Forum » Okolice

Beton ochronny Krzyszkowice-zakopianka

  • 15 sty 2019
    taki_gość napisał/a:

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2255753871410752&set=a.1487505184902295&type=3&theater

    treśc obecnie niedostępna, co to ?

    1 Cytuj
  • 15 sty 2019
    jolek007 napisał/a:

    treśc obecnie niedostępna, co to ?

    To była treść pisma pana Pitali do GDDKiA w sprawie tych betonów. Spróbuję podlinkować jeszcze raz

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2256366791349460&set=pcb.2255754664744006&type=3&theater

    1 1 Cytuj
  • 2 lut 2019

    Mnie i mieszkańców Krzyszkowic nie interesują treści pism Pana Pitali, mnie interesuje bezpieczny wjazd na zakopiankę.

    8 4 Cytuj
  • 2 lut 2019
    obserwator 3 napisał/a:

    Mnie i mieszkańców Krzyszkowic nie interesują treści pism Pana Pitali, mnie interesuje bezpieczny wjazd na zakopiankę.

    Jakbyś przeczytał to pan Pitala właśnie zgłasza się z interwencja, żebyś miał ten bezpieczny wjazd. Ale lepiej szczekać w sieci bez mózgu niż przeczytać i pomyśleć. „Nolezy ci się”

    2 7 Cytuj
  • 2 lut 2019

    Czy mam mózg, czy go nie mam, to jest spawa specjalistów.Pan Pitala zasłynął pisaniem interwencji.Jaki tego efekt?

    5 3 Cytuj
  • 2 lut 2019

    Kiedy znikną te cholerne płyty? .To jest kpina z resztki naszej inteligencji

    1 2 Cytuj
  • 2 lut 2019
    obserwator 3 napisał/a:

    Kiedy znikną te cholerne płyty? .To jest kpina z resztki naszej inteligencji

    Tutaj na pewno znajdziesz odpowiedź.

    2 Cytuj
  • 2 lut 2019
    obserwator 3 napisał/a:

    kpina z resztki naszej inteligencji

    aby kpić z czegoś musi to mieć miejsce i istnieć

    1 2 Cytuj
  • 12 lut 2019

    Ten beton nadal jest.Panowie Radni weźcie się do roboty.Toż to Wasza opcja zgotowała nam ten los.

    4 4 Cytuj
  • 24 lut 2019

    Myślę,że nie istniejąca opatrzność skazała nas na ten beton. Przecież nie podejrzewam o toto Radnych, albo Generalną Dyrekcję.

    2 2 Cytuj
  • 3 mar 2019

    A beton sobie jest. Krzyszkowianie,wyjeżdżają tam i jest to miejsce, gdzie pada najwięcej słów wulgarnych ( kierowców i pieszych). Jeżeli Generalna Dyrekcja tego nie widzi (oczywiste, że także nie słyszy) . A może Ksiądz Proboszcz coś powie w tym temacie?

    1 2 Cytuj
  • 3 mar 2019

    Jak oddadzą całą ekspresówkę S7 od Gdańska do Rabki a później szybkiego ruchu do N.Targu, to jak będzie nazywany odcinek Kraków Myślenice, bo ekspresówka to nie jest, droga szybkiego ruchu też,
    a nie słyszę nic o zamiarze zmiany tej zwykłej drogo dwupasmowej w S7, pozostanie zwykłą E7,
    z kilometrowym korkiem w szczycie przy zjeździe z A4.

    2 1 Cytuj
  • 3 mar 2019

    My, mieszkający przy zakopiance jesteśmy drugim sortem.Najważniejszy jest płynny ruch na tej drodze dla tych co jadą, wiemy dokąd. A może wybudować jeszcze trochę kładek ? W Krzyszkowicach nie ma kładki -powinno się za to powiesić radnych i sołtysów byłych i obeccnego

    1 2 Cytuj
  • 3 mar 2019
    Lula napisał/a:

    My, mieszkający przy zakopiance jesteśmy drugim sortem.Najważniejszy jest płynny ruch na tej drodze dla tych co jadą, wiemy dokąd. A może wybudować jeszcze trochę kładek ? W Krzyszkowicach nie ma kładki -powinno się za to powiesić radnych i sołtysów byłych i obeccnego

    A rozmawiałaś z radnym, czy tylko tutaj "plujesz" ?

