Forum » Okolice

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

  • 5 maj 2012

    Rujnuje ją chciwość i żądza pieniądza. To nie jest gospodarne zarządzanie, tylko eksploatacja.

    3 Cytuj
  • 5 maj 2012

    Brawa dla wójta brawa dla urzędasów, ludzie jak wy jeździcie na tę suchą w Pcimiu!!! masakra ja tam nie jeżdżę ale właśnie dziś mi padło jechać i to wieczór o 21.30 i ku....... jak wracałam dosłownie jechałam 50 może 55 niecałe 60 i zobaczyłam dziurę ale taką dupną i ominęłam ją ale wpadłam prawym przednim kołem w następną i taką głęboką że felgę skrzywiłam i oponę mi wybulwiło brakło gminie na asfalt!!! masakra gdzie ta gospodarność w tej gminie ale wytrzeźwiałke warto postawić przed gminą niech odpoczywają i się modlą, szkoły pozamykać to są rządy PISu? i ciekawe na co pójdą kolejne kredyty czyżby na nowy asfalt????

    5 1 Cytuj
  • 5 maj 2012

    droga na suchą jest powiatowa, pretensje do starosty

    5 Cytuj
  • 6 maj 2012

    [quote=gość: scandal] droga na suchą jest powiatowa, pretensje do starosty [/quote]

    mnie starosta drogi nie obiecywał, obiecywali Obajtek wspólnie z Pajką na wielu spędach przedwyborczych, szli ręka w rękę, po wyborach ich drogi się rozeszły, Pajkę Obajtek z Łatasem z PiS-u wyrzucili, a nam zostały dziury w drodze...

    5 Cytuj
  • 6 maj 2012

    a przepraszam bardzo to od czego ja wójta wybierałam ? ja myślałam że po to by załatwiał nasze problemy co nie, jak jest problem i dziury w dziurach na drodze to powinien on chyba chodzic za tym a nie ja prawda? tym bardziej że było zgłaszane a zresztą co on chyba nie ślepy i pewnie nie raz tam jeździł? chyba że on już nie jest przedstawicielem nas wyborców? zmieniło się prawo cy cuś czy wójt ma mącić tylko w długi pakować gminę i td to w końcu po co nam wójt jak mamy starostów niech oni robią? ale pijaczków dziś było przy słynnej wytrzeźwiałce nawet im tam jedzonko dają na to szanowny pan przedstawiciel gminy daje pozwolenia od ręki niech piją i jedzą bo źle im w życiu brawo dla gminy

    3 1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    A nie przyszło komuś do głowy, że opóźnianie remontu dziur w drodze na suchą może być celową zagrywką polityczną?
    Dobrze wiadomo jak dziury drażnią kierowców i dobrze wiadomo, że niektórym w Starostwie Powiatowym nie po drodze z naszym wójtem!

    1 3 Cytuj
  • 6 maj 2012

    nieważne jakie maja zagrywki polityczne mnie to obchodzi skrzywiona felge mam !!!!!!!!!!!!! a dziory nadal są!!! nic o gminę niedbają mają nas szeroko i głęboko w!!! pozdrawiam miłej niedzieli niedenerwujta się ludziska bo i tak lepiej nie będzie w Pcimiu!!! bo jesteśmy bierniii a mocni w gębie i na forum!!!!!!!!!!

    4 Cytuj
  • 6 maj 2012

    [quote=gość: dziadek] a przepraszam bardzo to od czego ja wójta wybierałam ? ja myślałam że po to by załatwiał nasze problemy co nie, jak jest problem i dziury w dziurach na drodze to powinien on chyba chodzic za tym a nie ja prawda? tym bardziej że było zgłaszane a zresztą co on chyba nie ślepy i pewnie nie raz tam jeździł? chyba że on już nie jest przedstawicielem nas wyborców? [/quote]
    Wójka interesuje kasiora z biznesów których ma kilka a nie jakieś tam dziury w drodze. Co jest bardziej prawdopodobne - że będąc w pracy myśli o tym co tu dobrego dla nas zrobić czy raczej o pieniążkach ze szlacheckich gniazd, lodziarni i kto wie czego tam jeszcze. A dałby wygrać przetarg na remont drogi znanej firmie, ktoś by znowu na nas na tym zarobił.

