Forum » Okolice

Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać?

  • 24 sie 2012

    Zadorze koleżki z PeŁO nie pomogli dobrze że Wójt.

    1 8 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Coś ostatnio ten temat ucichł :-) Nic ciekawego w Pcimiu się nie dzieje ? Wójt znormalniał ?

    4 2 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: ja wiem] Coś ostatnio ten temat ucichł :-) Nic ciekawego w Pcimiu się nie dzieje ? Wójt znormalniał ? [/quote]

    dzieje się, ale wakacje, wójta zaś nie idzie spotkać, pilnuje interesów, nauczycieli w Krakowie zwalniają, to ściąga do Pcimia, gmina bogata, a koleżki pisowskie go ministrem edukacji w rządzie Kaczynskiego zrobią, podnosi jakość edukacji, czytaj poprawia to, co spieprzył, płacimy my podatnicy, eksperymenty, czytaj głupota Wójta nas wiele kosztuje, sprzedać juz nie ma co, chyba, że szkoły zacznie

    5 5 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Jak ci cos nie pasuje to się zwolnij na twoje stanowisko czyli nauczyciela jest mnóstwo chętnych!!!

    5 7 Cytuj
  • 29 sie 2012

    zatrudniano, zatrudniano i zatrudniano. Teraz trzeba zwolnić, aby zatrudnić. Felek, nie podskakuj, bo tylko sołtys ci zostanie. Jeszcze Hofmana ściągnijcie, bo podpadł u prezesa i będzie pełny PISOLAND.
    Szydło w razie wpadki może dyrektorką Biblioteki zostać, bo GOK zajęty.

    8 3 Cytuj
  • 30 sie 2012

    PCIM PRZYKŁADEM PISOWSKIEGO NEPOTYZMU. KOLEŻKI SIĘ USTAWIAJĄ. AMBROŻY CWANIAK DO LEADERA SIĘ WEPCHAŁ I GMINĘ REPREZENTUJE, CHOĆ SEKRETARZEM NIE JEST. BIZNES I GMINA TO ZA DUŻO.

    8 7 Cytuj
  • 9 wrz 2012

    Co tam u Wójta Obajtka słychać, Szlachetka czy zdrowy, Zadora czy ta co wyjeździł, w Urzędzie zatrudniają ludzi o wykształceniu Obajtka i mądrości przewodniczącej Węgreckiej, konkursy jak na Szlachetkę.

    6 3 Cytuj
  • 7 paź 2012

    spółdzielnię socjalną dla kucharek słynna blogerka organizuje, Solejukowe mają pierogi robić i filozofię studiować, Fabian Duda zaś słynny uczeń Czerepacha nasz włodarz biznesów dogląda, wszystko w duchu programu PiS-u, lecz chyba Prezes tego nie pochwala, a już mu donieśli, że niedoszły minister edukacji, kolega Paprykarza Stanisława gospodarzy PO wyprzedza w w biznesowym podejściu do edukacji, kultury i pomocy społecznej, poseł też się żżyma , Szlachetny swoje bierze i zaszczyca, tu kwiatki, tam podziękowania, z Wyjątkową niewiastą do pary, bo Włodarz czasu nima, do urzędów wyżej posyła Sekretarza, bo po folii się sam wstydzi, zaś reformy stołówkowe i edukacyjne najemny sołtys też sowicie doceniony nawet podwójnie wprowadza, taka rola najemników, wułupią i odejdą, włodarz też w biznesy, zaś Szlachetny w posły, a w Pcimiu zostaną wyrzeźbione osły, Solejukowe, Japycze, Hadziuk i babinka od ziółek

    6 5 Cytuj
  • 6 lis 2012

    hej hej co tak w Pcimiu cicho, taki spokój aż dziwne.... naprawdę nic się nie dzieje ???????

