Forum » Okolice

Beton ochronny Krzyszkowice-zakopianka

  • 6 mar 2019

    Endrju, miałeś po prostu szczęście.

    1 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Do kiedy będzie ten beton ?Toż jest to jakaś porażka.

    3 Cytuj
  • 7 mar 2019

    Ten Premier, czy inny?

    4 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Radni Krzyszkowic, ten beton woła o pomstę do nieba. Chłopy, ruszcie się do roboty.

    2 Cytuj
  • 8 mar 2019
    Lula napisał/a:

    Radni Krzyszkowic, ten beton woła o pomstę do nieba. Chłopy, ruszcie się do roboty.

    Zapytam po raz drugi: Rozmawiałaś z Waszym radnym, czy tylko tutaj plujesz?

    1 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Nie rozmawiałam, bo nie wiem gdzie go spotkać.Mogę pluć, jeżeli pan radny zdecydował się kandydować, to musi być przygotowany na łomot. Coś za coś.

    5 2 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Przepraszam, Krzyszkowice mają aż dwóch radnych. Tego powiatowego i miejsko-gminnego.I co z tego?

    2 2 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Kurcze , nasz Radny został aż Naczelnikiem Wydziału Mienia. Alleluja i do przodu.

    3 2 Cytuj
  • 8 mar 2019

    No i co z tym betonem w Krzyszkowicach? Panowie Radni, do roboty.

    4 1 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Alapatala piszemy stamtąd.

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Bardziej interesuje mnie tunel.Obecna władza obiecała to suwerenowi. I co dalej ?

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Dziś jest zebranie wiejskie. Mam nadzieję, że panowie Radni poruszą temat zakopianki. Jeżeli nie poruszą, to suweren ma problem.

    Cytuj
  • 10 mar 2019

    Podobno będzie tunel w Krzyszkowicach. Przywiozę wszystkie kwiaty ze swojej kwiaciarni, jeżeli to się ziści.Podaruję je obecnie rządzącym. Nawet jeżeli zbankrutuję. Są uzgodnienia.Pomiędzy powiatem i gminą. Ale ludzie, którym podkopie się domy nic o tym nie wiedzą.

    2 2 Cytuj
  • 29 mar 2019

    Czy władze gminy i wsi zajmą się wreszcie tym betonem ochronnym w Krzyszkowicach ? Przecież mieszkańcy nie są dla GDDKiA partnerami do rozmowy. Lokalna władzo, zamiast zajmować się wypalaniem rozżarzonym żelastwem śladów po poprzednikach -ZACZNIJ COŚ ROBIĆ DLA SUWERENA. Bo może tak być, że drugim sortem władzo zajmiesz się dopiero wtedy, gdy zablokuje on np. przejście dla pieszych na zakopiance.

    6 3 Cytuj
  • 31 mar 2019

    Lula - nie pisz bzdur ze ludzie na których terenach planowany jest tunel nic o tym nie wiedza. Na ten temat była rozmowa na jednym z zebrań wiejskich. Fakt ze lokalizacja tego tunelu to troche nieporozumienie. Ciasnota w okolicy węzła. Upychanie na siłę. A przeciez w kierunku Krakowa jaki kilometr od obecnego skrzyzowania jest mnóstwo wolnej przestrzeni. Pozostaje kwestia dobudowania brakujących odcinków dróg wzdłuż zakopianki.

    2 1 Cytuj
  • 2 kwi 2019

    Dziubku, pewnie tak jak Tobie i innym zależy na tym tunelu co najmniej tak samo jak i mnie. Byłam na zebraniu pod koniec ubiegłego roku. Mówiono tam o tunelu. Chodzi mi o to, że nie było tam ŻADNYCH konkretów.Było to przed wyborami. Kampanijny bełkot. Pamiętam, że właściciele będący, ewentualnie, podkopywani w przyszłości, zadawali pytania. Jeżeli usłyszałeś w odpowiedzi konkrety, to byliśmy na różnych zebraniach. Tunel na razie istnieje w wyobraźniach - niektórych. Kampania trwa w najlepsze. A jak powiedział klasyk "Ciemny lud to kupi".

    4 1 Cytuj
  • 7 kwi 2019

    Co z tym betonem (pożal się Boże ) ochronnym? Radni, weźcie się do roboty.Może suweren jest cierpliwy, ale do czasu.

    2 1 Cytuj
  • 13 kwi 2019

    Szanowni Radni, nie udawajcie, że nie czytacie tego forum .Jak na razie jest to jedyna forma komunikacji z Wami. Weźcie się chłopy do roboty. Chodzi o beton, pożal się Boże ochronny, w Krzyszkowicach. Przecież łatwiej jest coś zburzyć niż zbudować...No i myślcie o tunelu. Suweren patrzy.