    7 1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    No gdyby P. był dobrym włodarzem to za swojej kadencji doprowadziłby drogę do ładu, zwłaszcza taką, którą sam codziennie dojeżdżał do i z pracy.

    2 3 Cytuj
  • 6 maj 2012

    [quote=gość: makuś] No gdyby P. był dobrym włodarzem to za swojej kadencji doprowadziłby drogę do ładu, zwłaszcza taką, którą sam codziennie dojeżdżał do i z pracy. [/quote]

    P. miał 8 lat temu przewidzieć, że teraz się dziury w drodze pojawią. Pajka z Obajtkiem konkretnie ten odcinek wskazywali i obiecywali, że naprawią półtora roku temu. P. miał wszystko porobić, obajtek sobie przypisać, bo to dzięki poprzedników dobrej polityce teraz zbiera owoce, centra wsi z Leadera i ... kredyty może brac, bo poprzednicy myśleli o zadaniach strategicznych i odpowiedzialni byli i gminy nie zadłużyli. zresztą 6 lat minęło i na nich zwalać, to głupota. Kolejne dziury wyjdą i też winny p. to p. wziął w ciągu ostatnich 5 lat ponad 20 milionów kredytów? puknij się w leb.

    4 1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    [quote=gość: pami%u0119tliwy] gość: makuś napisał/a: No gdyby P. był dobrym włodarzem to za swojej kadencji doprowadziłby drogę do ładu, zwłaszcza taką, którą sam codziennie dojeżdżał do i z pracy.

    P. miał 8 lat temu przewidzieć, że teraz się dziury w drodze pojawią. Pajka z Obajtkiem konkretnie ten odcinek wskazywali i obiecywali, że naprawią półtora roku temu. P. miał wszystko porobić, obajtek sobie przypisać, bo to dzięki poprzedników dobrej polityce teraz zbiera owoce, centra wsi z Leadera i ... kredyty może brac, bo poprzednicy myśleli o zadaniach strategicznych i odpowiedzialni byli i gminy nie zadłużyli. zresztą 6 lat minęło i na nich zwalać, to głupota. Kolejne dziury wyjdą i też winny p. to p. wziął w ciągu ostatnich 5 lat ponad 20 milionów kredytów? puknij się w leb. [/quote]

    super brawo masz rację niech się pukną w łeb, co nas obchodzi co było wtedy za tamtej kadencji mnie nie było wtedy nie znam faceta i nie to guzik !!! mnie interesuje czy spełnia swoje obietnice przyzwoicie ten który mnie oszukuje na każdym kroku na którego głosowałam i nas wszystkich w maliny puścił ? rozdzielmy tamte czasy a teraz jakie są, teraz i tu co się dzieje nie porównujmy co było wtedy zaczynamy porównywać a twoja koleżanka dostała 5 a ty nie!! a tamten zrobil to a ten nie patrzmy w przód a nie w tył,!!!

    3 Cytuj
  • 8 maj 2012

    dziury na Suchą łotają, pożal się Boże takie łotanie, dieta pajki więcej warta niż to łotanie, Obajtek nazatrudniał ludzi pod wybory, a teraz "pokazuję" niezorientowanym jaki to on oszczędny i powraca do stanu sprzed 5 lat, tnąc etaty, lud wierzy, paranoja, rusza ludzi zarabiających nieco p[onad tysiąc złotych , matki dzieciom o dużym stażu... powinien zacząć od siebie, sobie ciachnąć trzy patyki, , bo zarabia jak minister, a poprzednika gnoił, że wiele zarabia, diety radnym ciachnąć do polowy, bo i tak nic nie robią, Szlachetkę zwolnic, popodnoszone pensje kierowników i dyrektorów ściąc, wtedy można szukać dalszych cęć, dziekan też zamiast obłudnie załamywać ręce, też powinien go upomnieć, bo to dziadostwo wspierał z ambony, zapominając o zasadach.