    5 2 Cytuj
  • 6 lis 2012

    budżet konstruują, konsultacji społecznych żadnych, demokracja po pcimsku, stąd cicho, uszy im opadły, bo sprzedali wszystko, zadłużyli ile wlezie i pieniędzy brakuje, Obajtek i Węgrecka już tak nie rezykują, wyciszyli się, rozhukali wszystko, oszczędzać czas zacząć, podatki uchwalili, jeszcze śyjhmnieciowy został,

    6 5 Cytuj
  • 7 lis 2012

    wiesz co ani mnie nie strasz bo się załamię w zeszłym roku podnieśli mi podatek o połowę a po 6 miesiącach nasza dobroduszna gmina wysłała mi pismo i jeszcze raz podatek zmniejszyli mi aż o 1.50 zlotego więc teraz znowu podniosą by łatać budżet gminy, ?czy a podwyżki dla siebie? czy może tę budkę z pijusami będą im malować tam przed gminą gdzie miał być kebab a jest schronisko dla piwoszy i gorzałkowatych, przed gminą czyli jak wysprzedali wszystko to chyba już tylko nazwa została PCIM hahahah chyba że ją też sprzedadzą

    6 1 Cytuj
  • 7 lis 2012

    Obajtek w kampanii obiecał gorzałkowatych ścigać, toteż schronisko dla nich wybudował w samym sercu koło Pomnika Niepodległości, wydaje się, że wymaga doinwestowania, idzie zima. W niedzielę ludzie w ramach odchodów Swięta Niepodległości mają podziwiać to arcydzieło małej architektury, doskonale komponuje z fontanną i napisami na kładce i pod wiaduktem. Podatki muszą zwiększyć, bo utrzymanie pełnonocnika kosztuje, O. ma pełnonocnika jako jedyny wojt niczym minister, czy premier. Pcim bogaty i hojny jest.

    9 2 Cytuj
  • Marzena 25 gru 2012

    Hm ... Kochani :) Życzę wszystkim zdrowych i wesołych świąt ! :)

    3 1 Cytuj
  • 8 sty 2013

    jak nie wicie to się nie odzywajcie bo sami na niego głosowaliście a teraz macie pretensje.. sami byście nic nie zrobili !! najlepiej siedzieć w domu i kogoś oceniać!

    4 7 Cytuj
  • 9 sty 2013

    kurcze nie do wiary ktoś odezwał się w tym temacie na forum!! wow i to z nowym info brawo

    3 1 Cytuj
  • 11 sty 2013
    katrin405 napisał/a:

    jak nie wicie to się nie odzywajcie bo sami na niego głosowaliście a teraz macie pretensje.. sami byście nic nie zrobili !! najlepiej siedzieć w domu i kogoś oceniać!

    co jest złego w ocenianiu władzy publicznej? czemu to oceniając władzę mamy sami nic nie robić , czyli siedzieć w domu? Absurd!!

    1 1 Cytuj
  • 25 lut 2013

    hej hej ja mam takie pytanko odnośnie śmieci, wywozu w naszej gminie, jak to jest dlaczego ja mam iść najpierw podpisać umowę o śmieci a potem się dowiem ile ja będę płacić, chyba podpisując umowę najpierw uzgodnijmy ceny, szczegóły, opcje dla każdego korzystne cenowo a potem podpisujmy umowy a nie na odwrót czy można tak najpierw zrobić?? podpisać umowę a potem narzucą ceny to troszkę nie tak

    9 1 Cytuj
  • Marzena 27 kwi 2013

    Witaj Duśka ;)

    Prawda jest taka, że nie mamy specjalnego wyboru. Zostało to narzucone i koniec.
    Nie znamy cen, ponieważ nie wiemy jeszcze kto wygrał przetarg. Trzeba mieć nadzieję, że przetarg wygra firma z najniższą ceną :)
    Na pewno opłaci się segregować śmieci, wówczas będzie dużo taniej.
    To nie pierwsza sprawa w Polsce, która odbywa się w odwrotnej kolejności i zostajemy przyparci do muru :)

    A tak w ogóle co słychać?

