Forum » Okolice

TRZEMEŚNIA BEZ WODY!

  • 9 mar 2012

    I znowu to samo ! ! ! Wody nie ma od 3 dni, ten cały komitet powinni na taczkach wywieść .Nie płaćmy nic tym z komitetu jak przyjdą po kasę za konserwację ! ! !

    4 2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    zamiast pyskować wykopcie sobie studnie i będziecie mieć bosko

    2 6 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Na co im woda niech sie w deszczówce MYJA.

    3 7 Cytuj
  • 10 mar 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=OVXdDxm8JL4
    pasuje ten tekst do braku wody.

    1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    te ludzie z trzemesni tylko narzekają a to na wode a to na kościól poprostu wejście sie za siebie podloczcie sie do wodociągu nie rubcie sasiad sasiadowi śmiństwa..... tyle ludzi a tacy jacyś dziwni zawzięci inaczej

    odnośnie koscioła to dopiero śmieszne ...tych co rzuca obelgi czołem o poadzke biją

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    świetna rada

    1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    "rada wywiert studni prywatnej polecam jak ktoś ma problem a "nie żerować" - z tego co wiem to woda której nie ma również prywatna wiec nie wiem o co ludzie maja pretensje "

    niech ludzie wezma sobie to do siebie, życie kosztuje woda też, niektórzy tacy zachłanni kierują sie hasłem ja niem to on też niech nie ma chcą wszystko za darmo- może prądu też nie płaccie bo wam sie za darmo nalezy

    2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Postawcie sie na miejscu rodzin które mają małe dzieci które trzeba codziennie okąpać nakarmic i wyprac ubrania a w czym jak wody nie ma. Co ludzie i młodzież maja brudni chodzic do pracy,szkoły??

    9 Cytuj
  • 4 maj 2012

    nie rozumiem mieszkańcy trzemesni obarczaja tylko paru ludzi winą która jest debilnie uzasadniana ! ruszyć dupe nikt nie robi nic nikomu za darmo
    bo ktoś rzada pf

    ja chce miec oczko wode kolo domu i co mam iść do kogoś i mu kazać kupic wykopać w wolontariacie a później jeszcze go zbesztać
    nie rozumiem takiej mentalności nachapać sie jak najwiecej pod siebie popatrzcie na inne kraje jak ludzi dbaja o swje miasteczka spoleczność

    9 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Ej wieśnioki trzemieśnioki wy i tak sie rzodko myjecie jeny! wy internecie mocie? idźcie to pługa i cicho bycie :)

    2 13 Cytuj
  • 11 maj 2012

    pieknamiastowa uwazaj na te wasze slamsy bycmoze szczur cie ugryzl i to wsciekly

    5 1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Książkę zakupiłem w Helionie w pomorcji (akurat się trafiło, że była 30% tańsza), ale myślę, że mf3głbym lepiej spożytkować te pieniądze. Cf3ż, nie dowiedziałem się niczego nowego, ale za to mam kolorową podstawkę pod monitor ;)

    1 1 Cytuj
  • 7 lip 2012

    W Trzemesni wody nie ma Nawet basen koło DPS jest suchy. Nie licząc że czasem obszczymurki go nawadniają

    2 1 Cytuj
  • 29 lip 2012

    Problem znowu się zaczyna, przeciez nawet suszy nie ma, wody brakuje w kranach już od tygodnia.

    2 Cytuj

Odpowiedz