    5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    jak pięknie powiedziane!!!!!!!!! ani asfaltu na lubień nie dali, bo gmina pcim uboga ale dziady w tej gminie!!! taki kawałek zostawili boroniaki hahahahahahahahhahahahha śmiechu warte ale sobie za to podniosą i dietki dostaną po 5 stów w ramach zapomogi dla urzędasów i lepszej zachęty do pracy w pierdzeniu w stołek paleniu papierosków i podnoszeniu kawki ale ludzie wierzą że to kryzys w gminie ale dla siebie mają, a na asfalt nie, może trza zrobić jakiś bojkot na gmine tak jak proponuje pan prezes z ukrainą hahaha zróbmy cuś

    5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Dziury na Suchą łata powiat, ale do Was jak zwykle to nie dociera, kazdy powód jest dobry żeby obsmarować Wójta.

    2 5 Cytuj
  • 8 maj 2012

    tak powiat? to po co mi wójt jak nie załatwia sprawy gminy niech chodzi do powiatu, czemu nie chodzi za tym jak by dbał o gminę to by to załatwił tak jak obiecał przed wyborami!!!obiecywać i lać wodę potrafił pozwolenie na budkę pijaczkom też potrafił dać przed gminą i pijusy tam dziennie piją zdrowie wójta a drogi obiecanej nie ma!!! a obiecał twardo!!! a czemu tej drogi nie dokończył jak lubień zaczął??? a z naszej str został kawałek co jest najlepsze ten groszek rozsypali te kamienie a potem zbierali hahaha przecież ja go wybierałam po to by mnie zwykłego szrego człowieczka w gminie reprezentował w urzędzie i co i jajco nie potrzebuje w takim razie zacznę chodzić do powiatu ok sama bo wójt nie da rady i urzędasy zawsze jest powód by ich bronić nawet jak nic nie robią tylko kredyty biorą!! tak najłatwiej w długi zaciągać więc nie rozumiem kto kłamie? my że domagamy się żeby spełniał obietnice wójt i rada gminy jakie przysięgali by ich wybrać przy wyborach?? czy oni że nie spełniają tych obietnic dawanych na wyborach?? a więc robią odwrotnie do tego co obiecywali proszę wyjaśnić mi zwykłemu szarakowi jak to w końcu jest

    5 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Obajtek w domu u Pajki i na innych spędach przed wyborami obiecywał, że tylko w tym składzie coś mogą zrobić, poklepywali się wzajemnie, po wyborach Pajka przeszedł do zwycięzców i widać też niewiele może, a Obajtek Szlachetkę utrzymuje, bo bidulę też lansował i utrzymywał , licząc , że województwem będą rządzić, angażował i angażuje budżet gminy do polityki ogólnej i bezskutecznie. Jako wójt winien dbać o relacje ze wszystkimi, bo nie wiadomo, kto wygra, samorząd traci na upolitycznieniu, bo PiS choć mocny w Pcimiu, nawet w powiecie nie jest w stanie rządzić, co dopiero w Województwie, czy Polsce.
    Postawił w kłopotliwej sytuacji PO tak jednoznacznie wspierając i nachalnie PiS, bo jakże wspierać budżet gminy, która na politykę pieniądze trwoni. I to politykę przeciwną PO. Głupota. A Pajka każdego zdradzi, podobnie jak Polańscy, bo to takie chrześcijańskie, dziekan powie, że to się ocenia w innym wymiarze i choć bez zasad i podłe to usprawiedliwione. Taka jest obłuda naszych maluczkich pisiorczyków i przykre dziekana, który powinien kościól chronić przed takimi postawami. A dziury połatajcie sobie sami skoroście taka podłość i brak zasad wsparli albo zróbcie w rewanżu z nimi [orządek, gdy zrobiliście to nieświadomie i Wasw balona zrobiono.

