Forum » Okolice

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

  • Andrzej 15 cze 2016

    Nawet taki zatwardziały wróg Jezusa, jak Szaweł się nawrocił. Więc Giertych, Niesiołowski, Kamiński czy Sikorski nie są pierwszymi.

    4 2 Cytuj
  • 15 cze 2016

    A ja się pytam - czym się Pan Hajduk zasłużył i jakie ma kompetencje na to stanowisko oprócz znajomości????
    :)

    10 3 Cytuj
  • 20 cze 2016

    PiS upycha na stanowiska swoich działaczy gdzie się tylko da. Oto wywiad ze znana profesor socjologii
    http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/oni-dostali-fuche-od-pis-lista-nazwisk/y1fz6g1

    Wywiad warto przeczytać zwłaszcza przed wyborami w Pcimiu. Ledwie odeszli dwaj, teraz wciska sie Pcimianom kolejnego partyjnego karierowicza na wójta.

    Zgroza!

    7 5 Cytuj
  • 21 cze 2016

    A ja popieram Pana Hajduka.
    Normalny, młody, wykształcony człowiek nie powiązany z lokalnymi kacykami.

    3 10 Cytuj
  • 21 cze 2016

    Nie powiązany? Przeciez to wieloletni członek PiS, kiedyś nawet startowal z list PiS w wyborach samorządowych ale z marnym skutkiem.
    A młodych i wykształconych jest wielu. Ten ma po prostu biggg plecy

    7 3 Cytuj
  • 21 cze 2016
    Apollyon napisał/a:

    A ja popieram Pana Hajduka.
    Normalny, młody, wykształcony człowiek nie powiązany z lokalnymi kacykami.

    Jaja sobie Waść robisz. nie powiązany, lecz na sznurku.

    5 3 Cytuj
  • 21 cze 2016
    WKibic napisał/a:

    Jaja sobie Waść robisz. nie powiązany, lecz na sznurku.

    On już jest Zwycięzcą w tych wyborach a platfusy bidne nie znalazły nawet kandydata na kandydata.
    Oj przyjedzie Grzesiu Schetyna i lokalnym działaczom skórę wygarbuje.

    3 2 Cytuj
  • 21 cze 2016

    WKibic to co?Wjedzie do urzędu na białym koniu i zrobi porządek z PiSiorami.

    1 3 Cytuj
  • 21 cze 2016

    Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

    1 3 Cytuj
  • 22 cze 2016
    Apollyon napisał/a:

    On już jest Zwycięzcą w tych wyborach .

    No proste każdy z nas ktokolwiek by to nie był a startował z list PiS w gminie Pcim to by wygrał nawet Wacek Konopka :) haha
    "Na sznurku" - ot i cała prawda :)

    5 4 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Kandydatów było wielu z Bolkiem Warszawskim na czele. Wszyscy ze Zjednoczonej Prawicy lub okolic. Wszyscy się " wykruszyli" metodą kija i marchewki [ telefony o północy aże z Warszawy itp.]. Przywieziono w teczce i tak ma być. PRL wraca. Jedyna słuszna partia i jej towarzysze. Startować pod szyldem PO w Pcimiu, Lubniu, Tokarni i innych mógłby tylko szaleniec. Porządnych, niezależnych kandydatów w taki kanał [ wybory w środku wakacji, wszystkie terminy poskracane po podłym zaskarżeniu własnej prośby przez Obajtka i innych ] szkoda pchać. UKŁAD się utrzyma. Pisałem o tym już stokrotnie. Zniszczą go " wykruszeni", ale już po wyborach przed następnymi. Sam UKŁAD się wykończy. Samozagłada już wkrótce. Lipcowe wybory to pierwszy etap tej samozagłady. Nie ma im sensu w tym przeszkadzać. Urzędnicy się cieszą, bo kolejnego ucznia mają i po lipcu mieć będą. Naukę znów trzeba zaczynać od początku.

    2 5 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Koniec świata ,nadzieja Pcimia a może i Polski nie startuje
    http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/zarejestrowano-dwa-komitety-wyborcze,10143992/
    Może jakiś lokalny KOD wybierze się z pielgrzymką prosić zbawcę o ratunek przed PiSowską zarazą?

