaniem, dla PiS-u to obciach, a dla PO satysfakcja, bo pisowski Wójt. I tyle. my dzielić się nie mamy powodów. Oprócz internetu Obajtkowi rośnie coraz większa opozycja, bo pieniędzy brakuje i zaciskać pasa przyjdzie. wyborcy tylko na własną kieszeń patrzą, stąd nie przyśpieszajcie niczego. To samo runie, gdy nadejdzie pora.
    Co wtedy?. To jest podstawowe pytanie. Kto zechce naprawiać zasady, budżet przy takim zepsuciu i demoralizacji mieszkańców. Najgorsze co Obajtek zrobił to jest to podważenie zasad samorządności , rozbudzenie roszczeniowości, wypuszczenie ludzi na budżet gminy... i chichotem jest gminy, którą on zarządza. Wypuścił ludzi sam na... siebie. I to on musi przez tych ludzi zmiecion być. Przyzwoici komentatorzy i obserwatorzy nie są w stanie tegoi zrobić. obajtka jest w stanie przebić większy krzykacz i populista niż on. Takiego nie ma. Impas trwa. jak wszystko runie, ktoś musi podjąć się pracy u podstaw i wtedy rozsądek komentatorów może się przydać. Taką cenę za wybór Obajtka mieszkańcy zapłacić muszą. Takie są reguły demokracji. i to jest normalne, nie ma się co zniechęcać. Robić swoje. Obajtek się przejmuje internetem, bo krytyka jest celna i trafia. Przynajmniej chroni gminę przed jeszcze większym bałaganiarstwem i paradoksalnie pomaga także Obajtkowi. Wszystko idzie według przewidzianego scenariusza. uwzględnić trzeba jeszcze wstydliwe milczenie tych, którzy poparli Obajtka, a teraz nie mają złudzeń. Oni po cichu go już nie poprą.

    12 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Obajtek się chwali, że sprawę z LISAMI wygrał. Po tym, co Lis na niego napisal przegrał z kretesem, bo podpisal ugodę, nie chcąc dopuścić do prawdy o gminie, którą Lisy przy okazji odkryły, nieważne z jakimi intencjami. Podpisując ugode i godząc sie na przeprosiny tylko córki, ktora absolutnie nie wyparła sie słów, tylko [przepraszałą, gdyby ta poczul sie urażony, Obajtek okazał sie tchórzem i człowiekiem bez honoru. uciekł przed poprzednim wójtem, którego powolano na swiadka w sprawach gminy. Poprzednik udowodnil tym samym, że mamy wójta tchórza i że w piśmie rzucanym przez Lisow przed wyborami była prada o gminie. do dzis radni i niezorientowani ludzie, biora stronę Obajtka, nie wierząc Lisom, a to sprawa drugorzędna. Liczą się fakty. Podpisując ugodę obajtek potwieerdził, że z faktami o sobie sie zgadza. Trzeba bedzie wydać kolejną ulotkę i to ludziom przedstawić, bo wersja Obajtka dalej ludzi bałamuci. Ja sie pytam, czy prawdą jest , ze Obajtek okradał Lisa, bo to Lis napisał, i za to go nie przeprosił.

    7 5 Cytuj
  • 30 mar 2012

    asesor, zejdź na ziemię. Obajtek i Lisy się sza*****ą, swoimi sprawami, gmina miała byc wspólnym łupem. Tylko ich podzieliła, ale połączeni są więzami z El. i jeden drugiemu krzywdy nie zrobi, choćby chciał. Za dużo o sobie wiedzą i za dużo mają do stracenia. Inna sprawa, że w broszurze w sprawach dotyczących gminy podali fakty podobne do tych na blogu prowadzonym przez poprzednika i słusznie poprzednik do sądu był wezwany. Skoro Obajtek szybko z Lisami się " dogadał" i ugodę spisał, to poprzednika się bać musiał. To dla nas jest ważne jako opozycji, bo potwierdza nasz sprzeciw.

    6 2 Cytuj
  • 30 mar 2012

    To jasne że doił od wujków kasę a teraz trzeba dopilnować żeby nas bez gaci nie puścił, bo jak zadłuży gminę ponad stan to będziemy biedni wszyscy. Przychodzi czas ukrócić chciwe zapędy wója, bo domyślacie się dlaczego tak na siłę bierze kredyty żeby zrobić to i tamto? Zaciera ręce razem z sąsiadem z firmy Int...au. Dawno już przejrzałem tego marnego urzędniczynę.