    1 2 Cytuj
  • 4 mar 2019

    Oczywiście, że kładki są potrzebne i liczę, że pojawią się jednak prędzej. Kierowcom będzie lżej, a piesi będą bezpieczni. Same korzyści

    2 Cytuj
  • 4 mar 2019

    Kładki kosztują 6 do 8 milionów a bezkolizyjne skrzyżowania 20 mln.Rozwiązują temat pieszych i kierowców. Jeżdżę codziennie zakopianką. Ani razu nie widziałam kogokolwiek na kładce.

    3 Cytuj
  • 4 mar 2019

    Nomadzie, widać, że ani nie wchodzisz ani nie wjeżdżasz na zakopiankę.Trawisz temat w zaciszu domowym.

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 4 mar 2019
    Lula napisał/a:

    Kładki kosztują 6 do 8 milionów a bezkolizyjne skrzyżowania 20 mln.Rozwiązują temat pieszych i kierowców. Jeżdżę codziennie zakopianką. Ani razu nie widziałam kogokolwiek na kładce.

    Jeżdżę codziennie Zakopianką. Nieraz widziałem ludzi na kładce (chociaż nie skupiam jakoś specjalnie uwagi na tym).

    Cytuj
  • 4 mar 2019
    Lula napisał/a:

    Nomadzie, widać, że ani nie wchodzisz ani nie wjeżdżasz na zakopiankę.Trawisz temat w zaciszu domowym.

    Nie wchodzę, ale jeżdżę kilka razy w tygodniu. Słaba dedukcja ;)

    1 Cytuj
  • 5 mar 2019

    Cała ta zakopianka i te skrzyżowania/przełączki to jeden wielki skandal kto to kiedyś odebrał...
    Często jeżdżę po europie i w żadnym cywilizowanym kraju nie widziałem takich przejazdów
    Myślę ze nawet w Rumunii chociaż nie byłem jak jest ekspresówka to nie ma takich jaj jak na zakopiance

    2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 5 mar 2019
    smiglo napisał/a:

    Cała ta zakopianka i te skrzyżowania/przełączki to jeden wielki skandal kto to kiedyś odebrał...
    Często jeżdżę po europie i w żadnym cywilizowanym kraju nie widziałem takich przejazdów
    Myślę ze nawet w Rumunii chociaż nie byłem jak jest ekspresówka to nie ma takich jaj jak na zakopiance

    Tylko zdaj sobie sprawę, że odcinek Zakopianki między Krakowem a Myślenicami, to nie jest ekspresówka.

    2 2 Cytuj
  • 5 mar 2019
    Marioosz napisał/a:

    Tylko zdaj sobie sprawę, że odcinek Zakopianki między Krakowem a Myślenicami, to nie jest ekspresówka.

    To jest ekspresówka, komunistyczna. Lepszych nie było. Tylko teraz nie spełnia warunków ekspresówki.
    Choć, premier powiedział, że S7 to będzie ekspresówka od morza aż pod Tatry. To nie wiem, może zrobią z niej ekspresówkę na papierze.

    4 1 Cytuj
  • 5 mar 2019
    Marioosz napisał/a:

    Tylko zdaj sobie sprawę, że odcinek Zakopianki między Krakowem a Myślenicami, to nie jest ekspresówka.

    Akurat sobie zdaj sprawę ze odcinek między Pcimiem a bodajże po Mogilany/Gaj jest to odcienek ekspresowy.

    1 5 Cytuj
  • 6 mar 2019
    smiglo napisał/a:

    Akurat sobie zdaj sprawę ze odcinek między Pcimiem a bodajże po Mogilany/Gaj jest to odcienek ekspresowy.

    Zdaj sobie sprawę że na wysokości jazu jadąc od Pcimia jest znak koniec drogi ekspresowej a do Mogilan to jest z tamtąd jakieś 20 km i nie ośmieszaj się

    5 Cytuj
  • 6 mar 2019
    smiglo napisał/a:

    Akurat sobie zdaj sprawę ze odcinek między Pcimiem a bodajże po Mogilany/Gaj jest to odcienek ekspresowy.

    Od Jazu do Mogilan była ekspresówka na 100%, ale w 1975 roku.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz