Forum » Okolice

Tematy Trzemeśni i Miejscowości Sąsiadujących

  • 20 mar 2020

    Chyba nie rozumiecie powagi sytuacji.
    Lekarz w przychodni w sytuacji pandemii powinien ograniczyć do minimum przyjmowanie pacjentów.. I tak sie dzieję w całym kraju. Utrudnianie dostępu do e-recepty to postępowanie niezgodne z. prawem.
    Wyobraźmy sobie, że jeden z pacjentów po receptę był nosicielem koronawirusa np. w poniedziałek, po nim było powiedzmy 50 pacjentów w kontakcie z lekarzem. Pewnie większość starszych.
    I ja obrywam bo próbuje zareagować na to. Wojewódzki NFZ otrzymał zgloszenie i podjął kroki.

    8 1 Cytuj
  • 5 kwi 2020

    Epidemia i pozostanie w domach tak cały czas mówią w telewizji w radiu, piszą w internecie a wystarczy dobrze przy obserwować ludzi jak się zachowują spotkania młodych na parkingach, miejscach gdzie zazwyczaj nie jeździ policja, pod sklepami bo tłumaczą że robią zakupy i nie mogą im nic zrobić. Takie i wiele innych scen zaobserwowałem w Trzemeśni, Zasani, Porębie.

    4 Cytuj
  • adzygmunt 5 kwi 2020

    Obydwoje panowie macie rację Covid nie wybacza niedbalstwa. lekceważenia, wymaga samodyscypliny. Coraz więcej lekarzy to rozumie naginając chęć zobaczenia pacjenta "na żywo" wg wskazań Hipokratesa do obecnej sytuacji pandemii.
    Dla informacji, Pacjenci w Trzemeśni mają już możliwość otrzymania e-recepy.
    W trudnej sytuacji znalazł się jedyny lekarz rodzinny z podwójną ilością pacjentów bo drugi jest chory. A w sytuacji braku lekarzy z uwagi na pandemię zastępstwo jest problemem. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

    5 4 Cytuj
  • 19 kwi 2020

    Mam pytanie trochę nie na temat. Czy zmienił sie harmonogram wypłat z mopsu 500 +? Czy jest to spowodowane epidemia.? Pytam ponieważ ostatnio zagladlam na konto a tam juz pienizaki za kwiecień

    3 Cytuj
  • 8 lip 2020

    Rozwydrzenie nie zna granic W nocy z niedzieli na poniedziałek 5/6 07 Wyrwano i przewrócono znaki drogowe, zdewastowano śmietniki w Trzemeśni. Zdarzenie miało miejsce od Przedszkola po Ośrodek Zdrowia. Kościół i ośrodek zdrowia maja kamery może da się je wykorzystać? Trzeci dzień upłynął i żadna służba miejska nie zareagowała, czy sołtys nie wiem. Lecz trzeba coś z tym zrobić!!!

    9 Cytuj
  • 8 lip 2020

    Wakacje to bombelki waszych madek się bawią i tyle ......... Jakby ich policja zaczęła nockami legitymować, zabierać nieletnich po 22 do izby dziecka to może byłby porządek.... Ale zaraz część społeczeństwa wyłaby z oburzenia na brutalność policji......

    18 Cytuj

Odpowiedz