    1 2 Cytuj
  • 27 kwi 2013

    Z Wójtem Obajtkiem coś się dzieje, było CBA teraz CBŚ. Miauczy, że go kontrole męczą. Pod parasol PiS-u się chowa. Męczennika z siebie robi. Kontrole go męczą. Biedaczyna. Nic tylko się rozpłakać. Sam przez cztery lata nasyłał kontrole poprzednikowi i nie wiedział, że Urzędy są kontrolowane. Pisowski Wójt, metody Ziobry i Kamińskiego lansujący dziwi się, że urzędy są kontrolowane. Kali ukraść dobrze, Kalemu ukraść - źle. Swoja drogą, wiele spraw jest w toku. Czyżby za wiele?

    9 5 Cytuj
  • Marzena 27 kwi 2013

    To powody polityczne są przyczyną nękania kontrolami Urzędu Gminy Pcim i tamtejszego wójta Daniela Obajtka – uważa Jarosław Kaczyński.

    Nadziwić się nie mogę naiwności i w mojej ocenie, głupocie J.K. Broni ludzi o których nic nie wie.
    Nie mam pojęcia jak reagować na te ich argumenty. Jakim cudem można mieć pretensje, że są kontrole ? Czy oni już zupełnie się pogubili w tym wszystkim ? D.O. został zatrzymany mimo, iż jest poważnie chory. Ja bardzo przepraszam, ale w obawie o stan zdrowia P. D.O. proponuję mu , by przestał sprawować funkcję wójta, a zajął się raczej swoją osobą. Panie wójcie , najważniejsze jest zdrowie ! 86% poparcia ? No tak, przecież był jedynym kandydatem na to stanowisko. J.K. sprowadza wszystko do jednego, rządy PO. Otóż nie ma najmniejszego pojęcia w jakim jest błędzie, a co najgorsze, nie ma sensu go nawet z tego błędu wyprowadzać. Ostatnio odnoszę wrażenie, że jest ślepy i głuchy, widzi i słyszy tylko to co dla niego wygodne.
    Kontrole muszą być i nie jest to nękanie, o nękaniu można mówić jeśli dotyczy to osoby prywatnej. Jak można pozostawić bez echa takie sprawy jak wygrywane przetargi tylko przez jedną firmę, budowa boiska na terenie zalewowym i już nawet nie chcę wchodzić w takie szczegóły jak jakość trawy na tym boisku, krzesełka itd. Jaka firma otrzymała zlecenie na wykonanie tego boiska ? Normalnie można byłoby się zastanowić, czy nie jest to tak, że dana firma cierpiała w tym okresie na brak pracy, ale nie tutaj. Jestem przekonana, że nie takie przesłanki towarzyszyły tej inwestycji, ale cóż, nie była to dobra inwestycja. Wyprzedawanie ziemi, branie kredytów i to całkiem poważnych ! Tak ! Na pewno jest to wszystko doskonale rozliczone i zainwestowane, ale ja poczuję się lepiej gdy potwierdzą to odpowiednie służby. W końcu od tego są.
    To jest urząd i tutaj kontrole są jak najbardziej wskazane, wręcz konieczne. Tylko w ten sposób możemy się dowiedzieć czy wszystko jest dobrze, czy osoba wybrana dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.
    Szkoda, że osoba z chorobą psychiczną sprawuje władzę !Z tego co przeczytałam, wnioskuję, że Zespół Tourette’a jest bardzo poważną chorobą psychiczną, ale nie wiem o tym na pewno. W błędzie jest ten, co myśli, że wójt będzie odpowiadał za ewentualne swoje błędy. Nic podobnego, osoba chora psychicznie, jest praktycznie nietykalna.
    Teraz wyborcy muszą się zastanowić nad sobą.

    Zauważcie, że nie oskarżam, poddaję tylko w wątpliwość, a mam do tego prawo. Mało tego, wyrażam głębokie przekonanie, że w naszym urzędzie dzieje się bardzo dobrze.

    9 5 Cytuj
  • 27 kwi 2013

    gość marzena: Nadziwić się nie mogę naiwności i w mojej ocenie, głupocie J.K. Broni ludzi o których nic nie wie. wójta obajtka to on akurat zna osobiście

    2 4 Cytuj
  • Marzena 27 kwi 2013

    Osobiście , to ja znam tysiące ludzi, a o kilkunastu czy ewentualnie, kilkudziesięciu mogę coś powiedzieć czy napisać.
    \\
    Skojarzyłeś/łaś różnicę ?