    7 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    doić to on potrafi

    6 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Ze względu na nadmiar obowiązków okołobiznesowych Daniel Obajtek zrezygnował z funkcji Wójta Gminy Pcim. rezygnację przyjęła Przewodnicząca Rady Pani Małgorzata Węgrecka.

    9 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    sprzedać ja kupić

    7 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    [quote=gość: sadoffsky] Ze względu na nadmiar obowiązków okołobiznesowych Daniel Obajtek zrezygnował z funkcji Wójta Gminy Pcim. rezygnację przyjęła Przewodnicząca Rady Pani Małgorzata Węgrecka. [/quote]
    Nie wierzę w to, korytko porzucić?

    6 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    [quote=gość: sadoffsky] Ze względu na nadmiar obowiązków okołobiznesowych Daniel Obajtek zrezygnował z funkcji Wójta Gminy Pcim. rezygnację przyjęła Przewodnicząca Rady Pani Małgorzata Węgrecka. [/quote]

    Prima aprilis!!!! :)

    6 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Spece rządzą to gminą.

    3 1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    szkoła na krzywicy, 17 dzieci- warto trzymać taką szkole- !!!

    5 3 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Obłuda, obłuda, a potem do komunii, jak wam nie wstyd, jak wszyscy tak narzekacie na waszego wójta, to czemu nikt nie był taki odważny żeby startować na wójta w ostatnich wyborach???
    gdzie są ci co wypisują tu takie bzdury!!!!!! kłamstwa!!! co trzymać szkołę która ma 17 dzieci.Jacusiu , Andrzeju na nic wam to i tak !!!! po co trzymać jakieś lipiny, niech ktoś kupi znajdzie się inwestor i wy chołoto Pcimska robotę bodziecie mieć!!!!!

    5 7 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: lodziarz] MILI raz widziałem jak stał przy lodziarni Obajtek i rozmawiał przez telefon. [/quote]
    a co to gadać przez telefon nie może!!!!! kupować tez nie może
    OBAJTEK NIC NIE MOŻE, paranoja!!!!!!
    co to za *** tu piszą
    do PCIMIA

    1 6 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: lkop] Obłuda, obłuda, a potem do komunii, jak wam nie wstyd, jak wszyscy tak narzekacie na waszego wójta, to czemu nikt nie był taki odważny żeby startować na wójta w ostatnich wyborach???
    gdzie są ci co wypisują tu takie bzdury!!!!!! kłamstwa!!! co trzymać szkołę która ma 17 dzieci.Jacusiu , Andrzeju na nic wam to i tak !!!! po co trzymać jakieś lipiny, niech ktoś kupi znajdzie się inwestor i wy chołoto Pcimska robotę bodziecie mieć!!!!! [/quote]
    Obłuda i chciwość właśnie aż cieknie z Twojego postu.

    7 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    ale emocje, , piszcie więcej, to Jacus i Andrzejek nie muszą pisac, sami sobie reklamę robicie, taki jest poziom obajtka i jego otoczenia ..przykre, ale tak jest

    7 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    pewnie szkołę zamknąć bo to łatwo, niech dzieciaki męczą się w takiej małej szkole w centrum gdzie nie ma konkretnej świetlicy tylko jak dzieciaki jedzą co godzinę obiady to reszta musi wyjść ze świetlicy bo jest wtedy jadalnia, łazienki też niedostosowane dla dzieciaków przecież w uni jesteśmy, gdzie te piękne niezaładowane nieprzepełnione szkoły!!! tak miało być magicznie wszędzie, ale ktoś postawił jakąś budkę drewnianą koło gminy jak się idzie chodnikiem na kładkę i tak stoi na razie widać, że to wybudowane dla tych meneli!!! w sobotę widziałam od rana stali tam, siedzieli, pili darli się jeden do drugiego i przekleństwa nie mówiąc jak siekali, smród taki wstyd taki obraz widzę Pcimia!!! ale lepiej zamykać szkoły a budki budować dla pijusów!!! tak na razie z tego tak wynika!!!wstyd a dlaczego gmina sama nie zainwestuje na tych lipinach skoro nikt nie kupuje, przecież gmina jak by to odnowiła zainwestowała w to też by korzyści miała i zyski prawda? czemu na to się nie bierze projektów ??

    6 Cytuj

Odpowiedz