    7 Cytuj
  • 9 maj 2012

    i tylko w tym składzie można gminę zrujnować i doprowadzić do totalnej klęski amen

    6 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Pajce dajcie spokój, bo rozlicza dyrektorów szkół średnich z efektów kształcenia, nie ma czasu na asfalt, podobne na lekcje się wpraszał, uniwersalny to człowiek, i tylko dybie na potknięcie Obajtka, aby Wójtem zostać, o tym marzy od lat. Pcim kompromitowany jest przez ten skład na każdym kroku. Może któryś z dyrektorów by mu maturę pozwolił zrobić? Ma chłop tupet. Obajtek wie jak się maturę zdaje, ale teraz nie powie.

    4 1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Sprzedać, a co! Przecież to nie prywatne, tylko Państwowe. Camping Lipiny też sprzedane, publicznie nic nie ma na ten temat, nie wiadomo komu oficjalnie, nie wiadomo za ile, nie wiadomo nic. Wiadomo, że nic nie wiadomo. Zapytajcie wójta, czy sprzedał Lipiny i za ile?

    5 Cytuj
  • 9 maj 2012

    wójt ci prawdę powie już to widzę tak samo jak w żywe oczy kłamał że pomieszczenia po banku są za drogie i gok nie będzie tam przechodził i patrzno tu okazuje się że przechodzi i przeszedł a niektórym osobom tak ściemniał że nie bo coś tam coś tam w żywe oczy kłamał nam a po co nam kłamał jakby prawde powiedział to by człowiek się na niego nie wkurzał!!!a tak kręciarz oszust matacz jak go poznałem tak kręci i kłamie że się już gubi tym co do kogo mówi paranoja co się dzieje z tym człowiekiem, kto rządzi naszą gminą meksyk cygaństwo na każdym kroku wstyd a zresztą owszem wszystko państwowe dawniej nasze pradziadki i dziadki walczyli aby polska była spod zaborów wyciągali a teraz sami wysprzedamy oj oddamy,

    4 Cytuj
  • 11 maj 2012

    romb koło mostu zniknał ani Krawczyków, ani Eleni, pijaczków się namnożyło i piją gdzie popadnie pod samym urzędem, tablice z nazwami ról z błędami [ od czego ten Sadowski], sołtys o fontannie zapomniał, ale szwagra w urzędzie zalegalizowali, obskakuje trzy instytucje i służy jak może. I Pcim to akceptuje, takiego upadku zasad, przyzwoitości i smaku w Pcimiu nie było, tylko z pisowskimi władzami to dziadostwo przyszło. Jak się czuje dziekan, bo ambony używał, aby to wesprzec, w niedzielę wborczą szczególnie, takie zasady kościół popiera?

    3 Cytuj
  • 11 maj 2012

    Ostatnie 11 wpisów to ta sama osoba oczywiscie pod innymi nickami - zaloguj sie cwaniaczki - bedziesz mial jeden nick i basta - boisz sie czegos??
    Chłopie gubi cie styl pisania ciagle taki sam!!!!
    Żenada!!!!

    4 5 Cytuj
  • 11 maj 2012

    słuchaj dekor moje wpisy to dziedek pod innymi się nie loguję zapamiętaj sobie to, a zresztą prawda kole w oczy a jakbyś był inteligentniejszy to byś odpowiedział na zadane pytania w niektórych a nie zastanawiał się czy to ta sama osoba wstyd mi za was jaki przykład kaczyńskiemu przedstawiacie to są zasady pisu ??? to jest dopiero żenada, ale fascynujące jest to że nie tylko ja z pcimia tak uważam

    3 2 Cytuj
  • 12 maj 2012

    co wy chcecie, informatyk w urzędzie za fotografa robi i jeszcze dwie szkoły obskakuje, oszczędni są, o specjalnym dodatkowym zajęciu nawet wspominać nie ma co, a że rodzina, to jeszcze lepiej, bo prorodzinni, dziekan się cieszy.

    3 Cytuj
  • 15 maj 2012

    może to trochę w innym temacie choć też dotyczy Pcimia i okolic. dla właścicieli tych działek, to niezmiernie ważna sprawa

    http://www.myslenicki.pl/pl/content/view/2446/45/

    2 Cytuj

Odpowiedz