    4 4 Cytuj
  • 22 sie 2013

    http://www.wspolnota.org.pl/index.php?id=10&tx_news_pi1[action]=detail&tx_news_pi1[controller]=News&tx_news_pi1[news]=26752&tx_archives[controller]=Category&cHash=ae5e9834377e1ed2deb16285bd44ee04

    Te stwierdzenia w prasie że popularny, że pomaga biednym są bez wartości chyba tylko po to żeby podziałać na czytelnika. Ktoś lubiany jednego dnia za dni parę może być już znienawidzony i nie ma na to rady. Mieszkańca gminy powinna bardziej interesować uczciwość w zarządzaniu należącym do wszystkich majątkiem gminy a nie pozory w mediach. Jeśli CBS zainteresowało się stanem posiadania wójta to znaczy że miało do tego podstawy. Tak poważny urząd nie zrobił tego dla jaj czy prowokacji. Widocznie doszukano się rzeczy niejasnych wymagających kontroli. Nie pomoże robienie z siebie ofiary i pisanie że gnębią, prześladują. Wielu którym udowodniono przestępstwo broniło się w taki sam sposób a weźcie pod uwagę że politycy w ogóle nie mają honoru i zawsze będą stękać że są niewinni mimo 100% dowodów przestępstwa http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/berlusconi-jestem-niewinny,344766.html

    Mnie zastanawia w jaki sposób zwykła szara rodzina nagle wchodzi w posiadanie majątku wartego miliony złotych. Jak to się dzieje? Bo chyba nie wygrana w totka. Nie wpisanie czegoś w oświadczeniu majątkowym może świadczyć o tym że z jakiś nie znanych powodów chciano to schować.

    4 1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    Artykuł wyraźnie ukazuje mechanizm ukrywania majątku, prawdopodobne rozpisywanie na rodzinę i.... Stąd przesłuchiwanie członków rodziny. CBA się piekli, bo sprawa wydaje się ewidentna, lecz udowodnić trudno. Obajtek zaś zdradza coraz więcej szczegółów. Skąd majatek? Czyżby rację miał właściciel Elektroplastu, który snuje podejrzenia, że go okradano? Prokurator z ostrowca zaś Obajtkowi przysługę zrobił, robiąc męczennika ze siebie O. uruchomił Kaczyńskiego.Dziennikarze zaś i Rzecznik praw obywatelskich siłą rzeczy to zatrzymanie interpretują jako nadużycie prokuratury , co w kontekście ogólnej nagonki na ilość kontroli, przedłużające się śledztwa pozwala Obajtkowi pływać. Żaden dziennikarz nie zadaje sobie trudu, aby poza sprawą oskarżeniao " łapówkę" z problematycznym zatrzymaniem Obajtkowi się przyjrzeć bliżej. Uważają za sukces, że człowiek z zespolem Tourette'a został wójtem. Nikt się nie zastanawia, jaki człowiek. Podobnie było w Nowym Targu, autonomia świeżego wówczas samorządu uczniowskiego, nacisk na nią i prawa ucznia pozwolił mu się wywinąć z poważnych tarapatów. Pogratulować jedynie PiS-owi standardów. Człowiek współpracujący z prokuratorem w śledztwie o korupcję w zakładzie , w którym pracował, oskarżany przez jednego z właścicieli o wyprowadzanie pieniędzy, mający kłopoty z uzasadnieniem majątku { CBA ] i zatrzymany w sprawie rzekomej łapówki przez CBŚ powinien dać do myślenia władzom PiS-u. Trochę za dużo jak na jednego pisowskiego działacza. Czy takich ludzi dopuiszcza się do grosza publicznego. Pewne rzeczy piS powinien wyjaśnić poza działalnością organów państwa.

    14 6 Cytuj
  • 20 paź 2013

    Co nowego słychać? Szwindel za szwindlem czy jak to rozumieć?

    11 4 Cytuj

Odpowiedz