    3 1 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Dziwnie cyniczni jesteście... Czyż krówka nie powinna bardziej pilnować tego, żeby rolnicy otrzymali dopłaty na czas bo póki co nie jest tak jak być powinno. Dobrze że jest drugi kandydat, Pan Ostafin nie należy do partii i nie jest od nikogo zależny. Duży plus dla Pana Ostafina.
    Zadbajcie o to, żeby PiS znowu nie nagiął prawa w trakcie wyborów, nie wiem kto tam u was będzie w komisji ale przyjrzyjcie się temu, radzę też postarać się o jakiegoś niezależnego męża zaufania. Ci co naginają prawo w Warszawie, tym bardziej zrobią to w Pcimiu, nie lekceważcie tego. Nawet jeśli będą szydzić, bo póki szydzenie wychodzi im najlepiej.

    6 4 Cytuj
  • 23 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Koniec świata ,nadzieja Pcimia a może i Polski nie startuje
    http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/zarejestrowano-dwa-komitety-wyborcze,10143992/
    Może jakiś lokalny KOD wybierze się z pielgrzymką prosić zbawcę o ratunek przed PiSowską zarazą?

    Dziwnie cynicznie... Czyż krowka nie powinna bardziej pilnować tego, żeby rolnicy otrzymali dopłaty na czas, bo póki co nie jest tak jak być powinno. Dobrze że jest drugi kandydat, Pan Ostafin nie należy do partii i nie jest od nikogo zależny. Duży plus dla Pana Ostafina.
    Zadbajcie o to, żeby PiS znowu nie nagiął prawa w trakcie wyborów, nie wiem kto tam u was będzie w komisji ale przyjrzyjcie się temu, radzę też postarać się o jakiegoś niezależnego męża zaufania. Ci co naginają prawo w Warszawie, tym bardziej zrobią to w Pcimiu, nie lekceważcie tego. Nawet jeśli będą szydzić, bo póki szydzenie wychodzi im najlepiej.

    4 3 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Jestem za tym aby były wystartował i niech wyborcy zadecydują.Może przestałby wtedy wreszcie wylewać żółć na forum a zajął się czymś konkretnym?

    3 2 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Teraz ruszy agitacja, urzędnicy z gminy będą plątać się po domach namawiając do głosowania na Hajduka. We wcześniejszych latach robili zebrania przedwyborcze po chatach w sprawie... śmieci. Brawo urzędnicy, to takie pcimskie i praworządne, bo to prawo i sprawiedliwość! Aż tak boicie się stracić pracę w urzędzie, ale ktoś widzi co robicie i pamięta. A pamięta wielu.

    3 5 Cytuj
  • 9 lip 2016

    Były wójt nie startuje bo nie jest aż tak naiwny żeby wierzyć żę ma chociaż cień szansy,ludzie dawno poznali sie na nim.Ale ma kandydata którego popiera i liczy pewnie że jak Kaczyński w razie sukcesu będzie miał na niego wpływ.Nie ta liga i nie te wybory a Kaczyńskiemu do pięt nie dorasta.

    3 7 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Stanowisko RSMA w sprawie wyborów w Pcimiu.

    RSMA jest ideą, która w zamyśle ma służyć interesom polskiego społeczeństwa. Promuje aktywność Polaków na rzecz wspierania demokracji w naszym kraju. RSMA głosi potrzebę zwiększenia udziału społeczeństwa w zarządzaniu państwem i samorządem. Opiera się przy tym na założeniu, że to mieszkańcy potrafią najlepiej zadbać o swoje dobro.

    W związku z wyborami w Gminie Pcim RSMA zaleca:
    1) Wzięcie udziału w wyborach.
    2) NIE głosowanie na kandydata PiS Pana Piotra Hajduka.

    Uzasadnienie:
    zależy nam na wzmacnianiu i rozwoju demokracji w Polsce. NIE WOLNO w wyborach demokratycznych popierać kandydata partii, która ma do demokracji stosunek niejasny, a swoimi dotychczasowymi działaniami wykazuje brak szacunku dla instytucji demokratycznego państwa. Demokrację należy pielęgnować i udoskonalać, ale nie niszczyć. Szacunek do demokracji jest sprawą priorytetową i stoi ponad politycznymi podziałami.

