Forum » Okolice

zimowo

  • 16 sty 2012

    hahah :D ed9 dobre dobre :D

    3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    [quote=gość: ktos] to proponuje Ci założyć firmę i utrzymać drogi gminy myślenice.... Tak czy siak ludzie nie będą zadowoleni. [/quote]

    Wcześniej ktoś pisał że np. w Sieprawiu drogi są w tym roku bardzo ładnie odśnieżane. Widać jakoś innym się udaje. Sprawdziłam, że robi to firma z Krzyszkowic.
    Może nasi drogowcy powinni się od nich uczyć.

    5 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    chyba sobie nie zdajesz sprawy ile jest dróg do odśnieżenia w gminie Myślenice...

    6 Cytuj
  • 16 sty 2012

    [quote=gość: ktos] chyba sobie nie zdajesz sprawy ile jest dróg do odśnieżenia w gminie Myślenice... [/quote]

    Nie wiem, ale zaczynam podejrzewać że TY wiesz i to bardzo dokładnie ile jest dróg, bo strasznie bronisz tej firmy. Może sam jeździsz pługiem, może to Ty jesteś ten Maśtalerz albo może jego syn.

    6 3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    niestety nie :) a Ty widać bardzo przeciwna jesteś... załóż firmę i będziesz mieć po problemie, jeszcze lepiej jak by nikt nie odśnieżał to by nikt nie miał pretensji :)

    1 6 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Jestem przeciwna ale dziadostwu. Poza tym nie tylko ja mam pretensje w tym wątku ale również bardzo wiele osób, piszących wcześniej. Myślisz, że wszyscy jesteśmy uprzedzeni, nie umiemy jeździć, albo wymyślamy?
    Niech się lepiej panowie z Droginii wezmą do pracy, żebym jutro nie miała rano problemów a nie siedzą przed komputerami.

    5 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    w końcu zima i nie tylko ty masz problemy... I nie tylko Ty będziesz narzekać że nie odśnieżone ktoś powiedział ze na podhalu jest gorzej. Taka natura ludzka... Jak nie to złóż zażalenie że masz śnieg na drodze i już

    2 4 Cytuj
  • 16 sty 2012

    ,,pozytywka ,, ma racje wygrali przetargi to do roboty a jak można przeczytać na ZDP Myślenice mają płacone czy jest zima czy jej nie ma !! powinno być tak jak w innych miastach płacone za każdy kilometr odśnieżania, wmontowane gps-y i wszystko jasne !!

    5 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    MOCIE PROBLEMY A BOLISK ZAŁATWI @LL HAY

    1 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    za odśnieżanie chodników też pieniążki biorą no ale co tam niech dzieci toną w śniegu idąc do szkoły!!

    4 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Akurat chodniki np. na Piłsudskiego to były ładnie odśnieżone:)

    2 2 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Ludzie narzekacie jak by śniegu co najmniej 2 metry było, kłopoty ze śniegiem zawsze były i będą... I zawsze się trafi ktoś co mu coś nie odpowiada tak już jest

    3 6 Cytuj
  • 17 sty 2012

    jak chodzisz na piechote to tobie napewno nie wadzi nam też nie wadzi tylko pod warunkiem że lezy on nie na drodze /

    2 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    Ty chyba wszystkie rozumy pozjadałeś piotrr.. Nie chyba tylko na pewno.. "szczeka" to pies tak na marginesie. Raczej trzymaj buzie na kłódkę bo "szczekanie" ci nie wychodzi... A kto ma z tym coś wspólnego?? może Zakopane albo Gdańsk? Tyle do Ciebie więc zamilcz jak do mnie mówisz!!

    Co do dróg to nadal utwierdzam się w fakcie ze stan dróg jest fatalny, no ale zima to zima jest piękna, szkoda ze tak późno. Więcej odśnieżania chodników i dróg i bedzie ok.

    6 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    pretensje wszyscy maja do firm które kase mają przy tyłku a ludzi głęboko w ,ale zima super bielusieńko biało...

    4 4 Cytuj
  • 27 sty 2012

    brrr ale zimno...
    Takie mnie dziś naszło przemyślenie jak mijałam grupki młodzieży idącej do szkoły , że cieszę że już nie mam 17 lat i nie muszę już paradować"po mieście" z gołą głową w imię nie naruszenia udanej stylizacji i utrzymania fryzury w nienagannym stanie hehe
    Jestem już trochę starsza i moje ulubione motto- szczególnie w taki dzień jak dziś- brzmi "Wielkie wełniane czapki rulez!"

    :-D

    8 Cytuj
  • 27 sty 2012

    lux torpedzia, suuuuper:)

    5 Cytuj
  • 27 sty 2012

    zimno:)

    2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    no nawet na minusie uch jak chłodem powiało

    2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    zimno, zimno...A trza się ubierać ciepło w rajtuzy, kalesony a nie paradować z pępkiem na wierzuchu po mieście!
    :-D

    2 Cytuj
  • adzygmunt 27 sty 2012

    Jak mnie mierzi słowo kalesony! Można byłoby znaleźć słówko bardziej eleganckie?.
    Z racji stażu na tym padole, pamiętam takie z trokami z białego płótna. To był obciach!
    I... jeszcze z wojska ... onuce!

    1 3 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=adzygmunt] Jak mnie mierzi słowo kalesony! Można byłoby znaleźć słówko bardziej eleganckie?.
    Z racji stażu na tym padole, pamiętam takie z trokami z białego płótna. To był obciach!
    I... jeszcze z wojska ... onuce! [/quote]
    W wojsku to raczej się nie przemarzło - rękawice były pożądne, i nie jedno śmigło nakręcały. Pzdr Balice

    2 Cytuj
  • 29 sty 2012

    tez macie problem z odpaleniem auta?

    1 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    nie nowy akumulator i problem z głowy

    4 1 Cytuj

Odpowiedz