    3 1 Cytuj
  • 13 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Jak oddadzą całą ekspresówkę S7 od Gdańska do Rabki a później szybkiego ruchu do N.Targu, to jak będzie nazywany odcinek Kraków Myślenice, bo ekspresówka to nie jest, droga szybkiego ruchu też,
    a nie słyszę nic o zamiarze zmiany tej zwykłej drogo dwupasmowej w S7, pozostanie zwykłą E7,
    z kilometrowym korkiem w szczycie przy zjeździe z A4.

    https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-budowa-autostrad/budowa-autostrad/news-kiedy-pojedziemy-droga-s7-z-warszawy-do-krakowa,nId,2932120

    wszystko wskazuje, że zostanie jak jest może z poprawą bezpieczeństwa. Osobiście mi to nie przeszkadza, 20-30minut do Kraka nie jest źle, ekspresówka urwie może max 5 minut. Fakt, że przepustowość tej drogi skończyła się 10 lat temu ale jej nie ma co poprawiać (ani na to miejsca) potrzebna byłaby nowa droga w nowym miejscu a to raczej fanaberia (na dzień dzisiejszy).

    Lula napisał/a:

    powinno się za to powiesić radnych i sołtysów byłych i obeccnego

    ale klasycznie czy za jaja? ..... Lula czy Tobie się nie odkleja?

    2 1 Cytuj
  • 14 kwi 2019

    Vivaldi, Przyjacielu, to był sarkazm i tylko tyle. Pozdrawiam.

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2019

    "Właśnie wybieram się na zakopiankę z prawem jazdy znalezionym w chipsach. Nie pojadę w prawo i nie zawrócę pod" Krakowiakami". Dlaczego też mam mieć ograniczone prawa i być zmuszoną do jazdy przez Polankę ? A poza tym ktoś nam obiecał tunel, ale w zamian za to mamy te koszmarne płyty. Myślę, że mieszkańcy Psiar są szczęśliwi...Przecież wystarczyło wybudować dla nich mostek na Głogoczówce, taki chociażby dla samochodów osobowych. Ale tak to jest w państwie, w którym GDDKiA wie najlepiej, jak dogodzić ludziom ze wsi położonych przy zakopiance. Dopóki żaden z decydentów z GDDKiA nie musi codziennie wjeżdżać na zakopiankę w Krzyszkowicach (także w Głogoczowie, Jaworniku ), to tego nie zrozumie. Czy musimy się na to godzić? Może obecni radni Krzyszkowic zabiorą się do roboty. Głosowaliśmy na Was z nadzieją, że zrobicie cokolwiek dla suwerena. A tu na razie cisza."
    To tylko tyle. Nie wiem, czy dyskutujący wjeżdżacie na zakopiankę w Krzyszkowicach.Jeżeli nie wjeżdżacie, to jesteście szczęśliwymi ludźmi.
    Edytuj Usuń

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2019

    Halo! Radni! Obudźcie się z letargu ! Wiem,że lubicie wykrzykniki! Pozdrawiam! Suweren!

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2019
    Lula napisał/a:

    A poza tym ktoś nam obiecał tunel, ale w zamian za to mamy te koszmarne płyty. Myślę, że mieszkańcy Psiar są szczęśliwi...Przecież wystarczyło wybudować dla nich mostek na Głogoczówce, taki chociażby dla samochodów osobowych.
    To tylko tyle. Nie wiem, czy dyskutujący wjeżdżacie na zakopiankę w Krzyszkowicach.Jeżeli nie wjeżdżacie, to jesteście szczęśliwymi ludźmi.

    Ale ja nie neguje, przejście przez zakopiankę bez kładki czy tunelu dla kogokolwiek to szukanie śmierci, a włączenie się do ruchu wymaga potrójnej uwagi. To nie podlega dyskusji. Jest to "droga śmierci" włączając w to wyprofilowanie zakrętów (choć i tak poprawione). Na dzień dzisiejszy nie widać alternatywy i po prostu należy wzmóc ostrożność i bo to że ma dwa pasy nie oznacza, że można nadgonić czas i zap.....lać choć nie powiem w środku nocy taka dwupasmówka pusta z zakrętami daje frajde :-)))
    https://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2019

    Trzeba skończyć z drogami gdyż należy podwyższyć pensje nauczycielom i innym zawodom nieprodukcyjnym

    1 1 Cytuj
  • 14 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Fakt, że przepustowość tej drogi skończyła się 10 lat temu ale jej nie ma co poprawiać (ani na to miejsca) potrzebna byłaby nowa droga w nowym miejscu a to raczej fanaberia (na dzień dzisiejszy).

    S7 planowana jest z węzła Bieżanów omijając od wschodu Wieliczkę i włącza się na wiadukcie w Myślenicach.
    Tereny zostały zabezpieczone ( w tym roku) w planie zagospodarowania powiatu wielickiego na taka trasę.
    Tak że drodzy Państwo, co zrobią na dzisiejszym odcinku Kraków Myślenice, to nasze. Później nikt palcem nie ruszy. Co teraz nam zbudują - pozostanie.
    S 7 będzie szła w przyszłości Kielce węzeł bieżanowski, będzie przecinać A4 i dalej na południe nowym szlakiem aż do wiaduktu w Myślenicach.

    1 Cytuj

Odpowiedz