    Krytycznie ocenia się również dotychczasowy sposób zarządzania gminą, którą mieli możność przez dwie kadencje zarządzać członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość.

    Prośba do członków komisji wyborczych w Pcimiu, Stróży, Trzebuni, o przebieg wyborów zgodny z procedurami demokratycznego państwa. Troskę o nie łamanie prawa wyborczego powinni też wykazać nie tylko sami mieszkańcy Gminy Pcim, ale całego powiatu, jak również samorządowcy z gmin sąsiednich, oraz wszyscy ci, którym bliskie są idee demokracji oraz praw i wolności obywatelskich.

    Ruch Społeczny Mieszkańcy Apelują.

    4 4 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Ruch społeczny to nie czterech do brydża. ha ha

    1 1 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Co to za organizacja RSMA bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na jej temat?
    Coś na kilometr pachnie byłym przegranym?Dlaczego nie startuje aby wygrać w cuglach i uzdrowić gminę?
    Czyżby wiedział że nie ma najmniejszych szans i lepiej jątrzyć i sugerować fałszerstwo?
    Te żale przegranego już tylko śmieszą czytających i nie robią na nich żadnego wrażenia.
    Miller kiedyś powiedział"Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy." ale jemu chodziło o prawdziwego mężczyznę.

    2 5 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Tobie wszystko pachnie "byłym przegranym" na kilometr a może i więcej.To już robi się śmieszne. Sam zaś udowadniasz, że owe " żale przegranego" jednak robią wrażenie, bo jakże skoro wszystkie żale jemu przypisujesz i ciągle do niego wracasz. Miller akurat pokazał, jak się przegrywa. No cóż wkibic, RSMA, markos, maktor, t-34, prywatnie i wielu innych to ' byly przegrany', obsesja naszej krówki, która raz go z forum wygania, drugi raz za nim tęskni. Chłop nawet nie wie, jaki mocny. Podobnie jak Tusk w Unii i Sikorski w Ameryce. To oni są źródłem wszystkiego zła nie Pis i nie Obajtek.

    2 1 Cytuj
  • Ruch Społeczny Mieszkańcy Apelują 19 lip 2016
    krowka123 napisał/a:

    Co to za organizacja RSMA bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na jej temat?
    Coś na kilometr pachnie byłym przegranym?

    Witam, wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło: Ruch Społeczny Mieszkańcy Apelują i powinien się wyświetlić link wynik strony internetowej. Oto i on: https://www.facebook.com/mieszkancyapeluja/

    RSMA jest moim dziełem. Pan Andrzej przyczynił się do powstania jego idei poprzez zwrócenie uwagi na problemy Gminy Pcim.

    Aktualnie Ruch poszukuje osób chętnych do współpracy na terenie kraju, gdyż z założenia nie skupia się tylko i wyłącznie na Gminie Pcim, lecz pragnie swą optyką objąć całą Polskę.

    Osoby zainteresowane zapraszam do współpracy. Tylko razem możemy zmieniać rzeczywistość.

    3 5 Cytuj
  • 19 lip 2016

    Jedź do Turcji ratować demokrację.

    3 2 Cytuj
  • Ruch Społeczny Mieszkańcy Apelują 19 lip 2016
    Apollyon napisał/a:

    Jedź do Turcji ratować demokrację.

    Chciałbym przede wszystkim zwrócić Twoją uwagę na podstawową rzecz. Znamy się? - Bo jeśli nie, to dlaczego zwracasz się do mnie "per ty"? Nie występuję tutaj pod żadnym nickiem. Myślę, że wystarczająco dużo jest do zrobienia w kraju, zatem za propozycję wyjazdu do Turcji bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

    7 3 Cytuj
  • Andrzej 19 lip 2016
    Mariusz Hołuj napisał/a:

    Chciałbym przede wszystkim zwrócić Twoją uwagę na podstawową rzecz. Znamy się? - Bo jeśli nie, to dlaczego zwracasz się do mnie "per ty"?

    A Kolega w internecie pierwszy raz?

    Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz