Forum » Okolice

nowe miejsca pracy w Jaworniku

  • 25 sty 2012

    to co tam w końcu otwierają i kiedy? kiedy bedzie mozna CV zaniesc

    2 1 Cytuj
  • 25 sty 2012

    chodzby dziś leć zanieś nich osiągnie moc urzędową .........

    1 7 Cytuj
  • 19 lut 2012

    czy ktos wie co z tym jawornikiem ??? gdzie CV składać???

    1 Cytuj
  • 19 lut 2012

    tam narazie wywożą pozostałości po prince tytoń itd. a ma być od połowy marca lub z początkiem kwietnia produkcja części odnośnie tej energii wiatrowej wiatraki itp. ale nie solary wiem bo pracuje w sumie niedaleko

    1 2 Cytuj
  • 22 lut 2012

    byłam wczoraj i nie przyjmują żadnych CV bo zakład jeszcze nie został sprzedany!!!!!!

    6 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    a wiadomo kiedy będzie można składać CV ???????

    1 2 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Miejmy nadzieje ze tam coś powstanie !! a Wy juz chcecie składac CV.

    3 2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Słyszeliście coś o Jaworniku? będą tam jakieś miejsca pracy??

    2 2 Cytuj
  • 23 mar 2012

    planowane przyjęcia mają być dopiero na jesień, jak na razie trwają negocjacje co do warunków sprzedaży także jeszcze nic nie wiadomo

    5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Czy ktoś słyszał ,że inwestor się wycofał i nici z nowych miejsc pracy w Jaworniku??? Takie mnie doszły słuchy , czy ktoś coś wie ????

    1 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Podobno to prawda,a miało być tak dobrze,poczekamy może w końcu ktoś to kupi:(

    3 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    nie wycofał się inwestor

    4 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Ja też słyszałam, że inwestor się wycofał. Ale że jest ktoś inny zainteresowany.... Ciekawe....

    4 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    dokładnie ja też tak słyszałem zobaczymy mam nadzieje, że się uda :) pzdr

    2 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Inwestor się nie wycofał. obecnie chodzą inżyniery po halach i planują jak zagospodarować linie produkcyjne itp. Z nieoficjalnych źródeł( bo oficjalnych nie ma) wiem, że produkcja w tym roku nie ruszy.

    4 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Czy ktoś ma jakieś nowe wiadomości w sprawie rozpoczęcia produkcji w Jaworniku? czy wiadomo coś na temat składania aplikacji? dziękuję za informację. Pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    No właśnie wie ktoś coś nowego ??

    4 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    czy coś już wiadomo w sprawie nowych miejsc pracy ?bo jakoś tak ucichło....

    5 2 Cytuj
  • 29 cze 2012

    no i jak tam wie ktos cos o tej pracy można składac cv kiedy przyjęcia ?

    7 2 Cytuj
  • 25 lip 2012

    No i prosze. Jak to szumnie było ogłaszane, że będą otwierać niedługo a tu teraz ni widu ni słychu... Ktoś ma jakieś informacje w sprawie otwarcia i przyjęc?

    3 1 Cytuj
  • 30 lip 2012

    nikt nie chce dać cynku, żeby jemu miejsca nie brakło w nowej firmie....najpierw każdy robi rozeznanie a potem woda w usta...no chyba że nie będzie nowych miejsc pracy...

    Cytuj
  • 30 lip 2012

    Z tego co się dowiadywałem ma tam być producent baterii słonecznych nabór początek przyszłego roku podobno albo koniec tego roku. Na razie tam są pustki.

    3 Cytuj
  • 23 gru 2012

    znajomy był w tamtym tygodniu i powiedzieli żeby po swiętach pytac. wie ktos może czy wogóle firma ruszy wie ktos cos ???

    1 Cytuj
  • 18 sty 2013

    odnawiam temat ... ktoś coś wie o pracy tam czy nie...

    3 1 Cytuj

Odpowiedz